BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

9 lata 9 miesiąc temu #901327 przez Kasiasia
Filmiki super! Tylko Albercik mi sie nie chce otworzyc, spróbuję potem na kompie. Bartus tak slicznie chodzi!

ja po porannym udzielaniu wybylam na miasto! I o dziwo maz mnie zabral i grzecznie chodzil gdzie ja chce..... :woohoo: nieprawdopodobne. Tomek widze ze nie przepada za centrami handlowymi i ciezko mu wytrzymac w tym gwarze. Ale jakos mezowi udalo sie go uspac i zalatwilam wszystko co chcialam. Bylam tez w galerii katowickiej - Marta pisalas ze jutro tam jedziecie z mezem- na pietrze -1uest fajny sklep z butam nazwa cos na K (mialam zapamietac ale n7e dalam rady). Jak bede zimowych szukala to na pewno tam pojedziemy bo bardzo m7 sie tam podobsly butki.
Troche sie obkupilismy wszyscy! Takze zakupy udane. Jutro wyhywam do znajomych na wies tam gdzie tydzien temu bylismy, niestety tylko z mama bo maz do pracy. Tomus tak dobrze tam sie czul.

duzo bym jeszcae popisala ale juz polnoc a jutro musimy wyjechac z domu o 6:30 bo musimy jeszcze meza do pracy podwiezc :-)
Milego weekendu :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #901331 przez aleksiaa88
jest 5 nie śpimy od 3 bo szanowny mąż tel odebrała i gadał i moment się obudził zazwyczaj wychodzi nosz zzzzzzzzzzzzzzzzz

Tomuś :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901367 przez KaRoLkA
Dzien doberek :) ale sie rozpisalysvie wczoraj :blink:

Tomeczku :*

Lenka sliczna smerfetka :* ( ptoszek mam ten sam hihi)

Albercika widze tylko do mięcha ciagnie bo i szynkabi kielbaska :D

Aleksia to w takim razie sluchaj co Ci organizm podpowiada :p filmiki ooogladam jak bede miala lepszego neta :)

Sophie kochana jak Cie cos niepokoi to pisz :* Ty najlepiej znasz swoje dziecko i wiesz jak sie zachowuje , skoro budzi to w Tobie jakies podejrzenia to idzni skonsultuj zawsze to bedziesz spokojniejsza ale tak jak dziewczyny mówią Naszebable teraz taki wiek mają, lubią sie wsciekac i złościc o wszystko . U nas na szczescie niema az takich furi zebh sie kładła na podlodze i plakala cos krzyknie czy pisnie chwile poplacze jak nie dostanie tego co chce i tyle tylko ze u Mnie moj jest nie konsekwentny i jak jej cos wezmie a ta pisnie to odrazu jej daje no bo placze :/

Haniu my tez sie wyciszamy przed snem tyle ze ona na rekach prawie ze zasypiala to wkladalam ja do łóżeczka a tam nowa energia w nia wstepowala :/ ale skonczylo sie dobre i teraz po kapieli daje jej butle w lozeczku przytulam , caluje mowie "juz jest pora spania lub teraz trzeba spac wiec dobranoc mama Cie kocha " smoczek i pieluszka , przykrywam i wychodze z pokoju poki co jeszcze tak z 10brazy musze wrocic i czynnosc powtorzyc ale po 30 minutach zasypia sama :)

Kasia udanego weekendu :) a za ten wozek to mega duzo :/

Szosteczka oby te kamienie juz poschodzily , super ze macie tyle imprez i tak aktywnie wakcje spedzacie :)

A Cordis z recznikami nie pomoge bo nie, ialam przypadku takiego :)

Malutka to jak wiecej daja to trzeba brac i o nic nie pytac zeby nie zabrali :)

Noc u nas w miare ok usnela sama ale cos poplakiwala widc wzielam ja do siebie i spala ze mna dopóki tata nie wrocil bo wtedy wrocila do siebie :) tylko cos mi nad ranem poplakuje przez sen trzeba ja wtedy obudzic zeby oczkanotworzyla to usmiech wraca na buzie :) robilam wczoraj torta dla kolegi na urodziny i sterta prasowania , byl tata z bratem i narzeczona to sie z Gabisia pobawili a dzisiaj sprzatanie :)

Jabprzy porodzie wazylam 82,5 kg czyli 22,5 na plusie a teraz jest mniej niz przed ciążą a nie robiłam zupelnie nic oprucz picia duzej ilosci wody, tylko ja mam dobra przemiane i zawsze szczupla bylam :)

Milego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901405 przez violcia00
hellol.


pamietacie mnie jeszcze???

Mam chwilke to pisze ale zaraz wracam do roboty,jescze salon i kuchnia mi zostala do posprzatania no i obiad i zakupy jak sie Oskarito obudzi to razem pojedziemy.

Fotki chcialam tylko skomentowac.

Bozi Lenka jak Ty slicznie wygladasz w tej chustce i sukieneczce,kolor niebieski Ci bardzo pasuje :kiss:

Cordis z Ciebie to super laska i nie mowic mi prosze ze masz gdzies za duzo :P ,kiecka boska ;)

Alberto przystojniak z Ciebie,a mamuska niech troche sfolguje bo nie dlugo bedziesz mial braciszka ..hi hi :laugh:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sophie wcale sie nie dziwie ze sie martwisz o Zonie,Oskar tez tak szaleje ,nie usiedzi na tylko,krzyczy czasem bez powodu ,biega(nie chodzi)tylko biega jak maly samochodzik,krzyczy jak cos mu nie dam,zabiore i na dodatek nas bije,rzuca zabawkami czasem nawet,tak ze tez mam powod do zmartwien.

Gratki dla Hani i Sophie za udzial w konkursie...ja nie bralam u dzialu ale zamowilam sobie ta ksiazke "Zawolajcie polozna" ,zaciekawila mnie :P

Agusia rodzinka z Was sliczna,a Ty sliczna kobitka :kiss:

Hania slicznie tam macie,pocztowki piekne ;)

Marta przykro mi z powodu tragedii w rodzinie :(

Srenka ja bym włosy sciala sporo i ufarbowala :P


Moje dziecko to za chiny by nie zasnelo ze mna w lozku,rzadko spal a nami nawet gdy byl mniejszy,a zasypianie zazwyczaj na rekach w lozeczku sam tez zasnie ale jak jest bardzo zmeczony :unsure:

Ja w ciazy przytylam 17 kg i nie powiem bo ciezko bylo mi je zrzucic,teraz zostalo mi jeszcze 5 kg wagi przed porodem ale juz jestem zadowolona ze swojej figury,ale duzo mi spadlo bez zadnych cwiczen tylko praca,od lutego do teraz poszlo 5 kg,tak ze ruch,ruch i jest dobrze :cheer:

Co tam jeszcze?wszystkiego nie przeczytalam wiec nie do wszystkiego sie odniose.


Szosteczka fajnie ze maz nie krzyczal,zazderzak,ale naprawa fakt duzo kosztuje. :ohmy:

Gochen udanego urlopu,wyjazdu i szczesliwej rocznicy :kiss:

Tomus jak ja dawno Cie nie widzialam,przystojniaczek maly,Kasiu czekam na Twoje fotki :P

Martus boskie to Wasze zdjecie,az sie rozczulilam :)

Filmikow nie widzialam to nie komentuje,a zyczen juz nie skladam bo rzadko tu bywam wiec nie chce zeby ktos byl pominiety,dopiero na 2 latka jak to forum bedzie jeszcze istniec,mam nadzieje ze nikt sie nie obrazi :dry:


wlasnie pisalam z kolezanka w tamtym roku poronila blizniaki, a teraz sie staraja juz dlugo,niby wszystko ok ale nie moze zajsc,szkoda mi jej bo tyle dzieci teraz sie porzuca czy zabija,no ale trzymam kciuki a na dniach powinien przyjsc na swiat moj siostrzeniec :)

Moj mezu wczoraj zrobil dla nas placki po wegiersku,na obiad a dzisiaj poodkurzal,tak ze jestem w szoku :ohmy:

To lece obiadek robic i konczyc sprzatanie,.

milego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #901446 przez Hania84
Witam i ja :)

Lenka noc okej, zresztą jak zawsze...w nocy wstałam bo burza, pozamykałam okna...zaglądam w łożeczko a Lena śpi na samym dole łożka, w poprzek i na brzuchu (gdzie ona tak nie lubi być) spała w najlepsze :D ale ją odwróciłam na plecki i wzięłam podusię bo widze że ona od niej ucieka.

szósteczka faktycznie macie wakacje pełne rozjazdów i spotkań :) coś zawsze się u Was dzieje :) miłego balowania jutro...i by szybko coś zrobili z tymi złogami. Już wcześniej pisałam Ci właśnie że laserówka chyba na to będzie najlepsza ;)

Violcia no jak to nie pamiętamy? :blink: przestań :silly: super że mąż tak się wziął za pomaganie :) daj znać jak siostra urodzi ;)

dziś kupiłam sobie legginsy i bluzkę a Lence kupiłam strój kąpielowy ...i basen :P mam nadzieję że będzie jeszcze cieplutko co jej nadmucham go i będzie się pluskać. Basen to taki mały 100x30cm :)

Wiecie co? kupiłam Lenie strój w rozmiarze 92/98 i myślałam ze będzie za duży trochę a pasuje jak ulał :blink: i w szoku jestem :whistle: a ciuszki nosi 80/86 więc nie wiem co to za rozmiarówka tych strojów była :P

Wiecie co? mam mrówki w domu :S :angry: kurka nie wiem skąd ??!! :angry: niby nie ma ich dużo ale to ze dwie w kuchni za chwile jedna w przedpokoju, znów jakas w kuchni i z nów w przedpokoju i tak na zmianę wychodza...obczajałam trochę je i tak jakby spod listwy gdzieś...ale dziwne bo odkurzam codziennie, nie mam rozsypanego cukru ani nic słodkiego a te mendy się pojawiły...pierwszy raz odkąd tu mieszkamy :angry: na mrówki nie mam preparatu bo bym musiała jechac autem po to a dziś mi nie było po ręce...więc posypałam solą...ale widze że nie specjalnie się tym przejmują. Macie jakis sposób domowy na to???

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #901451 przez Gochens
Hej kochane

Weszłam do Was na chwile bo dziś pogoda nie najlepsza co jakiś czas niestety pada ale od rana udało nam się zwiedzić to co planowane ;) miasto bardzo ładne także chodzimy zwiedzamy oglądamy. Dziś rano znów pachwiny dały znać ale wczoraj chodziliśmy cały dzień.

Tomus :kiss:

Lenka ślicznie wyglądasz i super masz strój Haniu na mrówki zawsze używałam tych psikaczy a domowe sposoby? niestety nie znam :blink:

Szosteczka oby pomogło ;)

Karolka trzymam kciuki za usypianie Gabi, oczywiście owocne!

Violcia super ze maz się wziął do pracy ;)

SSophie idź kochana do lekarza jeśli masz być spokojniejsza w końcu chcemy dobrze dla naszych dzieci!! ;)

Niestety filmów nie widziałam ale na pewno są super ;)

Buziaczki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901461 przez Hania84
Gochens fajnie, że się odezwałaś :) super że wypadzik udany :) zwiedzajcie jak najwięcej ;)

poszukałam na necie domowych sposobów i pisze że ocet, proszek do pieczenia, sól, pieprz i cynamon. Sól już miałam wcześniej teraz posypałam jeszcze proszkiem do pieczenia i wylałam trochę octu gdzie nie gdzie :P (wali jak nic, ale co musze się nieproszonych gości pozbyć) i chyba ten ocet najskuteczniejszy na razie (by nie zapeszyć) jak mrówka w niego weszła to o mało o swoje nogi by się nie zabiła tak spieprzała...może to coś da :S zobaczymy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #901480 przez aleksiaa88
nie mam dzis nastroju humoru pffff pogoda tak wpływa czy coczy niewyspanie czy :pinch:
na dodatek jestem obolała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901534 przez malutkamilka
Ale dziś mało naskrobałyście. Zrobiłam sobie herbatkę, zasiadłam wygodnie a tu tylko jedna strona???

WItam, ja byłam na randewu :P o 9 wyjechałyśmy z domu do tartaku zaplacic za więźbę potem do lumpka ale nic ciekawego nie było wiec kupilam jej tylko spiochy, potem na zakupy spozywcze, do mojego dziadka na kawke i nakarmic na spokojnie Wikę i na 15 do Szczecina do Bobolandu po skarpetki i rajstopki wiki na wesele, przy okazji kupiłam jej konika polnego do pchania i nowa ksiazeczke bo poprzednia jej sie juz znudzila. Potem z mama do przyszlej mojej szwagierki podpisac umowe i po telefon i tam w galerii kupilam sobie sukienke na wesele. pokaze wam ale jutro bo juz dzis mi sie nie chce zdjec cykac.

Wika była grzeczna juz spi od ponad godziny a ja lece na poczte poogladac filmiki.
ale dzisiaj mi sie Wiki grzmotla w plecki. Tak siadała na pedał od orbiterka a to wstawala biegla po cos a potem tylkiem celowala by znowu usiasc ze po entym razie nie trafila i wpadla pod nie i zarysowała sopie dosc mocno kregoslup. płakałam razem z nią bo jakby tak mocniej lub glebiej poleciala to by dosc mocno skore zdarla z pleckow...

milej i przespanej nocy dziewczeta ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #901540 przez aleksiaa88
posprzatałam patrze a tu jedna wiadomosc tylko

23 chyba jestem ostatnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901590 przez szósteczka
To ja pierwsza :-).
Wlasnie wróciliśmy z wesela bylo super potańczyliśmy pogadaliśmy i sie exstra bawiliśmy, dziewczynki tez choć czesc spały w aucie pod kocykami. Chlopaki u dziadków wiec mogę odespać mój o 6.00 wstaje do roboty wiec za jakieś 1,5 godz.. Ja potem jadę do rodzicow na obiad i ma wpaść rodzinka z zaproszeniami.
Haniu teraz to chyba taka pora ze mrówki próbują włazić do domow bo u mas tez sie pojawiły ale sie wyniosly i z specjalnie nic nie robiliśmy a i kolezanka mowila ze ma z nimi problem.
Malutka ale zakupy porobiłaś super.
Gohenes zaglądaj a my tu będziemy i mam nadzieje ze dluzej niż rok. :-).
Milej niedzielki papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #901601 przez violcia00
to ja druga dzisiaj.

mezu wstal do Oskarita,nawet nie wiem o ktorej sie obudzil,w nocy raz wstawalam a tak to ladnie spal,o dziwo moj mnie nie budzil rano ale i tak nie moglam spac,wczoraj sie olazilismy to mi nogi do d... wchodza :huh: ,dalam mlodemu teraz kaszke i polozylam spac,wiec chwila dla siebie.

Wczoraj farbnelam sie,T mi zostawila swoja farbe now to trzeba bylo ja wykorzystac by sie nie zmarnowala :P i tweraz jestem ruda,jeszcze nigdy takich czerwonych wlosow nie mialam ,w sumie kolor ladny tylko jak dla mnie to ciut za mocny,no ale szybko sei zmyje ;)

A oskarito lysolek,tag go tatus wczoraj upitolil. :angry:


Gochens zwiedzaj ile sie da i rob fotunie...wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy,duzo szczescia,milosci,kolejnych pieknych lat razem i zdrowego ,slicznego Oliwierka :kiss: :kiss:

Hania i jak tam pozbyłas sie mrów? ;)

lENKA SLICZNA W TYM STROJU :)
Lece bo znajomi maja wpasc.

milej niedzielki :kiss:
szosteczka to super ze impreza udana i sie wyszalalas,a mezowi to ja nie zazdroszcze pracy dzisiaj :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901602 przez aleksiaa88
Gonesowa udanej rocznicy i wielu lat w miłosci
to nam został miesiac ja standardowo w łózkuspedze haha :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901605 przez violcia00
aleksia pisz co u Ciebie?! :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901644 przez Marta1985
Myt odpoczywamy :) nadrobie was wieczorem :)

A tu kościołowo :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl