BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890276 przez Ada2424
Meli co do owulacji to szczerze Ci powiem, że ja jestem pewna w 100% że ją właśnie wtedy miałam, czyli w 16 dc, cały czas jakoś mam takie przeczucie.

Ferri dzieki :kiss: nie no bo jak wstawiłam ten test tu na forum z 16dc to dziewczyny stwierdziły że to jeszcze nie to i że za blada ta druga jest, dlatego tak czekałam na te prawdziwe maliny ale jak widac nie doczekalam sie ;)

Nie wyrabiam na ten upał, niech w końcu popada i się ochłodzi. Nie da sie wyjść na dwór bo od razu słabo sie robi i łeb mnie napitala :dry: u Was tez takie upały ponad 30 stopni? Jak jutro tez tak będzie to nie pojade na miasto bo zemdleje jeszcze.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890279 przez meli1990
majka ja nie pomoge, mój ma ponad 2 lata i bez problemu usypia

u mnie też takie gorąco i jak wychodzę to tylko rano albo wieczorem bo mi słabo się robi

Ada a masz te wszystkie testy by zobaczyć je w kolejności?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890280 przez Ada2424
Meli mam ale one juz sa tak wyblakniete ze na fotce ciezko zobaczyc :/ mam tylko fotke tego testu z 16 dc co Wam wstawialam, ona byla od razu po siuraniu zrobiona.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890285 przez meli1990
spróbuj zrobić zdjęcie żeby było widać kilka przed 16 dc i po

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890288 przez majka1987gnoWlkp
padła- u mnie na łóżku w samych majtkach :D no nic to ja się biore za sprzątanie :D od męża dostałam spóźńiony prezent wypasione słuchawki to podłączam do komórki i znikam w kuchni :) 3majcie się dziewczynki

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890291 przez ann-sunshine
Majka pewnie jej zwyczajnie za gorąco było żeby zasnąć. Dobrze że rozebrałaś i nie przykrywaj niech śpi spokojnie.

Ferri dzięki, bo to najgorsze u nas miesiące, mężu teraz kasy nie dostaje a oni mi tu takie figle

Ada odpuść już, ewentualnie machnij ciążowy i jak będzie jedna krecha to spokojnie czekaj na małpę. Jeżeli obstawimy u ciebie owu ok. 16-17 dc to małpa powinna przyjść na dniach (albo nie przyjść)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890314 przez ewelinda83
monique dzisiaj mam 19dc do @ ok 7 dni :/

ada szkoda testów, rób ciążowy albo.czekaj na @ i na spokojnie zacznij testować w nowym cyklu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890319 przez Anabelle
U mnie dzisiaj 25 dzień cyklu. Czekam na @ a trądzik atakuje :-) przebieram już nogami w oczekiwaniu na nowy cykl :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890335 przez aggi
Witam się po wyprawie do miasta. Rozpływam się :D
Poza tym wcisnęłam w siebie kilo truskawek i zdycham :P


Porto mały rośnie i daje popalić :D Jakby mógł to by mi z brzucha wyskoczył. Ale niech posiedzi jeszcze kilka tyg :blush:

Asia K ooooo jacie ale blondyneczka :D ślicznotka!! dzięki napatrzeć się nie mogę :D

meli no pięknie gratulacje :) to teraz czekamy do lipca na foto kropeczki :) nie przemęczaj się :)

Ann z firmą nie pomogę bo nie wiem

ulka heheheh no bo śmiesznie wyszło :D

Ada testy owu odpuść.. zrób ciążowy i jak będzie negatywny to czekaj na @ :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890382 przez mesy
ferri to od tej kapuchy cie tak wzdelo :P

a ja jade od dzis na duomoxie :/ gula na cycku mi sie zrobila , boli w uj i jesr czerwona wiec podreptalam do gin a ona mi ze mam gruczol zapchany i ropien sie zrobil :/ jak mi na cycka nacisla to myslalam ze jej oddam :evil:
Non stop jaja z tym cycem :/ ale moze ten antybiotyk mi go wyleczy... rok temu w sierpniu tez mialam gule ale tak nie bolala i nie byla czerwona...

Ada moja dobra rada... pierdziel testy , objawy i idz na zywiol....z wlasnego doswiadczenia wiem ze to nic nie daje a przeszkodzic moze.... myslisz czemu nam siadlo dopiero drugi raz in vitro.... wyluzowalam i bylam pewna ze nic z tego bardzieh mi na mrozakach zalezalo niz zeby sie udalo.... nie wsuchiwalam sie w organizm tak jak zawsze i zaskoczylo....... wiec wyluzuj testy odstaw no bok i molestuj emka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890409 przez Ada2424
Dziewczynki nie zdążyłam zrobić testa...zaczynam nowy cykl, właśnie @ przyszła. Czyli już wiadomo skąd te wszystkie moje objawy ;) no i zobaczcie 17dc wychodzilo by że niby na owulke sie szykowalo i wtedy tez mialam ta kreske mocniejsza no i kłucie brzucha, śluz...to coś tam te testy jednak mi pokazały ;) może to i dobrze organizm sie oczyści, ale zadowolona jestem bo widzę, że już nie mam problemów z brazowymi plamieniami jak miałam przed anty, potrafiłam je miec na tydzien przed okresem, pozniej sie okazalo ze mam za niski poziom progesteronu, teraz widze ze anty ładnie mi to uregulowały no i cykl ładny bo 31 dni a zawsze mialam do 38 - 40 nawet. Także nowy cykl nowe szanse jak Wy to mowicie ;) tylko powiedzcie mi jak z ta temperatura? Od ktorego dnia cyklu mam mierzyc? Jaki termometr najlepszy? A i jaka mi srone na kompie polecacie żeby mi sam program owulke wyznaczal?

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890410 przez gwiazdka2014
Hej nie mam jaki się z wami kontaktować bo widzę forum do polowy :-/ nie wiem dlaczego tak mi się zrobiło, czy ktoś jeszcze tak widzi na telefonie ?

nie mogę skomentować waszych postów bo ich nie wodze w pełni :-/

A co do mnie to leze moze w piątek mnie wypuszcza. Dziś miałam najgorsze badanie "ręczne" w życiu, bolało jak nie wiem co, nie było to przyjemne. Usg w normie, mam leżeć wiec leze :) tesknie za wami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890413 przez Pinezka
Ada - nowy cykl, nowa szansa :kiss:
Termometr najlepiej elektroniczny z dwoma miejscami po przecinku. Mozesz zaczac w najblizszych dniach. Temp mierz zawsze rano po co najmniej kilku przespanych nieprzerwanie godz, o tej samej godz, jesli to mozliwe i w tym samym miejscu. Miej termometr przy lozku, zebys po niego nie musiala wstawac i mierz zanim zaczniesz sie ruszac. Do interpretacji uzyj najlepiej jakiejs aplikacji w tel albo necie, bedzie co latwiej i pozwoli co nanosic tez inne objawy i wyciagac wnioski z obserwacji. Zobaczysz, ze to duza pomoc ;) W necie mozesz zerknac na Ovufriend, ale jest tez wiele innych.

Moje ovuview suszy mi glowe, ze powinnam zrobic test ciazowy :huh: To pewnie dlatego, ze dzis juz 47 dc :blink: . Jak dobrze pojdzie, w przeciagu tyg nadejdzie @. Zmeczona juz jestem tym zawieszeniem.

Meli - razem z toba czekamy na kropka, choc wydaje mi sie, ze bedzie czekanie na kropke :)

Asia K - fajna malutka :)

Asiaa - i jak dzisiejszy tescik?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890414 przez Asia K
Asiaa - moja mała waży 4770 gr i mierzy 69 cm wiec naprawde nie jest drobna tylko dorodna :laugh:

Ada - buuu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890416 przez Ada2424
Pinezka i ten program sam Ci pokazuje kiedy byla owu?

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl