BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

12 lata 3 miesiąc temu #300749 przez gucha86
Tutaj są moje przykazania jak radzić sobie z zaparciami
www.domowe-sposoby.pl/zdrowie/65-nie-daj...posoby-jak-je-pokona
a jeśli chodzi o hemoroidy to już musi lekarz zdecydować i lepiej z tym nie zwlekać.

Agnieszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #300819 przez aisod
marigra napisał:

no i ja niestety mimo ze bardzo uwazalam z tymi zaparciami nabawiłam sie tych głupich hemoroidów :( sa tak nieprzyjemne...... i nie mam pojecia jak sie ich pozbyc :( moze znacie jakis skuteczny sposob?/

Ja też się nabawiłam hemoroidów i mi lekarka przepisała Posterisan maść(dostępne bez recepty) i powiedziała, że jeśli by mi się nasiliło to mogę zastosować też czopki. A z takich domowych sposobów to unikać ciasnych ubrań i gorących kąpieli. Oczywiście ważna jest też dieta i unikanie zaparć...ale ja też ich unikałam i się nie udało uchronić przed tym utrapieństwem ;)

gucha86 napisał:

Mój sąsiad ma w ogrodzie piękny bluszcz pnący z kwiatkami nie wiem co to za odmiana ale pytanie jest takie w jaki sposób kradnie się zaszczepkę? Nigdy tego nie robiła ale teraz muszę.

Hmmm... nie wiem jak z bluszczem, ale moja babcia z winogronem robiła tak, że urywała młodą gałązkę najlepiej, żeby było już na niej kilka listków, wsadzała ją później do ukorzeniacza, albo do piasku i dopiero jak puściła korzenie to sadziła w ogródku :) Może bluszcz też się tak da :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #300842 przez gaabrysia
zaparcia niestety to i mój problem..(kiedyś miałam wręcz odwrotnie) woda z miodem, kiwi jak ktoś mi tu radził - pomaga ;)

mi za to dokucza ucho.. bolało, a z tydz temu się zapchało i nic nie słysze... :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #300846 przez strangerwold
ehh współczuję wam dziewczyny:(
mama moja mówi że nie mam problemów z zaparciami bo pije dużo i często wodę,ale jakoś mam dobrą przemiane materii.
Gabi ucho zatkane niedobrze;/
Krople do ucha może pomogą?
Ja to krople i wate wsadzałam do bolącego ucha i pomagało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #300854 przez gaabrysia
kupiłam jakiś czas temu olejek kamforowy, ale można tylko dookoła smarować.. i jakoś nie przeszło tylko się zatkało ;( ale juz nie boli! i teraz oglądam tv jak moje sasiadki ;)

ja też wody pije bardzo duzo- bo mi smakuje , o dziwo ;D

a co u Ciebie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #300860 przez strangerwold
Mi tez smakuje woda się śmieje że woda to dla mnie jak sok o każdej porze smaczna :laugh:

W porządku u mnie w czwartek idę do lekarza już mi się śni wizyta od tygodnia :lol:
Czuję się dobrze tylko plecy strasznie bolą:( ale jakoś daję sobie radę już tak niewiele zostało;););)
Zaczęłam sobie myśleć już jak to będzie jak synek się urodzi do kogo będzie bardziej podobny hehe takie moje nocne wyobrażenia.
I tak sobie myślę że od kąd czuję ruchy małego aż do dzisiejszego dnia to powiem Ci że jest bardzo grzeczny;)
Ciekawe czy po porodzie będzie taki grzeczniuutki :silly:

A u Ciebie jak tam?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #300864 przez gaabrysia
Ja mam podobnie spać nie mogę to tak na wpół śpiąca rozmyślam jak to będzie ;)
Ale to chyba normalne..
Wczoraj złożyliśmy łóżeczko i się napatrzeć nie mogę
Lekarz tak mnie nastraszył tym wcześniejszym porodem ,że już wszystko przygotowane
Tylko torba nie spakowana, ale wszystko potrzebne jest..dziś dokupiłam majtki siatkowe - niezłe są ;) plus ten stanik z "klapkami" -rewia mody ;D narazie kupiłam tylko jeden.. a wy?
no tutaj Emma zaraz mi znowu naganę napiszę, ale niewiem czy mam brać kosmetyki dla młodego.. głupieje.. ale dobrze ,że w takim sensie co komu jeszcze trzeba, zeby mieć pewność ,że wszystko jest.. niż paniki - która tfu tfu mineła jakiś czas temu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #300907 przez strangerwold
Ja właśnie w czwartek będę łóżeczko składać;D
Ja muszę jeszcze pare rzeczy dokupic podpaski,wkładki lakt.,majtki siatkowe,krem na brodawki i to chyba wsio;)
A no i dla malego do szpitala pampersy i chusteczki nawlizane.
A co do stanika to nie wiem jak wygodniej będzie czy kupie ten do karmienia czy zwykły wezme;)

Trzeba spakować torbe w sumie już czas mówią 6tyg przed porodem tyle ze mi lekarz powiedział ze na koniec miesiaca moge urodzic:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #300939 przez gaabrysia
no to tym bardziej już czas.. ja powiem Ci spokojniejsza jestem jak wszystko leży pod ręką.
Nie mam kremu na brodawki.. przydaję się tak bardzo? mi nawet siara jeszcze nie leci :/

Mariola jak do nas zajrzysz napisz jak zdrowie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #300991 przez strangerwold
gaabrysia napisał:

no to tym bardziej już czas.. ja powiem Ci spokojniejsza jestem jak wszystko leży pod ręką.
Nie mam kremu na brodawki.. przydaję się tak bardzo? mi nawet siara jeszcze nie leci :/


Mi też właśnie nie leci jeszcze..ale lepiej mieć ten krem mówią że jest przydatny to kupie;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #301222 przez mariola2041
hej dziewczyny...przepraszam że rzadko się udzielam lecz nie mam zbytnio czasu...mam nadzieję że mi wybaczycie?? :blink: u nas zdrówko dopisuje...mała waży już 1580 gram...
po za tym wszystko jest z nią bardzo dobrze...jest silna,zabawna,śliczna i bardzo mądra oraz jest strasznie nerwowa ale to po mamie :side: jak się zdenerwuje to od razu sie robi czerwona :cheer: zdjęć na razie nie mam nowych bo trudno mi zrobić jak ją trzymam na rękach a jak leży w inkubatorze to nie bardzo bo się światło odbija i źle widać...jak mi się uda to od razu wam wyślę...trzymajcie się ciepło i bądźcie przygotowane wcześniej bo nie wiadomo kiedy dzidzia wyjdzie na ten świat...ale tu dużo się rodzi wcześniaków...tylko jak na razie moja Zosieńka ważyła najmniej a powinna w 7 miesiącu ważyć 1500 a nie 1300 miała bardzo niską wagę urodzeniową :( ale nie ma co się martwić bo już tyle przybrała na wadzę...

[url=http://

[url=http://

[url=

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #301269 przez asiula2134
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #301293 przez georgette102
hej dziewczyny,
od niedzielnego poranka nie było mnie na forum i mam trochę do nadrobienia :)

aliah85 ja jeszcze nie miałam badań w kierunku paciorkowca, ale skoro marigra napisała, że badanie ważne jest 4 tyg to pewnie mogę się go niedługo spodziewać :) a łóżeczko mam złożone już dawno, uwielbiam na nie patrzeć i już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła podziwiać w nim mój skarb

marigra i strangerwold mam nadzieję, że dzisiaj humorek już lepszy

gucha86 droga miłośniczko kwiatków niestety w związku z bluszczem nie pomogę, bo się nie znam, może poszukaj czegoś w necie

emma cóż za zdrowa dieta :D ja zazwyczaj wolałam słone przekąski (za słodyczami nie przepadałam) teraz muszę ze sobą walczyć, żeby nie objadać się czekoladą

mariola2041 świetnie, że Zosia tak dobrze daje sobie radę :)

asiula2134 wszystko musi być dobrze więc się nie stresuj, a po powrocie pochwal się co powiedział lekarz no i oczywiście zakupami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #301298 przez aliah85
strangerwold aż jestem ciekawa jak u Ciebie będzie z tym porodem.. I zastanawiam się dlaczego lekarz powiedział,że możesz ur na koniec miesiąca:) może maleństwo już ustawione do porodu czy masz już rozwarcie..? sama też zastanawiam się nad sobą i nad tym co mi powiedział lekarz, chociaż ja podobno jestem jeszcze "pozamykana";)

asiula a skąd u Ciebie te nerwy? napewno wszystko będzie dobrze.. :) 3maj się i daj znać co u lekarza:)

Ja zaraz na badania mykam. Odezwę się jak wrócę. Miłego dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #301311 przez georgette102
dziewczyny muszę zrobić porządek ze zdjęciami, czy możecie polecić mi jakiś dobry, darmowy program do katalogowania zdjęć???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl