BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 4 miesiąc temu #949622 przez martyna_z
Ann moja teściowa to nie człowiek ;P , my przed ślubem troche mieszkaliśmy razem to była przekonana że śpimy w oddzielnych łóżkach. Dla niej to totalnie temat tabu. Z moją mamą nie mam takiego problemu, no ale cóż na razie nie martwie się na zapas, uda się to się uda nie to nie. I tak psychicznie nastawiam sie juz na podjęcie tematu badań w styczniu, więc w sumie to niewielka różnica ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949632 przez MARI
AGGI parzysz sobie herbatkę, obierasz imbir i kroisz z 3 plasterki tyle wystarczy bo jak za dużo dasz to goryczkowaty smak się robi. Dobrze smakuje i fajnie rozgrzewa, ja to zimom piję cały czas.

MARTYNA to weekend masz ciekawy z teściową :blink: i owulacja :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949647 przez Chudzinka
Aggi, zdrowia :-*
Julaaa, 100 lat, spełnienia marzeń i wypasionych wczasów z rodziną ;-)
Ann, u mnie z praca po mału załatwiam, do końca lutego powinnam temat ogarnąć i od marca lecimy na in vitro ;-)
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949649 przez Ada2424
Aggi zdrówka kochana! :kiss:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949650 przez moofka
Melduję że nie śpie tylko co robieee?!
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Tak więc jest jaaaak?!
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Jutro doczytam bo jakiś debilizm mnie dopadł :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949651 przez Ada2424
Moffka :laugh: ja też nie śpie, ale to pewnie z wrażenia bo dziś wózek przyszedł :lol:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #949658 przez mesy
ann no godzna 2...pobudka :P oczywscie T obudzilam , bo przecież jak sie nic nie robi przy dziecku to moze w nocy wstac ...a o 5 do roboty - jestę okrutna zona :evil:


Patryk zaczal mi sie buntowac i zas nie chxe pic herbaty...a juz tak ladnie pil . Kupilam mu ta humany i ladnie zaskoczył , a od wczoraj co mu wloze smoka z butli do buzi to gada , a jak gadanie juz nie pomaga to placze :( wczoraj 40 ml herbatki pil pol godz :/
powiedzcie mi wiem , ze na opakowaniu pisze , ze te herbatki sa od 4 msc....moge podac Patrykowi wczesniej ? no tak po środku jak bedzie mial 3 msc i 2 tyg...one maja inne smaki i moze mi taka kurde wypije bez marudzenia....on siw juz tak wycwanil , ze szkoda gadac. Wczoraj chxialam go oszukac i w czasie mleka podmienic butle na ta z herbatka , ale przyczail ja wstepie...tylko smoczek z butli mu do paszczy wsadzilam to zaczal gadac :evil:

moof skrecanie jest fajne :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949711 przez aggi
bryyy
zimno mi brrrrrrrrrrrrrr
w nocy mnie gorączka dopadła :(
Maksior o 1;10 domagał się mleka..
nakarmiłam go z trudem, niemal gile mi na jego piżamę kapały :S
Jest źle, bardzo.. gardło napitala, ja poubierana i marznę :(
A tu trza na pocztę jechać popołudniu. Mam dość :(
No to ponarzekalam sobie, zaraz się położę, tylko szkoda że młody jęczy i marudzi non stop :pinch:
nie wiem jak dzisiaj to wszystko ogarnę


mesy też chciałam mojego wywalić do dziecka w nocy ale nie obudził się :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949730 przez zancik
Hey Kobietki :)
Wczoraj się nie odzywałam bo byłam cały dzień u teściowej jak wróciłam to byłam padnięta.
Gosia mam nadzieje,że już nie długo będzie coraz lepiej bo jak na razie to na tą chwilę nie zdecydowała bym się na drugą ciążę ;)
Betka powiem Ci,że ja bym wolałą mieć luzne stolce niz zaparcia bo to jest ból niesamowity :( Niestety śliwki na mnie nie podziałały :(
Aggi wracaj do zdrowia Kochana a Maksiu cudny :kiss:
Mari u mnie tak sobie mdłości mam okropne jak na razie jestem drugi dzień bez rzyga ale jeszcze cały dzień przede mną :( Lenia mam strasznego :laugh:
Martyna oby owulka przyszła dziś ;)
Nie wiem czy napisałam wszystko co chciałąm jak mi się cos przypomni to dopiszę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949735 przez Asiaa
Aggi zdrówka :kiss: może jakiś ferwex czy teraflu wypij? One działają całkiem nieźle, a do tego są w formie gorącego płynu do wypicia. Na mocno cieknący nos kiedyś pomógł mi cirrus i przynajmniej mogłam oddychać ;)

Chyba nie jeden facet powinien zostać na dzień z dzieckiem, całym koszem prania i koniecznością ugotowania obiadu by zobaczyć jak to się robi "nic" w domu ;)

Martyna doskonale Cie rozumiem, bo mi też byłoby dziwnie ;) może wyślijcie ich do kina w razie czego, tak w ramach spóźnionych mikołajek :laugh:

Ann :kiss: nie przemęczaj się tak :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949748 przez monique1983
Aggi - to nieciekawie, trzymaj się :kiss:

Ada2424 - hehe, ja też po domu wózkiem jeżdżę ;)

Zancik - a może spróbuj sobie ugotować siemię lniane i na czczo pić, albo inny sposób który też na mnie działał, moja gin mi poleciła, pól szklanki soku pomarańczowego i dodawałam do tego 2 łyżki oliwy z oliwek i też na czczo, albo ciepła woda z sokiem z cytryny na czczo.

Byłam wczoraj u dentysty i okazało się, że kanałówka mnie czeka, dopiero było coś widać jak została rozwiercona stara plomba, także pewnie kilka wizyt mnie czeka. A dzisiaj wizyta u laryngologa ze względu na krwawienia z nosa. Mam nadzieję, że niedługo się te wizyty skończą.
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949755 przez ferritka
Ja na chwile w przerwie miedzy wietrzeniem cycka prawego i lewego...ej mamki któraś ma doświadczenie z sapka?? Wietrze, temp mamy w domu 21-23gora, nawilżacz chula a. prezes charczy sapie. U dr płuca i ostrzelanczyste...już nie wiem co robić

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949808 przez ann-sunshine
Ferr sapka to nic strasznego i nic z tym nie zrobisz. Wiem, że to głupio brzmi, ale zignoruj
Podziękowania: ferritka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949813 przez Ada2424
Zancik przypomniało mi się jak ja na początku ciąży tu Dziewczyną też pisałam, że na drugą ciąże się w życiu nie zdecyduje tak miałam dość tego fatalnego samopoczucia, że wyłam z bezradności, ale to minie Kochana i później już jest całkiem inaczej i myśli są inne ;) :) fakt, że mnie męczyło długo bo to 5 miesiąca, ale w końcu odpuściło. Teraz jest o wiele lepiej, raz na jakiś czas zdarzą mi się mdłości i odruch wymiotny, ale to już tak raz na 2-3 tyg ;) z zaparciami też się okropnie męczyłam i też nic mi nie pomagało wcale, teraz też nie raz mam także wiem jaki to ból i doskonale Cię rozumiem co przechodzisz :kiss: ale jeszcze troszke i będzie lepiej zobaczysz ;) mi teraz doszły inne dolegliwości codzienne bóle pleców i kości ogonowej, czasami są tak silne, że wytrzymać ciężko no i baaaardzo szybko się męcze, trudno już nawet się umyć, ale co tam nie narzekam początki znacznie gorsze były niż teraz ;)

Monique Mąż się ze mnie już śmieje że latam do tego wózka i oglądam co chwile jeżdże po domu, ale już tak się Julitki doczekać nie moge jak nie wiem co :)

[/url] [/url]
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949844 przez martyna_z
Mari u mnie to zawsze takie ślepe szczęście, teściowie przyjeżdżają do nas raz na pół roku to nie dość że teraz owulacja to i impreza nam przepadła, no ale cóż...

Moofka to widzę remont wkroczył na ostatnią prostą? :)

Zancik, trzymaj się, ja doświadczenia w tej sprawie nie mam, ale po dziewczynach wiem, że to wszystko przechodzi :)

Ada nie dziwię się, ja zawsze jak kupię coś nowego t od razu chce testować i używać, a tu trzeba jeszcze poczekać na malucha :) ale doczekasz się, teraz już z górki ;)

I dzisiejsze zdjęcie, niewyraźne bo mnie ból głowy dopadł i marzyłam tylko o łóżku, moim zdaniem to jeszcze nie dziś, ale zgodnie z moimi obawami jutro... :angry:

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl