BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu #956069 przez natB
Aggi to robota dla meza, on kapie malego.. tak na poczatku troszeczke doslownie... zeby bylo widac to ujscie, a potem z czasem co raz bardziej... bedziesz czula chyba jakas blokade to znaczy, ze wystarczy... ale do kiedy tak sciagac to nie wiem, spytaj przy najblizszej okazji pediatry, czy jest ok u Maksa... nam do pieluchy zaden pediatra nie zajrzal do 10 miesiaca, jak zmienilam pediatre to Nasza Pani Doktor obejrzala malego wzdluz i wszerz doslownie.. ona zapisuje wszystko, kiedy, co zaczal maly robic... ja zaczal chodzic to wpisala to do karty... jak zaczal raczkowac to samo.. wiec pod tym katem ja chwale

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956070 przez Sandruska1995
Mowilam ze na zdjeciu nie wychodzi. W pierwszej ciazy robilam test 2 tyg po spodziewanej @ i mialam bladziocha . Okresu nadal nie ma, za 2 dni powtorze ,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956077 przez aggi
Sandra skoro robiłas 2tyg po spodziewanej @ i miałaś bladziocha to po kij pytasz czy moze nie wyjść jak dopiero co @ miałaś mieć ? ;) To czekaj te 2 tyg widocznie taki masz organizm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956080 przez Ada2424
Hej Kobietki :)

Aggi jeszcze raz dzięki wielkie :kiss: agent z Twojego Męża, całe szczęście, że wrócił i wszystko jest ok :)

Nat trzymam kciuki za synka żeby okazało się że jednak wszystko jest ok :)

Sandrusia sorki, jak dla mnie to ty jesteś w ciąży, ale UROJONEJ! Różnie tu Dziewczyny przeżywały w oczekiwaniu na 2 kreski na teście, ale ty to przebijasz nas wszystkie serio, strasznie się nakręcasz strasznie. Wrzuć na luz a jak już nie możesz wytrzymać to jedz na bete i będziesz miała jasność sytuacji ot taka moja rada ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956081 przez natB
Aggi moj juz po wizycie, dostalismy masc, zeby mu to wszystko porozklejac :/ jak za 2 tygodnie nie minie to mamy przyjechac na "korekte" wezmie go znieczuli miejscowo i mu to sprobuje sam zdjac :/ yhm chce ominac to, bo bedzie go szczypac pozniej.. gdzies czytalam w necie, ze jedno dziecko to panicznie balo sie zmiany pieluchy, kapieli wszystkiego :(... kuuurka mac :/.. no nic 3mam sie tego, ze masc mu pomoze...

Sandra a mi sie cos wydaje, ze pogubilas sie eee z tym wszystkim... no nic, oby u Ciebie to byla jednak ta ciaza heh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956084 przez natB
Ada ooo wlasnie szukalam tego slowa "urojona" tez sie podpisuje po tym :P... gdyby nie moja @ tez bym mysala, ze mam urojona, bo cycki byly nie takie... wiecie te biale kropeczki i w ogole :P... jakies zawroty, zle samopoczucie... noo, ale na szczescie/nieszczescie jest @ :P...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956091 przez zancik
Nat trzymam kciuki żeby maść pomogła ;) :kiss:
Sandruska mi jak wychodził bladzioch to za radą dziewczyn właśnie zrobiłam bete i wsystko było jasne ADA dobrze Ci radzi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956095 przez Sandruska1995
Zbędne komentarze . :whistle:
Jak by u mnie w Niemczech było tak łatwo zrobić bete to bym zrobiła! A najlepiej będzie jak nie będę się już wypowiadała , bo widzę że niektórym to nie na rękę . :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956098 przez Chudzinka
Kochane:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: julka, majka1987gnoWlkp, gwiazdka2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #956102 przez mesy
Aggi ss dwie szkoły co do ściągania. Jedni mówią , żeby nie ściągać inny żeby ściągać. Ja ściągam delikatnie i Malo , ale ściągam :)

Sandruska ja tam tez nic nie widzę ....generalnie jak byś byla w ciszy to chyba test juz powinien wyjść .

Nat
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Chudzinka super! Super! Super ! Trzymamy z Patrykiem kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956105 przez natB
Sandra eee no przestan... powiem Ci tak, niepotrzebnie ciagle mowisz, ze idzie @, a pozniej wklejasz zdjecia pozytywnych testow, potem mowisz ze robilas i nic.. ja to tam zglupialam... jesli wiesz, ze Twoj organizm pozniej reaguje na testy to testuj pozniej... i fochaj sie... na prawde jak kobieta sie nakreca na ciaze to potem objawy same przychodza... ja tez zaczelamsobie wkrecac objawy... poejdz do tego na spokojnie, wez nie nakrecaj sie, a jak ma nie przyjsc @ to nie przyjdzie.. wsio w tym temacie...

Swoja droga nie masz tam zadnego gin, jesli jest problem ze zrobieniemy bety to idz do lekarza.. on na podstawie usg stwierdzi, czy jestes w ciazy... wiec spoko loko... jesli Ciebie ta niepewnosc i te dziwne testy wkurzaja to wez sie umow na wizyte :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #956106 przez Ada2424
Chudzinka cudne wieści!!! :) Zaciskam z Julisią kciuki :)

Nat przybijam 5, całkowicie się z Tobą zgadzam! :) głupie wytłumaczenie, że w Niemczech nie można zrobić bety pfff jakoś moja kuzynka tam mieszka i nie miała z betą problemu szkoda słów w tym temacie ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956107 przez ann-sunshine
Chudzinka jejejejejejeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #956108 przez Sandruska1995
natB Mam ginekologa , ale na wizytę muszę czekać 2-3 tygodnie , tu nie mogę iść ot tak sobie. Więc poczekam sobie jeszcze z 2 dni i wtedy zrobię termin . Muszę być cierpliwa ...

chudzinka trzymam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956109 przez natB
Mesy no wlasnie zycie weryfikuje... czlowiek zawsze ma zdanie na nie iv jak go problem nie dotyka.. a jak przychodzi co doczego to zycie all zweryfikuje.. jeery no pewnie, ze nie ma czego zalowac... to byla najlepsza decyzja w Twoim zyciu, ktora teraz codzien daje Ci mnostwo szczescia i powera do zycia :)... a moze za jakis czas uda Wam sie ot tak zajsc :) bo podobno tak po inv mozna... przynajmniej tak slyszalam...

Chudzinka super wiesci :D ojj bedzie napiecie :) i oczekiwanie co to najblizsze dni przyniosa :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl