BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

12 lata 3 miesiąc temu #286097 przez strangerwold
Własnie seks...ja mam z tym wielki problem od kąd jestem w ciąży:(
Zero ochoty nie to żeby mój chłopak mnie nie pociągał ale kompletnie nie mam ochoty się kochać mimo że chciałabym mieć tą ochotę..
A jak już się poświęcam dla niego to strasznie boli;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #286236 przez asiula2134
error

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286357 przez aliah85
Cześć dziewczyny,ale naskrobałyście :silly: nom ja już jestem dzisiaj drugi dzień w nowym mieszkanku:) oj nie powiem było ciężko.. jednak 8m-c ciąży to nie najlepszy czas na takie inwazje. Odczułam to dość mocno, ale na szczęście obyło się bez większych komplikacji. 30.01 idę do gin z powtórzonymi badaniami i zobaczymy czy morfologia wyjdzie lepiej. 3majcie się cieplutko i uważajcie na siebie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286362 przez marigra
witajcie
jesli chodzi o sex, to na początku miałam zakaz, ze wzgledu na plamienia. Pozniej kiedy juz moglismy to jakos nam sie nie chciało, a teraz maż sie boi, choc bardzo by chciał, ja nie mam ochoty na wygibasy bo ledwo sie ruszam, a poza tym znów mam zakaz, ze wzgledu na ta moja szyjkę, wiec tez nici. Ale odbijemy sobie po porodzie i połogu


aliah85 - no to super, to sie uzadzaj tylko spokojnie, najpierw troche odpoczynku, po tych wszystkich manewrach:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286368 przez strangerwold
Ja jeszcze się nie czuję taka ociężała no chyba że mam wejść na 2 piętro;D
a tak to normalnie mogę wszystko robić;)
Ja od początku nie mam ochoty a chłopak myśli że go nie chcę..;/
A próbowałam wszystkiego i zero ochoty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286371 przez gaabrysia
Witajcie w ten szarobury dzień!
zaraz lecimy (turlamy sie znaczy sie:) ) do dziadków na obiad.


ja za to ochote i fantazje mam ;) możliwości też .. gorzej bo fizycznych brak gdyż czuje sie jak hipopotam.. :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286378 przez marigra
a dziewczyny mam pytanie, czy wam tez sie zdarzają tak skurcze w podbrzuszu? Tzn nie wiem właściwie czy to są skurcze czy mała sie tak wierci, bo przeszywa mnie taki paralizujacy bol, jakby mnie prad przeszedł w dole brzucha. Przy czym brzuch mam miekki. Zdarza sie to co jakis czas i nie wiem czy mam sie martwic?
W środe mam wizyte to sie dowiem dokładnie, ale moze ktoras z was tez tak miała??? hmmm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286382 przez gaabrysia
ja mam nieraz podobnie, że aż krzyknę z bólu więc myślę że nie masz czym się martwić .. ale zawsze lepiej zapytać lekarza.
Ja najgorszy ból odczuwam jak młody w pęcherz przy celuje,albo cały ułoży się z jednej str brzucha..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286384 przez gaabrysia
taki "skurcz" czy "ciągnięcie" brzucha w dół.. najczesciej rano.
ale to chyba norfmalne,organizm się przygotowuje do porodu..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286469 przez georgette102
witajcie mamuśki,
w ten weekend prawie mnie nie było na forum, ale mężuś miał wolne, więc w końcu mieliśmy szansę spędzić trochę więcej czasu razem :) uwielbiaaam

jeśli chodzi o seks to w moim przypadku było bardzo podobnie do niektórych z Was - na początku zakaz z powodu krwawień, później obawa nas blokowała a teraz to nie mam ani ochoty ani możliwości = do nadrobienia po porodzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286493 przez gaabrysia
wizyta u dziadków z mega niespodzianka 2500 tys dla Adrianka :) siedze i szaleje wózek kupiony (na allegro za pobraniem) mam nadzieje ,że wszystko bedzie ok. Sama skompletowałam i wyszło taniej niż w zestawie z fotelikiem i torbą. a wszystko to samo.
allegro.pl/wozek-x-lander-xa-gondola-x-pram-i2067054702.html jak wam się podoba? :)
o jaka jestem szczęśliwa, ostatnio już popadałam w paranoje że nie mam tych najdrozszych rzeczy... taka kosmetyka to już z pensji niedługo pakowanie i oczekiwanie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286497 przez gaabrysia
zadko zamawiam na allegro (no ostatnio ręczniczki dla młodego) a już nie za taka kase, może któraś się orietuje czy będę mogła ją otworzyć przed odbiorem i zapłatą ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286505 przez aisod
gaabrysia napisał:

zadko zamawiam na allegro (no ostatnio ręczniczki dla młodego) a już nie za taka kase, może któraś się orietuje czy będę mogła ją otworzyć przed odbiorem i zapłatą ?

Nawet musisz otworzyć przed odjazdem kuriera, bo jeśli coś jest uszkodzone to on musi spisać raport, który jest potrzebny do reklamacji. Także od razu otwieraj, a potem płać i podpisuj :)

Bardzo fajny wózeczek tak w ogóle:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286513 przez Karola1990
Hej mamuśki :)
gabrysia... wózek fajny, super prezent od teściów... teraz na pewno się pieniądze przydadzą :) a co do paczki to wydaje mi się że nie będziesz mogła otworzyć.

Jakoś ten weekend przeżyłyśmy, i nawet aż tak źle nie było jeżeli chodzi o stres bo zmęczenie okropne. jutro umówiłam się z moim ukochanym na zakupy :) Więc pewnie wieczorkiem będziemy skręcać łóżeczko itp. :)
Nie mogę sie doczekać... mam nadzieję że starczy nam pieniążków :)

Ja wybiorę tańszą wersję wózka bo mieszkam na wsi i nie opłaca mi się kupować droższego.
allegro.pl/komeko-s-line-nowosc-w-promoc...nie-i2057526028.html

strasznie podoba mi sie kolor czerwony :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286521 przez gaabrysia
mi się taki własnie marzył :D a jak tu taki miły gest to dlaczego by nie ;) ja wybrałam kolor rokcy :P i niech no mi się teraz z Adriana Adrianna zrobi:D
ten Twój też bardzo fajny i trzeba przyznać ze w dość przyjemnej cenie. a czy też bedziesz kupowała na allegro ? hmm nie bede mogła, tak myślałam.. ale tatuś się upierał że jak tyle kasy to mam prawo sprawdzić , a nie brać kota w worku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl