BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

13 lata 11 miesiąc temu #18870 przez paulinkaaa2202
Ja też jeszcze nie mam wózka kupie pod koniec lipca jak przyjdzie wypłata mam nadzieję że nie będzie za późno. Wszystko będzie dobrze później będziemy się wszystkie chwalić kto ma ładniejszego i większego dzieciaczka. Wiadomo że dla każdej mamy jej dziecko jest najcudowniejsze i najśliczniejsze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18872 przez MoNiaaa
no napewno dla kazdej mamy jejd ziecko jest najsliczniejsze :) a czy wszystko mamy dopiete na ostatni guzik okaze sie w trakcie:P zawsze mozna czegos zapomniec ale teraz nie ma z niczym problemu i na miejscu wszystko mozna dokupic albo dowiez takze bedzie dobrze :) juz sobie wyobrazam jak bedzie moja mala wygladala ciekawe czy bedzie miala duzo wloskow :silly: pewnie basik pierwsza bedzie sie nam chwialila swoimi dziewczynkami:P basik tlyko ich nie pomyl :silly:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18873 przez paulinkaaa2202
nom Basik będzie pierwsza się chwaliła jak znajdzie odrobinkę czasu.
Ja też się zastanawiam jak będzie wyglądać moje maleństwo czy będzie mieć ciemne włoski czy jasne, jaki kolor oczu bo my obydwoje mamy niebieskie :D dużo się dziedziczy od dziadków ja byłam cała babcia więc zobaczymy jak te nasze szkraby będą wygladać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18875 przez sylwcia
ja będę miec synka Michałka juz chyba o tym pisałam ale u mnie na wsi w tym roku urodziło się 7 chłopaków mój bedzie 8 :P a wieś wcale duż nie jest. U mnie z terminem porodu jest zawsze tak samo lekarz na każdej wizycie przesuwa go raz do przodu raz do tyłu o jeden dzień czyli 15 lub 16 sierpień ale ja bym chciała urodzic już na początku sierpnia żeby jak najdłużej spędzic czas z maleństwem bo później zaczynają się studia i całe wspólne weekendy nam odpadną. dziewczyny mam do Was takie pytanie osobiste jeżeli kogoś urazi to proszę nie odpisywac ale czy Wy jeszcze współżyjecie??? bo ja tak się boję o swoją dzidzię i nie wiem co robic a głupio mi pytac lekarza na każdej wizycie w 4 miesiącu jak zapytałam czy można to mi powiedział że nawet trzeba :p ale teraz to już za niedługo 7 miesiąc. A jeszcze jedno czy na zakup kosmetyków nie jest za wcześnie???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #18878 przez sloneczko
sylwcia jezeli nic nie zagraza dziecinie Twojej to mozesz kochac sie tyle razy ile chcesz ;) do konca ciazy, jedynie jak czop sluzowy Ci odejdzie juz nie powinnas bo wtedy mozesz dostac zakarzenia, bo szyjka sie otwiera.

aha co do terminu porodu to czesto sie zmienia, ja urodzilam 9 dni przed terminem, wiec moze tez Ci sie tak uda to bedziesz miec na poczatku.
a co Ty chcesz od pazdziernika na studia wrocic?

Wiec na nic nie czekaj, jak tylko masz ochote. Ja w ciazy zadko wspolzylam bo niesty ochoty nie mialam,ale teraz po porodzie czakam jak te tygodnie mina i jak juz bede mogla zaczac, ale najpierw wstrzykne sobie implantat, co by Laura nie miala rodzenistwa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18880 przez paulinkaaa2202
Sylwcia powiem ci tak mój ginekolog mówi że jeśli ciąża przebiega prawidłowo nic się nie dzieje można współżyć nic się nie stanie na pewno !!! :) jeśli chodzi o to pytanie to ja od czasu do czasu współżyje z moim narzeczonym, ale już taka większa ochota moim zdaniem minęła jak była na początku.

A jeśli chodzi o kosmetyki to jak uważasz moim zdaniem możesz już kupić ma długi termin ważności na pewno się nie popsuje, najlepiej kup z jednej firmy wszystko jak maluszek będzie miał uczulenie będziesz wiedziała od czego.

A mi jak ginekolog ustalił termin 6 sierpień to się nie zmienia, a często słyszę tak jak od Ciebie że przesuwają termin zmieniają go co chwilę., Ja mam wizytę za 3 tygodnie to muszę się spytać i czy z usg i z terminu miesiączki wychodzi ten sam termin porodu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18885 przez sylwcia
sloneczko tak wracam na studia dlatego dzidzia była planowana na wakacje żebym nie musiała ich przerywac a studiuję zaocznie więc mam zamiar to wszystko pogodzic mąż się zgodził w soboty nie pracowac zeby się małym zając tak żebym studiowała. a co do współżycia to mam ogromna ochote tylko po pierwsze boję się a po drugie trochę brzuszek przeszkadza :P ale to nie jest znów taki problem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18888 przez paulinkaaa2202
Nie masz się czego bać :) a jest kilka pozycji kiedy brzuszek nie przeszkadza :) np. ty leżysz na boku tyłem do partnera, a on za tobą. Poszukaj na necie są obrazki i wszystko jest pokazane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18889 przez paulinkaaa2202
A jeśli chodzi o studia to Sylwcia podziwiam się :) studia i dzidziuś :) życzę powodzenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18890 przez iwkaa
to widze sylwcia ze jestesmy w takiej samej sytuacji ja tez wracam na studia od pazdziernika a maz bedzie zajmowal sie dziadzia na weekendach dobrze ze zdjazdy mam co 2 tyg a nie co tydzien no i ja musze dojechac do szkoly 110km i tam musze nocowac nie wiem jak ja zniose ta rozlake z moja niunka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18891 przez martela89
Ja też współżyje z mężem jak jest w domciu,ale teraz niestety nie ma go i wraca dopiero 27 czerwca z Holandii :( także jestem wyposzczona i nie mogę się doczekać aż wróci :lol:
A mojego ginekologa on się zapytał czy możemy się kochać na pierwszej wizycie w 3cim tygodniu :lol: i powiedział,że nie ma żadnych przeciw wskazań :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18896 przez sylwcia
ja niestety zjazdy mam co tydzień ale wracam do domu mam ponad 40 km więc mogę sobie na to pozwolic ale napewno będzie ciężko iwkaa a Tobie to nie zazdroszczę tyle czasu bez dzidzia ja już sie martwię pewnie będę dzwonic na okrągło czy wszystko jest w porządku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18898 przez sloneczko
pozycji jest kilka, sama wybierzesz najlepsza. Co do dzidzi ona sex uwaza za swietna zabawe, bo wtedy ona sie kolysze. i czuje bliskosc rodzicow, i czuje ze Tobie jest dobrze.

co do studii to Was podziwiam ja jestem miesiac po porodzie i teraz zaczelam dochodzic do siebie, ale ja mialam ciezki porod bo 30 godzin i 5 nocy nieprzespanych, poczatki sa zawsze trudne, ale nie sugerujcie sie tym co ja mialam, zadko kiedy sa takie porody.

ja Wam zycze abyscie swoje plany mogly zeralizowac, to fakt rozlaka z maluszkiem jest ciezka, a pozatym jak macie duzo pokarmu to musicie co jakis czas odciagac bo Wam piersi jak by rozwalalo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18900 przez Madzia89862
jezeli nie ma przeciwskazan kochajcie sie ile wlezie i jesli macie na to ochote:)my do samego konca ladowalismy w lozku tylko 3 dni przed porodem mielismy przerwe bo akurat meza nie bylo:)a dzdziusiowi nic sie nie stanie gdy wy sie kochacie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18906 przez Gosia
W moim przypadki jest tak:

1) Jeśli chodzi o wyprawkę to mam tylko kilka ubranek głównie body i skarpetki oraz kaftanik i bluzeczka, 10 pieluch tetrowych, 3 flanelowe. Nie kupuję narazie więcej ubranek, bo mam dostać trochę rzeczy od koleżanki. Potem dokupię to czego zabraknie. Łóżeczko już mam, ale czeka na odnowienie no i muszę nowy materacyk kupić i pościel. Wózek mam wybrany, ale kupie dopiero w lipcu, bo po co ma stać i miejsce zajmować skoro można kupić w każdej chwili. Mam nieduże mieszanko. Kosmetyki, butelki, smoczek, pampersy i jeszcze kilka ubranek mam zamiar kupić po czerwcowej wypłacie. No i też mam zamiar skompletować swoją torbę do szpitala. Dziewczyny myślę, że spokojnie mamy na to czas. Wszystko jest teraz w sklepach, więc zrobienie wyprawki to kwestia kilku dni. Tylko niewiadomo jak będzie z siłą i samopoczuciem.

2) Jeśli chodzi o seks to u mnie było tak, że na początku prawie w ogóle nie miałam ochoty a teraz mam i staram się z tego korzystać. Oczywiście bez przesady. Mój brzuszek nie jest zbyt duży, więc mi jak narazie zbytnio nie przeszkadza.

Słoneczko: śledziłam Twoje wpisy na forum jak czekałaś na swoją córeczkę i jak się to wszystko u Ciebie odbywało. Nie zazdroszczę tylu godzin bólu. Mocno trzymałam za ciebie kciuki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl