BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 5 miesiąc temu #233598 przez madziaska
ajłona napisał:

no u mnie w brzucholu rośnie SYNUŚ kochany ;) Katiusza a Dzidźka Twa śliczności...a to usg to chyba 3d, co nie?pozdro


Ajlonka gratuluje synusia :):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #233665 przez ajłona
Msadziasko, Martynko dziękówka ;) trzymam kciuki za badanka prenatalne Kobitki ;) pozdro

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #233772 przez katiuszka
Dzięki dziewczynki:) to było akurat 4D czyli w czasie rzeczywistym.
Ajłona i Martynka fantastycznie, że już wiecie. Gratuluję! który to był dokladnie tydzień, że lekarz zdołał coś zauważyć?
U mnie usg genetyczne 200 zł prywatnie ale państwowo dostałam też skierowanie, więc skorzystam. 14 listopada je mam i będzie to koniec 12-tego tygodnia chyba.
Mam pytanko jeszcze czy można jeść jajka na miękko? Bo przed chwilka zjadłam a przypomniałam sobie, że surowych nie wolno. W zasadzie białko było ścięte ale żółtko nie...
Aga daj znać jak badania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #233975 przez ewel7
ajłona nie miałam innych badań tylko to usg
pozdrawiam serdecznie :laugh: wszystkie Majóweczki i życzę miłego dnia i dużo słoneczka :)
Ja od kilku dni zmagam się ze straszną migreną, która dopada mnie zazwyczaj wieczorem: :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #234186 przez gaspodzina
Ale nas coraz więcej :cheer: u mnie usg genetyczne było w cenie zwykłej wizyty, tak jak zwykle (100 zł), ale fakt, że mój lekarz do pazernych nie należy. :P
Mnie dziewczyny od kilku dni męczy swędząca wysypka na nogach. Piłam wapno, ale niewiele pomaga, w dodatku przeczytałam, że suplementacja wapnia w ciąży może szkodzić (choć nie wiem jak - może któraś oświeci?). Jutro chcę iść do dermatologa i zobaczymy co to takiego :unsure:
Słuchajcie, a czy to możliwe, żeby w połowie 13 tygodnia poczuć ruchy dzidziola, bo dzisiaj takie jakieś dziwne, delikatne jakby "pękanie banieczek" czułam w brzuchu i do niczego co dotychczas czułam u siebie, podobne nie było. Myślicie, że to możliwe? :side:
Buziaki dla wszystkich mamusiek :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #234189 przez aga2+1
gaspodzinano na ruchy dzidziola to jeszcze za wcześnie niestety:) Pewnie jelita zmieniły swoje położenie i bulgotało w nich, bo rosnący dzidziol przestawia nasze narządy wewnętrzne po kątach hehe:)Ruchy dziecka poczujesz ok 17-20 tygodnia i będzie to takie przelewanie i bulgotanie szczególnie w dole brzucha:)
A mi się coś poplątało i badanie genetyczne mam za tydzień, a nie dzisiaj:( Ale tak to jest jak mózg jest w ciąży:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #234198 przez akciak84
gaspodzina

ja też mam swędzącą wysypkę, ale na brzuchu!Internista skierował mnie do alergologa i wczoraj byłam. Wcześniej byłam uczulona na nikiel i chrom i czasami coś mnie poswędziało tu i tam! A teraz to masakra.
Alergolog wykluczyła że to cos od ciąży (np. jakaś dermatoza ciężarnych). Niemniej jednak ciężarne maja problemy ze skóra i niby wygląda jej na wysyp nasilonej alergii.

gaspodzina jeśli jesteś alergikiem to ciąża moze ci ją nasilić :(

A o wapnie nie słyszałam! Kazała mi je pić i zaleciła kremy Elobaza, Lipobaza itp. Niestety trzeba przeczekać bo leków żadnych nie można!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #234207 przez akciak84
Poza tym mi też jakoś dziwnie bulgotało dziś w brzuchu!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #234221 przez chłopek
gaspodzina a spróbuj parafiną smarować nogi moze przejdzie swędzenie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #234229 przez aneta2611
cześć Dziewczyny :) tak Was sobie czytam i łezka mi się w oku zakręciła :) fajnie było być w ciąży. Życzę Wam bezproblemowych ciąż, oraz zdrowiutkich i ślicznych dzieciaczków :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #234231 przez aneta2611
akciak84, a w którym tygodniu jesteś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #234301 przez martynka790
katiuszka Ja miałam dokładnie 13tyg i 0 dni, ale ta płeć to tylko tak wstępnie choć ja juz sie nakrecam i oglądam różowe wozki :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #234304 przez chłopek
martynka fajnie ze juz jakies przypuszczenia co do płci sam, ja sie nie moge doczekac kiedy bede wiedziala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #234344 przez akciak84
Aneta, minęło juz u mnie 13 tygodni i 4 dni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #234354 przez ajłona
Katiuszka rozpoznał płeć to byłam w 12 t i 2 d ciąży, to było usg genetyczne. młody się tak ustawił, że lekarz nie miał żadnych wątpliwości ;) no ale zobaczymy na kolejnym usg czy się potwierdzi. pozdrawiam Was Majówki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl