BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

12 lata 3 miesiąc temu #298154 przez strangerwold
aisod-dziękuję miło się zrobiło;):*
Smerfy to była moja ulubiona bajka,czasem jak programy przełączam i natknę się na smerfy to sobie kawałek oglądam;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #298203 przez aliah85
Jak mija Wam wieczór?.. u mnie w miarę spokojnie, oprócz tego,że mały tak strasznie się dziś kręci i wierci,że mam wrażenie jakby się obracał w kółko.. Boli jak nie wiem i ani poleżeć, ani posiedzieć nie idzie :( eh ale jakoś trzeba wytrzymać. Miłego wieczoru.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #298206 przez strangerwold
Mi wieczór mija samotnie i nudno...
Cieszmy się że maluszki się ruszają jedne rzadko drugie nadmiar często chociaż jak kopną tak mocno to jakby prąd pokopał przynajmniej ja tak odczuwam;)

Dzisiaj jakaś cisza jest na forum..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #298207 przez gusiag
A ja w szpitalu na obserwacji, bolal mnie brzuch przebadali mnie i ze wzgledu na malo wod i na to ze mala jest mala chca mnie miec na oku. Placze ale wiem ze dla jej dobra musze tu byc.. Mam zostac tu ok tygodnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #298211 przez strangerwold
Ehhh biedna przykro mi:(((
Ale to dla dobra twojej kruszynki kochanej musisz to znieść..
Coś nas brzuszki bolą coraz nas więcej;/

Ej dziewczyny ale jakby coś się zaczęło dziać to chyba maluszek by nie kopał czy jak to jest?
Może Marigra ma racje że organizm się przygotowuje do porodu skurcze macicy itd i nie ma się czym martwić na zapas,ale z drugiej strony po tym jak Mariola urodziła to nie jest tak łatwo się nie przejmować

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #298223 przez aisod
gusiag nie wolno Ci płakać! Przecież to utrata wody z organizmu ;) Potrzymają Cię chwilkę w szpitalu i pomogą małej urosnąć, więc się nie masz co martwić :) Oni wiedzą co robią. Teraz odpoczywaj i pij dużo wody :) Nie wolno Ci smutkować!


A brzuszki już bolą, bo dzidzie coraz większe i się coraz bardziej rozpychają ;) Ale to dobrze niech rosną i ćwiczą naszą wytrzymałość... :laugh: Teraz trzeba jak najwięcej odpoczywać i przygotowywać się na
wysiłek :blink:

strangerwold cieszę się, że mi się udało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #298229 przez georgette102
marigra napisał:


georgette- a co u ciebie, rzadko tu bywasz?? jak sie czujesz?


masz rację moja droga, jakoś rzadko bywam na forum a jak już wejdę to tylko na chwilę, ale zamierzam to nadrobić

dzisiaj miałam wizytę u ginekologa i co się okazało... jednak wbrew temu co myślałam (jak widać specjalistką nie jestem) brzuch mam nisko, szyjka się skraca i jeśli nie będę leżała to mogę w każdej chwili urodzić; za tydzień kolejna wizyta i lekarz uprzedził mnie, że jeżeli się nie zastosuje do zaleceń położy mnie do szpitala
poza tym miałam badanie KTG i wszystko ok

gusiag wiem, że pobyt w szpitalu do najfajniejszych nie należy, ale tak jak napisałaś - robisz to dla dobra dziecka; nie płacz, bądź dzielna a czas szybko zleci!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #298230 przez strangerwold
o jej georgette to odpoczywaj żebyś jeszcze nie urodziła..;/
Jejku co nasze maluszki tak szybko chcą wyjsc?
Odpoczywajmy mamusie ! :):*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #298272 przez georgette102
no dokładnie... lekarz powiedział, że najlepiej byłoby, gdybym urodziła najwcześniej za 3 tygodnie, więc mam nadzieję, że "wytrzymamy" :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #298286 przez gaabrysia
Wszytkie musimy jeszcze trochę wytrzymać ;)
ja dzis kupiłam pampersy proszek i płyn dzidziuś - mam nadzieję,że będzie odpowiadał to zawsze trochę tańszy niż ta lovela.Sobie stanik z "klapkami" ;D podkłady poporodowe -napewno bardzo komfortowe ;) wkładki laktacyjne, a majtki z siatki cieszą się chyba powodzeniam bo w 2 sklepach nie było..

musimy być dobrej myśli.. albo wogole nie myśleć mi pan doktor pow ,że młody wszystko wyczuwa i udziela mu się mój nastrój .. więc bez paniki i tak to nic nie zmieni co ma być to będzie ..

Gusiag 3maj się tam dzielnie.. i mów jak wasze zdrowie, jeżeli możesz do nas zaglądać??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #298293 przez marigra
gusiag - główka do góry, wszystko będzie dobrze, najważniejsze ze ejstes pod okiem specjalistów, oni się tobą zajmą, a jak bedzie potrzeba to "dopompuja" te wody. Wiem bo samam jak byłamw szpitalu, to była koleżanka z takim problemem i podłaczali jej kroplówki. Wiec nic sie nie martw, bedzie dobrze i nie płacz, każda kropla jest na wage złota ;)

georgette - o widzisz ty tez uwazaj na siebie, lez duzo co by ta szyjka nie spłatała figla. Jeszcz troszke...:)

strangerwold - jak widzisz kazda z nas ma już jakieś dolegliwości, wiec uwazaj na siwebie kobitko :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #298300 przez mariola2041
hej dziewczyny...coś chyba o mnie zapominacie i mi smutno;( ale za to ma dobre wieści...moja córcia dziś cały czas się do mnie śmiała...waży już 1510...i urosła 1cm;p jeśli chodzi o zakup majtek mogę się na ten temat co nieco wypowiedzieć ale wy nie pytacie...ej ja spędziłam w szpitalu prawie dwa tygodnie więc mogę wam przecież w jakiś sposób pomóc...jeśli macie pytania piszcie...w sprawie majtek siatkowych nie sprawdzają się bo są nie wygodne,swędzi od nich wszystko,ja zaraz na drugi dzień założyłam swoje i ulga...a wkłady przydają się na trzy dni bo potem zwykła podpaska się sprawdza...pytajcie o co chcecie podzielę się informacjami;p

[url=http://

[url=http://

[url=

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #298309 przez strangerwold
Noo Mariola ma racje przeciez ma za soba poród i pobyt w szpitalu;)
Ja nie wiem czy u mnie w szpitalu można miec swoje takie zwykle majtki czy to koniecznie z siateczki muszą byc..ale zapytam poloznej to sie dowiem;)
Cieszę się że Twoja Zosienka rosnie tak ładnie;)
A coś lekarze mówią kiedy będziesz mogła ją zabrać czy musi być do dnia terminu w szpitalu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #298394 przez gaabrysia
Mariola nie zapominamy o was! ;) Ty się coś mało udzielasz, ale rozumiem że tu u małej tu trochę popracujesz tak jak mówiłaś i tak dzień za dniem do dnia powrotu Zosi do domu ;D
Ale myślę ,że zwykły poród i tak różni się od cc..i każda z nas inaczej go "przeżyje"..
ja się zastanawiam czy mogę wziąć bodziaka plus śpioszki do szpitala zamiast kaftaników i półspioszków ?? hmmm a wy co bierzecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #298578 przez mariola2041
no co racja to racja;p
ja mało się udzielam bo w pracy trochę jestem a wieczorem u Zosi więc nie ma kiedy,mam nadzieję że się nie gniewacie??
a Zosię mogę zabrać za 6lub 8 tygodni tak jak było mówione na początku...

[url=http://

[url=http://

[url=

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl