BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu #956286 przez natB
Natkka no ja mam nadzieję, że bez zabiegu damy radę... mały miał dzisiaj na żywca zdejmowną skórkę i ma tak
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Tyle się naprodukowałam do Was, a w pracy tel mi padł :D...

A my przyszykowani na jutro, obiadki na 2 dni dla Włada ugotowane, zabawki spakowane do auta, wózek też i pobudka jutro o 6:10 bleee... szybkie szykowanie i w drogę do niani... ehhh nie lubię tego :(... kiedy to się skończy yhhh?!...

Straciłam już dzisiaj humor i siły, żeby cokolwiek robić... lecę obejrzeć jakiś film i spać :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Milunia nono to u Ciebie jest szansa :D 3mam kciuki za testowanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956290 przez Miluniaa
Sama nie wiem , bo jak robilm test kilka dni temu to nic nie wyszlo i moj zapal troche osłabł wierzyc mi sie nie chce , że moze cos zmienic . Jeszcze u mnie noe doszly testy jutro powinnam testowac maz chcial w aptece dzisiaj kupic ale ja nie chce bo boje sie, że znow sie rozczaruje .A co do okresu to ja czasami tak mam, że mi sie spoznia takze sie tym tez nie nakrecam ... Ogolnie jakas jestem na nie dzisiaj hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956295 przez Sandruska1995
Milunia - a ile Ci sie juz spoznia ? .
Ja leze , glowa mnie rozbolala znowu . Pewnie od tej pogody zimno, wieje i leje cale dnie eh .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956304 przez natkka
natb - mam nadzieję, że wystarczy smarowanie bo zabieg to jednak zabieg, szkoda małęgo. Dobrze przynajmniej, że póki co znosi to tak dzielnie, a pewnie zaczerwienienie wkrótce zejdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956313 przez mesy
Nat kurde nie wiem hehhe to żeś mi ćwika zapodała :P
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956315 przez moofka
No i poszła moof do pracy i ma teraz w cholerę nadrabiania :whistle:

natB chłopaki mają problemy z siusiakami a u dziewczynek wcale nie ma lżej - dwie na grudniowkach miały
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sandruska skoro nasze komentarze są zbędne to może po prostu przestan tu pisać :huh:

Chudzinkaaaa aaaa co za radocha! :woohoo: to będziesz chyba z gosiakiem w parze iść nie? Cieszę się jak gupek :kiss:

Nattka wspolczuje tego wkuwania :pinch: przypomnialy mi się studia i nocne siedzenie nad kserowkami :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956320 przez joanna1991
Witajcie kobietki z wieczora :) widze ze sporo tu sie dzieje :)
CHUDZINKA zycze powodzenia i super ze jestes szczesliwa. Ja tez czekam na swoja @ bo mam zamiar w tym miesiacu testowac owu :D
Natb mam nadzieje ze twoj synus bedzie mial wszystko w porzadku z siusiakiem. U mnie moj brat jak byl malutki tez mial problemy ale jest ok,

NATKKA jeju kobieto jak ja dawno nie widzialam twojego profilku. Co u ciebie?
Kurcze zapomnialam co mialam do ktorej z was napisac bo pisze z telefonu.

Ja w sobote nad ranem wyladowalam w szpitalu na oddziale okulistycznym bo nic nie widzialam i strasznie spuchlo mi oko i mialam cale czerwone no i bolalo jak cholerka i lekarze powiedzieli ze mam ropne zapalenie spojowek :/ taki bol ze nikomu tego nie zycze :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956325 przez natkka
Joanna - a powiedzieli ci od czego się wzięło to zapalenie? mam nadzieję, że już lepiej.
Dzięki, że pytasz. U mnie ostatnio sporo pracy było,a teraz jak siedze w domu też nie mniej - odzwyczaiłam się od zakuwania, więc teraz ciężko mi się ogarnąć :)
moofka - a jak przeżyłaś rozłąkę z Zosią?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #956329 przez Patikierc
NatB-będzie oki chłopaki mocne są jakoś może się obejdzie bez zabiegu:) ja będę trzymać za to kciuki!:)

Już nareszcie po pracy,w domu po prysznicu:) test owu dziś znów nic nie widać hahaha to jednak było to wiejskie powietrze haha ale testujemy dalej!
Oby jutro była łądna pogoda mam zamiar wybrać się na spacer z psem! Bo może mi ruchu brakuje takiego innego hah a może chodakowską odpale na komputerze hah zapowiada się jutro ciekawy dzień!

joanna1991-oj ja mialam zapalenie rogówki i też gehenna nic nie widzi człowiek boli jak piernik!




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956333 przez Asiaa
ale mam nadrabiania :woohoo:

Porto pochwal się Panną Zuzanną :)

Asia K może i głośno Cię nie wywoływałam, ale zastanawiałam się czasem co u Ciebie. Fajnie, że zajrzałaś :) A Twoje Skarby cudne :kiss: Ten słodki uśmiech u Asieńki mnie powalił :)

NatB może po prostu potrzebujesz odpoczynku od lekarzy ;) ale swoją drogą to szkoda, że ich nastawienie zraża ludzi :pinch: oby maść pomogła ;)

Majka mam nadzieję, że szybko odczujesz poprawę :)

Moofka opaczyłam wszystkie fotki łazienki :D fajowa taka duża :) U mnie na kompie kafelki idą bardziej w beż, a to szary jest? :huh:

Anabelle przystojniak Ci rośnie :) a brzuszek bardzo fajny :) jak się czujesz?

Gwaizdka jaki Antoś zadowolony :D

Ula to szybciorem poszło :woohoo: super że dziewczynki takie zadowolone z nowej siostrzyczki :)

Chudzinka i jeszcze tu napisze że trzymam kciuki! :) Cieszę się razem z Tobą :)

Joanna wracaj szybko do zdrowia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956334 przez moofka
Nattka no nie było lekko wyjść z domu i zostawić Zośke.... Ona poplakala chwile a mi trochę dłużej zeszło żeby się uspokoić, w pracy jakoś zlecialo ale wracalam steskniona na turbo doladowaniu byle szybciej Zośke przytulic :whistle:

Asiaa takie bezowo szare te kafelki ;) a Wy coś ruszyliscie kuchnie czy dalej w kartonach? :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956335 przez moofka
Jdhdhdns

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956353 przez Porto1987
Moof podziwiam Cię! Dzielna Mamusia. Asia nasza też dzielna jest i już tak dawno temu poszła do pracy. Ja sobie tego nie wyobrażam. Czasami mam wrażenie, że mnie wszystko przerasta. Z jednej strony chcę już się wyrwać z domu, a z drugiej strony ciężko zostawić Zuzię. Chudzinka chyba muszę się do Ciebie na sesję wybrać. Serwujesz coś bezalkoholowego na swojej terapeutycznej kozetce?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956355 przez Sandruska1995
Moof - nie musze ale bede .... Jest tu kilka dziewczyn z ktorymi idzie popisac . Dobranoc .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956360 przez moofka
Sandruska no to dobrze, że chociaż kilka się nadaje do pisania :woohoo: szkoda że reszcie ciężko utrzymać Twój poziom :woohoo: :evil:

Uśmiałam się na dobranoc :side:

Porto ja czułam się dokładnie tak samo! Najbardziej to by mi pasowało jakieś pół etatu żeby mieć i czas dla Zośki i pójść trochę do ludzi....
Podziękowania: julka, Chudzinka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl