BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

9 lata 9 miesiąc temu #900301 przez malutkamilka
Dzień dobry z rana.
Wiki migiem wciągnęła 120 ml mleka i zasnęła.
zaraz przyjedzie mama a ja się szykuję do pracy.
przez ta pogodę musiałam obciąć surfinie bo wiatr ja zmasakrował mimo że ją ściągnęłam ale w sobotę będę na zakupach to może jakąś kupię.
no to podnoszę dupkę i lecę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900307 przez szósteczka
Hej dziewczyny przepraszam ze nie zaglądam ale znowu mi zwolnili Internet i mam problem gdziekolwiek wejść w Internecie, uaktywnie sie bardziej po 20. Pozdrawiam i caluje mocno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900320 przez szósteczka
Znalazłam miejsce w domu gdzie jakoś wchodze. Podczytalam.
Malutka zdrówka dla was oby juz poszedł wirus won.
Filmiki jak mi sie uda sciagnac to zaraz polukam, dzieki za kaplementy odnośnie działeczki i dzieciaków.
odnośnie @ to u mnie byla jak mialam 13
a seksik 18 z mężem.
Mój rzeczywiście kochany ale jak obejrzał auto to do wymiany zderzak- urwany, błotnik lewy i lampa lewa. Na razie jezdzic nim nie można dopuki jakoś tego błotnika nie przyczepi narazie. Cala naprawa wyniesie około 1000 zł masakra a tylko obtarłam. Dobrze ze to nie ten jego nowy tylko taki ala roboczy co to nim w trasy jezdzi bo szybki i tani i na szczęście na razie nigdzie nim w trase nie musi jechac.

W sobote idziemy na wesele a w następny tydzień ma moja psiapsiółka wpaść do nas na parę dni z córeczkami bo nigdzie na wakacje nie jada ( nie stać ich ) wiec żeby zmienić otoczenie u nas posiedza a mieszkaja 30 min drogi od nas autem, tyle że zawsze to przedmieścia warszawy a my to wiocha. :-) . Wiec teraz siedze i pisze menu na następny tydzień.
Jak.mi sie uda to tez wstawie filmik.
Miłego dzionka papa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900328 przez Marta1985
Kurcze krew mnie zalewa jak słyszę ta całą aferę z prof. Chazanem. Spać przez to nie mogłam :(

A dzidziuś umarł wczoraj wieczorem :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900351 przez szósteczka
To prawda Marta koszmar dlatego ja nie slucham i nie ogladam wiadomosci. Nią lądują mi sie filmy to przez ta zwolniona prędkość.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900368 przez Gochens
Dzień dobry :)

Albercik najlepszego :kiss:

Pobudka dziś o 7;30 z wielkim płaczem już myślałam że coś sie stało ale na szczescie nie :blink:

dziś u nas deszczowo ale dobrze bo ta duchota to ciężko się dyszy :)
Malutka to chyba Wikusia lepiej troche?

ja dziś odtstni dzień w pracy jestem a od jutra urlop na caaaaały tydzien heh :) Jedziemy z ukochanym na weekend do Torunia a w przyszłym tygodniu jak ładnie bedzie to zabieram Alka i jedziemy na działke :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #900376 przez KaRoLkA
Dzien dobry :)
Noc przespana z jedna pobudka okolo 5 wypila troche mleczka i obudzil ja telefon o 8.30 :) takze extra i to chyba zasluga Camili bo dalam jej przed snem
deszcz za oknem nie ustepuje :/

Albercik :*

Malutka dobrze ze Wiki zdrowieje :)

Gochens fajny taki wypadzik we dwoje :) na urlopiku odpoczywaj ile wlezie :)


Marta ja juz nie ogladam wiadomosci bo codziennie cos z dziećmi madakra jakas :(

Szosteczka az takie koszty za otarcie ??:/ kurcze nie zazdroszcze . Fajnie ze przyjaciółka przyjeżdża zawsze to jakas odskocznia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900399 przez Agusia83
I ja się witam. Artuś nyna, Emi mnie oblega...chce baje, ale nie pozwalam...pokój wygląda jakby tornado przeszło a jędza sprzątać nie chce...:P
Chciałabym z nimi wyjść na spacer, ale kurcze wszystkie place zabaw zalane...teraz patrzyłam przez okno to cała zjeżdżalnia, drabinki i piaskownica zalane...ciekawe czy ktoś ze spółdzielni przyjdzie to osączać i zmieniać piasek...szczerze? Wątpie, a przecież tam teraz mnóstwo bakterii się czai i pewnie komary....

Malutka, dobrze, że Wikusia lepiej się czuje...jak by się jeszcze raz coś takiego zdarzyło, to od razu kupuj marchwiankę w aptece, orsalit i gotuj Wiki kompot z jabłek i podawaj napoje łyżeczką...to naprawdę pomaga. Emisia w wieku 6 miesięcy miała rota, tez szybko się odwadniała..chcieli nam ją zatrzymać w szpitalu, ale się nie zgodziliśmy z racji tego, że chciała jeść...trwało to ponad tydzień, ale się udało.

Karolka, super, że ta noc była taka piękna:)

Albercik, buziaki!!!

Szósteczka, współczuję tysiaka...ale dobrze, że mąż nie zmienił zdania i byciu spokojnym:) Super, że będziesz miałą psiapsiółę...zazdroszczę..


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #900433 przez malutkamilka
Agusia a moze woda w organizmie ci sie zatrzymuje, bo iszesz ze duzo pijesz a czy duzo sikasz tez? Jesli nie lub srednio to kup sobie hydrominum i bedzie lepiej.

Marchwianke to ja sama robię, dzis kleik z jablkiem dostaje i jak na razie mama nie dzwoni wiec chyba ok.
wczoraj ladnie zjadla jeszcze kleik ryzowy na noc i mleko z rana, no i sama bierze butle z piciem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900458 przez Agusia83
To fajnie, że sama robisz...ja też robiłam, ale Emi nie jadła jej...i chciała non stop mleko, a w takiej sytuacji trzeba z mlekiem ostrożnie...

Malutka, widziałam w tabelce, że są wpisane też nasze urodziny...proszę wpisz i moje 25.07

Nie wiem czy to woda, raczej nie, bo ja fakt sporo piję ale też dużo sikam...może to dziwne ale im więcej wody się pije tym bardziej się chudnie..taka abstrakcja a jednak...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900476 przez malutkamilka
Aguś muszę Ci pwoiedzieć, Wam też żeby nie było ;) na początku jak piłam dużo wody to też przez pierwsze dni to brzuch większy niż przed no i waga ni w ta i z powrotem, a po jakimś 1,5-2 tygodniach ruszyło i brzuchol zszedł no i waga nie duzo ale drgnęła.
Więc może i u Ciebie ruszy tylko cierpliwości

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900528 przez Kasiasia
Hej mamusie!

dobrze ze z wiki juz lepiej.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


karolka idzie u was ku dobremu z tym spaniem. Zobaczysz juz niedlugo tych przespanych nocy bedzie u Was wiecej.
U nas Tomus coraz lepiej sypia chyba że zeby wychodzą.
Wczoraj bylismy w castoramie i jezdzil tym wózkiem autkiem. W 7 niebie byl ale co z tego jak tylko na chwile. Ake przynajmniej w wózku teraz dluzej wysiedzi.

Szosteczka ty to ciagle balujesz :-) i czasu z przyjaciolka tez zazdroszcze. Hani chyba tez fajnie z kuzynka co?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900539 przez malutkamilka
Kasia mi zeszło przy hydrominum jakies 2 kg bo akurat sie nalozylo ze nie mialam sily ani czasu cwiczyc a regularna nie bylam bo po prostu zapominalam wziasc tabletki a wode 1,5 l raz wypije jedna dziennie raz na dwa dni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900551 przez aleksiaa88
od 11 chce spać jak kłade to mu przechodzi na rękach tylko by chciał

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900556 przez malutkamilka
Dziewczyny wrzuciłam na pocztę filmik "roczkowy" Wiktorii może uda wam się go odtworzyć. Uwaga ma 42 minuty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl