BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #302546 przez strangerwold
KURDE COŚ BYŁO Z NETEM I POST DODAŁ SIĘ PARE RAZY CHYBA ZE CZTERY :(
WIECIE JAK USUNĄĆ TE PARE WYPOWIEDZI?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302547 przez strangerwold
U mnie w szpitalu też tak myją;)

Witajcie;)

Ja się wyspałam ale z humorem kiepsko..;/
Za tydzień Walentynki ciekawe jaki będzie wieczór walentynkowy z moim chłopakiem...

Dzisiaj niby ma przyjść do mnie położna zobaczymy;)
Wczoraj jak z mamą leżałyśmy po obiedzie to maluszek zaczął kopać i mama mogła to poczuć;) heh dziwne bo on ma jakiś nawyk że jak inna osoba dotyka brzucha to udaj że go "tam nie ma" :laugh:

Nieśmiały po mamusi :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302548 przez strangerwold
U mnie w szpitalu też tak myją;)

Witajcie;)

Ja się wyspałam ale z humorem kiepsko..;/
Za tydzień Walentynki ciekawe jaki będzie wieczór walentynkowy z moim chłopakiem...

Dzisiaj niby ma przyjść do mnie położna zobaczymy;)
Wczoraj jak z mamą leżałyśmy po obiedzie to maluszek zaczął kopać i mama mogła to poczuć;) heh dziwne bo on ma jakiś nawyk że jak inna osoba dotyka brzucha to udaj że go "tam nie ma" :laugh:

Nieśmiały po mamusi :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302608 przez marigra
strangerwold napisał:

U mnie w szpitalu też tak myją;)

Witajcie;)

Ja się wyspałam ale z humorem kiepsko..;/
Za tydzień Walentynki ciekawe jaki będzie wieczór walentynkowy z moim chłopakiem...

Dzisiaj niby ma przyjść do mnie położna zobaczymy;)
Wczoraj jak z mamą leżałyśmy po obiedzie to maluszek zaczął kopać i mama mogła to poczuć;) heh dziwne bo on ma jakiś nawyk że jak inna osoba dotyka brzucha to udaj że go "tam nie ma" :laugh:

Nieśmiały po mamusi :lol:


moje dziecko tez udaje, ze go nie ma jesli tylko ktoś zblizy rękę do brzucha ;) podobno wyczuwa inny puls i temperature i dlatego wtedy jest cisza:) Bo jak ja trzymam rękę na brzuchu to ma wiercipiętke wtedy.
A z postami hmmmm to nie wiem :unsure: może jakoś w ustawieniach swoich pogrzeb, albo ostatnio wyswietlanych postach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302609 przez gucha86
Dzisiejsza pełnia to koszmar, cała noc nie przespana, mała bardzo nerwowa, miałam okropne skurcze całą noc, jak w końcu udało mi się zasnąć to się obudziłam z tak silnym bólem podbrzusza jak na miesiączkę, zerwałam się do łazienki i sprawdzam czy dostałam, dopiero wtedy przypomniałam sobie że jestem w ciąży. Brzuch nadal bardzo mnie boli, jestem nie wyspana i czuję się jakby na kacu. I chyba niestety nabawiłam się hemoroidów, czekam na odpowiedz od położnej na wizytę.

Agnieszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302622 przez marigra
gucha86 napisał:

Dzisiejsza pełnia to koszmar, cała noc nie przespana, mała bardzo nerwowa, miałam okropne skurcze całą noc, jak w końcu udało mi się zasnąć to się obudziłam z tak silnym bólem podbrzusza jak na miesiączkę, zerwałam się do łazienki i sprawdzam czy dostałam, dopiero wtedy przypomniałam sobie że jestem w ciąży. Brzuch nadal bardzo mnie boli, jestem nie wyspana i czuję się jakby na kacu. I chyba niestety nabawiłam się hemoroidów, czekam na odpowiedz od położnej na wizytę.



o kurcze gucha to połóż się i prześpij jak teraz już lepiej...a z tymi skurczami to lepiej niech położna cię przsebada, bo to już ostatni gwizdek, wiec lepiej uwazać.... Trzymam kciuki, zeby to tylko było chwilowe..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302628 przez Karola1990
hejka dziewczyny. u mnie tez ciągle jakiś dziwne bóle ale to chyba mała daje o sobie znać bo ciągle siedze przy książkach a ona tej pozycji strasznie nie lubi.
Wasze maluchy też wam tak żebra bombardują kopniakami? moje czasami tak bolą że wytrzymać się nie da.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #302634 przez asiula2134
,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302638 przez strangerwold
Marigra-szukałam i właśnie nigdzie nic nie ma o usuwaniu postów;/
No trudno przeżyjemy tragedii nie ma ;)
Gucha- dużo odpoczywaj leż,co mnie brzuch ostatnio bolał też mnie właśnie tak bolało jak na miesiączkę trzeba dużo odpoczywać leżeć nie denerwować się.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302641 przez strangerwold
asiula2134 napisał:


Jaki rozmiar ubranek bierzecie do szpitala?? Dzisiaj je przeglądałam i mam dylemat czy wziąć 56 czy też 62??



Karola- mój to tylko siedzi pod żebrami jak ja siedzę ale na szczęście nie kopie tam ufff
Wygodnisie z tych naszych maluszków

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #302643 przez asiula2134
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302645 przez Karola1990
Oleńka to potrafi jeszcze chyba sie tam jeszcze wyprostować bo czasami czuję jak mi żebra rozpycha z obu stron nogami a wtedy to jęknąć z bólu mi się zdarza. trochę to nieprzyjemne ale jak ja mogę się gniewać na moja księżniczkę mała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302647 przez strangerwold
Zacytowałam a nie odpowiedziałam;D
Asiula ja biorę 56 rozmiar, chociaż połozna mi mowila ze w szpitalu sa ciuszki i tylko mam wziąć do wypisu ale w razie w wezmę jakby były jakieś konflikty;)

Ja od początku mam nisko ale teraz znacznie niżej..moja mama taki brzuch miała jak była w 6 miesiącu a ja zaczynam zaraz 9;D
No ale cóż jakoś tak wyszło;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302649 przez marigra
asiula- ja biore głównie 56, ale mam chyba jedno body i pajacyka na 62. Jak 56 okaze sie np za małe to mąż dowiezie ;)

a moja Zuźka nie kopie w żebra tylko po żołądku i pęcherzu. I też zauważyłam, ze nie lubi jak leże na prawym boku. Mam wtedy serieeeee udeżeń i przekrętów ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302653 przez strangerwold
Ale narzekacie:P
Mój to wgl mało się udziela aniołek;) a wasze to diabełki szaleją jak nie wiem co ! :laugh:
Jak leże na prawym boku to wcale nie kopie,dopiero jak sie poloze na lewy to zaczyna coś tam kopać.

Ale wczoraj zauważyłam że kopał ale nie czułam tego tylko widziałam na brzuchu jak to możliwe?
To musiały być delikatne kopnięcia bo je tylko widziałam;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl