BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

12 lata 3 miesiąc temu #296783 przez strangerwold
Nom tak myślę wg ostatniej wizyty 12.01 miałam 31 tc i na to wychodzi ze teraz 34, zaś sprawdziłam w internecie ten"kalkulator ciazowy" to rzeczywiście wychodzi 35 tydzien;D
i weź się tu połap :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #296793 przez gucha86
Gabrysia ma rację strangewold jeśli teraz wg suwaczka masz 33 tygodnie i 6 dni to znaczy że kończysz 34 tydzień, suwaczek pokazuje ile tygodni i dni jest już skończonych !!!
Gaabrysia różnica w dacie porodu może wynikać z tego że nie każda dziewczyna ma owulację 14 dnia cyklu, część dziewczyn ma zaraz po miesiączce i może właśnie tak było u was i zaszłaś w ciążę bardzo szybciutko. My jak się staraliśmy to sprawdzałam sobie testami owulacyjnymi i ja prawie zawsze miałam owulację zaraz po miesiączce ale wg reguły powinna być w 14 dniu cyklu.
Ciesz się i szykuj bo niedługo wielki dzień.

Agnieszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #296800 przez gaabrysia
Wielki to jest mój syn ;D ale lepiej żeby był wiekszy niż mniejszy ..
ja mam cykl co 30 dni zawszeeee. no a mlody i tak opuści swoje lokum kiedy będzie chciał , ale jestem szczęśliwa że jest zdrowy i wszystko w porządku nękała mnie ta niepewność ..
od jutra biorę się za torbę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #296803 przez gucha86
Gaabrysiu bardzo fajne podejście, pakuj torbę i czekaj spokojnie już bez nerwów, "malutki" jest zdrowy i jeszcze troszkę poczeka zanim opuści twój brzuszek ale nikt niestety nie zna dnia ani godziny :)

Agnieszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #296804 przez strangerwold
Gucha86 masz racje ale ze mnie gapa;]
Czyli jutro zaczynam prawidłowo 35;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #296810 przez gucha86
Stangerwold zgadza się , wiem że czasami ciężko się z tym połapać zwłaszcza z naszą pamięcią i roztargnieniem :)

Agnieszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #296815 przez strangerwold
Noom ta nasza pamięć;D
Chociaż czasem ja przez sen jak mam czegoś nie zapomnieć to już z rana pierwsza myśl że to i to mam pamiętać;]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #296848 przez mariola2041
hejka dziewczyny...to prawda dzidziuś przyjdzie kiedy mu się będzie podobało;p
moja mała waży już 1500 więc jest poprawa;p
ale martwi mnie to że szuka cycka i jak nie znajduję bo jak ma znaleźć pod stanikiem to wpada w ogromny płacz...a mi jest przykro że nie mogę jej dać tego cycka

[url=http://

[url=http://

[url=

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #296855 przez Karola1990
Ja właśnie zdałam sobie sprawę że to 8 tyg jeszcze tylko! Mamciu... już zaczynam sie denerwować. ten czas tak szybko leci. Dopiero co mała zaczęła tak porządnie kopać a jaż by miała przestać?

mariola.. później sobie odbije :) wytarmosi ci cycki na wszystkie strony :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #296942 przez emma
karola, pociesz sie, ze u mnie do konca zostaly 4 tygodnie, czyli 2 razy mniej, a mi i tak wydaje sie, ze to strasznie dlugo. :)

gabi, ale fajnie, ze twoj dzidzius taki szybki! moze ty bedziesz przecierac szlaki na inflanckiej - moj brzuszek jeszcze wysoko - podpiera cycki ;).

jestem dzis nie do zycia. wrocilam o 16, a do 20 sprawdzalam jeszcze tekst, ktory z nudow wzielam sobie do redakcji (a potem bardzo zalowalam ;)) - mam dosyc, zaraz pekna mi plecy, a jutro znowu pobudka o 6, a po powrocie musze gruntownie ogarnac mieszkanie (pranie, zmywanie, odkurzanie), bo na weekend juz zapowiedzieli sie tesciowie z wizyta, plus szkola rodzenia... niektorzy maja dzis imprezy pracowe ;), wiec ide pod prysznic i lulu - odespac przed jutrem! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #296974 przez gaabrysia
Może się spotkamy :laugh:
ja też się cieszę ,że taki duży chłop :)
a pozatym naprawde intensywnie myślę o tym,że zaszłam wcześniej... kiedy sie nie uważało ;)
ale to nie istotne ważne że uspokoiłam się i mniej wiecej wiem co i jak ;)

a Tobie Emma proponuję znaleźć czas i jednak troche poodpoczywać, pospać i nabrać sił..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #296984 przez emma
gaabrysia napisał:

a Tobie Emma proponuję znaleźć czas i jednak troche poodpoczywać, pospać i nabrać sił..


prorokuje, ze przez najblizsze 10 dni nie ma na to wiekszych szans ;)
dobrej nocy! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #296991 przez gaabrysia
To oby szybko zleciało Zosia była grzeczna, dała mamie spać.. Mąż masował i kregosłup nogi nie bolały ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #297084 przez marigra
gaabrysia - no to świetne informacje, najważniejsze, że mały jest zdorwy i jak każdy facet dumnie prezentował swój interes ;) (po tatusiu pewnie) i naprawde sporo waży. Teraz jestem ciekawa ile mierzy moja kruszynka - zaintrygowałas mnie tym USG ;) Teraz możesz spać spokojnie i przygotowywać sie do porodu, bo jak widzisz nigdy nic nie wiadomo, tym bardziej ze brzuszek juz coraz niżej.

U mnie to jeszcze brzuszek swobodnie podpiera cycki, wiec narazie sie nie zapowiada, ale torbe juz spakowałam i cierpliwie czeka :P

karola - ty masz 8 tygodni, a ja podobnie jak emma niecałe 5, hihih wiec juz mnie stres ogarnia

mariola - a czemu nie mozesz karmić piersią, Zosia jeszcze nie potrafi ssać, czy jakieś przeciwskazania???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #297107 przez strangerwold
Dziewczyny jakos dziwnie się czuję;/
Brzuch pobolewał mnie dziwnie.. nie wiem,głowa strasznie boli a nie bede wam marudzic.
Dzis zdecydowałam się na kąpiel w letniej wodzie i masakra ciężko było mi się umyć zdecydowanie wolę pod prysznicem na stojąco.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl