BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 4 miesiąc temu #949370 przez betka81
Cześć. ...
Dopiero teraz mam chwilę dla siebie, dziś sama wszystko ogarniałam bo M na służbie i mam dość. Ale z samopoczuciem lepiej i chyba powoli wchodzę w II trymestr wiec czekam aż wszystko wróci do normy. Nawet zaczęłam normalnie jeść.

Julka Wojtuś prześliczny...zdjęcie the best z tym językiem :P

Ann tendencja się utrzymuje więc jestem cała happy.

aggi zwariowałam czy nie ale nikt tego za mnie nie zrobi. A przez moje ostatnie ciągłe okupowanie łóżka mam 1,5 miesięczny kurz i brud :S
To Maks szybko ząbkuje. Moje jak miały dopiero 7/8 miesięcy

mesy Patryk też zajebiaszcze miny stroi do zdjęć :P

zancik dobrze, że rodzynki podziałały.
A ja w tej ciąży w przeciwieństwiie do Ciebie męczę się z
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
i sama nie wiem co lepsze?

Mari oby ten power nie był na @! Trzymam kciuki.
Oj tak mąż stanął na wysokości zadania. Super mi się nawet zrobiło :blush:

Ada za bardzo panikujesz....ale wyniki w normie i to najważniejsze.

Asiaa czasem trzeba :dry: To teraz trzymamy kciuki za to aby ginka zobaczyła coś obiecującego w 12dc.

Więcej nie pamiętam....padam i dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #949374 przez mesy
Patryk dziękuję za komplementy :blush: powiedzial ,ze jeszcze wam sie tu ukaże hee

dzis pobudka 4-40 :evil: ale wlasnie mlodego scielo wiec pospi do 8 :D

to fakt Patryk jest grubasek....wczoraj na usg jak bylismy mial tylko jednego kumpla co wazyl 7400......a baba to galy wyszly jak im powiedzialam ile Patryk dulda mleka :blush: w ogole Patryk jakis taki duzy do tych dzieciow 3 msc.....
wiekszosc matek dzieci jak podnosily to pod paszki...ja nie wiem , ale moze ja jestem jakas przewrazliwiona czy cos :P jak te dzieci tak braly to dziec taki bidny .....
sadzaly na dupska...glowek nie trzymaly...tak w pewnych momentach dyndaly dziecią te głowy :whistle: :huh:

ale stary mowi , ze Patryk teraz mleko dulda pp to , ze jak przejdzie na stale posilki i one beda kuly w podniebienie to , zeby mial z czego zrzucac :P bo przeciez Patryka tylko meeee nie kuje e podniebienie :P

Asiaa to w takim razie trzymie ;)

Aggi ciekawe kiedy lobuzowi wyjda zebole ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949403 przez aggi
Bryyy.
Niewyspana i chora się melduję :dry:
przewiało mi gardło, boli cholernie :(
Oby młody się nie zaraził bo w poniedziałek szczepienie.....
Do tego pobudka 2;30 ughhhhhh uwielbiam ;)

Chwalę się zębem który jest na wylocie B) wiem że nie ma co się cieszyć bo wychodzenie zebów to niezła męka :pinch:
no ale patrzajcie po naszej prawej (jego dolna jedynka B) ) Mama popukała pooglądała i potwierdziła . Foto ciut niewyraźne,
ale młody sobie nie daje do paszczy zaglądac :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


patrzajcie inna perspektywa i już dzieć całkiem inaczej wygląda :D Na każdym foto każdego dnia inny :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




julka u nas 22-23-24... masakra. a w lato jeszcze gorzej. Jakimś cudem udało nam się u młodego w pokoju zbić do 20-21

Ada mówiłam żeby się nie martwić :kiss:

martyna doczekasz się owu :) ja za to na @ czekam :P

Asiaa jak plan jest to dobrze :*

ulka dzięki, zrobię w najbliższym czasie bo aż mi ślinka cieknie :woohoo:

betka moja mama mówiła że my z bratem mieliśmy 4,5msc i jedynki już :P masakra tak szybko :P

mesy ja też od jakoś miesiąca Maksa pod pachy chwytam :P no to samo powietrze to miesiąc i zębole bedziecie mieli :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949436 przez Asiaa
Bry dziewczęta :)

Ula zrób fotkę swemu mężowi jak myje okna i firanki zawiesza co by nie zapomniał że też to potrafi ;)

Gosiu a nie da się u Ciebie trochę tempa zwolnić? Bo ciągle zaganiana jesteś :kiss:

Betka wiem, że czasami trzeba dać po robocie, szczególnie przed świętami to się nasila, ale uważaj na siebie i maleństwo :kiss: :)

Mesy oczywiście czekamy na kolejne fotki Patryka :)

Aggi to zdrówka życzę :kiss: a ząbek u Maksa słodki :) a jakie ładne oczęta ma :kiss:

Dziękuję wszystkim za kciuki :kiss: tylko dopowiem, że to raczej w styczniu będzie, bo w tym cyklu było już za późno na clo (byłam u niej w 10dc). Tak więc jak zacznę nowy cykl to mam brać clo 5-9 dc, później do niej dzwonić i umawiać się na usg, więc pewnie do połowy stycznia zleci zanim dowiem się czegoś nowego. Wiadomo, że teraz się zbliża okres świąteczno-noworoczno-świąteczny więc jakoś powinno to zlecieć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #949447 przez MARI
Witajcie.... :)
Znów fociaczki i ząbek na horyzoncie- poważna sprawa :) Maksio taki słodki- AGGI oby ci przeszło i nic więcej się nie rozwinęło z tego bólu gardła.

ASIAA trzymam za Ciebie kciuki i ten plan :) Testa mam ochotę zrobić, ale nie chcę się na razie zawieść i poczekam, tak naprawdę moja intuicja kobieca mi podpowiada że nie udało się jeszcze.

MESY to Patryczek dziś ranny ptaszek ;)

ZANCIK co tam u Ciebie? Zawsze się meldowałaś z rana ;)

Biorę się do roboty pa pa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949534 przez martyna_z
Asia to teraz ginka taka konkretniejsza to będzie z górki :-)

Ula to 11 lat zajęło mu zbieranie się do okien? To i dpa mojego jest jeszcze nadzieja :P

Maksio cudny of course :-) Moofka może się na @ nie doczekasz :P

A ja owu pewno w sobotę się doczekam razem z nietoperą zawita, bo dziś kreska lekko bardziej widoczna, tylko coś zdjęcie mi się wstawić nie chce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949558 przez Asiaa
Martyna pożyjemy zobaczymy ;) a jeśli owu nawiedzi Cie w sobotę to trudno, siła wyższa i trzeba będzie zostawić teściową :evil: przecież chce mieć wnuki cnie? B) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949580 przez aggi
martyna Maksio mój i ja czekam na @ nie moof :P (chociaż kto wie :D )

Małż się wypiął na mnie i pojechał do brata mechanika z autem a ja kurna słaba jak nie wiem :(
Prosiłam go że nie dam rady ale musiał jechać.... No i nie wytrzymałam z młodym już i o 18;30 był już o kąpany a przed 19 już w łóżeczku śpi...
pewnie będzie w nocy pobudka albo dwie... głodny na bank będzie bo zjadł mi tylko 140... a zawsze na noc zjada 180-200....
Mam dość, rozkłada mnie na całego :( Idę pod prysznic i spać....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949584 przez MARI
AGGI kuruj się i wypij herbatkę z imbirem to naprawdę pomaga.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #949592 przez mesy
Maks boski <3
i jakie paczydla ma <3

aggi moj tez sie wypial dzis na mnie i poszedl se na trening....mlody mi sie zesral po kapieli jak jadl i musialam go pod kran wsadzic :evil: malo tego ..tez mi zjadl 120 ml po kranowej kapieli 60 a zawsze je ok 220 na noc czasem z dokladka.... jak boga kocham przez week ani jednej pieluchy nie zmienie :evil: ja nic od tygodnia nie robie jak zmieniam pieluchy , myje butelki , daje herbatke i meee , usypiam i tak w kolko :evil: a T sie dupskiem wypina :blink: nawet nie mam kiedy sobie brwi wyregulowac , bo co wejde do lazienki to mlody sie budzi :blink: wiem , wiem tak wyglada macierzynstwo :P ....pokaze T w week jak to jest siedziec w domu i zajmowac sie tylko dzieckiem :P on twierdzi , ze ja nic takiego nie robie hehehe te kupy w tym tyg mnie wykonczyly :sick: to se ponarzekalam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949603 przez aggi
Leze już w łóżku ale dopisze jeszcze.. z dwojga złego Maks chyba myślał że drzemka i przed 20 się obudził ..uf dojadl 120 i śpi. Może ładnie pośpi , w sumie 260 wciągnął :whistle:

mari nie mam imbiru, jutro każe kupić tylko jak go do herbaty dodać?

mesy to mój dzisiaj chociaż kupę przebral a ja mogłam pranie powiesić. Ogólnie nie narzekam na niego ale dzisiaj tak się ...ujowo czuje że mam dość ... :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949605 przez aggi
Nowa strona :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949612 przez martyna_z
Asia no trzeba będzie zostawić, ale z teściami za ścianą to juz tak... no inaczej :blush:

Aggi :blush: pomyliłam, w sumie to nie wiem jak to zrobilam, ale pewno dlatego że z telefonu pisałam :blush: Odpoczywaj, amolem się nasmaruj i wygrzewaj :kiss: a imbir ja obieram i kroję w plasterki albo ścieram na drobnej tarce, zalewam wrzatkiem i do tego dodaję herbaty, imbir sie troszkę dłużej parzy, tylko nie dawaj dużo bo ostry w smaku jest :)

Mesy to niech teraz T zaobaczy jak wygląda ojcostwo ;) a Ty odpocznij i zbieraj siły na następny tydzień :) i buziaki dla Patryka, właśnie zobaczyłam że ma juz 3 miesiące! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #949614 przez mesy
aggi bo ja T musze czasem naprostowac :P ale jak go naprostuje to bedzie jak w zegarku :P

pilam herbatke z korzenia imbiru w ciazy....fuuuuu teraz nawet nie moge na to patrzec :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #949618 przez ann-sunshine
Witam się wieczorowo

Podczytuje ale sil i czasu brak na pisanie.

Gosia dziekuje ze pytasz. U mnie dzien za dniem, podobne do siebie. Marta duzo zabaw zachowania i odzywek przynosi ze zlobka wiec poniekad dowiaduje sie jak sie "ciocie" zachowuja. Natalia ma chyba skok bo ma trudnosci z zasypianiem a do tego drapie sie po twarzy i probujemy dojsc od czego tak. Mąż glownie praca, a ja probuje udawać że perfekcyjna pani domu ze mnie, czyli notorycznie niedospana bo praca wazniejsza.

Aggi trzym sie

Asiaa przynajmniej ta podchodzi do cyklu z clo tak jak nalezy

Ula, dobrze ze twoj chop nie do wszystkiego te 11 lat dojrzewa

Martynka jak mus to mus, tesciowa tez czlowiek i dzieci ma

Ada sliczny kacik i cudnie ze nie rozowy

Betka ciesze sie ze ciut lepiej

Chudzinka z praca cos wymyslilas?

Mesy tym wszystkim chopom kazalabym zostac caly dzien w domu co gadaja ze matki nic nie robia. Swoja droga mama polecala mi kossakowskiego inicjacje jak w domu z 4 dzieci zostal, musze to zobaczyc

Dobrej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl