BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 10 miesiąc temu #890586 przez majka1987gnoWlkp
mimo wszystko liczy się od pierwszego dnia ostatniej @. mimo że owu było późńo. inaczej później wyliczają wiek płodu :) ale TC liczymy od 1 dnia ostatniej @- dlatego jest tolerancja 2 tyg przy ustalaniu daty porodu :)
ulka no przypałetał się taki i jest :) a jakie ciasta piecze !!!! mmmm :) ale biedak teraz serio czasu nie ma

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890592 przez Ada2424
Czyli co ten moj termometr z jedna po przecinka sie nie nada? :(

Meli dzieki za wykres :)

Agni a ten termometr z rossmana pipczy jak zmierzy temperature?

Ulka ale ciacho! Choć nie mam apetytu to slinka mi pociekła :P

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890593 przez ulka1983
Majka to ja swojego męża muszę do niego na szkołę wysłać bo on w kuchni nic nie umie :P

proszę po kawałku ciasta do kawy :) nawet teściowa pochwaliła że ładnie pachnie :whistle:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890599 przez aggi
Dzień dobry :kiss:
cudownie u mnie za oknem B) 18,5st , zachmurzenie umiarkowane. Idealnie dla ciężarnych :D


Ada no widzisz przynajmniej wszystko się wyjaśniło :) szybkiej @ i powodzenia w następnym cyklu :) i termometr tylko z dwoma miejscami tak jak Agni pisała z jednym jest nie miarodajny bo 36,90 a 36,99 to już wielka różnica :)

gwiazdka szybkiego powrotu do domu ;)

pinezka straaasznie długi cykl masz :ohmy:

Asia K a po zdjęciu wcale nie widać że taka ukulana jest :D Tylko taka maluteńka się zdaje :D no leci czas, strasznie szok normalnie !
Niedługo będą tu same foty forumowych dzieciów bo Agni się wypakuje i będzie kolej na mnie i Ann :woohoo: jaaacie jaka kawucha na foto chyba się rozpłaczę zaraz :whistle: :whistle: :whistle:

Asiaaa dopadaj męża!

Ann cudownie przespałam noc po takim dniu :D

meli liczy się od pierwszego dnia ostatniej @. Tak mój gin liczył. +40tyg i masz termin porodu orientacyjny oczywiście ;)

ulka mmmmm ale pyszności zrobiłaś :D zjadłabym takie ale z borówkami :D muszę kupić :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890605 przez mesy
ulka nie zyjesz za to ciasto :P :woohoo: :woohoo: :woohoo: matko ale bym tą samą górę jego zjadła :whistle: :whistle: :whistle:

Ada na allegro są do zamówienia takie termometry...ja też szukałam w aptekach i nigdzie nie znalazłam

majka kapuchą okładam , ale mam wrażenie , że nic nie pomaga....a kurde felek śmierdzi nie źle :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890606 przez ann-sunshine
Ada, popróbuj zwykłym termometrem i jak uznasz że chcesz mierzyć dalej, to sobie kupisz na następny cykl. Taki z jednym miejscem po przecinku coś ci tam powie tylko niedokładnie.

Obiadu przez was nie zrobię, bo ciągle tu siedzę zamiast w kuchni.

Meli wiek ciąży liczysz od pierwszego dnia ostatniego okresu. Natomiast to co ci lekarz ostatnio powiedział to wiek od owulacji, czyli podał ci 4-5 tydzień, a w kartę ciąży i tak wpisują ten wiek od małpy czyli + 2 tygodnie.

Pierogi:
Ciasto:
- pół kilo mąki pszennej
- jajko
- płaska łyżka oleju
- ok 230 ml ciepłej wody - mocno ciepła ale nie gorąca
- sól - około płaskiej łyżeczki
Na stolnicę wysyp mąkę, sól, jajko i olej, wymieszaj, a potem powoli dolewać wodę jedną ręką mieszając ciasto.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890610 przez Ada2424
Mesy no własnie weszłam widzę że są nawet takie z elastyczna końcówka najwyżej zamówie i zaczne mierzyc jak mi przyjdzie.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890617 przez Asia K
Chętnie bym wam wszystkim zrobila kawke ale puki co podaje przepis
składniki (na 1 porcję):
1-2 łyżeczki kawy rozpuszczalnej
100 ml zimnego mleka
łyżeczka cukru
3 kostki lodu
2 gałki lodów
czekolada w płynie
bita śmietana
shaker
5 ierwszych skladników wrzucam do shakera i mieszam az lód skruszeje. Oblewam szklanke czekoladą i wlewam mieszanke , na koniec wylewam bitą smietane i polewam znowu czekoladą i gotowe :D
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890618 przez ulka1983
Ada nie bardzo bo możesz nie zauważyć skoku temperatury :) ale @ się dopiero zaczęła to może jeszcze kupisz :)

dziewczyny to ciasto dla nygusów takich jak ja bo dużo nie trzeba przy nim robić a owoce można różne dawać :) już widzę następne będzie z czereśniami potem borówkami, malinami, śliwkami :lol:

Mesy czy Ty masz coś wspólnego z moim mężem :unsure: bo on kiedyś też sam wierzch z ciasta zjadał :laugh: a chłodzisz i potem rozbijasz te liście tłuczkiem ? bo to sok z liści leczy najbardziej ;)

a tu macie pokrojone ciacho bo takie całe to mało apetyczne :whistle:

Ann przepis na pierogi już w zeszycie może go niedługo użyję :)

Asia k twój przepis też już w zeszycie na gorące dni jak znalazł :) taka kawa to deser nawet ciacho nie potrzebne :)

wiadro do kąpieli dziecka fajne :) ale ja bym się bała że podtopię takiego maluszka :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890627 przez mesy
ulka bo ta gora jest najlepszejsza :D

no robie , robie tak.... ale chyba stan zapalny jest za mocny dlatego mi to nie pomaga :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890629 przez majka1987gnoWlkp
ann- dzięki. zabieram sie do roboty :)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890630 przez julka
Meli, zawsze bedziesz miec liczone od 1 dnia ostatniej @, do konca ciazy juz, ale Ty bedziesz wiedziała, ze owu byla troche pozniej, wiec to sobie sama dla siebie skorygujesz. Ja tak robie, bo mialam 4 dni pozniej owulke niz wszyscy uwazają. No ale to nie przeszkadza w niczym przeciez, po prostu ja wiem, ze z tydzien pozniej moge urodzic i tyle :)

Ulka, moj tez mnie na pierogi poderwal! dwa lata temu mi robil - z truskawkami, z jagodami, z czeresniami nawet!! I od tamtego czasu juz nigdy nie zrobił, hehe. Zrobilam mu wtedy fote, bo by nikt w to nie uwierzył ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A wiaderko jak wpiszesz na You Tube "Tummy Tub" to sie zdziwisz ;) Ja sie zdziwilam, ale koniec koncow mi sie spodobalo. Kurier już był - wyglada fajnie wszystko :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja to w tej wanience już widze jak zachłystuję małego Wojtka. Do wiaderka mniej wody się leje. No i podstawa - zajmuje mało miejsca ;)

Mesy - to zrob sobie same owoce zapiekane z kruszonką! Ja tak robie, jest pycha, wlasnie mi sie jabłka z cynamonem smażą. A i kalorii troszkę mniej, bo bez ciasta ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890631 przez meli1990
to najwyżej zmienię suwaczek później bo na pewno będzie źle o minimum tydzień do przodu. zjadłam obiad i znowu mnie mdli. masakra jakaś

u mnie to tydzień różnicy jeśli się nie mylę ale ok. mam nadzieję że jak pójdę na to usg potwierdzające ciąże nie okaże się że już za późno przyszłam

julka zrób zdjęcia co kupiłaś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890632 przez Ada2424
Meli Ciebie mdli po jedzeniu a ja jeść wcale od kilku dni nie moge, apetyt zerowy normalnie :( i musze na siłe chociaz troche cos w siebie wciskac co by pusty żoładek nie był, mam nadzieje ze po @ to wszystko minie.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890633 przez ulka1983
Mesy czyli Tobie cisto nie potrzebne sama kruszonka wystarczy :laugh: na wyleczenie potrzeba trochę czasu i cierpliwości :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Julka dobrze że chociaż to uwieczniłaś :laugh: w wanience nie jest źle bo można tą nakładkę kłaść i dziecko wtedy w górze jest :) ale jak masz mało miejsca to wiadro fajniejsze :) dasz znać jak się małego w nim kąpie :) fajne zakupy ja też bym chciała kupować ale prawie wszystko mam i jeszcze szmat czasu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl