BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 10 miesiąc temu #890450 przez Ada2424
Dziękuję raz jeszcze, już się loguje :) :kiss: i tak nie moge zasnac bo Mezu obok w pokoju tynkuje to sobie skorzystam i poczytam ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890465 przez Agnilla
dzien dobry
Ada musisz miec termometr z 2 miejscami po przecinku, zwykly elektroniczny, ja kupilam swoj w rossmannie za 10zl, aaa no i ja mierzylam dowcipnie ;)
ja prowadzilam tez wykres na ovufriend oraz na skarbmamy.pl
ide dalej sprzatac kuchnie, bo zaraz strace energie ;)
ej ja tez chce taki kombinezon! dla siebie :P Bo Pola w te wakacje pedrak bedzie, wiec matce odstapi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890470 przez ann-sunshine
Dzień dobry

Ada dziewczyny już ci odpowiedziały :-)

Pochmurno i chłodno :-)

Macie jakiś sprawdzony przepis na zupę krem z porów i ziemniaków? Bo są mocno rozbieżne przepisy tzn bardzo różne zestawy przypraw i nie wiem na które się zdecydować

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890473 przez betka81
Cześć:)

Nareszcie u mnie trochę popadało dziś rano....

Ada żaden specjalny termometr, każdy z dwoma miejscami po przecinku się nadaje..i tak program w oparciu o dane które wprowadzasz, sam wyznaczy Ci owulację ale dopiero wtedy gdy ona już była....więc testy owu są fajne bo mówią o tym, że ona się zbliża

Asia maliny super to do dzieła!!!!!

Agni jak tak patrzę na Twój suwaczek to normalnie nie dowierzam.....ja już miałam obie po drugiej stronie :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890479 przez Asia K
Asiaa dzialałas pewnie wczoraj , działaj i dzis :D

Ann - mąz ma pretensje? Przeciez bedzie mial w domu trzy gwiazdki :)

Aggi - ja pierdziu - ty tez juz 30 tydz minęłas!!! :ohmy: jak ten czas leci

A wiecie ze ostatnio duzo mysle o Gosi i o Lilijce?! Martwie sie o nie :unsure: Lilijka ostatnio odzywała sie jakos jak ja byłam w 2 miesicau ciazy i oswiadczyla ze tez jest , do teraz cisza . No i Gosia tez sie nieodzywa :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890492 przez Agnilla
Betka, a na jeza chcesz isc? ;)
Asia, ja kiedys na fb napisalam do Lil, wiem, ze wiadomosc odczytala, ale nie odpisala....
a co do Jureczka, to tak jak w zeszlym tygodniu pisalam, wlasnie dostala @, bo wyslalam jej smsa, ze ma sie streszczac, bo Pola bedzie wyciagana niebawem. wiec mam nadzieje, ze pozegnala juz @ i czeka na zajebiscie jezynowe maliny i bierze sie do dziela :) jak nie podziala, to znowu ją zmolestuje smsem :)
czy ktoras z Was nie oferowala mi kawy mrozonej z lodami :unsure: kurde, juz nie pamietam ktora to :lol: czekam! :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890500 przez Agnilla
Betka, a na jeza chcesz isc? ;)
Asia, ja kiedys na fb napisalam do Lil, wiem, ze wiadomosc odczytala, ale nie odpisala....
a co do Jureczka, to tak jak w zeszlym tygodniu pisalam, wlasnie dostala @, bo wyslalam jej smsa, ze ma sie streszczac, bo Pola bedzie wyciagana niebawem. wiec mam nadzieje, ze pozegnala juz @ i czeka na zajebiscie jezynowe maliny i bierze sie do dziela :) jak nie podziala, to znowu ją zmolestuje smsem :)
czy ktoras z Was nie oferowala mi kawy mrozonej z lodami :unsure: kurde, juz nie pamietam ktora to :lol: czekam! :P

edit: super kuwa, pisze post, wrzucam i go nie ma, na szczescie skopiowalam. wracam po kilku minutach wrzucam go jeszcze raz i co...sa dwa. super...ej adminie, balagan jest!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890507 przez mesy
Agni mi się tak samo wczoraj robiło .... wrzuciłam post i po 10 min go dopiero widziałam :S
a się chyba coś spsuło , bo wrześniówki jakoś cicho od rana siedzą :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890510 przez ann-sunshine
Asia bo mężu to by syna chciał spłodzić. A Aggi ma termin porodu na kilka dni przede mną

ooo to ja też chcę takiej kawy co Agni

mnie też się tak z postami dzieje jak mój jest ostatni i nikt jeszcze nie napisał, to tego mojego nie widać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890515 przez Asia K
Ann - tak tak pamietam o męzu ale teraz juz odwrotu nie ma , no chyba że 3 ? ;)

Ann, Agni - to nie ja obiecałam ale prosze
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Podziękowania: Agnilla

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890523 przez Agnilla
o matkooooo :ohmy:
moge dwie?? plisssss :)
serio sama robilas??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890524 przez julka
Ej, Agni, tak mi sie przypomnialo, jak napisalas ze Pola bedzie wyciagana ;) ze u mnie w szpitalu ginekolodzy sie smieja ze dzieci po CC nie obchodzą urodzin tylko rocznice wydobycia :woohoo: hehehe, a Ty sie tak nie spiesz, ponoc najlepiej zrobic CC kiedy juz jest czynnosc skurczowa, ale jak jeszcze dziecko sie nie wstawilo, czyli na poczatku pierwszego okresu porodu! tak mowia neonatolodzy, ale ginekolodzy dla wygody i tak robia planówki po skonczonym 38 tc.... a w ogole to zdazysz mi wyslac bransoletke przed Polą???

U mnie spokoj, upal zelzał, to Wojtek sie zaczął wiecej ruszac.
Ja czekam na kuriera dzis - zamowilismy troche akcesoriów - recznik, przewijak, jakies szmatki i wiadro kąpielowe, namówiłam Męża :D zobaczymy co to będzie ;)
Wózek chyba wezmiemy uzywany od koleżanki i tak sie skonczą moje poszukiwania ekstra bryki.... zobaczymy dzis wieczorem jaką cenę koleżanka wymyśli ;)

aaaa, Asiaaa, niezla malina, fajnie :)
a Ada, pamietaj: pierwszy dzien @ =pierwszy dzien potencjalnej ciąży ;)

Buziaczki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890531 przez Ada2424
Witajcie

Właśnie wróciłam z miasta, matko ale w biedronce mi się słabo zrobiło :( u nas troche chłodniej ale powoli znów zaczyna grzać, dobrze że lekki wiaterek jest. Dziewczyny obeszłam prawie wszystkie apteki i nigdzie nie mieli z dwoma miejscami po przecinku i kupilam z jednym, też może być czy nie bardzo? Kurcze agni jakbym wczesniej odczytala Twoja wiadomosc ze w rossmanie tez sa :/ zalogowałam sie wczoraj na tym ovufriend i tak poznaje dopiero co i jak no i na skarbmamy tez sie zaloguje ;) u mnie @ w miare znośnie, nic mnie nie boli jedynie te dusznosci, wrazliwosc na zapachy i kompletny brak apetytu mi doskwieraja. W biedronce jak przeszedl kolo mnie facet spocony to myslalam ze zejde tam.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890532 przez Agnilla
Jula mowilas zeby sie wstrzymac bo cos dla kulezanki chcialas :unsure:
wstawic to mi sie moze maz po porodzie :lol: albo Pola w kanał, ale stopa ;) ponoc u nas planowe cc po 39tc robia i tesciowa wczoraj do meza, ze maja szybciej, bo a nuz sie samo zacznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890535 przez Asia K
Agni sama sama robilam - ty zamawiasz ja robie - od wyboru do koloru - lubie to. Nie lubie tylko jak przychodzą do mnie goscie i na moje pytanie "co wypijecie" odpowiadają HERBATE ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl