BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

13 lata 11 miesiąc temu #18845 przez iwkaa
ja mysle ze moze nie ktore dziewczyny po prostu sie boja zeby nie zapeszyc... sama czasem mam wrazenie czy sie za bardzo z tym kupowaniem nie rozpedzilam bo jak jestem w sklepie z tymi slodkimi ciuszkami to nie moge sie oprzec pokusie zeby czegos nie kupic i zawsze wychodze z czyms:) i chyba jak kazda przyszla mama boimy sie zeby cos po drodze do porodu sie nie stalo ja znam kilka takich przypadkow po swoich znajomych i az strach sie bac naprawde ale miejmy nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i nasze dzieciaczki beda duuuuzze i zdrooowe:)!!! teraz to jest najwazniejsze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18847 przez basik_twins
No ale wszelkie takie w "" prawdziwe zagrozenie mijaja praktycznie zupelnie po skonczonym 4 misiacu jeseli juz mowimy o zapeszaniu to spokojnie wystarczy przetrzymac pierwszy trymestr - no ale to moje zdanie tylkoe oczywiscie.
Myśle tez ze lepiej skonczylam 3, czy 4 miesiac dzidzia rosnie zdrowo wiec kupuje bo bede miec dziecko a nie sie zastanawiac i dopuszczac do siebie jakies chore mysli.

Ja np mam 50% ze jedno z dzieci mi obumrze w drugim trymestrze mniej i w trzecim chyba 10%Chociaz rozne dane mozna znalesc i mniejsze no ale cala ciaze mam w sumie gwarantowana niepewnosc ale przeciez one ropsnba rowno sa zdrowe i rozmawiam z nimi i wiem ze beda cale i zdrowe :P po mamusi i tatusiu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18848 przez iwkaa
tak masz racje ale ja mialam zupelnie cos innego na mysli ale moze nie bede o tym pisac bo po co myslec o nieprzyjemnych sytuacjach wszystko musi byc dobrze:) to ty kiedy masz rodzic??? lipciec czy sierpien?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18849 przez basik_twins
no termin mam na 19 sierpnia ale musze do konca lipca urodzic bo blizniaki wlasnie poza tym ja nie donosze tego brzucha do sierpnia.
Jak sie dziewuchy dobrze uloza to mam 120cm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18851 przez MoNiaaa
ja wozka nie mam :) ale tym jakos najmniej sie martwie. ciuszki butelki itp mam juz raczej wszystko tlyko mi zaostaly kosmetyki no i pieluszki ale to jeszcze spokojnie

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18852 przez iwkaa
kurcze a mi lekarz robi na odwrot ciagle przedluza termin pierwszy moj termin z okresu byl na 20 lipca a pozniej to juz z usg na 7 a teraz juz mam na 11 sierpnia tragednia sama juz nie wiem na kiedy mam byc gotowa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18854 przez MoNiaaa
niestety ja mialam przypadek w rodzinie ze dzidzia umarla w 8 miesiacu :( czasem przychodza mi rozne mysli do glowy ale staram sie myslec pozytywnie bo wszystko musi byc dobrze :) brzuchol rosnie z dnia na dzien tzn ze dzieciatko tez i jest zdrowe :) jesczze tydzien do wizyty juz odliczam jak zawsze :silly:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18855 przez MoNiaaa
iwka musisz byc gotowa 24/h :P podobno mozna urodzic 2 tygodnie przed terminem i to jest calkiem normalne :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18857 przez iwkaa
monia ale takie tematy to omijajmy z daleka! ja tez duzo slyszalam o tym ale nie dopuszczam do siebie takich mysli bo wszystko bedzie dobrze:) a tak apropo wyprawki to ja mam tylko kilka ciuszkow i tyle!! zadnych butelek lozeczka wozka jeszcze nie poczekam jeszcze troche bo to kwestia zamowienia na allegro bo upatrzone juz wszystko mam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18858 przez iwkaa
przezd terminem ale ktorym??? hehe to jest zagadka ale mysle ze tym 11 sierpnia czyli moze to byc koniec lipca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18859 przez MoNiaaa
ja lozeczko dostalam w prezencie slubnym od brata z calym wyposazeniem:) butelki dostalam od lekarza na wizytach :P a smoczki i takie drobe rzeczy pokupowalam juz sobie. ciuszkow troche mam od kuzynki troche kupilam i jesczze od szwagierki mam cos dostac wiec tez nie chce przesadzic w razie koniecznosci mozna na bierzaco dokupic :) najgorzej mi sie za te kosmetyki zebrac i pewnie kupie wszystko po wyplacie lipcowej :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18860 przez iwkaa
ooo to fajnie takie prezety sa najlepsze:) wiem cos o tym jak sie przeprowadzalismy kilka miesiecy temu to polowa sprzetu agd i nie tylko to prezenty slubne i to duzo odciaza budzet:)
ja zmykam po sprzatac troszke :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18862 przez basik_twins
No tak mozna rodzic 38 - 40 tydz normalnie przeciez

a no zdaza sie rodzic martwe dzieci ale to nie na tym forum :blink:
My rodzimy zywe i zdrowe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18863 przez MoNiaaa
no to napewno i najpiekniejsze pod sloncem :):):)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18865 przez martela89
W końcu nasze sierpnióweczki się ruszyły do pisania :) Sierpień wrze :lol:
Ja wyprawkę już szykuję,ciuszki mam prawie wszystkie,wózek,łóżeczko i kołyska do sypialni już czekają na odebranie w sklepie,kosmetyki jadą z niemiec. Jeszcze jakieś butelki i takie tam pierdółki i koniec ale ja mam ciągle wrażenie,że czegoś nie będę miała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl