BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

12 lata 3 miesiąc temu #287300 przez strangerwold
Ja pojadłam dzisiaj, Bartuś taki aktywny aż brzusio cały się rusza :laugh:
Ostatnio mu się spodobało pod żeberkami;D
A co do wizyty to ja mam na 09.02 akurat z siostrą będę miło że będzie przy mnie i zobaczy malucha na usg.
Pierwszy raz ktoś będzie ze mną na usg zawsze sama jestem.
Gaabrysia ja też już nie mogę się doczekać ! :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #287303 przez gusiag
zmniejszyłam tak że aż nic nie widać, jak teraz nie wejdzie to się poddaje, przykro mi :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287313 przez gaabrysia
Widać widać :D :D
super i przepieknie, nie co ta chlapa i deszcz u nas :/

strangerwold no to napewno bedzie Ci raźniej :) i maluszek ciocie pozna :D u nas było niewiele tych badanm, ale jedno tatuś zaliczył w 17tyg jeszcze jak całego bobasa było widać :D mi też cały brzuch podskakuje i nieraz mam nie odparte wrażenie ,że młody się na coś denerwuje .. kupiłam mu dziś parę całkich męskich rzeczy w ciucholandzie więc bez niespodzianek teraz prosze ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287316 przez gusiag
ja wizytę mam 30 stycznia, będę miała wtedy do wypicia glukozę no i umówią mnie na takie ostatnie duże USG jak się to u nich mówi. Powinno być chyba zrobione do 32 tyg c. ale nie wiem, czy się uda tak szybko umówić.

Moja mała rusza się bez przerwy prawie i to z każdej strony brzucha, a czkawki ma tak samo częste i takie bardzo szybkie jakby czkała co pół sekundy - tak szybko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287327 przez strangerwold
Ja mam właśnie co miesiąc usg,ale teraz to już chyba ostatnie będę miała;)
Najważniejsze że maluszek zdrowy.
Miałyście już badanie na HBS Ag?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287334 przez emma
gabi, no pewnie to ten zloty stelaz, a moze zamowila z aplikacja swarovskiego? ;)

sliczny widoczek, tez bym sobie chetnie pooddychala takim powietrzem :D
moja wizyta dopiero 13 lutego i wtedy tez zwolnienie! jupi! :)
tez nie moge sie doczekac, ale czesto drecza mnie mysli, czy wszystko bedzie ok, czy dzidzia jest zdrowa, czy dam rade itp. :unsure: nie lubie tego...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287343 przez gaabrysia
Emma a może ;) okaże się jak pójdziemy razem na spacer, bo rodzi 10 dni po mnie :D
pozatym co do Twoich obaw to ja mam podobnie,ale zaraz staram się zając myśli czymś innym!
wogóle nie spie po nocy tylko leże i myślę jak to będzie jak Adrian już będzie z nami..
Dziś na wpół jawie wyobrazałam sobie spacer z wózkiem heh fiksuje ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287348 przez emma
gabi, spij, kobieto, poki mozesz, opanuj sie z tymi wizjami! ;) poczekaj chociaz na wozek! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287354 przez strangerwold
Ooo to nie tylko ja mam takie wyobrażenia !
Ja najczęściej sobie wyobrażam jak wstaję do małego w nocy i przewijam go a później karmię i patrzę jak słodko śpi;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287355 przez gaabrysia
a weź i spij hehe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287421 przez gaabrysia
no to miło ,że nie tylko ja tak sfiksowałam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287434 przez strangerwold
To hormony na nas tak działają jestem pewna ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287646 przez Karola1990
Hejka dziewczyny :)

Ja znowu z samego rana :)
Ja też wyobrażam sobie jak to będzie i w sumie to nic nie wymyśliłam :D
Chciałam zapytać was o opinię na temat ubranek.
Moja mama ostatni raz kupowała ubranka miliony lat temu i nie było wtedy takiego wyboru, tylko standardowe spioszki, pajacyki itp. Nie kupowała dla nas żadnych spodenek czy rajstopek bo uważa w dalszym ciągu że na takie delikatne ciałeczko to tylko śpioszki i nic co mogłoby uciskać brzuszek.
Za to moja siostra która jest już bardziej współczesną mamą bo ostatnią wyprawkę robiła 5 lat temu twierdzi że rajstopki są dużo lepsze od śpioszków. Wiadomo że parę sztuk trzeba kupić ale nie dużo bo lepiej właśnie rajstopki do tego jakąś bluzeczkę fajną.

I bądź tu mądry ?!

Dziś z mamą jadę po ubranka do sklepu. Zajadę do tesco bo czasami są bardzo fajne ciuszki, Bobasa i hurtowni. Mam nadzieję że szybko się uwiniemy bo szczerze mówiąc męczą mnie te zakupy strasznie

Wczorajsze były super udane. Dostaliśmy wysoki rabat i zamiast 1200 wydaliśmy niecałe 900. Oczywiście łóżeczko skręcone już stoi z zawieszonym baldachimem :D Nie mogłam sie oprzeć

Co do wózka to znajomy odradził mi zdecydowanie ten wózek co chciałam. Za to kupimy trochę droższy ale za to naprawdę ekstra i nie będzie trzeba ani grama siły zużyć na prowadzenie jego. Powiedział że bardzo ważne są skrętne koła i najlepiej jakby były tez amortyzatory, które pomagają przy krawężnikach. Waży z gondolą chyba z 5kg! Zakochałam się w tym wózku i nieodwołalnie muszę go mieć :D
Teraz mogę wam powiedzieć z czystym sumieniem że jestem żółtodziobem i dzięki dobremu wujkowi oświeciło mi umysł trochę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287661 przez georgette102
witajcie mamuśki,

ja byłam wczoraj u lekarza - zbadał mnie, zrobiono mi KTG - wszystko jest dobrze, więc jestem zadowolona, następna wizyta 3 lutego

też bardzo często się zastanawiam jak to będzie, gdy już Maja się urodzi i też nie mogę się doczekać! mam wrażenie, że ta wielka chwila nastąpi wcześniej i mam tylko nadzieję, że nie 29 lutego :)
ostatnio dużo czytałam na temat porodu i szczerze zaczęłam się bać (no chyba już najwyższa pora), postanowiliśmy z mężem opłacić prywatną położną - rozmawialiśmy z nią wczoraj, bardzo sympatyczna, konkretna, wyluzowana kobieta i po kilku minutach rozmowy już było mi lepiej :)

jeśli chodzi o zakupy dla maleństwa to mam już wszystko, pranie też już za mną, pozostało tylko spakować torbę do szpitala, ale jakoś tak powoli mi to wszystko idzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287679 przez georgette102
strangerwold napisał:

Miałyście już badanie na HBS Ag?


ja nie miałam zleconych tych badań i też mnie to zastanawiało, gdzieś w internecie przeczytałam, że te badania są ważne 4 tygodnie, więc może lekarz będzie kazał mi je zrobić później a tak w ogóle to też czytałam, że nawet jeśli nie zrobi się tych badań to w szpitalu jeśli będą potrzebować to "sobie zrobią"

gusiag a widok... cudowny :)

aha no i przypomniało mi się... wczoraj odwiedziłam nasza bratanicę, wygląda już bardzo dobrze (poza siniakami i guzami), jest odłączona od aparatury, można jej podawać jedzenie i picie, w tym tygodniu odstawią jej leki, kilka dni na obserwacji i jeśli nic się nie będzie działo będzie mogła wrócić do domu... na szczęście!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl