BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

12 lata 3 miesiąc temu #286523 przez aisod
W regulaminie kurierowych paczek przynajmniej w tych aukcjach, w których ja zamawiałam to nawet możesz prosić o spisanie takiego raportu jeśli opakowanie paczki jest uszkodzone i możesz wtedy nie przyjąć paczki.

Karola1990 Twój wybór wózeczka też fajny. Czerwony chyba najładniejszy :) Poza tym będzie chronił dzidziusia przed "urokami złych ludzi" :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286531 przez Karola1990
zawsze można złożyć reklamacje ja na allegro naprawdę drogie rzeczy zamawiałam do siłowni atlasy, bieżnię itp. raz nam się zdarzyło że maszyna do masażu się zepsuła. Nie robili problemu, wysłaliśmy na ich koszt i w zamian dostaliśmy nową :)

tak, ja zamówię na allegro bo porównałam cenę z tą w sklepie i jest baaaaardzo duża różnica.

ogólnie to miałam kupić używany ale stwierdziłam że jednak nie bo to pierwsze dziecko itd.
zresztą babcia by chyba zawału dostała jak by zobaczyła coś używanego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286535 przez Karola1990
a z tym czerwonym kolorem to chyba kokardki wszędzie będę miała zawieszone. jest taka jedna osoba która mogła by coś "rzucić" więc wolę się ubezpieczyć :) może to i głupie ale ja w to wierzę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286547 przez gaabrysia
ja wiem , ale chlopak zamówił kiedys gre zapłacił nie dostał i nic mu po negatywnych opiniach i skargach do allegro nie pozostało. Dlatego teraz taki uprzedzony jest!

zobaczymy..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286580 przez marigra
hmm ja nigdy nie miałam problemu z paczkami z allegro, ale sadze, ze kazda paczkę przed odbiorem mozna otworzyc i obejrzeć, na tym polega własnie przesyłka kurierska za pobraniem. Kurierzy tylko z wygody "wpadają, zostawiają i uciekają". Sama bedziesz widziała po opakowaniu, jesli nic nie bedzie uszkodzone to jest duze prawdopodobienstwo ze wszystko ok, a jak sie okaze, ze opakowanie bylo ok, a wewnatrz jest cos nie tak, to juz mysle ze musisz sie zglaszać do sprzedawcy... ale nie jestem pewna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286593 przez gaabrysia
więc własnie, ja bym tak chciała otworzyć i zobaczyć. tym bardziej ,że koleżanka mnie teraz nastraszyła że jej brat kiedyś kompa kupił i cegły w srodku były.. :D a adres nie istniał..
chociaż ja jestem bardziej optymistycznie nastawiona :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286607 przez kotek23
Witam wszystkie przyszłe marcowe mamusie. Mam termin na połowę marca ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286707 przez marigra
kotek23 - witamy serdecznie, opowiadaj o sobie, jak maz na imie, ile masz lat, jak maleństwo, skąd jestes itp:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286728 przez emma
hej, dziewczyny! witaj, kotku! :)

u nas weekend dosc pracowity: szkola rodzenia, zakupy, parapetowka u znajomych, skladanie ostatecznej wersji pracy dyplomowej i jakos tak zlecialo :). w przyszla sobote mam obrone, wiec powinnam sie teraz jakos zebrac i pouczyc :), a potem jeszcze tylko 2 tygodnie do pracy i biore zwolnienie :D! hura! wczoraj bylo w miare ok, dzisiaj czuje sie jak wieloryb, wszystko mnie cisnie, uwiera, drapie i chyba z tego wszystkiego pojde zaraz spac :).

jesli chodzi o seks, to my od poczatku ciazy raczej mamy wzrost libido do stanu sprzed ciazy :), nie bylo zadnych obaw ani przeciwskazan. dopiero po tym krwawieniu grudniowym pani dr stwierdzila, ze lepiej sie wstrzymac, ale potem inny pan dr powiedzial, ze "mozna, ale delikatnie, a jak wszystko bedzie w porzadku, to tak jak zwykle" - oczywiscie wybralam wersje pana doktora, bo nawet probowalam sie wstrzymac, ale slabo mi wyszlo ;). na szczescie wszystko jest ok :D.

obzarlam sie bigosu i ledwo sie tocze... dobranoc! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286788 przez Karola1990
najlepiej zanim zamówisz sprawdzić opinie itp. ;)

jest 6:50 a ja juz po śniadaniu. :silly: musiałam zjeść płatki na mleku :)
nastawiłam zmywarę i jak wszyscy się obudzą w domu to zacznę sprzątać bo po mojej nieobecności 3-dniowej w domu nie ma porządku niestety choć mój mężczyzna starał się jak mógł :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286834 przez georgette102
gaabrysia nooo dziadkowie się postarali, super prezent! wózek, który wybrałaś też bardzo mi się podoba, ahhh jak ja lubię te zakupy dla maleństwa :) natomiast jeśli chodzi o zakupy na allegro to ja nigdy nie miałam z tym problemu, może dlatego, że zawsze sprawdzam opinie i komentarze o sprzedającym - jeżeli firma ma wielu klientów i dobre opinie to nie będzie chciała sobie zepsuć marki; zawsze w sumie możesz zapytać kuriera czy poczeka chwilkę, żebyś mogła sprawdzić zawartość, chyba, że paczka jest uszkodzona to wówczas jej nie przyjmuj

kotek23 witaj na forum

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #286856 przez asiula2134
error

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286884 przez gaabrysia
Witajcie mamusie te nowe też :D
spać nie mogliśmy po wczorajszych zakupach :)
teraz pozostaje wyczekiwanie na paczki ;D a łóżeczka już macie przygotowane czy czekacie do końca?

ja tak myślałam własnie.. ale tatuś twierdzi inaczej. 3majcie kciuki,żeby było wszystko ok:)

miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #286899 przez asiula2134
error

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286909 przez Karola1990
ale się denerwuje przed tymi zakupami. Zamiast się cieszyć mam jakieś złe przeczucia że urodzę wcześniej i nie zdążę wszystkiego kupić.

a kiedy pierzecie poszewki na kołderkę? teraz czy trochę później? i jak ją przetrzymujecie? bo ja jachętniej połozyłabym ja w łóżeczku i codziennie na nią patrzyła czekając na nasze maleństwo :)
ale z drugiej strony to zakurzy się jeszcze do kwietnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl