BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

9 lata 9 miesiąc temu #900009 przez malutkamilka
Jadę po skierowanie i z Wiki do szpitala na nawadnianie bo wieczorem ladnie zjadla i wypila, rano tez a teraz mama dzwoni ze co da do jedzenia czy picia nawet mamę ilości to wymiotuje i brudzi pampersa...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900010 przez Hania84
Ojej Wiktorka co za okropny wirus Cię wziął :( DUŻO ZDRÓWKAAAA KOCHANA !!!!!!!!
Malutka daj znać później co i jak!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900056 przez Gochens
Witam i ja ;)

Wikusia zdrówka dla Ciebie! Malutka daj znać jak będziesz po..

Marta no to czas przeciąć pepowine za męża ;)

Karolka biedna Gabi :( kurde a moze to coś innego?

Hania ja wiem ze pachwiny bolą ale tamten ból był nie do zniesienia i nie mogłam normalnie chodzić wiec myślę że tańce miały na to duży wpływ ;)
Eh nie zazdroszczę tego Up
Ja dziś oczywiście od rana musze się wkurzać bo z play znów problemy Ci konsultanci to jacyś debile nic tylko wprowadzają człowieka w błąd no i zamówiłam swojemu koszulkę a przyszła jakby była po 5 praniach i znów trzeba się kłócić o matko!!! do tego ten upał, dobrze że od piątku mam urlop tygodniowy to trochę odpoczne

Ja co chce nagrać Alka to ten albo marudzi albo ucieka wiec jak będzie dobry moment to go nagram ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900127 przez malutkamilka
Lekarka ja obejrzała i powiedziała ze nie jest jeszcze odwodniona, że sluzowki i skóra wilgotne no i pełna ruchu i psot jest ale to ponoc normalne. Kazała od razu nie jechać tylko poczekać z dwie trzy godziny i jak przez ten czas nie bedzie chcciala pic albo bedzie pic i wymiotowac to jechac. dala na wszelki wypadek sierowanie. a nie kazala od razu jechac bo zanim wyszlismy do doktorki to zjadla filizanke kisielku jagodowego i nie zwymiotowala i pila malymi lyczkami. teraz spi od dobrej godziny wiec wszystko sie przedluzy. jaja beda jak dzis wszystko bedzie ok a jutro rano znow mamie zacznie wymiotowac i srac. - sory za wyrazenie.

takze jestesmy jeszcze w domku co mnie bardzo cieszy/
a najwazniejsze ze dostalismy skierowanie do wielkiego miasta do szpitala a nie tak jak wtedy do Szczecina i z dziecmi z powaznymi zachorowaniami co sie napatrzalam tak teraz balam sie ze znow tam nas wysla. a tu jest taki leeki oddzial dzieciecy wiec strasznych rzeczy nie bedzie.

Gochens o co dokladnei chodzi bo moja szwagierka jest w play i moze pomozemy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #900128 przez aleksiaa88
Malutka informuj jak sytuacja

Zahaczyłam o lumpa a nawet dwa

Załącznik nie został znaleziony


A ja sobie przyjemnosc sprawiłam lakierem w kolorze maliny małe a cieszy
Znów do gina sie umówiłam znów do innego mój dopiero pod koniec sierpnia na nfz
Wrzuciłam filmik- jeśli usłyszycie głos dziecka to ja -prosze się nie śmiać normalnie takiego nie ma tylko tak mi zmienia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900139 przez malutkamilka
Matko na TVN leci najmłodsze matki w Polsce- szok. Typiara 12 lat - to ja mając 12 lat dostałam pierwszy okres...

Aleksia super bluzeczki zazdroszczę wypadu do lumpka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900144 przez Hania84
Malutka to dobrze, że nie musiałyście do szpitala jechać. Oby tak zostało. Melduj nam o sytuacji na bieżąco :)

aleksiaa ciuchy fajne :) a lakier malinowy boski...też się zastanawiam nad kupnem takiego :)
a filmiku nie obejrzałam bo jak wchodze w Twojego maila to mi wyskakuje inf. że dzienny limit transferu wyczerpany. Odczytywanie i wysyłanie wiadomości zablokowane.....Nie wiem o co kaman? :S przecież filmiki wysyłałam wczoraj :blink: :S Jak mi odblokują to wtedy zobaczę.

A ja sobie farbnęłam włosy na czarno...Lena jeszcze śpi...od 13 :P lecę zaraz kawkę zrobić i dalej uprawiać relaxing ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #900147 przez malutkamilka
My jeszcze uprawiamy relaksing :P
tzn. Ja leżę i ogladam tv przy serniczku a Wiki śpi obok mnie.
będę meldować

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900151 przez aleksiaa88
serniczek :angry:

ja dzień po 16-tych urodzinach dostałam okres a te w wieku 13 lat już się kochały fuck ja wtedy to w ogóle nie wiedziałam co to chłop i do czego i po co hahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #900180 przez KaRoLkA
Malutka dobrze ze obyło sir bez szpitala i niech tak zostanie, zdrówka Wikuni :* jaki masz serniczek ? Ja planuje na weekend upiec :)

Aleksia super te koszulki a malinowy boski :)

Haniu ale masz spioszka :) moja wladnie padła bo od 11 nie spala za nic nie dala sie położyć a teraz jak za godzine pora kapieli to ona padła na dywanie i spi :/

Ja dostalam pierwsza @ majac jakies 15 lat a pierwszy sex w wieku 20 i to Z mężem obecnym , jakas zacofana chyba jestem hihi

wszyscy mi mówią ze Gabi jest duża jaksna swoj wiek i w sumie mają racje chyba bo ostatnio spotkalysmy taka babeczke z corka 18sto miesięczna i Gabarytowo nic sie nie różniły z Gabi jedynie to umiejetnosci bo tamta juz ladnie mowila jak ma na imie i papa i buzi dawała.

Macie moja modnisie :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #900213 przez Hania84
to ja też sem zacofana :P ja okresing dostałam w wieku 14 lat a pierwyj sexing w wieku 20 lat :P

sernik :blink: mniamiiii :)

Karolka ale masz śliczną córę :) mała modelka na prawde :) slicznie ubrana jest :)
Lenka spała dzis 3,5h ;)

a wiecie co? wczoraj jak się wymalowałam (znaczy podkreśliłam oko kreską i tuszem oraz cieniami - czego nie robię na co dzień) to mój od razu zauważył jak wrócił z pracy i tekst " a Ty na jakimś podrywie byłaś dziś? " :P haha :D miło mi się zrobiło że uważnie na mnie patrzy ;)

a ja dziś mam dzień na disco polo :P "nie ma mocnych na Mariolę" , " Ale, ale, Aleksandra" , "Bananowa Agnieszka" ... hehe dobre :P ;)

zaraz robimy sobie seans filmowy oglądac będziemy film "Parker" ...a potem meczyk B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900238 przez cordis
nooo nadrobiłam
zaś do tyłu byłam

Karolka mój ze spaniem jak Twoja królewna, jak byłam na szczepieniu mówiłam dr o tym ale powiedziała, że niektóre dzieci mają taki urok i że spanie normuje się koło 2 roku życia... znając mojego do 5 pociągniemy tak :)

Malutka dobrze, że z Wiki już lepiej, jagódki na awarię zawsze działają.

aleksia ileś wydała na te ciuszki?

Gochenes się zatańcowała i pachwiny się rozeszły :P



sprzedam Wam hita leżę wczoraj w łóżku o 21:30 dzwoni tel patrzę t. (nie napiszę co sobie pomyślałam.. a dobra "a h.... niech dzwoni" ;-) napierała chyba z 5 razy aż zadzwoniła do chłopa powiedzieć żebym zadzwoniła do niej rano jak pytał po co to powiedziała, że tajemnica. Więc dzwonię rano a ta mi mówi " wiesz mam urlop od poniedziałku 3 tygodnie- ja aż ślinę przełknęłam - może wpadniesz na jakiś tydzień z Bartusiem do mnie ja się nim wreszcie zajmę" Już na samą myśl ciśnieniem 200/100.

aha
ja też zacofana bo krew mnie zalała jak miałam 13 a poważniejsze sprawy też jak miałam 20

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900264 przez aleksiaa88
spor wydałam aż 16 zł :lol:

Ja jak widzę, że dzwoni teściowa raczej na męża tel to mówię nie odbieram bo to nie do mnie, a raz jak dzwoniła na mój zobaczyłam i co zrobiłam oddałam mojej matce żeby sobie pogadała hahhahahahaha a ja stałam z boku i się śmiałam a niby mnie w domu nie było, a o czym bedę z nia gadac zawsze tam mówię

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900272 przez malutkamilka
No nie gadajcie że ja wiodę prym w @ i seksiku- 12 lat i 16,5...

Karolka ciężko ocenić po zdjęciu czy Gabi duża czy w sam raz ale skoro jest zdrowa to nie ma co się przejmować.
Jest ladna i czaderska, przy mojej Wice to na bank wyglądałaby na starszą i to co najmniej dwa lata :silly:

Cordis moim skromnym zdaniem gdyby T.. Chciała od początku do końca zająć się Bartoszkiem to by powiedziała żebyście go przywieźli a nie żebyś z nim przyjechała.

Z racji tego że zjawiła się @ to pozwoliłam sobie na odrobinę luksusu hehe taką ogromną miałam chęć na sernik na zimno że po 22 biegłam do sklepu po sernik i robiłam.

Haniu faktycznie milo jak facet zwraca uwagę na takie szczegóły zazdroszczę - ja bym się wtedy rzuciła na mojego ;)

Moja dziś znowu ładnie spała w dzień.
mojej mamie jakoś trzy godziny po których ją budziła i mi 2,5 godziny i o 20 padła.

z reszta ja też padam na pyszczek więc idę spać.

Wika zjadła przed 17 filiżankę kisielku jagodowego, sama zaczęła chwytać butelkę z piciem i po 19 kleik ryżowy I przed spaniem koło 21 60ml mleczka i jak na razie śpi. Zrobiła jeszcze dwie kupki, jedna to tak jakby splunąć a druga juz wodnista ale nie bulgota w środku. Smecte wypiła ładnie, orsalit też, dicoflor poszedł w ruch więc miejmy nadzieję że jutro będzie lepiej się czuła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900282 przez Kasiasia
Super ze Wiki zdrowieje!!

Malutka nasze wymiary 8700g i 75 cm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl