BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #226166 przez gorla
gaspodzina jesli chodzi o moje doświadczenia z wózkami to u mnie na wsi wózek z tymi podwójnymi małymi kółkami sie nie sprawdził- błoto, trawa a zimą też ciężko po sniegu szedł. Z wiekszymi kołami mi lżej było. Dla mnie ważny był duży kosz na zakupy i żeby wózek szybko sie składał i był lekki w przenoszeniu. Trójkołowiec u mnie tez sie nie sprawdził, ale wiele mamusiek se chwali. Teraz patrzę na te wielofunkcyjne z możliwości montazu fotelika, bo wiem, że bede z maluchem wozić Oliwkę do szkoły.

Patrałyście na ceny na alegro i w sklepach?? duża różnica? własnie znajoma ma Twinga, spodobał mi się mały zgrabny, akurat widziałam w wersji z fotelikiem :P AA i patrzyłam też żeby w gondoli miał rączkę na budce do przenoszenia, bo na piętrze mieszkam.
Napiszcie jakie wózki wybrałybyście :laugh: jest ich tyle, ze ciężko coś wybrać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #226167 przez chłopek
czesc dziewczyny ja posiadam taki wózek
allegro.pl/wozek-2w1-mikado-ox-ford-adapter-i1857710445.html

ma dużą gondolę i Ksawcia woziłąm w niej do 7 miesiaca bo w gondoli jest oparcie które mozna rozlozyc jak dziecko juz siedzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #226171 przez gorla
nooo i chłopek miała trójkołowca i se chwali :laugh: zależy dużo od modelu. Ja miałam coneco spacerówkę z tyki małymi kołami to śnieg mi wchodził między te dwa kółka . A chłopek teraz też byś takiego zakupiła, chyba, ze masz go jeszcze po Ksawciu :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #226175 przez chłopek
gorla mam po Ksawciu tylko że ja mam zawsze zablokowane kółko jakoś tak mi dobrze. dla młodego kupiłam spacerówke jeenay,
ja oba wózki ma używanenie stac mnie było na nowy a akurat mi sie udało i wózki są super zadbane.
jak bym nie miała po Ksawciu to bym kupiła mikado ale boston bardziej mi sie jakoś spodobał stelaż bo moja bratowa ma coneco własnie z dwoma skrętnymi kołami i fajnie to wyglada
już miałam kupić sam stelaż ale cena 400zl to tyle co wózek używany

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #226182 przez gorla
tez patrzyłam na uzywane, ale w końcu doszlam do wniosku, ze jak ma byc wielofunkcyjny to odżałuje , bo na długo będzie. Twing za około 800 zł mozna dostać na allegro. Ogólnie mam jeszcze po Oliwce sporo sprzętu, takze zainwestuję w wózek, liczę na becikowe z krusu :laugh: a jest obiecujące :laugh: :laugh:

macie jakieś dodatkowe ubezpieczenia?? znajoma mi Allinz proponowała, bo podobno za urodzenie bąbla po 2000 zl na rodzica przypada. Jak to jest w rzeczywistości??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #226185 przez aga2+1
Mi bardzo się podoba ten
allegro.pl/wozek-gleboko-spacerowy-mura-...ola-i1875569388.html
można dokupić fotelik
oraz ten
www.swiatwozkow.pl/inglesina-vittoria-gl...cru-1szt-p-1635.html
lub ten
www.swiatwozkow.pl/peg-perego-culla-gleb...zia-1szt-p-6941.html
to wózki z górnej półki, ale kiedyś nie było mnie na nie stać a teraz jak troszke poodkładam to bedę mogła pozwolić sobie na takie szaleństwo:)
Ja dla córki i syna miałam używane wózki głębokie, bo akurat udało mi sie odkupić od koleżanki i to fajne firmowe za grosze w bdb stanie. Mam jedynie kilka ciuszków po synku, posciel do łóżeczka i karuzelkę:) Przelezały te rzeczy kilka ładnych lat, ale sa super więc na pewno wykorzystam je teraz:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #226189 przez chłopek
moja sis miała w pko i 800zl dostala, ja musze sie isc ubezpieczyc.
my niestety mamy strasznie duzo wydatków tak sie nam pozkłądało beznadziejnie :(
ja mam ciuszki po Ksawciu a jak by była córka to od siostry będe miałą :) jedynie łóżeczko tato mi zrobi,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #226194 przez gorla
aga ten INGLESINA - VITTORIA cudny :laugh: jak masz odłożone to pewnie, ze poszaleć można.

Te pierwsze ciuszki dla noworodka to nowiuśkie kupię na bank i pościel tez nową , bo Oliwka tą małą z kołyski dla lalek już dawno zakosiła :laugh: :laugh:

chłopek własnie mój małz dzwonił do kupla co w allianzie robi i ma nam powiedzieć jak to faktycznie jest, wszystko zależny od wysokości składek, patrzyłam teraz na krusie jest 2.912,72 zł becikowego , noo fajnie za to reszta świadczeń to kantem o stół :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #226215 przez aga2+1
jeszcze znalazłam ten też fajny z fotelikiem
allegro.pl/3w1-implast-bolder-sd-2012-fo...rio-i1884867273.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #226256 przez gorla
aga ten ostatni śuper, ale cena :side: :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #226282 przez chłopek
aga ten wózek super, fajnie duże koła ma

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #226289 przez aga2+1
teraz jest taki duży wybór, że trudno na coś się zdecydować:) Mieszkamy na wiosce, a pracujemy we Wrocławiu więc codziennie będziemy targać ten wózek tzn. chciała bym właśnie brać tylko stelaż i fotelik, a gondola to bardziej na dłuższe wyjścia i spacery. Tak jeszcze myślałam o kupnie samego głębokiego wózka z fotelikiem bez spacerówki a potem kupić już spacerówkę składaną tzw. parasolkę. Już sama nie wiem dobrze, ze jeszcze kilka miesięcy przede mną

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #226321 przez gorla
aguś podsunęłaś dobry pomysł z ta gondola i samym fotelikiem :laugh: Jednak ten stelaż dość duży w porównaniu z parasolkami, lżejszy, mniej targania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #226364 przez Martita
hello dziewuszki,
dolaczam do was bo tez w maju rodze. :) faje forum, czegos takiego szukalam..a co do wozeczkow to szczerze powiedziawszy nie ma nic na tym allegro zeby byl szal.. :( na niczym jeszcze oka nie zawiesilam i do tego nie orientuje sie ktora firma bylaby najlepsza..to jeden z mozliwych do kupna:
allegro.pl/nowosc-wozek-carino-torba-meg...tis-i1885404079.html
tylko nie krzyczcie ze kolor zly..bo ciemnego nie chcialabym..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #226372 przez aga2+1
Witaj Martita:)
Fajny wózek takiego nie widziałam:) Wiesz przy wyborze wózka trzeba patrzeć sie przede wszystkim na wagę i czy łatwo sie składa, bo to my mamusie najczęściej bedziemy szarpać się z tym ustrojstwem :) A taki jasny wózeczek jest bardzo ładny tylko przy spacerówce nie praktyczny niestety, bo dziecko będzie już większe - chodzące to i brudzić się będzie:) Większość firm ma mozliwość wyboru koloru gondoli i spacerówki więc można pokombinować

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl