BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu #956112 przez mesy
Nat
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956125 przez zancik
Nat, Ada jestem tego samego zdania ;)
Chudzinka no to superowo cieszę się razem z Tobą Juuuuuuuuuuupppppppppppiiiiiiiiiiiiiiii :woohoo: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956126 przez Ada2424
Zancik jak samopoczucie Twoje?

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956129 przez zancik
Ada dzięki,że pytasz :kiss: Czuję się ok nawet bym powiedziała,że z dnia na dzień coraz lepiej :) Normalnie jak bym co dnia dostawała większej energii :lol:Tylko zrobiła mi się afta pod językiem :angry: Za dwa tyg znowu wizyta muszę zrobić badanie HIV, HCV ,mocz i morfologie :) A jak u Ciebie?wszystko ok??
Kobiety mamy już 2001 stron :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956130 przez natB
Mesy i to jest to co mnie przeraza... to mrozenie, takie no nie wiem... ciezko mi jest sobie to wyobrazic?...ee a powiedz moze to glupie pytanie
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #956132 przez aggi
Ada no wiesz agent jakich mało ale nie mam z nim na codzień problemu, to raz na ruski rok tak wychodzi :)

ja też się podpisuję pod nazwaniem rzeczy po imieniu czyli urojoną ciążą ! sory ale też kiedyś się tak nakręcałam Sandruska i widziałam kreski których na forum nikt nie widział ;) Dostałam konkretny opindol od dziewczyn że mam się ogarnąć. Więc Tobie mówię to samo wrzuć na luz ;) Naszej Agni to bladzioch bardziej intesywny niż Twój wyszedł o wieeeele wieeeele wcześniej. Więc będę zdziwiona jeśli będzie to ciąża :P i tu nie chodzi że komentujemy żeby Ci dopiec tylko żeby Ci pomóc zejść na ziemię :P

nat oby u Włada wszystko było dobrze :kiss: moja mama właśnie mówiła że nie ściagała bratu skóry i skończyło się operacją ;/

Chudzinka to i ja ryczę z Twojego szczęścia :woohoo: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

mesy to ile rodzeństwa dla Patryka masz jeszcze w zanadrzu? :woohoo:

dam młodemu obiad i idziemy na spacer chociaż na 30 min ...
trza wziąść się za siebie :whistle: mimo że 4st i ziiiimno wydaje się jakby na minusie było :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956133 przez Ada2424
Zancik ciesze się, że już lepiej się miewasz :) ja od kilku dni od kąd ta pogoda taka kiepskie nie czuje się zbyt dobrze,ciśnienie niskie mam ospała jestem i taka nie do życia, w tym tygodniu mam wizyte i też pewnie dostane skierowanie na wyniki bo ostatnio robiłam w grudniu. Ciekawa jestem ile Julitka już waży :whistle: afty też często przed ciążą miałam, boli cholerstwo strasznie :unsure: w ciąży zdarzyło mi się 2 razy mieć ale jakoś lżej przeszłam nie czułam takiego bólu jak wcześniej.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956171 przez Asia K
Chudzinaka - suuuuuuuuuuuuuuuuuuper :cheer:

Aggi - jedni mówia by naciagac, inni ze nie - najlepiej słuchac lekarza bo on zobaczy siusiaka i i sie wypowie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956174 przez Chudzinka
Dziękuję dziewczyny, tak się ciesze, ze nie mogę w pracy się skupić ;-) Nigdy nie cieszyłam się tak na początki @ jak teraz ;-) Niech się już rozkręca!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956193 przez aggi
no my po spacerze :silly: godzinę byliśmy.
a pogoda okroooopna :huh:
zjadłam rosołek teraz na emka czekam :)


Chudzinka niech się rozkręca... i amen! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956194 przez monique1983
Chudzinka - bardzo się cieszę i trzymam kciuki :)

natB - moja znajoma miała taką sytuację właśnie, że długo się starali i nic, no i in vitro, małą trochę odchowała i chciała do pracy wracać, już miała wszystko pochytane a tu wpadka ciąża, pamiętam, że wręcz trochę załamana była na początku. Chyba się nie spodziewali tego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956196 przez Miluniaa
U mnie chyba bez zmian okresu jeszcze nie ma ale pewnie na dniach bedzie bo piersi strasznie mnie bola a przed kazdym @ tak mam ;/ testy niestety jeszcze nie przyszly wiec nie robilam ale moze to i dobrze jak dojda to juz powinny spokojnie wykazac ;)
Sandruska odczekaj jeszcze kilka dni i jak cos jest to kreska powinna robic sie ciemniejsza ... Ale w tescie taka bardzo jasna jak wezme pod swiatlo to i ja widzialam kiedys tylko to chyba poprostu przebija ten pasek od spodu i moze niepotrzebnie sie nakrecasz ...
W kazdym bądz razie życze pozytywów !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956202 przez majka1987gnoWlkp
Chudzielcu co za dobre wieści :-) suuuuper.. Bardzo mi poprawilas nastrój dziś :-) ciesze się razem z Tobą.... :-*

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956213 przez Sandruska1995
Milunia Oby te @ nie przyszły :)

Dzięki dziewczyny za rady :P . @ dalej nie mam , czekam teraz z 2 dni i zatestuję .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956250 przez natkka
ann-sunshine - na szczęście w pracy się odkopałam, ale od razu zakopałam się w domu z tonami papierów (książek, kserówek, wyroków) i wkuwam bo czas szybko leci a 11 marca tuż, tuż :)
sandruśka - wyostrzyłaś zdjęcie na samochody, więc nic nie widać, nie obrażaj się bo to nie o to chodzi, tylko trochę wyluzuj, wiem co mówie bo też szaląłm a potem były łzy jak się okazało, że nic z tego jednak nie wyszło
natB - mam nadzieję, że wszytsko będzie dobrze. Syn mojej koleżanki to miał, miał też jakiś niewielki zabieg i teraz już wsyztsko w porządku, więc może nie będzie tak źle
Chudzinka to super, co prawda ja jkestem zielona w tym temacie więc nie wiem z czym się to je, ale i tak trzymam kciuki za upragnioną ciążę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl