BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

12 lata 3 miesiąc temu #287619 przez paulinkaaa2202
Ale słodziaki :)
Jakie Maja ma śliczne kucyki :) ja się nie mogę doczekać kiedy Judyta będzie mieć takie włosy... A Maja nie ściąga gumek? Bo Moja jak miała spinkę to długo nie była na głowie :P

Kurcze Gosiu nie mam pojęcia u nas zawsze pomagała esencja z herbaty

Jutro zrzucę zdjęcia to się pochwalę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287639 przez Gosiaczek31
ale sie fajnie obejmują. to chyba jej przyjaciółka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287912 przez iwkaa
czesem ani na chwile nie ma kucykow ale jak sobie zapomni to nawet dlugo pochodzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #288389 przez Renia2108
Gosiu sprobuj mu cos zlotego przylozyc do oka ( na "jęczmień" to pomagało mi zawsze;))

sliczne dzieciaczki, moja małą mozecie na biezaco podgladac na aguagu bo dodaje fotki tam ciagle zeby miec na pamiątke i kiedys podgladac :D

A co do kucyów to tez gumki i spinki sciaga od razu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #288603 przez Asiersa
na ropiejące oczka polecam rumianek :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #289347 przez MoNiaaa
a ja na ropiejace oczka polecam ziola swietlika mozna w kazdej aptece kupic za pare groszy.zaparza sie je jak kazdy ziolka i pozniej moczysz wacik i przemywasz oczko.Julcd od razu pomoglo jak jej ropialy.

Paulinko nie przejmujs ie ze Judytka placze julka tez potrzebowala ok tyg-2 tyg zeby sie zaaklimatyzowac a teraz chetnie chodzi panie ja chwala ze jest grzeczna bawi sie ladnie i zawsze ma rozrywke bo maja zajecie wspolne itp.teraz w lutym maja bal przebierancow:)

Julka codziennie chodzi w kucyku(palemce)ma juz dlugie wloski i bez kucykja leca jej na oczy o dziwo gumki nie sciaga bo spinki od razu:P niesttey 2 kucyki nei wychodza bo ma krecone i zaraz sie zsuwaja gumki:P
wrzuce moze zdjecia w przyszlym tyg.
buzka dla wszystkich :* fajnie ze cos sie dzieje tu znowu

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #289678 przez Gosiaczek31
Dzięki za rady ;) znalazłam krople,które Kuba miał kiedyś przepisane na łzawienie i pomogło od razu. Za to mnie męczy jakiś kaszel i gardło. Masakra z tymi wirusami :(

Szkoda, ze ja nie moge robić kitek i przypinać spineczek :P Dziewczyny dawajcie więcej fotek.

Mam problem z Kubą przy czytaniu bajek. Za każdym razem wyrywa mi książki i przewraca kartki. Nawet jak tylko oglądamy ksiazeczki to i tak nie potrafi się skoncentrować na obrazkach. Staram się brac książki jak jest w miare spokojny ale to na nic. Nie mam pomysłu jak go przekonac :huh:

Forum znowu dalej nie działa, aż się odechciewa tu wchodzić :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #289770 przez paulinkaaa2202
Moniu masz rację musi się zaklimatyzować z dnia na dzień jest coraz lepiej :) już przez te całe 8 godzin nie płaczę bawi się zabawkami i z innymi dziećmi, jeszcze jest problem jak ją odprowadzam to płaczę. Ale poprzytula się do cioci i później jest już ok :)

Judytka już miała bal przebierańców miałam 2 dni jak się o tym dowiedziałam ubrałam jej zwykła sukienkę czekam teraz na zdjęcia jak dostanę to się pochwalę :)

Gosiu ja się przyznam że jeszcze nie czytam bajek Judycie bo ją to nie interesuję i w ogóle mnie nie słucha, ma takie dni że potrafi ładnie oglądać książeczki, przewracać kartkę po kartce... Poczekam trochę z czytaniem jeszcze....

A ja odkryłam wczoraj kolejnego ząbka :P

Mamy 11 ;) :P w końcu się ruszyło w ciągu 2 tyg wyszły Judycie 3 zęby :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #289822 przez paulinkaaa2202
Judytka :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #289841 przez iwkaa
ale judytka juz urosła!!! nie poznala bym jej hyba jest bardzo podobna do swojego taty co???
Maja tez nie skupia sie nad tum cojej czytam i nawet tego nie robie jeszcze poczekamy kiedys bedzie prosic o czytanie;)
wczoraj bylysmy u fryzjera jeszcze nie zdazylam zrobic fotki ale jak zrobie to wrzuce troszke sie wiercila ale szybko i sprawnie poszlo o dziwo ale musialam ja trzymac na kolanach sama nie chciala siedziec a fryzura boska;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290108 przez paulinkaaa2202
Tak Iwka podobna do tatusia, choć już nie tak bardzo jak po urodzeniu. Widzę małe podobieństwa do mnie w dzieciństwie :)

To czekamy na fotke nowej fryzury Majeczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #291825 przez Renia2108
To i ja pisze co u nas:D

Co do zabkow to sie ruszylo, caly czas miala tylko 4 (dwie jedynki u gory i dwie na dole) a teraz idzie jej 5 ząbków naraz! Tzn juz wyszly ale sa malutkie jeszcze.

Paulinka Judytka juz taaaaaaaaka duża! I jak ząbki myje sama :D Swietnie.

;)

A co do ksiazeczek to u mnie Natala uwielbia, sama bierze jakas ksiazke , przychodzi do mnie albo kogokolwiek odwraca sie plecami do nas i chce zeby ja wziaśc na kolana i pokazywac co gdzie jest :D A jak widzi ze np ja nie patrze w ksiazeczke tylko na tv to mnie szczypie w policzek zebym z nia ogladała.

Maly diabelek mi rośnie chyba, jest taka uparta ze glowa mała. Co by chciala to musi miec (ale oczywiscie juz jej nie daje wszystkiego bo mi sie "rozpuści") Teraz juz mnie nie rusza jej udawany placz.

;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292200 przez paulinkaaa2202
Hehe Renia właśnie myje sama jeśli wkładanie szczoteczki do buzi można nazwać myciem :P
Jak ja jej chce umyć to nie otworzy buzi i koniec.
To taka Zosia Samosia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292346 przez Renia2108
Hehe u nas mi wyrywa szczoteczke i chce myc sama, ale buzie otwiera do mycia :D

Te dzieci sa takie okropne czasem ze az przekochane heh ;) Czasem juz sily nie mam do niej i jej numerów ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292352 przez paulinkaaa2202
Renia2108 napisał:

Hehe u nas mi wyrywa szczoteczke i chce myc sama, ale buzie otwiera do mycia :D

Te dzieci sa takie okropne czasem ze az przekochane heh ;) Czasem juz sily nie mam do niej i jej numerów ;)


Renia zgadza się :D
Te nasze dzieciaczki są czasami takie nie znośne że aż sił brakuję.
Miłość przeplata się ze złością, ale na takie szkraby ciężko się gniewać są przeciez takie kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl