BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890536 przez ann-sunshine
Asia ślinka mi po pachy pociekła, odpiszę tylko i pędzę do kuchni robić sobie.

Julka ja też czekam na kuriera: poducha do karmienia i też jakieś tam pierdołki. A wiadro ponoć jest super, znajomi mieli, a położna nam mówiła, że jest rewelacyjne na kolki bo pozycja wymusza odgazowanie się bąbla i dzieciaki walą bączki jak kawaleria.

Ada a właśnie mi przypomniałaś że jedyny raz jak zemdlałam w sklepie to właśnie w dzień pierwszej małpy po odstawieniu anty i wtedy jakiś facet który stał za mną przy wędlinach mnie łapał. Zamieszanie, wyniósł mnie na zaplecze, tam mi ekspedientki krzesło dały i czekałam aż brat po mnie przyjedzie samochodem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890541 przez ulka1983
Hej hej :) komu dzisiaj gorąco zapraszam do mnie zmiana pogody co 5 minut raz przygrzewa słonko i ciepło a jak zachodzi to taka zimnica że kurtka by się przydała i do tego wiatr że łeb urywa :S ciasto na maślance z truskawkami w piekarniku :) nowy przepis jak będzie tak smakował jak pachnie to szybko zniknie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890542 przez julka
ajtam, ajtam, tesciowa sie nie zna! (to do Agni ;) )
napisalam do Ciebie na FB :)

Ann, moi znajomi tez mieli i wyglada fajnie kapiel w tym, chociaz na przyklad Zawitkowski skrytykował, ze niefizjologicznie i w ogole. Do mnie przemowilo to, ze mamy ciasne mieszkanie i nie ma gdzie trzymac wanienki, chociaz pewnie i tak trzeba bedzie ją dokupic jak maluch wyrosnie z kubła :lol:

a od jakiego wieku sie kapie dzieciaki w doroslej wannie, tak mniej wiecej?

Asia K, szacun, normalnie, ja uwielbiam takie pysznosci, nawet rozwazalam ekspes do kawy kiedys, ale on takich cudów nie robi. Podziwiam i zazdraszczam Twojemu mezowi, ze moze o takie cos w kazdej chwili w domu Cie poprosic. A Ty pracowalas kiedys w kawiarni czy sama sie nauczylas?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890543 przez ulka1983
Julka jak zacznie siedzieć albo wcześniej jak będziesz miała takie coś plastikowe do kąpieli dla dziecka ale nie mogę sobie przypomnieć jak to się nazywało :evil: :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890544 przez ann-sunshine
Julka ja przenoszę do dużej wanny jak już samodzielnie siedzi i wtedy to już jest zabawa z całą masą zabawek, a mycie przy okazji

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890552 przez Agnilla
Jula, pozniej odczytam ok? bo ja tak na foruma wskakuje, jak mi juz ciezko myc lodowke :P wiec teraz tez mam przerwe na kanapke :lol:
Ej a ja nie umiem takich kaw robic, Asia naucz!! plis!! jak strzele mezowi w weekend, to bedzie to lepsze niz seks z ciezarna w 9 mcu :lol: tzn nie wiem jak wyglada seks z ciezarna przed porodem, wole kawe z bita smietana! plis plis czekam na przepis :)
Ula, a Ty skad wiesz jaka pogoda, jak Ty lezec masz? :) cos mi tu nie pasi ;)
ja mam zwykla wanienke, w sumie nad kublem sie nawet nie zastanawialam, ale kulezanka miala, chyba chwalila.
Ada, sorry, wg mnie musi byc termometr po przecinku z 2 miejscami. bo w tym mierzeniu wazna jest dokladnosc i wlasnie np 36,90 a 36,99 to jest juz duza roznica :( a ten facet to pewnie jakies feromony wydzielal, moze chcial Cie poderwac :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890555 przez Asia K
Julka - samouk ze mnie :laugh: wyszukuje przepisów w necie i serwuje mężowi - on mój degustator i krytyk jest ;)
Ekspres do kazy rewelacyjna sprawa - polecam. Sam takich kaw nie zrobi , ale ułatwia życie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890557 przez ulka1983
Mesy dbaj o swoje piersiątka bo niedługo będą na wagę złota :) chyba że nie masz zamiaru karmić piersią :whistle: trzeba było jej oddać a co :evil: :laugh:

Ada no i sprawa się rozwiązała :) teraz wszystko już pójdzie sprawniej od którego dnia cyklu masz zamiar testować ? termometr z dwoma miejscami po przecinku ja kupowałam razem z testami owu bo akurat mieli ale nie zapamiętywał temperatury co mnie wkurzało bo jak nie zapisałam od razu to później nie pamiętałam B) z tempką jakby co pomożemy :kiss:

Gwiazdka my też za tobą tęsknimy :kiss: czyli wszystko ok ?

Pinezka to może teścik :silly:

Asiaa no pięknie :woohoo: maliny aż chce się patrzeć :silly: do dzieła trzymamy kciuki :)

Ann :woohoo: żartujesz :evil: mąż może mieć pretensje tylko do siebie że synka nie zmajstrował :angry: mógł sam liczyć i kombinować nikt mu tego nie zabraniał :P a przecież żadna metoda nie daje gwarancji w 100 % . powiedz mu że do 3 razy sztuka :P jak mój by coś mamrocił to mu rozwód zaproponuję :P
a najlepsze jest to że jak liczymy i mówimy ,, teraz '' to nie dobrze stres a na luzie nie dobrze bo w nie odpowiednim czasie :P B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890558 przez mesy
Ulka no już 3 raz mam przewalone z tym cycem....ale nigdy jeszcze nie był w takim stanie , że tak bolał ....chciałam karmić ,ale jak mi się już tak robi to co to dopiero będzie później ....nic wyjdzie w praniu,ale daje sobie czas z karmieniem do pierwszego bólu...... te co karmiły i miały zapalenie to wiedzą co to za ból :P kurewkaaaa ja puste cyce mam , a już ból jest :S najgorsze jest to , że moja mama też miała problemy z cyckiem ... miała ropień , że ledwo z nią na stół zdążyli....

Ja też chce taka kawę :woohoo: :woohoo: :woohoo: albo nawet trzy ! :evil: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890563 przez Agnilla
a ja chociaz przepis, jak ją zrobić :)
mesy kuruj sie, cycki do przodu :) u mnie zbliza sie czas na sen :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890572 przez majka1987gnoWlkp
o ja Cie ale kawaaaaa !!!! ja też cem!!!!
bry z Wami z rana ;) z rana bo dopiero mam czas wejść. Tosia u niani, ja najpierw na badzaniu dalej na zakupach, teraz wróciłam znowu jak wielbłąd ale musze jeszcze wyjść do biedry :/
Laski potrzeba mi waszego sprawdzonego przepisu na ciasto na pierogi- bo zawsze mąż robił ale że siedzi teraz po 13 h w pracy to chce sama zrobić ino nie wiem jak- na takie sprawy to ogólne beztaleńcie jestem. :unsure:
Ada wiem o czym piszesz odnośnie miejsc publicznych. ja weszłąm po kobiecie do przebieralni w sklepie i myślałam że padne !!! aż normalnie taki paw się nasunął!! ostatecznie wyszłam nic nie kupując !!
Asiaa ale malinowo się u Ciebie zrobiło :D
a odnośnie malin dziś wychaczyłąm chyba pierwsze u mnie na targu po 8 zł za mały kubełek !!!!! brak słów!!!!
mesy babciny sposób na cycki- sprawdzony- obij tłuczkiem liść kapusty i wsadź w stanik, jak wyschnie- zrobi się ciepły to wyciągnij. zobaczysz że działa :) wyciąga stan zapalny :)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890576 przez Ada2424
Ulka testowac zaczynam zaraz po @ myślę, że od 6 dc tak jak w poprzednim zaczynałam. Jeszcze bardziej ciekawa jestem tego cyklu co będzie w nim wychodzić ;) temperature też zacznę mierzyć zaraz po @

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890579 przez ulka1983
Feer malutkiego arbuzika schowałaś pod sukienką :laugh: a rozmiar uniwersalny też nie dla mnie a natrętni sprzedawcy mówią niech pani przymierzy będzie dobre :evil: a na oko widać że za małe o jakieś 2 rozmiary :P

dziewczyny takie kombinezony jak ma Zosia tylko dla pań w hm widziałam :)

Ada mi owulację ovufriend pokazywał z 2 -3 dniowym opóźnieniem i było to trochę wkurzające ale na szczęście zawsze się zgadzało z testami owu :)

Asia k mi też przykro że naszej Gosi nie ma z nami ale mam nadzieję że niedługo do nas wróci i może nie sama :)
pysznie wygląda :) ciekawe ile ma kalorii :P to chyba goście nie wiedzą że Ty takie pyszności serwujesz :laugh:

Julka wiadro kąpielowe ??? chyba mam niezłe tyły :unsure: chyba muszę nadrobić zaległości

Ann to niezłego zamieszania narobiłaś :cheer: na pewno były domysły że w ciąży jesteś :silly:

Agni leżę tylko ciacho zrobiłam w żółwim tempie :) a pogoda wiem jaka bo mam okno otwarte i nieraz mi nóżki marzną :P :laugh:

Mesy mnie cyce bolały ale raz czy dwa jak karmiłam i na zapalenie jest dobry okład z rozbitego liścia kapusty ( wyciąga gorączkę ) :) to widać w genach po mamie taki prezent dostałaś poważna sprawa :(

Majka widać że my z wielkopolski bo tych samych rad kapuścianych udzielamy :laugh: mąż co umie robić pierogi gdzieś Ty takiego znalazła :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890581 przez meli1990
Ada dobrze że małpa jużci przyszła i możesz zacząć nowy cykl. a najlepszy jest termometr z dwoma miejscami po przecinku. i mierzyć rano przed wstaniem z łóżka o tej samej porze najlepiej do 8 słyszałam. i ja mierzyłam 5 minut. jak mi się @ skończyła ale można już od @ mierzyć jak kto woli. ja tez ci mogę pokazać mój ostatni cykl. a ja używam programu TwijeDni.pl


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Gwiazdka będzie dobrze, szybko zleci i będziesz z nami

Asiaa śliczne maliny

moffka powiedziałam mężowi cieszy się bardzo. tylko nie zadowolony jest że nie chce się z nim przytulać ale ja chce sie pierwsze wyleczyć a on tego nie rozumie i tym mi ciśnienie wczoraj podniósł

a która mi powie jak liczyć tydzień ciąży bo dziewczyny z marcówek mówią że liczy się od @ czyli od 30 kwietnia a to by był 7 tydzień a u mnie co najwyżej 5 jest. co o tym myślicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890584 przez ulka1983
Ada my też ciekawe jesteśmy co nam wysiurasz :laugh:

Meli gin też liczy od 1 dnia ostatniej miesiączki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl