BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

12 lata 3 miesiąc temu #285336 przez marigra
gaabrysia napisał:

ja też coraz cześciej o tym myślę chociaż też 2 razy nam powiedziano ,że chłopak - i wszyscy tak mówią bo podobno "ładnie" chodzę..
pozatym tak się już nastawiłam ,że to synek ..(chociaż na początku marzyła mi się córa) ciągle z nim rozmawiam właśnie w takiej formie ;D
kolezanka ostatnio opowiadała sytuacje jak kobieta rodziła miała jeszcze usg w szpitalu-potwierdzili ,że chłopiec.(więc może i my będziemy miały w szpitalu ostatnie)po porodzie dają jej córe. a ona zaczeła "to nie moje, to nie moje" "ja mam syna!" więc zaczynam się powoli przygotowywać do niespodzianki..w przeciwieństwie do taty :D zreszta co by nie było wazne by zdrowe! i tego się trzymam.


dokładnie mam tak samo, zwracam sie w formie żeńskiej, wiec obawiam sie co by było gdyby....ale czas pokaze...najwazniejsze ze zdrowa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #285348 przez emma
temat ubranek z lumpeksu krazy gdzies po forum i swego czasu dosyc czesto zabieralam tam glos :). smieszy mnie argument, ze nie wiadomo kto w tym chodzil (a jak kupujesz dzinsy w dieselu to wiesz, kto i ile razy wciagal je na moze brudny tylek?). ok. 90% ubranek, ktore mam, byly uzywane: z ciuchow i z allegro. nowe kupilam kocyki, ręczniki, otulaki i pieluchy - wszystko juz poprane (dzis ostatnia partia, wlasnie sie suszy, szkoda tylko, ze nie chcialo mi sie prac osobno rozowego recznika i polspiochy gorszej jakosci sa nie biale, a bladorozowe, ale w koncu ma byc Zośka ;)), prasowanie w przyszlym tygodniu. na ciuchach za grosze (5, 7 zl) wyszperalam same firmowki (mothercare, m&s, gap), a jak widze ich ceny w sklepach (80 zl za body ze spioszkami) to mam ochote podejsc do ekspedientek i popukac sie w czolo ;).

co do usg, to panstwowo mialam juz 3 (ostatnie w 32. tyg), a zapowiada sie jeszcze jedno, blizej terminu porodu, zeby sprawdzic, czy maluch sie odwrocil, czy trzeba ciac...

nareszcie skonczylam z praca, jutro daje do bindowania i oddaje do oceny! poprawialam od wczorajszego popoludnia (z przerwa na sen w nocy ;)), ale juz po wszystkim. mam w glowie juz tylko ciastoline i ide ugotowac wieelki obiad :D.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285397 przez marigra
emma napisał:

temat ubranek z lumpeksu krazy gdzies po forum i swego czasu dosyc czesto zabieralam tam glos :). smieszy mnie argument, ze nie wiadomo kto w tym chodzil (a jak kupujesz dzinsy w dieselu to wiesz, kto i ile razy wciagal je na moze brudny tylek?). ok. 90% ubranek, ktore mam, byly uzywane: z ciuchow i z allegro. nowe kupilam kocyki, ręczniki, otulaki i pieluchy - wszystko juz poprane (dzis ostatnia partia, wlasnie sie suszy, szkoda tylko, ze nie chcialo mi sie prac osobno rozowego recznika i polspiochy gorszej jakosci sa nie biale, a bladorozowe, ale w koncu ma byc Zośka ;)), prasowanie w przyszlym tygodniu. na ciuchach za grosze (5, 7 zl) wyszperalam same firmowki (mothercare, m&s, gap), a jak widze ich ceny w sklepach (80 zl za body ze spioszkami) to mam ochote podejsc do ekspedientek i popukac sie w czolo ;).

co do usg, to panstwowo mialam juz 3 (ostatnie w 32. tyg), a zapowiada sie jeszcze jedno, blizej terminu porodu, zeby sprawdzic, czy maluch sie odwrocil, czy trzeba ciac...

nareszcie skonczylam z praca, jutro daje do bindowania i oddaje do oceny! poprawialam od wczorajszego popoludnia (z przerwa na sen w nocy ;)), ale juz po wszystkim. mam w glowie juz tylko ciastoline i ide ugotowac wieelki obiad :D.


no i super podejscie z ciuchami, ale czasami takimi pozornie "sterylnym" osobom ciezko przetlumaczyc wlasnie fakt przymierzania. Oni musza miec metke i juz, a argument ze w ciuchach jest to samo tylko 1000% tansze juz obija sie echem :silly:

a tymi spiochami sie nie przejmuj, z czasem kolejnego prania wroca do swojego poprzedniego stanu. I gratuluje ukonczenia pracy, a co bedziesz robic z ciastoliny, bo chyba mi umknelo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285398 przez strangerwold
Hej dziewczyny:)
Co do tej płci też mam koleżanke dosyć bliską do szkoły razem chodziłyśmy.
Lekarz całą ciąże jej mówił że dziewczynka dziewczynka a dwa tyg przed porodem powiedział że to chłopak:D
A ona już miała wszystko pokupowane na różowo oczywiście;D
No ale nie jest zawiedziona najważniejsze żeby było zdrowe.:)!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #285410 przez asiula2134
error

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #285427 przez asiula2134
l

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285503 przez emma
asiula, normalka, tez robilam badania uzywajac kwestionariusza pani promotor ;) machnij szybko te rozdzialy i bedziesz mogla sie lenic! :)

marigra, z ciastolina chodzilo o to, ze po tych wszystkich zmaganiach z praca moj mozg na pewno ja przypomina ;) poza tym nie lubie z niej lepic, bo za bardzo sie kruszy ;). a jesli chodzi o pranie to mam wlasnie nadzieje, ze w nastepnym cala rozowosc zejdzie :)

gabrysia, nie jestes sama, rosniemy. u mnie tez juz 10 kg na plusie! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285561 przez Karola1990
a ja po pierwszym dniu na uczelni jestem padnieta... nie mam siły nawet siedzieć.
Czekam na mojego Tatulka jak wróci z treningu i idziemy w kimanko :)
Jeszcze tylko dwa dni z czego jutrzejszy to tragedia jakaś. Egzamin i dwa koła. Ale jakoś to przeżyję. :) Ola ma swoje ulubione przedmioty. kopie wtedy jak szalona.

Przyznam że dziś mój brzuszek przydał się na zaliczeniu Genetyki :silly: dostałąm dużo łatwiejsze pytania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285584 przez strangerwold
Widzę że chwalicie się wagą to ja też się pochwalę ;)
Mi się przytyło od początku ciąży do teraz 7kg;)) B)
Mama mówi że spokojnie mogłabym ukrywać ciążę :lol:
Nom a poza tym to siostra już pojechała i smutaśno..:( :(
Wczoraj chciała zobaczyć jak mały kopie i cały dzien skupiałam się na jego ruchach i skubany uparciuch nie chciał kopać ;D
Dopiero po północy zdecydował się i kopał siostra tak się cieszyła a ja razem z nią:)
To cudowne patrzec jak maluch sprawia przyjemność osobom trzecim<3
Kochane maleństwo<3 :kiss:
Ale uparty to po mnie jest ! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285836 przez gaabrysia
hmmm faktycznie masz się czym chwalić:) 7kg -tylko pozazdrościć u mnie to bardziej narzekanie bylo.. wogole ostatnio jakaś płaczliwa jestem..:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285864 przez marigra
dzień dobry,

emma- ciastolina? to raczej mój możg tak wygląda jak teraz nic nie robi, ty aktywna jesteś, pracujesz, studiujesz, wiec bardziej wygląda jak orzech włoski pofałdowany:)

strangerwold - to ty laska jestes 7 kg?, co to jest granica błędu :silly: ja w sumie juz ok 10-11kg i czuje z kazdym tygodniem jak dochodzą nowe kg. Jest mi coraz ciezej, juz z samochodu to mąz mnie wypychwa, albo wyciąg, bo nie jestem w stanie sie podniesc :lol:

a ja wczoraj miałam ambitny dzien, duzo energi i wyprałam połowe ubranek. Dzisiaj prasowanie i kolejna partia sasasasasa. A jak ładnie w domciu pachnie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #285887 przez asiula2134
error

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285926 przez marigra
asiula2134 napisał:

marigra- kilogramy przybywają to prawda... Jestem w 30 tyg, a myślę, że spokojnie przytyłam już z 11-12kg. A gdzie jeszcze 2 miesiące???? Ale co tam, potem jakiś basenik i inne przyjemności :)


ależ ja się tym az tak nie przejmuje, wazne ze wkoncu tyje bo na poczatku stałam jak zaczarowana dopiero w 6 miesiącu sie ruszylo:) ale bedziemy mially tyle ruchu przy dzieciaczkach ze spokojnie zrzucimy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285959 przez strangerwold
Ja też jakoś późno zaczęłam tyć tak na przełomie 6-7 miesiąca.
A tak to cisza cały czas ta sama waga była praktycznie brzuszka nie widać było.
Ale ciesze się że tyję bo to taki fajny okres w ciąży:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286059 przez gaabrysia
ja tam czuję się jak "hipopotam" wcześniej chuderlak, ale ważne żeby synek był zdrowy! kg i tak zrzucę, bo tak naprawdę mam je chyba tylko w brzuchu i piersiach:D co tak dzisiaj u nas cicho?
powiedzcie mi jak tam u was z ochota na sex ?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl