BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

12 lata 5 miesiąc temu #245177 przez paulinkaaa2202
Masakra Monia co się teraz wyprawia co za ludzie co za kraj...
Mój M miał dostać wypłate 10 dostał tylko 800zł i teraz miał dostać reszte i co i nie ma bo niby firma nie dostała przelewu za zrobione budowę śmiech na sali...

Dziewczyny ja się nie wypowiem na temat smoczków ale jak widzę po znajomych to zależy od dziecka nie od wieku. Przykładowo synek znajomej miał 3 latka i dopiero go oduczała a drugi jej syn miał roczek i sam wyrzucił smoka i nie chciał go...

Moim zdaniem na każde dziecko przyjdzie pora na razie jeszcze nie są takie duże bo jak dzieci mają 3 lata to dla mnie jest to przegięcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #245186 przez iwkaa
gosia moim zdaniem jak juz zaczelas to nie przerywaj tego latem nie koniecznie moze byc inaczej no normalne ze plakala(takie jest moje zdanie) po meczycie sie jeszcze 2,3 moze 4 dni i zapomni jak odpuscisz i jej dasz moze to zapamietac i wykorzysta to nastepnym razem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #245426 przez Gosia
Właśnie tego się obawiam najbardziej. Uch mam nadzieję, że dziś w nocy będzie już lepiej! Tak mi jest jej strasznie żal, że hej. Wiem to ja muszę być silna!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #245806 przez iwkaa
gosia Maja ma czasem taki dzien ze nie chce isc spac na noc wogole do lozeczka nie chce wejsc i placze piszczy pol godziny czasem nawet godzine tez bylo mi ciezko tego sluchac ale ja jej nie ustepowalam i na drugi dzien juz byl spokuj wiec trzymam kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #246843 przez Gosiaczek31
Dawno nie zaglądałam a to dlatego że znalazłam pracę. Popracowałam półtora tygodnia i mnie zwolnili. Pech chciał, że Kubuś się rozchorował i nie było mnie 1 dzień w pracy. A dwa dni pod rząd zwolniłam się wcześniej bo miałam wizytę z Kubą u lekarza, na którą czekałam 3 miesiące. Zresztą pracowałam na drugim końcu miasta i miałam problem z dotarciem na czas do żłobka po pracy.To była męczarnia, biegiem do żłobka i do roboty a potem znowu bieg do żłobka. Po 3 dniach wyglądałam jak zombie. I znów jestem bez pracy a Kuba chory. Już straciłam nadzieję, że będzie normalnie.

Co do smoczka to mam wrażenie że Kuba teraz jest bardziej do niego przyzwyczajony niż jak był malutki. To trochę moja wina bo czasem sama mu go wciskam aby nie marudził.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #247139 przez paulinkaaa2202
słuchajcie dziewczyny
zauważyłam że ostatnio mała chodzi na palcach i martwi mnie to i robi to coraz częściej...
a jak wasze maluszki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #247366 przez iwkaa
Majka chodzi normalnie napewno jest cos nie tak a chodzi w butkach po domu??? wybierz sie z nia do ortopedy bo to napewno nie normalne maja juz nie chodzi boso w domu boje sie zeby plaskostopia nie miala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #247430 przez Gosiaczek31
A mnie się wydaje że to jest całkiem normalne. Kubuś tez czasem chodzi na paluszkach. Dzieciaczkom w tym wieku dopiero kształtuje się nóżka i odkrywają że można chodzić też na paluszkach. Poza tym na paluszkach jest szybciej :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #247436 przez Bejbi
DZIEWCZYNY JAKIE KRZESEŁKO DO KARMIENIA MAM WYBRAĆ NA ALLEGRO TAK DO 170 zł z przesyłką.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #247594 przez iwkaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #247595 przez Renia2108
Co do smoczków to u nas on wystepuje tylko jak mala spac idie, wiec jak juz widze ze bierze smoczka to znak ze spac chce isc. Teraz sie drze bo spac nie chce isc ale nie moge ustapic bo bedzie buszowac do nocy i jej sie poprzestawia cykl dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #247721 przez MoNiaaa
u nas kiedys tez smoczek byl tylko do spania a przez moja prace widze ze duzo sie pozmienialo w cyklu Julki bo chodzi nam spac duzo pozniej i smoczka uzywa w ciagu dnia :)

jesli chodzi o chodzenie na palcach to Julka ostatnio bardzo duzo tak chodzi tez sie zastanawiam czy to normalne ale syn szwagierki co ma 2 latka tez tak zaczal chodzic wiec moze to nic zlego ?:P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #248067 przez paulinkaaa2202
Judyta cały czas w domu chodzi w bucikach jedynie po kąpieli zakładam jej skarpetki antypoślizgowe albo takie ze skórzaną podeszwą...

Ona tylko tak czasami chodzi na palcach...
Szukałam w internecie i są podzielone opinie, ale można wywnioskować jeśli takie chodzenie na palcach nie trwa długo to jest to normalne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #248127 przez iwkaa
zgadzam sie jesli takie chodzenie nie trwa dlugo to ok a jesli jednak to sie wydluza moze dosc do przykurczu sciegna achillesa a wtedy to moze doprowadzic do kolan koslawych a to dluga rehabilitacja! wiec moze warto to sprawdzic jesli lekarz stwierdzi ze to nie jest normalne bedziecie musieli kupic buciki ortopedyczne czasem zapobiegawczo sie dzieciom takie kupuje by dobrze sie nozka ksztaltowala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #248182 przez paulinkaaa2202
iwkaa napisał:

zgadzam sie jesli takie chodzenie nie trwa dlugo to ok a jesli jednak to sie wydluza moze dosc do przykurczu sciegna achillesa a wtedy to moze doprowadzic do kolan koslawych a to dluga rehabilitacja! wiec moze warto to sprawdzic jesli lekarz stwierdzi ze to nie jest normalne bedziecie musieli kupic buciki ortopedyczne czasem zapobiegawczo sie dzieciom takie kupuje by dobrze sie nozka ksztaltowala


Dziękuję Iwka za radę :)
wybieramy się i tak i tak do ortopedy na kontrolę bioderek więc się zapytam go i ją obejrzy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl