BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

9 lata 9 miesiąc temu #900941 przez Kasiasia
Ja zwsze tomka usypiam na łóżku a potem wkladam juz śpiącego do łóżeczka, wiem ze piwijien zasypiac w łóżeczku ale on tak sie rzuca przy zasypianiu ze tylko sie obija o szczeble.
jak zasypia to tez w druga strone jak ja leżę. Jak przejde na druga to on tez przejdzie zeby lezec po przeciwnej. Wczoraj wlasnie sie wieczorem chcialam zwinnie jak wiewioreczka chyc na druga strone i jak mi w biodrze nie łupnie to boli do teraz.... maz mi mowi ze to starosc sie odzywa.

Tak przy okazji tego wozka castoramy dziewczyny a wiecie ze mozna wypozyczyc od nich wozek, ten zwykly? I zgadnijcie ile trzeba dac w zastaw?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900942 przez cordis
Ja biorę jeszcze bo inaczej musiałabym wisieć nad łóżeczkiem całą noc, ale też czasem w nocy go szukam po łóżku bo się tal krętoli.
I tak Kasia mój też tak ma śpi w łóżeczku twardo więc na paluchach wychodzę cichaczem z pokoju ja przy drzwiach a on już stoi i się śmieje i nowe mega moce są.


a teraz pytanie za 100 :) mam ręczniki prane już wiele razy ale dalej nie chłoną wody?! jakie propozycje macie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900943 przez aleksiaa88
Alanek :kiss:

dzieci zajmuja wiecej miejsca niz dorosli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #900944 przez Sophie25
Czesc

Musze jechac z Zosia do jakiegos specjalisty odnosnie jej nadpobudliwosci .....
Ma ogromną ruchliwość, małą koncentrację i szybkie wpadanie w stany zwane przezemnie furią ....
Ostatnio własnioe obserwuje ja i martwie sie ze moze miec ADHD ..

Niewiem juz sama czasu nie mam minuty jak wroce taka ruchliwa przy jedzeniu nawet nie usiaddze ...
Nie mam jak pisac ......

Moze przesadzam ale zobaczymy dalej ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900947 przez Kasiasia
Cordis mam dwie propozycje:
1. Wywalic je
2. Dac tesciowej w prezencie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #900948 przez Marta1985
Sophie ... jedz sprawdź dla swojego spokoju ale taki wiek dzieci maja i tak się zachowują .... może jest po prostu bardzo żywiołowa i energiczna ... ja jetem przeciwnikiem szukania takich chorób ... takze głowa do góry i nic się nie martw :)

Bartek tez ostatnio ma lekkie furie jak cos mu zabieramy albo nie chcemy dac i lata jak opętany :)

Bartek ostatnio zasypia na przewijaku po kąpieli :) a dzis sie w nocy rozpłakał to zeby pospac troszkę to go wzięłam do siebie :)

a jemy tez w biegu. takze bez obaw :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900949 przez Marta1985
Kasia :) opcja nr 2 wymiata :) :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900951 przez Kasiasia
Sophie nue denerwuj sie i obserwuj. Napisz wieczorem troche wiecej o Zosi.
Moj tez na chwile nue usiadzie, ani ne postoi bo musi sie gdzies wciaz wdrapywac.... i wszystko go interesuje na chwile tylko.
A dajesz zosi jakies slodycze? Jakies produkty z duza iloscia cukru?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #900952 przez malutkamilka
Można wypożyczyć ten wózek? taki metalowy na zakupy? Aż sama jestem ciekawa za ile. Moj wujek wypożyczył sobie sam na wieczne oddanie ;)
Wsadził do busa z całą zawartością koszyka i pojechał ;)

Cordis szczerze to jeszcze się z czymś takim nie spotkałam ale jak wróce do domu a temat będzie nadal aktualny to zapytam mamy- ona ma na wszystko sposoby.

Moja zasypia już od dawna w swoim łóżeczku przy kołysankach, czasami zdarzy się że na podczas karmienia odleci wtedy ją biorę przytulam głaszcze, obserwuję bo tylko wtedy mogę to robić bo ona ciągle w ruchu ;)
W nocy też jej nie biorę. Dziś kilka razy się budziła a raczej marudziła, i od północy do przed 2 co chwilkę jęki stęki nie mogła się ułożyć pomoc przyniosła butla z mlekiem. 50ml wystarczyło by usnęła do rana ;)

Sophie ADHD to nie wyrok może po prostu Zosia jest ruchliwa ma dużo energii tak jak moja. Mojej koleżanki synek ma ADHD i normalnie żyje i funkcjonuje a patrząc na niego wcale nie widać że coś z nim nie tak. ALe jak masz możliwość skontrolowania to skontroluj. A jak moę wiedzieć to jak poznajesz koncentrację Zosi na czymś, bo z tego co mi wiadomo to takie dziecko chwilke potrafi się skoncentrować na czymś i zaraz leci po następną rzecz? My jemy w krzesełku ale pod warunkiem ze czyms ja zaintersuje to siedzi spokojnie i je, a jak niczym ja nie zainteresuje to 3 lyzeczki i probuje wyskoczyć z krzesełka. Jak jej coś zabiore bo nie wolno albo nie daj Boże zamknę drzwi od mieszkania jak wracamy ze spaceru to jest taki ryk i miotanie się po podłodze że podłóg na dobrą sprawę gdybym polała wodą nie musiałabym wycierać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900953 przez Kasiasia
Tak jak pisze marta teraz taki okres maja...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900958 przez Kasiasia
Sophie u naszych dzieci raczej jeszcze nie mozna mowic o koncentracji, one raczej sie dluzej czyms zajma jak ich zainteresuje czy zafascynuje... a jak sypia?
ja nie wiem czy juz mozna stwierdzic w tym wieku adhd

no malutka strzelaj kwote!
Moja kolezanka ze znajomymi na 1 dzien pozyczyli sobie bez pytania taki wozek i mieli doczynienia z policja!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900959 przez Marta1985
A ja dziś po pracy nic nie robię :) mam posprzątane także relaks :) wczoraj ja siedziałam przy kompie dziś mąż :) moze sobie obejrze film weselny jak on pójdzie grać :) a jutro z rana idziemy na zakupki a po 12 oddajemy bartoszka do moich rodziców i jedziemy do galerii katowickiej na zakupki bo wyprzedaże na obiad rocznicowy jakis deser i do kina :) wracamy o 20 zabieramy Bartoszka do chałupki i oglądamy meczyk, seksiku nie bedzie bo @

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900963 przez malutkamilka
Kasia a mówimy o "legalnym" wypożyczeniu czy "nie legalnym"? ;)
Jeśli o legalnym to nie wiem coś może koło 100zł, a nie legalnym... hmmm jakaś grzywna to z 600zł? wogóle istnieje "legalne" wypożyczenie wózka sklepowego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900973 przez Sophie25
Moze i przesadzam ale oststnio nasze usypianie trwa 2 h przy czym ja leze ona na mnie i zmienia pozycje wkrzyczac w jedna i w druga krzyczy wstaje i nie moze miejsca znalezc po 2 h zasypia z tym ze sie rusza jeszcze podczas snu, w wozku juz nie wysiedzi wiec wozka juz nie uzywamy od jakiegos tygodnia bo tak sie rusza ze wypadła mi raz i nie usiedzi na miejscu, słodyczy duzo nie je bo bardzo nie lubi i ma juz swoje smaki, cały czas wydaje mi sie ze nie slucha i nie slyszy na komunikaty moze popsorstu jest to okres przejsciowy ale ja jak to ja martwie sie strasznie wiem ze ADHD to niz złegobo tez w rodzinie jest przypadek ale moze jest ok tylko ona taka ....

Czytałam artykuł o ADHD :
Objawy AHDH u niemowląt

Jak już wspomniano, pierwsze objawy ADHD u dzieci możemy zaobserwować już w okresie niemowlęcym. Ich zidentyfikowanie będzie łatwiejsze, jeżeli poznamy bliżej problem nadpobudliwości u dzieci. Otóż zespół ADHD przejawia się poprzez trzy główne symptomy – nadpobudliwość ruchową, impulsywność, a także zaburzenia związane z koncentracją uwagi. Nadpobudliwość u niemowląt zaobserwować możemy jako zaburzenia związane ze snem, który zwykle jest nieregularny, krótki i płytki. Poza tym objawy ADHD u małych dzieci mogą być także związane z motoryką, która jest nad wyraz intensywna. Chodzi tutaj przede wszystkim o nadmierną gestykulację czy mimikę. Trzeba jednak zaznaczyć, że ADHD u niemowlaka powinno być, jak w każdym innym wieku, diagnozowane przez specjalistę. Coraz częściej słyszy się o niesłusznym nadużywaniu określenia wskazującego na nadpobudliwość psychoruchową dzieci. Dzięki właściwej diagnozie będziemy mogli jak najszybciej przygotować się do wychowywania dziecka nadpobudliwego, co jest zadaniem wymagającym szczególnej uwagi ze strony rodziców.

Musze isc ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900982 przez Gochens
Karolka, Aleksia Dziękujemy za życzenia ;)

Mujuz w drodze QAlus został u Dziadków pewnie wejdę do Was po weekendzie także miłego odpoczynku

Sophie nie martw się na zapas jedz do lekarza sprawdź to
Marta współczuję tragedii :(

Paaaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl