BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

9 lata 9 miesiąc temu #899827 przez Hania84
Karolka to jak będziesz na kompie to zobacz :) bo warto hehe ;)
też jestem tego zdania żeby dziewczyny nagrały swoje pociechy i na pocztę to sobie pooglądamy :)
Ech Karolka one sa pierdyknięte myślą że są boginiami po załatwią śmieszny staż albo pracę za małą kasę...tłumacz mi gadał że przynajmniej tu w DE to jest tak że one zazwyczaj sa bez wykształcenia ...bez matury tylko mają taką mini maturę i kurs roczny zaliczony z UP i tyle i "rządzą". Mówił ze jak widzą jeszcze obcokrajowca i to z wyższym wykształceniem to dopiero w kompleksy wpadają :P posrane są te baby w UP
Ale wiesz co się dowiedziałam? że u na tu nie moga mi wziąć nawet karnie kasy :D (no chyba że przyjmę jakąś prace i po kilku dniach ją porzucę, to tak) kasa należy mi się tu jak psu kość bo na nią zapracowałam (płacąc część składek) i nawet jak nie będę mieć pieczątek to G...mogą zrobić. I tak może być bo kolega nie chodził z pieczątkami i mu nie wzięli kasy (był u nas w niedziele i nam mówił) on był 4 miesiące w UP zarejestrowany a potem sam sobie znalazł pracę. Ciekawe. Tyle że nie wiem jak to się ma do tego jak ona oferty mi przysyła...czy musze choćby z tego mieć zaznaczone. Ale mieć będę bo ten gość za mnie będzie dzwonił.
...sorrki ale się rozpisałam

KTO NIE CHCE TEN NIECH NIE CZYTA TEGO MOJEGO POEMATU HAHA :P

Malutka ojej co to Wiki się podziało :( bidulka. Rób tak jak lekarka mówiła. Pewnie jakiś wirus diabelny. Mówią że jak dziecko wymiotuje to malutkimi porcjami karmić. Dużo zdrówka !!!

ejjjj widziałyście tooooo?????
NIEMCY NORMALNIE ROZŁOŻYLI NA ŁOPATKI BRAZYLIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!! MASAKROS !!!!!!!!!!!!!
Brazylia jakby w jakims amoku była, jakby zapomniała jak się gra! jestem w szoku ze tak łatwo oddali 4 bramki :blink: jakby w meczy nie uczestniczyli...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899829 przez malutkamilka
Mam tak glosno w sypialni od tych goli ze z ciekawosci wlaczyla telewizor i co widze kurcze no 5:0 dla niemcow- szok i to w pierwszej polowie i to nie skonczonej!!!!!!!!! kiedy polacy tak beda grac jja sie pytam????????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899831 przez Kasiasia
witam

wikusia zdrowiej!!!

Ja dzis poszalalam i bylam na pedicure i manicure hybrydowym. Niestety moje połamane paznokcie nie pozwolily na french i mam tylko lakier bezowy za na stopach burgund :ohmy:

co do zdjec kochane to ja juz tyle kiedys pokazywalam :angry: nie pamietacie? Jak dostane cos z wesela albo roczku to pokaze.

cordis ale laska z ciebie i efektow diety zazdroszcze!
ja od 3 dni cwicze wieczorami, dzis nie bo maz poszedl biegac.

My jutro idziemy na szczepienie, sami bo zawsze z mezem chodzilam....

dzis byla u nas taka wichura ze mi moje pomidorki koktajlowe na balkonie polamalo :(

no i co jeszcze.....
Tomus coraz czesciej chodzi sam i tak pieknie mnie caluje ze sie rozplywam.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #899837 przez Agusia83
hejka, ja jeszcze filmów nie oglądałam, ale zaraz to uczynię.
Byłam dziś zrobić badania do pracy i na sam koniec wyszła moja dr i muszę jeszcze raz jechać po świstek, że jestem zdolna do pracy i na ile lat... :evil: a na razie nie będę miała z kim dzieci zostawić.

Malutka albo to wirus, albo zęby albo pogoda....i tak naprawdę nic nie wiadomo...szybciutko idą zęby Wiki :) my nadal mamy tylko 5:P

jeśli chodzi o jedzenie to Emi przystopowała...naprawdę mało je, tylko ciągle pije a Artuś je jak najęty...nie dość, że swoje to jeszcze moje i siostry:P...ona już krzyczy do mnie, "mamo weź chahusia bo je mi palowy:P)

Cordis, ja mam 170cm a mąż 194cm:)
Bardzo ładne zdjęcie nam pokazałaś:) fajna z Ciebie babeczka.
Nie przejmuj się teściową...one zawsze są dziwne.

Aleksia fajne pazurki, kiedyś też tak kombinowałam :woohoo:
a propos pazurów, widziałam dziś w tramwaju babkę, koło 45 lat dość ładnie ubraną, ale pazury nie dość, że bardzo długie, to jeszcze takie do szpica...takie mi się nie podobają...już wolę kwadratowe...

Szósteczka, masz cudownego męża, cóż mogę więcej dodać :) :) :)

Sophie, w piaskownicy to czeka na Zosię i Artuś i Emi:)

Karolka, biedna Gabi....ale Artek też jojcy...chyba też cosik się dzieje w buzi...

Wiecie, Artek też bije i choć zwracam mu uwagę to się śmieje...dopiero muszę odejść, zaczyna płakać ale chyba rozumuje, że wówczas robił coś źle...

Kasiu, to ja gratuluję Tomeczkowi:) Brawo:))))

Haniu, wow, 5:0 nieźle...dziewczyny macie rację kiedy nasi tak będą grać?...a przecież w tej drużynie to chyba z 2 polaków gra...

A dziewczyny ile Wy już pracujecie?bo ja 9 lat i to w tym samym miejscu...a teraz urlopu miałam aż 64dni:)

Gochens, Hania ma rację, te ciagnięcia w pachwinach to norma....teraz może Cię jeszcze bardziej boleć, bo to druga ciąża i to w dość krókim czasie...ale niczym się nie martw,..
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #899839 przez Hania84
haha aleksia to faktycznie Albert postrach spów i kotów hihi :D fajną zabawe ma ;)

Normalnie nie mogę!!! 5:0 az mi teraz szkoda Brazylii :S ale oddali Niemcom łatwo te gole...zero obrony, zero krycia, pogubili się chłopaki, jakby nie byli na meczu tylko myślami gdzie indziej. Nie mogą się przebić przez niemców i łatwo traca piłki. Czyżby kontuzja Neymara tak na nich wpłynęła??? a nie powinna...powinni dla niego grać.
Kurczę NIE MOGĘ MRUGAĆ BO BRAMKĘ PRZEGAPIĘ JESZCZE :D TAK SZYBKO WBIJAJĄ :P

Edit:

Agusia normalnie padłam ze słów Emisi :D ale ona słodko mówi :kiss: hihi a Artuś widac kocha jedzenie...chyba jak wszystkie Artki hihi :silly: :P

Kasiu fajnie że mani i pedi zrobiony :) człowiek od razu lepiej się czuje prawda? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899843 przez Agusia83
ja coś filmików nie mogę otworzyć, pewnie jakiś wtyczek mi brakuje.

Ale,
Szósteczka, świetne zdjęcia...Pawełek naprawdę się zmienia i fakt działka spora i bardzo zielona:)

Ikunia, Kochana TYy naprawdę jesteś w ciąży?????Ty jesteś w 5 miesiącu a masz nadal mniejszy brzuch niż ja...baaa...ja bym powiedziała, że nadal wyglądasz jak modelka:) a Zosia cudna...chyba bardzo podobna do taty:)...oczywiście oczyska ma mamy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899849 przez Kasiasia
Tomek tylko czasem ciągnie za wlosy, ale coraz rzadziej najczesciej moja mame. Kuedys miala bardzo nalakierowane wlosy to chwycil je i cos mu nie pasowalo, puścil i powiedzial bleeee.
teraz lubi mnie gilgotac w stopy, a ja mam bardzo duze laskotki wiec jest efekt, jak jyz oisalam bardzo mnue caluje i wtula sie we wlosy tak jakby je wlachal. Lubi jak go nimj smyram. Lubi tez mnue podgryzac... lubi tez moje stopy bawia go chyba :-)
W ogole to bym go momentami schrupala!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #899851 przez Hania84
Kasia Lenka też uwielbia nasze stopy :D haha kocha jak nimi ruszamy to ma wtedy taką radochę że hej :D a swoje to przykłada do nosa i nosem robi eskimoski z nimi :D :P
Lena jak się wkurza to szczypie i/lub rzuca się do tyłu jak siedzi na kanapie :P musimy poduszkami zasłaniać tył bo mamy twardy a już nie raz się walnęła głową.
Dziś jak z nią chodziłam po mieszkaniu to nosiła reklamówkę i sobie czasem przydeptywała...to tak krzyczała na nią wściekle że miałam ubaw po pachy :D

Ja pierdzielę 6:0 już :blink:

No i Messerschmitty rozgromiły Canarinhos....szkoda mi tych drugich...a najbardziej bramkarza...ale Niemcuchy ładnie zachowały się po meczu w stosunku do Brazylii.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #899871 przez aleksiaa88
wstawac babiczki

Nagrywac dzieciaczki

A ja spania nie mam jak pomysle że musze tam isć znów bede musiała powiedziec że żadna robota mnie nie interesuje ale teraz więcej to jest dla chłopów zajrzałam na stronę i na 20 ofert dla kobiet tylko jest szwaczka i cukiernik a wszystko to przy budowach i drogach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899914 przez Marta1985
Powiem wam że mój mąż ma problem przeciąć pępowinę i wytransportować Bartusia do jego pokoju :woohoo: :laugh: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899918 przez aleksiaa88
Nowa umiejętność wchodzenie na łóżko bez pomocy tylko schodzić to nie potrafi sadzi na głowę chyba, że się go odwróci ja pierdziele zdobył już łóżko póżniej już pójdą meble hahahah. Myślałam, że przypadkiem mu się udało ale gdzie za drugim razem bez problemu się wspiął

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899948 przez KaRoLkA
Padam na twarz :/ noc koszmarna , oczy zamknięte a placz , jeki , wiercenie :/ czy to mozliwe ze az tak zęby dokuczają czy cos innego jej dolega tylko pytanie co ?? :blink: za oknem deszcz wiec ani hmoru ani checi do czego kolwiek brak :/ mała właśnie usnela ale bez rykow sie nie obeszlo

Haniu i widzisz baby bez szkoly a sie wymadrzaja pindy :/ u mnie tu zabieraja kase za brak pieczatek lub za nie stawienie sie na wizycie
niezle Niemcy skopali tylki Brazyli :/ szkoda ich . Obstawiam final Niemcy-holandia

Albercik gratulacje nowej umiejetnosci :* postrach czworonogow hehe Nagraj Go jak straszy :)

Marta to czemu mąż niechce przeniesc Malego ???

Kasia fajnie jak tak sie dziecko tuli co nie :) a jeszcze jak dobtego bedzie pierwsze "Kocham Cie Mamo" to juz całkiem do schrupania :)

Agusia super jak dzieciaki tak sie dogaduja :) uwielbiam jak dzieci mowia po swojemu i przeksztalcaja slowka no takie sa slodkie wtedy :)

Malutka zdrowka dla Wiki :*

Milego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #899949 przez Hania84
Marta ech faceci ;) hihi

aleksiaa no to gratki dla Alberta za nowość :)
Lena umie schodzić...ale jeszcze się boi trochę...o wchodzeniu na razie nie ma mowy...ale uczymy się ;)

zobaczcie to :)

www.facebook.com/photo.php?v=10201809933...65584&type=2&theater

a tak wgl to witam :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899995 przez Marta1985
Bartek schodzi ze wszystkiego wejdzie tez - tylko zależy jakie wysokie :)

Hania się poryczałam :p

Karolka nie chce bo to synus jego malutki i gdzie on taki sam w wielkim pokoju będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900006 przez Hania84
Karolka jeśli jej się wyżynają zęby to pewnie to jest to :( jak nas bolą zęby to też chodzimy po ścianach...biedne dzieciaczki.
Przerąbane jednym słowem to UP :/
Ja też obstawiam finał Niemcy-Holandia i jeśli Niemcy będą tak dobrze grać jak wczoraj to będą mistrzami.
Tyle tylko że Holandia dobrze broni i na pewno nie będzie takiego wyniku jak wczoraj z Brazylią :P

a gdzie reszta dziewuszek? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl