BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

13 lata 11 miesiąc temu #18467 przez basik_twins
A więc....

To co pisałam wcześniej w temacie o bólu to były pierwsze skórcze tydz temu w pt i sobote
Szyjka nadal się skraca z tym ż ostatnio miała ona 3cm ok i wyglądało to tak




A teraz wynosi 2,5cm ok z tym, że to co się skróciło przez te 2 tyg nie rozwarło się zupełnie tylko hmm.... trzyma się jeszcze troche w zależności jak miesien sie ułoży i wyglądało to troche tak jakby materiał sie rozrywał

Mniej wiecej tak



Mam nadzieje ze w miare przerysowałam to co zobaczyłam na ekranie USG tyle ze w odwrotnych kolorach oczywiscie no i Oliwki główka tez niżej była troche

Generalnie lekarka powiedziała że organizm szykuje sie do porodu tak naturalnie tylko troche za wczesnie jesli jeszcze raz wystapia skurcze mam zadzwonic do szpitala zbadaja rozwarcie czy idzie i cos tam i najprawdopodobniej zaczne przyjmowac leki na podtrzymanie

No i jeszcze w razie w badania moczu na zakazenie krwia w koncu to blizniaki jednojajowe....

A bo cisnienie tez czasem sie robi za mocne za wysokie znczy ale mocz ładny a przy blizniakach to tez moze byc obiaw .... i w ogole

Ni ema sie czego bac wszystko pod kontrola ja jestem poinformowana o wszystkim dobrze ale.... Jak dzieciom wytlumaczyc ze mama je kocha ale nie chce zeby JUZ przyszly na swiat....

Monia wez L4 od lekarza i nie żartiuje tydz lub dwa na zakupy bo nie dajesz rady a w sumie jestes sama musisz kiedys to zrobic i h**

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18472 przez paulinkaaa2202
No Basik czyli można powiedzieć że wszystko dobrze:) to super, a jakby coś dostaniesz leki na podtrzymanie i na pewno się uda naturalnie i w odpowiednim czasie;) A rysunki bardzo ciekawe i ładne, jak wykład jakiejś lekarki :P :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18473 przez basik_twins
Ohhhh ależ urosłam :silly: hehe

nie no bo kazdy ma swoj tok rozumowania tak to ulatwia sprawe taki rysuneczek

Zmykam cos na obiad uszykowac I chyba raczej do juterka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18477 przez paulinkaaa2202
Papa do jutra :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18496 przez Gosia
basik śliczne rysunki :) i bardzo się cieszę, że wszystko OKI no i trzymam kciuki za poród naturalny
paulinkaaa2202 ja też mam na oku ten wózek Jedo jest super szczególenie w modelu freeline, ale trochę mojemu mężowi się nie podoba, więc zobaczymy. Poza nim zastanawiam się nad espiro enzo lub espiro GTX

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18500 przez paulinkaaa2202
Mi właśnie też podoba się wersja freeline tylko że jest mało kolorów do wyboru niż z wersji podstawowej i mam dylemat

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18539 przez Gosia
Jeśli chodzi o wagę wymienionych przeze mnie wózków to jest ona porównywalna. One wszytkie są dosyć ciężkie, ale podobno (tak czytałam w opiniach) wózki z pompowanymi kołami są cięższe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18578 przez basik_twins
ja mam tako blizniaczy z pompowanymi i jest leciutki.... z felgami poza tym - prwdziwymi. klasyczny wątpie zeby był taki lekki...

Z tym ze u mnie na decyzje wplynoł jeszcze fakt ze ja go przez drzwi nie przeprowadze musze skladac i rozkladac a z duza jedna gondola w drzwiach musialabym przechodzic bokiem skosem jak przy blizniakach nie daj Boże cesarka to masakra przeciez a tako ma dwie osobno takze uno problemo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18590 przez paulinkaaa2202
No ja mogę mieć ciężki wózek bo mieszkam w domu i on będzie w garażu stał więc nie muszę go na szczęście nigdzie wnosić ani dźwigać. Z tego co się orientowałam to ten Jedo nie jest aż tak ciężki.
No Basik trzymam mocno kciuki cały czas żebyś miała poród naturalny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18630 przez basik_twins

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18634 przez paulinkaaa2202
Super sesja :) zdjęcia jak tatuś tuli się do brzuszka są takie słodkie, wtedy tato-facet-macho jest taki delikatny :D Mi najbardziej podoba się ostatnie zdjęcie:)
Basik ślicznie !!! :blink: taka sesja super sprawa i pamiątka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18647 przez basik_twins
Dziękuje.
Wysłałam rodzicom na poczte a mój tato że to zdjęcie ostatnie właśnie że matka boska w ciąży i że je tak zapisał w komputerze i musi mamie wydrukowac na papierze fotograficznym bo chce sobie powiesiec... :)
Normalnie aż mnie się oko spociło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18658 przez MoNiaaa
basik slodkie masz te fotki.super sprawa taka sesja :) wszysckie trzymamy kciuki za porod naturalny :) moze dziewczynki zechca jeszcze poczekac u mamusi w brzuszku :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18663 przez iwkaa
sesja zdjeciowa prze sliczna tez bym sie na taka skusila:) bo pamiatke bedziesz miala super!!! a jesli chodzi o wozek to ja mam na oku taki
www.2o2.pl/p,pl,4637,wozek-trzyfunkcyjny...g-jumper-x-tako.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18682 przez basik_twins
No iwka ja mam identyczny tylko podwójny i zielony tez :lol:

Stoi już złożony w salonie przykryty folią :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl