BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 5 miesiąc temu #230841 przez gorla
martynko witaj i gratuluję fasolinki :)

ja tez jeszcze nie kupuje, ale mnie korci nieziemsko, ale tez się boję... noo i też nie mam gdzie tego pakować, bo Oliwka ma wszystkie wolne szafy upchane ciuszkami :) za to łapię sie na tym, ze oglądam małe słodkie różowe ciuszki :) hmm.. jakiś instynkt czy cuś :) moze kolejna dziewczynka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #230888 przez chłopek
ja przy Ksawciu dopiero w 6 miesiącu zaczelam kupowac ciuszki, a teraa jeszcze nie, jak sie dowiem jaka płec to zaczne, no chyba ze cos fajnego unisex znajde :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #230951 przez asiale26
Ja też jeszcze nic nie kupiłam, ale chodzę po sklepach. Jest tyle ślicznych rzeczy dla dzieciaczków :) A wy czujecie podświadomie jaka będzie płeć dzidzi? Mi w zasadzie wszystko jedno byle dzidziuch był zdrowy, ale ostatnio złapałam się na tym że mówię o dzidzi że to "on". Ciekawe czy się sprawdzi, ponoć na usg można już coś dostrzec w 16-18 tyg :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #230968 przez aga2+1
Ja mam przeczucie, ze będzie dziewczynka:) Przy pierwszej ciązy też tak miałam wiedziałam że córcia będzie, a w 16 tygodniu lekarz to potwierdził:) Jak będzie synuś też będę szczęśliwa, bo najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #231000 przez gorla
aga dla mnie też najważniejsze zeby dzidzia zdrowa była, a płeć mi obojętna mimo że mam juz córcie, mój mąż to samo mówi, ale wiem ze marzy o parce :laugh:

asiale :laugh: ja przy pierwszej ciąży też mówiłam ON, byłam pewna, ze to syn, aż w 16 tyg. pojechaliśmy na usg 3d i okazało sie , ze syn ma pipkę :laugh: ale mówia, ze niektóre mamy czują, ja akurat do nich nie należę niestety :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #231011 przez akciak84
Cześć,

Mam termin na 18.05.2012r. z pierwszym dzidziulem:)Teraz kończę 12 tydzień:)

Jestem z wami.

Aneta :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #231016 przez akciak84
A co do przeczucia...wydaje mi się, że będzie chłopiec. Zobaczymy, czy się sprawdzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #231052 przez gaspodzina
Hejka. Witam "nowe mamusie" :) Martynko, u nas też okres starań się przedłużał i też niestety też jednej ciąży nie donosiłam :( Teraz jestem pełna nadziei, ale fakt, lęk jest na maksa. Przed każdym usg drżę, że okaże się coś strasznego. Ale dosyć o strachach :laugh:
Dzisiaj byłam na usg i doktorek badał m.in. przezierność karku i wszystko w porządeczku. Kręgosłup cały, nogi ręce są. :lol: Dostałam zdjęcia z każdej wizyty na płytce w formie filmu i można urządzać seanse dla rodziny. Tylko, że chyba nie zdecyduję się nikomu tego pokazać, bo szczerze powiedziawszy, to jak doktor mi pokazywał na ekranie, to coś tam widzę, ale jak obejrzałam to z mężulkiem w domu, to nie miałam pojęcia co oglądam :lol: Czasami widzę głowę, a czasami nogi, ale obie rzeczy chcę zobaczyć, więc obcym mogłabym pokazać rozmazane zdjęcia dywanu i pewnie nie zauważyliby różnicy :S No, w każdym razie skończyłam dziś 12 tydzień i jestem szczęśliwą przyszłą mamusią.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #231556 przez mika1520
martynka790 akciak84
witam was majóweczki;P

jak sie czujecie brzuszki wam rosną.? :silly: :silly: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #231649 przez MartiO
Witam akciak84 ;) też mam termin na 18 maja... przynajmniej na razie i mam nadzieję, że mocno się to nie zmieni... zobaczymy teraz po wizycie na usg... choć po cichu liczymy na to że przeciągnie się do 21 :silly: to dzień urodzenia obojga z nas więc byłoby fajnie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #231756 przez aga2+1
MartiO ja mam termin na 21 hehe:), ale według ostatniego usg termin przesunął się na 19 maja:) Dzidzia i tak przyjdzie na swiat jak będzie chciała więc nie ma co przywiązywać się do konkretnej daty:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #231766 przez MartiO
doskonale o tym wiem, że nie będziemy mieć na to wpływu kiedy maleństwo postanowi do nas wyjść :silly: ale pomarzyć zawsze można :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #231794 przez aga2+1
chociaż termin z synem miałam na 1 czerwca ja mówiłam lekarzowi , że urodzę w dzień matki 26 i tak było o 23.30 26 maja urodziłam synka:) Teraz to synuś mamusi hehe:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #232267 przez akciak84
MartiO ja pierwotny termin miałam na 20.05.2012, ale teraz niby na 18.05. Ciekawe ile kobiet rodzi w terminie wyznaczonym przez lekarza. Chyba mało...to tak jak wygrać w totka. Teraz jak pójdę na USG może się właśnie okazać jeszcze co innego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #232269 przez akciak84
W środę idę na badanie przezierności karkowej, bo to podobno już jest standard, że lekarze na nie wysyłają. Słyszałam, że badanie i tak stwierdza tylko ewentualne ryzyko jakiejś wady. Nie wiem do końca jakie ma ono znaczenie. Czy któraś z Was dziewczyny wie coś o tym więcej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl