BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 4 miesiąc temu #949135 przez Chudzinka
Jula, pojedziecie, pojedziecie, mówię Wam! Ile ja tam rodzin z małymi dziećmi widziałam, to szok! My z chłopem podróżować uwielbiamy, nie sądzę, by dzieci kiedyś nas bardzo ograniczały, grunt to się dobrze zorganizować chyba :) Wojtek świetny!
Goś - trzymaj się dzielnie, wiem, że Mikołajki ciężkie dla Ciebie... :kiss:
Mesy, ale masz przystojnego kawalera, jakie miny strzela!
Ada - kurde, ale Ci ta ciąża leci szybko... Przecież dopiero co rzygałaś! ;) Glukozą się nie martw, skoro w normach jest.
Aggi, seksior bywał, a jakże, ale kiedy i jak, to tak trochę bez kontrolowania, raczej pod wpływem nastroju. U mnie się organizm rozregulował (pewnie przez zmianę klimatu), @ miałam jakby w dwóch ratach więc nie bardzo wiedziałam, jakie dni kiedy miałam. Ale to dobrze, bo od tego też potrzebowałam odpocząć ;)
Podziękowania: gosia28

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949142 przez majka1987gnoWlkp
Hej Wam.....
Na początku napiszę :
Chudzina kurde a nie mogłaś mnie zabrać ze sobą??? Ładnie to tak..... Teraz będę mieć doła do lata!!!
Ada wsio z cukrem w normie ;-)
Anabell mnie się Kornelia podobała właśnie ze względu na zdrobnienie Nela ;-)
Jula Wojto boski ;-)
Mesy Patryk też...

Dalej nie pamiętam... Wybaczcie
A co u nas...
Wróciła ta qrwa... Grzybica.. W sensie Misia ma plesniawki ja grzyb na cyckach :-( już rzygać mi się chce od tego wszystkiego....
Tosia lobuzuje taj ze szlak mnie na nią trafia.... Ale zaraz coś takiego wymyśli ze nie idzie się na nią gniewac. :-)
Aa i uwaga Misia załapała butelkę mimo wielu modeli Avent natural.. Chyba musiała dojrzeć bo z tej przed tym też pić nie chciała.. A smoka.... Czekamy za hamerykanskim ;-) Jula mam nadzieje ze to będzie to jak u Ciebie

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949144 przez MARI
Dzień dobryyy :) :) ale dziś słoneczko pięknie świeci od rana, aż mam werwę do pracy. Już ugotowałam obiadek, posprzątałam i pranie zrobiłam. Oby to nie na @ bo czasem przed nią mam taką wenę do wszystkiego.

Uwielbiam dziewczyny oglądać fotki dzieciaczków jak wrzucacie, więc proszę o więcej :) wszystkie są świetne :)

JULKA no Wojtuś to strzelił minkę (do kogo on się wrodził ;) :laugh: )
MESY więc Patryczek to już nie dzieciak skoro w koszulce chodzi :laugh:
BETKA wczoraj miałaś povera dziś ja go mam :) a masaż mąż zrobił??? :dry:

ZANCIK to szykuje Ci się piękny prezent na koniec roku- usłyszeć i zobaczyć swoją fasolinkę :woohoo: fajnie
MOOF dawno nie było zdjęcia Zosieńki!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949181 przez aggi
mesy mój małż właśnie na mnie narzeka że Maksior powinien max 19-20 stopni mieć, a jak ubiorę mu krótki rękaw to ręce ma zimne i mama zaraz narzeka że mu zimno :S i bądź tu mądry :unsure:

Ada hmmm aha. No ale w normach się mieścisz więc się nie martw :)

moof dlatego Maksowi nie chcę narazie śliwek wciskać bo wiem że to mega przelatuje hahaha :D

monique ja używałam równo miesiąc.. ale np bratowa kupowała od razu dwójki. A waga naszych dzieci różniła się o 100g. Także nie ma reguły, choć my kilka opakowań jedynek zużyliśmy :) z 8 chyba? albo 10 :) potem dwa miesiące mieliśmy dwójki. Jak Maks skończył 3 miesiące to zaczął nosić 3. Do teraz. Skończy opakowanie i dajemy 4 :)

Chudzinka i bardzo dobrze że @ wyrolowaliście że nie wiedziała co kiedy i jak :side:

Ja wg obliczeń powinnam mieć wczoraj @ ale cisza nie zanosi się.. a myślałam że ciut się już uregulowałam :pinch:
no i druga sprawa ... mamy jedynkę na dole ! Jeszcze pod dziąsłem ale widoczną.. na dniach się przebije :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949253 przez natkka
Julka - będzie albo i nie, nigdy nie wiadomo jaki będzie dzień w Kancelarii, na szczęście idę na urlop naukowy na 2,5 miesiąca przed egzaminem :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949256 przez Ada2424
Wróciłam. Na początku nastraszyła mnie położna że wyniki z mojej krzywej cukrowej są za wysokie a na wynikach mieszcze się w normie i zaczęła gadać, że jakby była ta druga po 2 godz powyżej 140 to, że do szpitala bym musiała iść, pół godziny mi gadała o jakiejś diecie, co mam jeść a czego unikać. Weszłam do gina pokazuje mu moje wynika a on do mnie, że są bardzo dobre i krzywa też w normach i że nie ma się do czego przyczepić, pytam go czy faktycznie musze diete jakąś stosować to mówi do mnie, że nie widzi takiej potrzeby. Myślałam, że tą moją położną rozszarpie, że mnie tak nastraszyła taka wściekła na nią byłam, że szok! Szyjka zamknięta, nic się złego nie dzieje, usg tez miałam, potwierdzona dziewczynka :) wierzgała sobie nóżkami cały czas :) waży już 874g i ma ponad 30cm długości no i ogólnie jest rozwinięta jak na 28tc według usg czyli na 2 tyg do przodu także gin mówi, że pięknie się rozwija i sobie rośnie :cheer: a ja od ostatniej wizyty, czyli przez 4 tyg przytyłam 2 kg :) także powoli u mnie waga się zwiększa ;) następna wizyta za miesiąc i póki co przerwa z wynikami :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949271 przez martyna_z

Załącznik nie został znaleziony


Dzisiejszy test również negatywny, ostatnio jak owu się zbliżała to kreska ciemniała a teraz cały czas właściwie jej nie ma. Poczekamy, zobaczymy.

Chłopaki forumowe świetne są :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #949276 przez mesy
Julka ja tam nie wiem , bo mi ta temp co napisalam polozna powiedziala , ze taka jest ok ;)

zreszta mi by samej bylo zimno w domie przy temp 19-20 stopni :P czlowiek jak siedzi na duspku , albo lezy to inaczej taka nizsza temp odczuwa ;) i tak reasumując dziec lezy macha raczkami , ale to nie jest jednak jakis ruch :P
w nocy np Patryk przykryty koldra...jak mu sprawdzam temp to czasem spada mu do 35,9 wtedy dokrywam kocykiem na chwile....
dzieci nie potrafia sobie regulowac temperatury ciala tak jak dorosli...tak wiec i mysle , ze te 19-20 to jednak malo :P

Martyna nie jedna tu miala testy owu negatywne , a wyszly z tego dzieci :P wiec z braku laku mozesz przeleciec swojego hehee

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949295 przez Asiaa
Betka nie szalej tak z robotą ;)

Ada kącik córeczki wygląda sympatycznie :) dobrze ze jednak wyniki ok :)

Julka Wojtek pokazał co myśli :D

Mesy fajne fotki Patryka :)

Mari nie kusi Cie by zrobić test? ;)

Moofka heloł heloł :D czekam aż mąż kolacje zrobi :D a tak w temacie wizyty ;) to w kolejnym cyklu mam brać clo i później dzwonić do ginki by umówić się na USG w 12dc (bedzie ono albo w szpitalu albo prywatnie w zaleznosci kiedy wypadnie ten 12dc) by mogła zerknąć co się dzieje. W zaleznosci co zobaczy będziemy działać dalej. Wspominała tez o jakimś badaniu z krwi. Jakby co to będziemy chyba sięgać po cos mocniejszego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949307 przez martyna_z
Mesy padłam :laugh:

Asiaa a jakieś już badania Ci robiła że clo dała czy tak celuje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949308 przez moofka
Mari obiecuję wrzucić jakieś foto niedługo :) może jutro coś pyknę tej mojej małej gnojce a jak się nie uda to urodzinowe foty będą na pewno :)

julka ja pompony robię żeby ozdobić salon na Zośki imprezę a później powieszę je w jej pokoju :) moje pompony mają ponad 20 cm średnicy a następne będę robić większe więc na choinkę by nie weszły :) chociaż teraz mnie naszło żeby zrobić pompon na czubek :woohoo:

martyna może tym razem owu weźmie Cię z zaskoczenia ;)

Asiaa fajnie że jest plan, oby skuteczny :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949311 przez moofka
kuwa kuwa nowa stronaaaa :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949358 przez Asiaa
Martyna poprzednia ginka przepisała mi clo bez żadnych badań, ba nawet usg w tym czasie nie miałam, chyba po prostu liczyła, że same tabletki zadziałają i w przeciągu tych 3 cykli zajdę, ale jak znów przyszła @ to delikatnie pozbyła się mnie podając kilka nazwisk.
Nowa ginka zleciła mi dwa badania hormonów i usg. Na podstawie wyników przepisała clo i na usg chce zobaczyć jak organizm będzie reagował i później będą dalsze kroki.

Moofka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949359 przez ulka1983
Dobry wieczór :) znów mnie trochę nię będzie bo mężulek tak jak obiecał jedno okno już wczoraj umył i dzisiaj drugie i firanki nowe zawiesił ale musi mieć nadzór bo jak go z oka spuszczę to kaszanę mi odstawia ;) :laugh: ale cieszę się że mi pomaga bo przez 11 lat w małżeństwie nigdy okna nie mył a o firance to nie wspomnę :S nawet teściowa przyszła popatrzeć co jej synuś robi :P teraz ja w mebelkach dziewczynek posprzatam i jeden pokój będzie ogarnięty na święta :silly:

Betka u mnie znów dla chłopca nie było by problemu bo byłby Szymon a dla dziewczynki to z mężem jakoś nie mozemy się porozumieć :angry: jak najbardziej bierz mg codziennie i no spę jak ci bole dokuczają :)

Zancik no maleństwo daje ci popalić od początku :whistle: Nel ładnie :)

Monia jak tu podjąć męską decyzję jak mąż taki niezdecydowany :evil: jednego dnia myślę ze już coś ustalimy a na drugi on mówi żę nie jednak mu się nie podoba :angry: ha ha dobre z tym kurierem :laugh:

Mari mi też Jaśminka się podoba ale mąż na to nie pójdzie to już wiem :angry: powiedziałam mu ze jak nie umie zdecydować to bezie Jaśmina i koniec bo kto rodzi to decyduje a on że chyba kto robił to decyduje i gadaj z nim :laugh:

Natka próbuj przepis prościzna ale za to pycha ;) fajnie że pójdziesz na urlopik :)

Gosia dobrze nie myśl tylko przytulaj do męża a może samo zadziała ;) oby hematolog nic nie wykrył :kiss:

Aggi ja wstawiam na 180 stopni :) no mój mężulo też takie starodawne imiona by dawał chyba tefala użyję i będzie po sprawie :laugh:

Ada śliczne łóżeczko :) super że malutka dobrze się rozwija :)

Asiaa nie chcę zapeszać ale chyba trafiłaś do dobrego lekarza w końcu ;) czekam z niecierpliwością na twój 12 dc :)

Moof ten pompom na czubku to zabrzmiał mi jakoś dwuznacznie :P :laugh:

Julka no Wojtek zarąbisty z tym jęzorkiem na wierzchu :laugh: :kiss:

Mesy z Patryka to słodki okrąglutki misiaczek aż chciałoby się go przytulić :kiss: ale ta mina na końcu to groźna chyba za mamą ;) :laugh:

Snieg pada :S moje ładne okna będą do kitu :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #949362 przez gosia28
czy ja jeszcze pamiętam co chciałam napisać :S

Wojtula i Pati śliczne chłopaki :)

gratki za wyrzynanie ząbka dla Maksia :kiss:

na foty Zośki czekam z niecierpliwością ;)

Ada krzywa jest ok. nie masz się czym martwić, a łóżeczko już widzę przygotowane czeka :)

Ula chłop jak to chłop musi czuć nadzór ;) chwila moment i imię będzie po Twojej myśli :P

majka współczuję nawrotów takiego dziadostwa :kiss:

ann a jak Martusia z Natalą?

zancik chwila moment i będziesz się cieszyć lepszymi stronami ciąży ;)

Chudzinka Ty jak zwykle o niczym nie zapominasz :kiss:
Przyłączam się do pytania kiedy myślicie o starcie z ivf? Ehh małpiszon Was zrobi w balona mam nadzieję :cheer: :kiss:

Asiaa trzymam kciuki z całego serca za cykl

na 100% o czymś zapomniałam ale oczy mi się tak kleją, że się żegnam

ktoś jutro testuje czy mi się wydaje? a może będzie testował? jakby co to powodzenia ;)

dobranoc

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl