BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu #955942 przez ulka1983
hej witamy się z domku :) u nas wszystko ok Patrycja bardzo grzeczna :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


może przy karmieniu uda mi się was nadrobić ;) pozdrawiam i miejscówka się zwolniła jakby któraś chętna była :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955953 przez Ada2424
Ula zazdroszczę tak szybkiego i łatwego porodu ucaluj Patrycje :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #955955 przez Chudzinka
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955956 przez Chudzinka
O, wolna miejscówka, to może wezmę? ;-)
Ulcia, cudne to co piszesz o corkach, czuje ze wspaniałe chwile będziecie miały razem przy Patrycji :-*
Zancik, zazdroszczę foty, tak bardzo bym chciała swoje tak oglądać. Cudne masz maleństwo :-*
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #955989 przez Sandruska1995
A my jednak wybraliśmy się do znajomych . Czuje się beznadziejnie , zaliczyłam tam prawie wymioty, zawroty głowy i straszne uderzenia gorąca . :blink:
I się dowiedziałam, że też będą mieli drugą dzidzie , :)
@ nadal nie ma, zastanawiam się czy jutro testować czy poczekać chociaż z 2 dni . hmmm :S

Od kilku dni jestem jakaś " dziwna " mój M już wyzywa na Mnie :huh: jest godzina 00:20 a ja właśnie zmieniam sobie firanki w domu, wstawiłam pranie i zmyłam podłogę ! matko :silly:


Łoo, teraz już godzina 02:10 idę pranie wywiesić :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956013 przez zancik
Hey hey :)
Ulcia super,że masz taką pomoc :) Zazdroszcze Ci tak szybkiego porodu ;) Ja ostatnio jestem przerazona jak myslę o porodzie :huh: Buziaczki dla Was :kiss: :kiss: :kiss:
Chudzinka doczekasz się Kochana takiego widoku :kiss: :kiss:
Kobietki to która teraz wskakuje na miejsce Uli???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956020 przez aggi
witam się :)
coś mam kurka problemy z netem ale udało się .. uff :whistle:

Bella śliczny Antoni :kiss: :kiss: no i junior też :)

Ann
wrócił wrócił na drugi dzień o 8 :P byyył 'cichy dzień' no ja nie umiem długo się złościć. O jaa z tortami nie zazdroszczę :< ale za to Twoja figura nie ucierpi ! O, taki plus znalazłam :D :*

zancik u mnie też okropna pogoda a ja sobie obiecałam codzienny spacer... a to tak zniechęca :( pocieszę Cię ja też byłam przerażona porodem ale miałam szczęście że to wszystko tak szybko się potoczyło bo na wizycie u gina lekarz badając mnie coś zrobił że wody mi zaczęły odchodzić i na lajcie do domku zjeść coś, dopakować torbę i do szpitala na noc a rano na porodówkę. Więc nie martw się naprawdę ja wiem że teraz mi się łatwo mówi ale ja to jestem straszek nr 1 na tym forumie :P dziewczyny potwierdzą że ja nawet igły się boję :P

Sandra bardzo się nakręcasz. ZA BARDZO. Tyle powiem. Musisz czekać i tyle. Ja to miałam brązowy śluz na @. Jak zaszłam w ciążę nic mi nie leciało. A test wyszedł zaraz na drugi dzień jak @ miała być. Z porannego się testów owu nie robi. Ja robiłam ok 12/13 :P u mnie pogoda też tragedia ;/

gwiazdka a ja jestem fanką Antosia bo ma taki śliczny noseczek :silly: :silly: ja po sn pierwszy raz po 6 tyg po wizycie u ginka i była masakra ból i niefajnie.. za tydzień powtórka znów niefajnie. Dopiero po 2tyg było lepiej a po miesiącu super.

Pati ja jestem z typów co same nie wychodzą więc na mnie nie może narzekać no cud baba jestem i tyle a do tego jaka skromna hahahha :) też stwierdzam że starając się miałam wszystkie objawy jakbym kilka razy w ciąży była a nie byłam. Jak zaszłam to nawet żadnego objawu ;)

moof ja też chodziłam po domu w sportowym jak karmiłam :) no małż dotarł o 8 rano haha. Zamknęli go w garażu bo przysnął hahaha

Ada z tymi stanikami dokładnie tak :) Po co wywalać niewiadomo ile kasy jak nie wiesz jakie cyce będziesz miała. Lepiej kupić zwyklaka i potem nie płakać jak się go będzie wyrzucać :)

ulka kochana nasza :) :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: super że Patrycja grzeczna nie daje popalić :) I dziewczynki takie pomocne .. aż się zachciewa hahha :blush: :blush: trzymajcie się :kiss: :kiss:


od dzisiaj zdrowe żarcie zaczynam i mniej cukrować kawę i w ogóle ;)
czas zrzucić 4kg . mam wagę jak w połowie ciąży :blush:
no i na @ czekam jutro ma być.. podobno :whistle: :whistle: :whistle:
Podziękowania: Ada2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956024 przez Patikierc
Dzień dobry! :silly:
Wczoraj tak szybko mi zleciał dzień że nawet nie zauważyłam kiedy. Chyba wiejskie powietrze faktycznie mi pomogło wczorajszy test owu drgną pojawiła się druga kreska jeszcze mało widoczna ale jest. (jest na tyle widoczna żę moj mąż zauważył,bo go zawołałam :laugh: żeby nie było że fiksuje)

Sandruska1995-no się nie dziwie że takie rzeczy robisz,jak się denerwujesz bo muszisz czymś zająć ręce. kiedy test kolejny? A moze badanie z krwi? Bedziesz miała jasno na białym?

Dziś pogoda coś się poprawia lekkie słoneczko nawet widać B) ,co nie daje mi kopa na cały dzień. Narazie kawa potem może coś posprzątam i do pracy do 21 :angry: ale jutro wolne:)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #956025 przez Sandruska1995
Hej. U mnie nadal nie @. Zrobiłam test i jest ! Druga kreska znów słaba , jak uda się zrobić zdjęcie to wstawię Wam :) :)
patikiercMieszkam w Niemczech i nie wiem nawet jak tu jest z badaniem krwi .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #956028 przez Patikierc
Aaa no widzisz to różnie może być tam.
Czekam na zdjęcie:)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956031 przez ann-sunshine
Dzień dobry

Wiejw i pada c.d. czyli dalej w domu się kisimy :-(

Chudzinka bierz miejscowke bo niczego sobie jest

Ula cudnie oby dziewczynom się nie odwidziało

Zancik do porodu jeszcze, potem o tym pomyślisz

Aggi to dobrze że się znalazł. Ano zdrowiej jem, nie mam wyjścia.

Pati miłego dnia w pracy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956033 przez ann-sunshine
Nattka odkopalas sie trochę z pracy? Czy nadal nie wiesz gdzie ręce włożyć?

Milunia @ przyszła?

Sandra mocniejsza kreska? Wychodzi na zdjęciu?

Gwiazdka ucaluj Antka. U mnie 2 dzieci musiało być bo nie chciałam jedynaczki na tym świecie zostawiać. A nad trzecim poważnie myslimy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #956034 przez Sandruska1995
Powtórzę za 2 dni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956035 przez natB
Ulka fajnie, ze Pati ma takie wspaniale, starsze siostry :) niech sie dobrze mala chowa :))

Sandruska dlatego ja jak chcialam zaciazyc to testowalam po @ i wtedy bylo all klarowne... a Ty sobie niezle bailando w glowie zrobilas...

Milunnia przyszla @? bo mnie nawiedzila :( a liczylam, ze nie eh.. no, ale tym sposobem za tydzien juz tak oficjalnie dolaczam do testow owu :D...

Patikierc czyli jak slaba krecha to dobrze co :D? nooo wiejskie powietrze dziala oj dziala :D... czas zaczac to wykorzystywac hehe :P...

eee i dalej nie wiem co komu napisac.. no, ale ja w pracy sie kisze, maly z mezem u chirurga na kontroli, bo mial wykryta wade
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
ale mam nadzieje, ze jednak sie nie potwierdzi oby eh...
Poczytuje Was na biezaco, ale Wy tak skumane jestescie, ze nie chce sie czasem wtryniac w temat :) milego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956037 przez Sandruska1995
Milunia - a Ty jak tam ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl