BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

11 lata 10 miesiąc temu #374504 przez mufa
to już nie mogę się doczekać tych szczegółów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #374672 przez Asiersa
no cześć Kochane :kiss:

Emme, zazdroszczę Ci :) ale fajnie, że już bliżej niż dalej :lol:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #374775 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #376537 przez alutka1011
Emme ale Ci zazdroszczę chętnie bym przeszła to 2 raz!Nawet tą nerwówkę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #377084 przez Asiersa
Jak tam Kochane mija Wam długi weekend?? :)
Spędzacie go w domku czy raczej poza?? :) Ja dzisiaj wybieram się na urodzinki :) oczywiście z Tomciem :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #377085 przez Asiersa
Jak tam Kochane mija Wam długi weekend?? :)
Spędzacie go w domku czy raczej poza?? :) Ja dzisiaj wybieram się na urodzinki :) oczywiście z Tomciem :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381141 przez MlodaMama
Kochane mamusie, nie wieie co się dzieje z kwitniowymi mamusiami 2011 roczek? nie moge nigdzie znaleśc, bardzo dawno mnie tu nie było, postanowiłam wkońcu zajrzeć i nie moge znaleść nie wiem czemu, pomożecie ??

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381179 przez Agusiak
MM Dave założyła nowy wątek bo tamten się stracił
www.zapytajpolozna.pl/108-i-v/380231-kwi...ome-back/Page-2.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383314 przez paulina2209
mam nadzieję że jest tu już bezpiecznie
i witajcie kochane

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #416022 przez Emme
Zastanawiam się czy ktoś tu jeszcze zagląda (poza dziewczynami, z którymi mam kontakt)? Ciekawa jestem co słychać u dzieciaczków, które były z nami jeszcze będąc w brzuszkach, zwłaszcza co u Violi i Hani. Mam nadzieję, że kiedyś się odezwą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #419039 przez Mirella
Dziś ostatni dzień konkursu (co oznacza, że więcej Wam spamowac nie będę, cieszycie się?), dzień, w którym każdy głos już jest nie na wagę złota, ale diamentów, platyny i nie wiem czego jeszcze. Dlatego dziś szczególnie proszę Was, zagłosujcie. Niech w ruch pójdą komputery, telefony, Wasze, Waszych męzów i niemężów, rodziców, teściów, rodzeństwa, sąsiadów, no kogo tam macie, może być i pani z warzywniaka :blink: I wrzućcie linka na Waszą tablicę na fb, czy na co się tam wrzuca, nie znam się na fb :blush:

Wszystkim Wam baaardzo dziękujemy za głosy, wiemy, że były, bo punkty Emilce przyrastały lawinowo ostatnio, jesteście niesamowite!

Dla Was i Waszych szkrabów życzymy duuużo zdrówka, radości, słonka na codzień i od święta, i wszystkiego naj naj naj, niech moc będzie z Wami!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #449192 przez fredeczka
Witajcie po prawie 2 latach ;) Jakos zapomnialam o forum az do dzisiaj.Pewnie nikt mnie juz nie pamieta.Piszecie na bierzaco ze soba i nie wiem czy moge jeszcze dolaczyc i skrobnac cos od czasu do czasu?

Michal rosnie bardzo szybko codziennie zaskakuje nas czyms innym jak zreszta wasze dzieci was..Z mowa u niego dosc ciezko mowi tylko pojedyncze slowa i nie chce powtarzac nowych.Od maja nie nosi pieluch ani w dzien ani w nocy.To tyle.


Pozdrawiamy i buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #449225 przez Emme
fredeczka napisał:

Witajcie po prawie 2 latach ;) Jakos zapomnialam o forum az do dzisiaj.Pewnie nikt mnie juz nie pamieta.Piszecie na bierzaco ze soba i nie wiem czy moge jeszcze dolaczyc i skrobnac cos od czasu do czasu?

Michal rosnie bardzo szybko codziennie zaskakuje nas czyms innym jak zreszta wasze dzieci was..Z mowa u niego dosc ciezko mowi tylko pojedyncze slowa i nie chce powtarzac nowych.Od maja nie nosi pieluch ani w dzien ani w nocy.To tyle.


Pozdrawiamy i buziaki


Nie no nie wierze! jak nie pamiętamy jak pamiętamy! Nie raz nie dwa wspominałyśmy gdzie pouciekałyście :) Super, ze sie odezwałaś :D

Gratuluję postępów :D My pieluszkę mamy do spania, bo Tola pije jak smok, mówi coraz więcej, raczej spontanicznie, ale potrafi zaskoczyć. Pokaż nam koniecznie Michałka, nawet nie pamiętam czy pochwaliłaś się nim po narodzinach tak szybko zniknęłaś :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #449497 przez fredeczka
Emme sama na forum zagladasz? Bo widze ze ostatni post miesiac temu byl teraz sie zorientowalam dopiero.Jak uda mi sie zdjecie wkleic to pokaze bo musze sie przyznac ze to dla mnie troche czarna magia hihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #449979 przez Emme
Ja z dziewczynami mam kontakt w innym miejscu, tam mozemy sobie swobodnie pisac i nikt niepowolany tego nie przeczyta. Przez dluzszy czas byla tu awaria, nie mozna bylo wejsc, a jak juz sie dalo to forum bylo zainfekowane wirusami, poro pouciekalo na stale. (Zdjecie musisz zmniejszyc, dac przgeladj, wybrac je, dodac i pozniej kliknac na (img) czy jakos tak i wtedy sie doda).

Opowiadaj co sie u Was dzialo jak Was nie bylo? Michas z Toba jest caly czas czy chodzi do zlobka? No i w ogole opowiadaj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl