BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

12 lata 5 miesiąc temu #255037 przez iwkaa
no swietny pomysl monia!! az sama je sprawdze czy fajne u nas juz dzisisj byl mikoloja jak obudzilysmy sie z maja prezenty czekaly kolo nas:) ale mialysmy niespodzianke bo w niedziele w sumie zrobilismy sobie mikolajki a dzissij taka niespodzianka maja dostala misia i dzidziusia a ja zegarek www.ceneo.pl/8285725
a u was byl juz mikolaj??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #255358 przez MoNiaaa
widzialam te misie na zywo sa naprawde sliczne ja sie na klare chyba zdecyduje :):):)

u mnie niestety nie bylo mikolaja:(

a dzis mialam ciezki dzien w pracy nie dosc ze zapiernicz jak nei wiem to na koniec wszystko sie psulo i nie moglam systemu zamknac;/

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #256864 przez Gosia
Cześć dziewczyny!
Długo mnie nie było ale jakoś nie miałam weny żeby pisać.

Smoczek został, ale tylko i wyłącznie do spania - Maja bez smoka baaardzo żle spała, wołała go przez sen i budziła się cała rozdygotana. Masakra.

W pracy u nas też się wszystko wali. Dziś zwolnili moją kierowniczkę. Dodam, że najlepszą kierowniczkę na świecie!!! Niczym sobie nie zasłużyła. Naprawdę. Powód jeden - niewyrobienie planu. W ogóle cała ta sprawa jest beznadziejna i jakiś spiskiem mi tu śmierdzi. Szefowa pracowała w tej firmie praktycznie od samego początku jej istnienia i tak jej podziękowali. Kur.... popierniczony jest ten świat!!!

Na mikołaja Maja dostała: sanki (od nas) a od innych gości lalki, tablicę znikopis, mikrofonik, laptop, książeczki, monte, kosmetyki.
A pod choinkę dostanie wózek dziś zamówiłam o taki: allegro.pl/smoby-wozek-gleboki-gondola-h...pop-i1979940544.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #256956 przez MoNiaaa
ja dzis w pracy czytalam gazete taka dla mam nie pamietam tytulu :P i jak pisali inni rodzice o swoich malych dzieciach jakie maja juz osiagniecia to normalnie plakac mis ie chcialo myslac ze ja to samo przeszlam i jak wspominalam Julki osoagniecia i "pierwsze" rzeczy.. :blush:

no i Julka Jutro ma mikolaja w zlobku ach sama jestem podenerwowana nie wiem czemu :side: chcialabym zeby tytm razem sobie dala zrobic Zdjecie bo chcialabym zeby miala jakas pamiatke ze zlobka :) z aniolkiem nie wyszlo to moze chociaz mikolaj? ale obawiam sie ze moze sie bac dziwnie ubranego pana:( zobaczymy jutro ale w razie w ubieram ja w sliczna sukieneczke (ta co miala na roczek) i czekamy do wieczora bo pewnie dowiem sie wszystkiego dopiero jak z pracy wroce.

a z ta kasa w pracy u mnie lipa straszna stara szefowa nie odzywa sie i nie wiem czy wogole ta kasa bedzie do odzyskania bo umowe mialysmy na 1/4 etatu za 165 a ona mi wisi 820 zl...;/

Goisia fajowy wozeczek napewno sie malej spodoba julka czesto sie bawi swoim wozkiem i wszystko w nim wozi lacznie z soba sama:P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #256994 przez iwkaa
no to wam nie zazdroszcze z ta praca ale wszedzie cos sie dzieje nie tak jak trzeba ja teraz zyje na luzie;) bo nie pracuje ale tez bylam zla jak nie dostalam przedluzenia umowy po 3 latach a szefowa obiecywala ze jak bede dalej sie ksztalcic to napewno zostane w gabinecie no i studiowac dalej zaczelam a przedluzenia nie dostalam a szkola do oplacenia zostala kto wie moze nie potrzebnie ale papierek nie zginie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #257075 przez sylwus136
Monia przepraszam ze się wtrącę ale zawsze jest możliwość odzyskania pieniędzy przez sąd pracy.Wydaje się to skomplikowane i wiele ludzi podchodzi do tego że po sądach nie będą się ciągać ale to naprawdę dobry sposób.Mój maż jak jeszcze ze sobą chodziliśmy pracował na "czarno" w firmie budowlanej.Koleś mu wisiał 2tys.i nie chciał zapłacić.Mój maz miał świadków że tam pracował i dostał całą kasę i załatwił to wszystko w miesiąc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #257160 przez Renia2108
Monia Sylwus ma racje, nie odpuszczaj tych pieniedzy, sad a sad pracy to roznica ;) tutaj strasznie 'tępią" takie prace i napewno odzyskasz pieniadze.

A co do prezentow to my kupimy w Biedronce klocki napewno, sanki chcemy kupić jakieś tylko cos tej zimy nie widać.

A co do pracy to ja jak zdam prawo jazdy to ide od nowego roku tam gdzie bylam ;) Szef jest strasznie zadowolony ze mnie, teraz bylam tam kilka dni bo dostal pilne zamowienie i skonczylam przed czasem ;) Wiec wezmie mnie napewno :) Teraz tylko zeby maz dostal gdzies prace i bedzie dobrze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #257260 przez MoNiaaa
Renia to super ze pojdziesz do pracy.ja strasznie chcialabym zmienic moja ale cieko u nas o prace wiec sie trzymam tej ;/

pewnie jesli to wszystko sie nie wyjasni to pojde do sadu tylko oprucz mnie byly jeszcze 3 dziewczyny i chcialabym zebysmy razem poszly to moze beda wieksze szanse.tylko czy udowodnimy ze pracowalysmy wiecej godz niz w umowie?
teraz ida swieta a ja jestem bez kasy nawet nie mialam za co Julce kupic prezentu na mikolaja i dopiero teraz jak maz dostal bony toi jej kupimy tego misia

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #257356 przez sylwus136
monia jeśli masz świadków to jesteś w stanie wszystko udowodnić.Głowa do góry i trzeba walczyć.Mój mąż też robił po godzinach i odzyskał wszystko.A Ty masz jeszcze ten plus ze masz umowę (nie ważne jaką ale masz) i dzięki temu masz jeszcze większe szanse.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #259221 przez MoNiaaa
dzieki dziewczyny za rady.chyba rzeczywiscie bede musiala tak to zalatwic bo szefowa dalej unika telefonow i jakiegokolwiek kontaktu..;/ :(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #259255 przez sylwus136
Monia to tylko znak ze chce się wymigać.Ja pamietam jak my czekaliśmy na mojego M.kasę.Mieliśmy wtedy jechać na nasze pierwsze wspolne wczasy za tą kasę.Jego szef tak mu obiecywał ze odda a jak doszło co do czego to w pare dni przed wyjazdem przestał się odzywać.Nie zapomnę ile my się wtedy niepotrzebnie przez to sprzeczaliśmy...I na końcu wyszło tak ze moi rodzice dali nam na wyjazd a po wczasach pierwsze co to był wniosek do sądu pracy.I wygraliśmy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #260187 przez Renia2108
Natala na spacerze :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #261393 przez MoNiaaa
slodziutka natalka sliczne ubranko zimowe :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #263003 przez MoNiaaa
co tu taka cisza??az takie przygotowania do swiat?:P
ja jakos malo czuje ze swieta juz tak blisko :(
ale z drugiej strony juz sie nie moge doczekac bo moja mama wraca z neimiec i moj M na swieta tez przyjedzie i mama nadzIeje ze bedzA TO SUPER SWIETA.NIBY NIE PIWRWSZE jULKI ALE TERAZ BEDZIE JUZ COS ROZUMIALA JESTEM CIEKAWA REAKCJI NA CHOINKE W DOMU I NA WIDOK BABCI...PEWNIE JEJ JUZ NIE PAMIETA :( OBY TYLKOS NIEG SPADL I BYLOBY SUPER
:) MILYCH PRZYGOTOWAN W TAKIM RAZIE A JA DO PRACY NIESTETY CALY TYDZIEN ;/

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #267280 przez Renia2108
Ale tu pustki :( Nasza choinka co chwile jest rozbierana, bombek juz prawie wcale nie ma bo mi powynosiła i pochowała gdzies :P Pozatym nuuudy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl