BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

13 lata 11 miesiąc temu #18751 przez iwkaa
paulinko ja tez tak kiedys mialam jeszce przed ciaza to bylo zapalenie teraz tez zdazylo mi sie to moze ze 3 razy ale na chwile doslawnie na godzinke czy dwie i to zdarzylo mi sie po stosunku:) takze jak ci sie to powtorzy to zglos to do lekarza bo nigdy nic nie wiadomo zapalenia w ciazy to nic dobrego tym barzdiej ze juz jestesmy w tak wysokiej ciazy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18756 przez paulinkaaa2202
Dzięki Iwka :) no ja ostatnio miałam cytologię i dostałam smsa że jest jakiś stan zapalny i mam się zgłosić do lekarza więc może być to o czym pisałaś. Idę za tydzień do lekarza więc się dowiem i pewnie dostanę jakieś globułki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18775 przez basik_twins
Iwka Ty se jaj kobito nie rób musisz do 34 tyg wytrzymac zeby plucka byly do konca wytentegesowane ;) Sesja sie nie stresuj co dwie głowy to nie jedna :silly: hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18782 przez sylwcia
Witam mamusie mam taki dylemat jaki rozmiar ciuszków kupujecie dla swoich maluszków??? bo ja nie wiem czego i ile kupic boję się że kupię za małe bo wszystko muszę kupic sama bo nie mam nikogo kto by mi mógł coś dac po swoich bobasach. Może już ten wątek był poruszany ale jakoś nie miałam kiedy przejżec całe forum proszę o podpowiedź

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18784 przez iwkaa
do 34 tyg mysle ze bedzie spokoj bo sesje zaczynam za miesiac wiec jeszcze troche:)
SYLWCIA ja tez sama musze wszystko kupowac i kupuje rozmiary 56 i 62 nie robie duzych zakupow bo w sumie nie wiadomo jaka dzidzia duza urosnie kup kilka 56 i kilka 62 reszte zawsze mozesz dokupic jak sie urodzi ja juz mam takie jeden sklep uptrzony z tanimi i dobrymi ciuszkami zebym pozniej nie musiala latac bo wszystkich sklepach radze ci zebys zrobila tak samo zawsze ewentualnie ktos moze ci kupic ja zwsze jak chodzilam do kogos odwiedzic male malenstwo to pytalam jaki rozmiar i kupowalam ciuszki i trzeba liczyc sie z tym ze te wieksze zawsze bardziej sie przydadza bo mozna podwinac rekawki i beda na dluzej a z mniejszymi to juz klopot:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18802 przez basik_twins
Pocieszcie sie ja zaczynam od rozmiaru 44 skonczywszy na 55 bo moge wlasnie zaraz po 34 rodzic.
W najgorszym wypadku te 44 beda za małe ale miejmy nadzieje ze nie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18825 przez sylwcia
dzięki iwkaa już wczoraj zamówiłam kilka ubranek :) a propo sesji też zaczynam ale za dwa tygodnie chociaż jedną zerówkę już mam za sobą a raczej za nami :P
basik_twins jejciu jakie kruszynki słodkie będziesz miec ja bym chciała żeby mój maluch był duży bo w przeciwnym razie mąż go na ręce nie weźmie bo już zapowiada że się boi że mu zrobi krzywdę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18829 przez MoNiaaa
eee tam teraz tak mowi a jak zobaczy swoje dzieciatko to napewno wezmie na rece bez obaw:P po malu sie oswoi. podobno mamy maja tak ze po urodzeniu wiedza po prostu co i jak rodzic a tatusiowie musza sie tego nauczyc wiec wszystko przed nim :) sylwcia a Ty bedziesz miala coreczke czy synka??bo jak narazie same dziewuszki na sierpien :P ja tez jak kupuje to raczej rozmiar 56 i kilka 62 zeby juz cos miec jak podrosnie, ale mama kupila mi kilka 50 bo tak prosto ze szpitala to przewaznie 56 sa deczko za duzo ale u mnie w miescie nie ma takich malutkich rozmiarow wiec mama z Niemczech mi dowiezie :)
Pozdrawiam

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18830 przez basik_twins
No to jest święta prawda. Dużo kobiet młodych nie wiedzących co i jak z marszu z dzidziusiemsobie radza i te co stycznosci z dziecmi nie mialy nigdy wczesniej tez
Niektóre nawet chca zabijac za doradzanie bo same wiedza co jest najleprze dla ich dziecka :lol:
No ale wiadomo i tak czesto zasiegamy porad innych mamusiow zeby byc pewne ze robimy szystko jak najlepiej i dajemy im wszystko co najleprze.
Generalnie ja sie przestalam tym stresowac bo nie powiem przejmowalam sie troche bo z jedny to tak spokojnie a z dwojka to male urwanie glowy :blink: ale zadnej nie oddam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18833 przez MoNiaaa
no pewnie ze nie oddasz to twoje male skarby :) a dasz sobie napewno rade :) ogladalam program rodzina 2+8 i babka sobie z 6 noworodkow radzila to co to sa 2 :silly: ja niby zajmowalam sie juz malymi dziecmi ale jak sie ma takie malenstwo i to swoje to troche inaczej ale napewno kazda z nas spisze sie na 6 po paru godzinach sie przyzwyczaimy i bedziemy smiegac przy dzieciach jak male samolociki :lol:
dzis wraca moj maz juz sie nie mozemy doczekac :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18838 przez basik_twins
hehe tzn ze wieczorem na forumCie nie bedzie :lol: hehe
Ja sie juz buidze z obolalymi i spuchnientyi stopami przy palcach mi sie bula dopiero konczy tak ze moje paluchy wygladaja jak sardynki i moj sie ze mnie smieje a mnie juz boli normalnie ta opuchlizna i do tego nie moge wsunac nogi w kapcia nawet :side:
juz mam mam masażera odszwagierki porzyczonego takiego na wode i sol i olejek kupiony to ponoc pomaga alepo wczorajszym jeszcze nic mnmie nie pusciło.

Moze macie jakies swoje sposoby, wiece.... ja to mocniej mam niz normalniej troszku...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18841 przez iwkaa
hej dziewczyny ja to nawet nie wiedzialam ze sa takie malenkie rozmiary na dzieciaczki:) to chyba takie malenkie jak na laleczki heh a jesli chodzi o opuchniete nogi to staraj sie jak najdluzej trzymac je wyzej od lini biodrowej iii kup sobie taki kompres zelowy na cieplo i zimno taki niebieski i musisz go schlodzic w zamrazalniku i przylozyc na opuchlizne oczywiscie nie na gole cialo ale owin to jakas sciereczka to taka miejscowa krioterapia:) mowie to jako przyszly fizjoterapeuta:) pomaga!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #18842 przez basik_twins
Oooo :laugh: Dziekuje przyszła Pani Fizjo Terapeutko :blink:

Kompresy sobie porobie ale z tym trzymaciem nog wyrzej niż linnia bioder to problem bedzie bo ja teraz mam full do zrobienia bo remont sie jeszcze nie skonczyl ja moge wyladowac na podtrzymaniu wiec dopinam teraz wszytko na ostatni guzik
...a to troszku potrwa, pranie ciuszkow prasowanie wygotowywanie butelek szykowanie pokoju toreb bla bla bla

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18843 przez iwkaa
no tak ja az sie boje kurcze kiedy ja mam zaczynac z takimi przygotowaniami:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18844 przez basik_twins
Ja podziwiam te co np sa w 6 i 7 miesiacu i ze jeszcze wyprawki nie szykuja bo jeszcze maja czas czy ze troche poczekaja - nie wiem na co... ja już mam wszystko niby a wiedze ze za malo spioszkow i spodenek na rozmiar 50 ze musze dokupic po jednej parze dla kazdej z remontem to juz padaki dostaje ze ie zdazymy a co dopiero jakbym wozka w domu np nie miala tragedia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl