BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 5 miesiąc temu #228766 przez elciasmerfcia
JA OSOBIŚCIE KUPIŁAM WÓZEK MAŁO UZYWANY BO TYLKO 3 MIESIĄCE MIAŁ I RODZICE ZREZYGNOWALI(MIELI DUZO KASY , A WIĘC FISIOWALI,RODZICE IM KUPILI GO ,A NIESTETY SIĘ NIE SPODOBAŁ) A JA JAK ZOBACZYŁAM NOWKA NIE ŚMIGANA BYŁAM ZADOWOLONA TAK JUŻ MÓJ SYNEK W NIM JEŹDDZI ROK I 8 MIESIĘCY - SUPER SPRAWA TAKIE OKAZJE CENA MNIEJSZA O POŁOWĘ JAK W SKLEPIE,PO CZYM KUPIŁAM DRUGI WÓZEK -PARASOLKE ,KTÓRA NA LATO BYŁA WYBAWIENIEM NA ZAKUPY DO SKLEPU NP,.LEKKA, DO AUTKA SAMA SKŁADAM BEZ PROBLEMU ,A TEN 1 WÓZEK TA GONDOLA BYŁA DOSYĆ DUŻA DO DZIŚ DNIA MOJ SYNEK JEŹDZI W NIM OCZYWIŚCIE GONDOLE ZAMIENIŁAM NA SPACERÓWKĘ BO TEN WÓZEK PIERWSZY TO 3 W 1 GONDOLA SPACERÓWKA I FOTELIK SAMOCHODOWY -REWELACJA,TERAZ MAŁY CHCE TYLKO BIEGAC I JEST CIEKAWY ŚWIATA ,MUSI WSZYSTKO DOTKNĄĆ,POLIZAC,SKOSZTOWAC,A WIĘC DZIEWCZYNY MIŁEGO SPACEROWANIA I WYCHOWANIA WASZYCH DZIECIACZKÓW .POZDRAWIAM ;) www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=30167
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228900 przez Kozłowska
Witam przyszłe mamusie:)
Robiłam dziś porządek w szafie i jutro miałam zamiar porobić zdjęcia i wystawić na Allegro. I tak siedzę i czytam to nasze forum i może któraś będzie chciała :mam parę ciuchów ciążowych, Bujak dla malucha( allegro.pl/bright-starts-lezaczek-babele...lep-i1901344349.html ) mało używany bo dostaliśmy drugi, ale ten dla niemowlaka bardziej mi pasował zresztą synuś też na początku wolał ten, a teraz miejsce bujaka zajął skoczek, no nie wspomnę o tonie ciuszków po moim Matim. Gdyby któraś była zainteresowana mogę przesłać zdjęcia:)
Buziaki dla mam i słodziaków z brzuszków:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #229908 przez martynka790
Witam!!!
Jestem nowa i jeszcze nie za bardzo ogarniam forum :)
Jestem w 13 tyg ciąży- termin 14 maj 2012.
Bardzo proszę, o przyjęcie do Waszego grona!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #229974 przez Agusiak
martynka790 witaj Kochana i gratuluję fasolki :)

Z początku myślałam, że zwariowałam, jak zobaczyłam Twój awatarek, bo kiedy ja byłam w ciąży to miałam tu na forum dokładnie ten sam. Ale będzie mi się fajnie Twoje posty czytać :lol:
Ja miałam termin na 21 a urodziłam 10 maja 2011 :)

Dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #229977 przez aga2+1
Witaj martynka790:)
Co raz więcej majóweczek:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #230265 przez martynka790
Agusiak Ale zbieg okoliczności...
A za miłe słowa bardzo dziękuję :*

aga2+1 :*

To powiem coś o sobie:

O fasolkę staraliśmy się z mężem prawie 3,5 roku... w sumie najpierw udało się po 2,5 roku- niestety nie było mi dane donosić tej ciąży- poroniłam w 8tyg. Oboje strasznie to przeżyliśmy. Powoli traciłam nadzieję, że kiedykolwiek się uda- jednak i u nas w końcu zaświeciło słonko :)
Jednak strach ciągle mnie nie opuszcza...
Mam nadzieję, że będę mogła Was nieraz pomęczyć moimi obawami i radościami...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #230306 przez Agusiak
martynka790 napisał:

Mam nadzieję, że będę mogła Was nieraz pomęczyć moimi obawami i radościami...


Męcz ile chcesz i kiedy tylko chcesz, po to tu w końcu jesteśmy :silly:

A strach o maleństwo zawsze jest, zwłaszcza po Twoich przeżyciach ale trzeb wierzyć, że teraz już będzie wszystko dobrze, czego z całego serca Ci życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #230370 przez MartiO
Witaj martynka790 :blink:
Oby z dzidzią było wszystko dobrze :blink:
Czasem ja czytam historie niektórych dziewczyn to cieszę się, że u nas wyszło tak jak wyszło bo na dobrą sprawę nawet nie zdążyliśmy się zacząć starać o dzidzię :silly: śmiejemy się nawet, że to był "jedyny niedopilnowany raz" w ciągu ośmiu lat :silly: ale ostatecznie mam już 30 na karku więc chyba czas najwyższy i może lepiej, że trochę nas to zaskoczyło :silly: bo tak pewnie jeszcze czekalibyśmy z podjęciem decyzji o maleństwie :blink: zawsze byłoby pewnie mnóstwo innych ważniejszych rzeczy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #230498 przez martynka790
Agusiak Dziękuję

MartiO Myślę,że Bóg wie, kiedy obdarować nas dzieciątkiem!!!
Podejrzewam, że po moich przeżyciach będę bardziej przygotowana na macierzyństwo- docenię to jakim skarbem jest dziecko...
A na Was po prostu nadszedł czas!! :) Dziecko będzie dopełnieniem Waszego szczęścia :***

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #230694 przez MartiO
:blink: w to nie wątpię, że będzie dopełnieniem :lol: cieszymy się z tego, że zostaniemy rodzicami i w naszym życiu pojawi się mała kruszynka :woohoo: po prostu nie sądziliśmy, że stanie się to tak szybko ;o) ale to chyba lepiej bo tak pewnie jeszcze zastanawialibyśmy się czy to na pewno dobry moment i bla bla bla... :silly: a tak zastaniemy rodzicami już w maju :blink: na razie z niecierpliwością czekamy na usg kiedy będziemy mogli naszą kruszynkę popodglądać :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #230698 przez MartiO
a to tak na wesoło :silly: dzieci o dzieciach :lol: www.miczek.pl/rozne/dzieci_o_dzieciach.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #230724 przez martynka790
MartiO Ale super!! Dzieci to jednak mają wyobraźnię ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #230761 przez Martita
Witaj Martynko
ja też jestem tu nowa, ale dziewczyny na tym forum są bardzo miłe i chętnie prowadzą rozmowy :) gratuluję maleństwa!No tak nieraz niestety jest, że trzeba na dzidzię poczekać zanim się pojawi, u nas z mężusiem trwało to dwa miesiące..a też myślałam, że będzie trudno bo straszne miesiączki miałam..nieregularne, raz były raz nie a poza tym mądra ginekolożka mnie nastraszyła, że jestem bezpłodna!Więcej do niej nie poszłam.. :angry:
Dziś kupiłam dzidzi trzy piękne kocyki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #230770 przez aga2+1
Martita mnie już też korci, żeby coś kupić dzidzi, ale postanowiłam poczekać do stycznia:) Musze najpierw zrobić pokoik i zakupic jakieś mebelki żebym miała gdzie układać te wszystkie słodkie rzeczy:)
A jak tam u pozostałych dziewczyn? Kupujecie już coś dzidziusiowi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #230823 przez martynka790
Ja jeszcze nie, jakoś jeszcze się boję...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl