BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

12 lata 3 miesiąc temu #297161 przez gaabrysia
strangerwold połóż się i odpoczywaj miejmy nadzieje ,że przejdzie! bierzesz czasem nospe? może poprostu organizm przygotowuje sie do porodu..

Marigra masz racje lubi pokazywać ( jednak mam nadzieje,że nie po tatusiu ;) ) już w 13 tyg świecił - gdzie wogole nie spodziewałam się poznać płci dziecka ;) w 17 potwierdzenie, a dziś już taki wyraźny interes jak na żywo ;) jako jedyna częśc, no jeszcze rączka ;D takto młody nie ma tam komfortowo.. a Ty już nie będziesz miała usg ? myślę ,że nasza lista się pozmienia co do tych dat po porodach ;) ciekawe jak to się bedzie miało...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #297167 przez strangerwold
Zjadłam płatki i się kładę mam nadzieję że to zwykły ból brzuszka:(
Mały też słabo coś kopie:(
3majcie kciuki zeby nic sie nie stało to jeszcze nie pora na poród..
to dobranoc rano na pewno napiszę do was;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #297271 przez Karola1990
Nie moge w to uwierzyć! Co za głupia krowa z tej dziewuchy! Cała Polska bała się o jej Madzię chciała pomóc a ona tak kłamała. Tydzień czasu! Serce mi pęka.

Dziś miałam straszny sen o moim dziecku. nie mam odwagi pisać nawet.
Może to dlatego że wczoraj zdenerwowałam się strasznie a adrenalina tak mi podskoczyła że puls dosłownie było mi widać na brzuchu, piersiach wszędzie.

troche ochłonełam... teraz myślę że to kłamstwo jedno wielkie z tą Madzią.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #297386 przez georgette102
gaabrysia bardzo dobrze, że wybrałaś się na USG, może poród Cię tak bardzo nie zaskoczy :) no i najważniejsze, że jesteś spokojniejsza

strangerwold jak się dzisiaj czujesz?

Karola dopiero po Twoim wpisie zajrzałam do Internetu o co chodzi z tą Madzią... szok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #297426 przez gaabrysia
Wstaliśmy i też z szoku wyjść nie mogę, bo dopiero dziś usłyszałam !
masz racje głupia krowa ! albo i nie normalna, mi też było jej tak bardzo szkoda :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #297457 przez strangerwold
Cześć dziewczyny
Oglądałam po 7 rano na tvn24 o tej Madzi i też jestem w szoku i zmieszana już zaczęłam się zastanawiać że to o inne dziecko chodzi inna historia..;/

Dzisiejsza noc była straszna wiecie bardzo się bałam brzuch mnie pobolewał mały tak malutko kopał gdzie zawsze zaczyna kopać po 23 a tu nic, i tyle myślałam o moim synku myślałam co będzie jeśli to początek bólów porodowych.
Poród w 35 tc fakt nie o czasie ale miałby przecież już szanse na przeżycie i w ogóle..
Nie wiem czy ten ból brzucha jest wywołany jakimś wysiłkiem czy może z braku miejsca dla malego w brzuchu ale zdałam sobie sprawę że trzeba na siebie uważać i to bardzo..gdzie ja to uparta jestem "nie nie spokojnie moge to zrobic nic mi nie bedzie"
Ale teraz tylko odpoczynek i odpoczynek.
Jak się teraz czuję?
Boli troche brzuch leciutko ale jak będzie się coś nasilało to jadę do szpitala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #297459 przez aisod
Jak dla mnie to najgorszą postacią w tej całej sytuacji jest "detektyw" który robi wielką szopkę wobec całej sprawy... Na razie czekam na rozwikłanie zagadki przez policję... Wtedy będę mogła się wypowiedzieć co myślę o tej matce... :/

Bardzo podobało mi się wypowiedź jednego z gości w tvn24: "obyśmy się okazali głupkami, którzy wierzą w te donosy... A Madzia odnajdzie się gdzieś żywa..." Ja jeszcze trzymam kciuki :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #297507 przez marigra
o matko :ohmy: włączyłam właśnie tvn24...nie wiem nawet co powiedziec, az ciarki mi przeszly....czekam na rozwiązanie tej dziwnej zagadki.....biedne dziecko :( tylko teraz myśle o tej Madzi....oby udało sie znależć ją żywą....ale chyba marne szanse skoro znaleźli już ubranko:(:(:(:(:( okropne.....


strongerwold - uwazaj na siebie teraz duzo odpoczywaj, ja wczoraj tez miałam ambitny dzien, zakupy, goscie itp i padłam na łóżko taka wyczerpana, ze wstałam dopiero dzisiaj o 9 (pomijajac 2 wizyty w wc :) , ale to szlam na totalnego śpiocha :)

gaabrysia - no niestety nie przysługuje mi juz żadne państwowo USG - wykorzystałam limit, jedynie co mi mogą zrobić to jak będę już w szpitalu przed porodem i to wsio co mi sie należy, teraz tylko ktg

georgette- a co u ciebie, rzadko tu bywasz?? jak sie czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #297629 przez aliah85
Boże.. ja też właśnie obejrzałam informacje o małej Madzi i..normalnie zabrakło mi słów. Wierzyć mi się nie chce,że jej matka mogła zrobić coś takiego...przecież tak szukali, ogłoszenia, nagrody itp, a teraz miało by się okazać,że ona sama przyczyniła się do śmierci córeczki??? nie..nie mogę tego ogarnąć.. :( wierzyć się nie chce...

A i tak w ogóle to cześć wszystkim, bo z tego wszystkiego zapomniałam się przywitać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #297849 przez gusiag
hej dziewczynki
o małej Magdzie już mi się nawet nie chce myśleć, przerażające i tyle..

a my się chyba wzajemnie bólami brzucha zarażamy.. mnie w nocy zbudził taki ból że nie mogłam się ani wyprostować ani zgiąć dopiero jak mogłam się ruszyć to przeszło po spacerowaniu po pokoju, nie wiem skąd ten ból. A teraz boli mnie od podbrzusza po samą górę od pępka w lewo aż po plecy. Nie jest to silny ból ale mnie niepokoi :( Mała dziś też jak nigdy spokojna wręcz prawie nie poruszająca się :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #297859 przez strangerwold
Gusiag- do tej pory ogladałam na tvn24 i Rutkowski opowiadał o postępowaniu Matki dziewczynki i do tej pory jest rozmowa..ale już nie mogę słuchać..szanse że dziewczynka żyje są małe a w zasadzie ich nie ma..;/ smutna historia:(

Ja czułam taki ból jak na miesiączke i tak po bokach mnie kuło dziwnie mały się rusza ale nadal malutko. Cały czas odpoczywam leże i staram się nie stresować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 11 miesiąc temu #298028 przez asiula2134
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #298073 przez marigra
ja myśle, że nasz czas już sie zbliża coraz szybciej stad te wszystkie bóle i niedogodności. Jakby nie było to już 3 trymestr wiec macica przygotowuje sie do porodu, pojawiają się skurcze itp. Ja czasami w nocy jak próbuje sie przekrecic to tez mam taki tepy boł w brzuchu. Ale jak chwile sie nie ruszam to przechodzi....

asiula - no witamy, a morfologia super....A na USG na pewno wszystko bedzie dobrze, nic sie nie martwi i nie stresuj bo to działa jeszcze gorzje niż nam sie wydaje.

moja mała tez dzisiaj sie mało rusza. Jakis taki ma spiacy dzien, ale ja to wykorzytsałam i przynajmniej wyprałam ostatnia partie poscieli, ubranek i pokrowiec od fotelika (miałam uzywany) i powiem wam ze wrzuciałm go w pralke i jest teraz jak nówka sztuka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #298098 przez strangerwold
Dzisiaj jest taki smutny ,ponury dzien...przynajmniej dla mnie:(
Tylko bym leżała ale nawet leżeć długo się nie da;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #298147 przez aisod
strangerwold napisał:

Dzisiaj jest taki smutny ,ponury dzien...przynajmniej dla mnie:(
Tylko bym leżała ale nawet leżeć długo się nie da;/

Mam nadzieję, że troszkę się Ci polepszy humor jak posłuchasz :)

Specjalnie poszukane na poprawę nastroju dzisiejszego dnia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl