BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #956398 przez Patikierc
Aggi- hellołł hahah nie kochana ja poluje na owu :evil: już od 11 dnia i cisza.. ale do okresu jeszcze chwile mam haha testow mi starczy wiec do końca testuje :) słyszałam róznie dziewczyny mają owulacje nie koniecznie 14dc i mam na dzieje że ja się do nich zaliczam haha:) bo jeśli owulka nie przyjdzie to jestem przerażona :blink: co to będzie.


natB- tak dziś wolne!!! jupi!! zaraz pranie,sprzatanie,gotowanie,zakupy i spacer z psem hahaha taki o to dzień wolny haha :laugh:
ale ale dziś przebija słońce za chmur (jak narazie) wiec energia jest!
Dzis stanełam na wadze :blink: nie jest dobrze haha po świętach :laugh: więc i możliwe że w komputerze poleci Chodakowska i zaczne wygibasy haha:)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956402 przez Patikierc
Aaa..
DZIEŃ DOBRY WSZYSTKIM!




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956424 przez aggi
zancik no sierpniówki nie ma żadnej poza Tobą ale Ty na przełom jesteś więc się nie liczy :P Coś się tu dziewczyny ociągają :whistle:

natka no ja bym na 2016 się pisała :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956435 przez Sandruska1995
No i za dwa tygodnie ide do pracy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956453 przez Patikierc
sandruska1995-gratulacje nowej pracy:) to teraz sie zacznie wstawanie,i wogóle:P




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956458 przez natB
Uwaga podejscie nr 3 w pisaniu postu :P.. ciagle tel mi szwankuje :P

Sandra gratki, szybko Ci poszlo :)

Natka czy ja dobrze widze 7dc, zaraz mozecie zaczac dzialac :)..

Patikierc nie mow, ze owu nie przyjdzie... musi przyjjgit :)... ale Tobie zazdrooszcze takiego dnia ot takkk obiadek, sprzatanie, odpoczynek, zakupy :Dzebym tak mogla raz jeszcze w zyciu miec taki dzien, ale wiesz nie myslac, ze czeka na mnie malz i dziec :)... ach :)

Pinezka to nieeezle tam macie :)... ojjj ciezko byloby mi tak pracowac, oj nie nie... podziwiam :)... 16 tyg. tylko byc z dzieckiem w domu, a pozniej co? jakie sa opcje?... przynajmniej pogode macie piekna latem hehe :P Hiszpania cudowna :) a hiszpanie mmm nono :) niczego sobie hihi :P

No widzicie ja chce byc kolejna po Ulce, ale to chyba nie na mnie czas :) moze za miesiac yhm...albo dwa... albo za trzy :/...

Tworzylam i tworzylam posta i co... nico... piekna pogoda za oknem, a ja w pracy, maly najlepsza czesc dnia z niania aaa YHMMMM.. jeszcze godzinka i do domu uf... ale juz czuje sie zmeczona :/... kawy nie pomagaja, a nawet bym powiedziala, ze szkodza...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956461 przez Sandruska1995
Pojechaliśmy złożyć papiery z moim M do tej samej pracy, w ciągu dwóch dni mamy już jechać podpisać umowę . Poprostu inne zmiany bierzemy żeby ogarnąć małego i przedszkole. :)
@ nadal nie ma ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #956468 przez Asiaa
Moofka i tak byłaś dzielna odnośnie pierwszego rozstania z Zosią :) Na dniach znów coś powinno ruszyć z remontem, musimy jeszcze z małżem ustalić jakiś plan ;)

Ann domyślam się,że przy dzieciach z lekarzem można się "zaprzyjaźnić" ;)

Aggi :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pinezka fajnie, że już na zwolnieniu jesteś :) odsapniesz trochę :) a to jakieś specjalne zajęcia z jogi dla kobiet w ciąży? Ja kiedyś trochę chodziłam na jogę i w sumie całkiem fajnie było, ale później osoby z którymi chodziłam się wykruszyły i grupa padła

Patikierc no nie wszystkie kobietki mają owu jak w książkach czyli 14dc. U mnie bywały raczej późniejsze, ok 16-17dc, choć raz przegapiłam owu bo była w 10dc, a ja zaczęłam testować jakoś później z racji moich późniejszych :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956480 przez Patikierc
Asiaa-dlatego podchodze do tego na lajcie:) ja zaczełam od 11 dnia haha tez mogłam przegapić haha
NatB- powiem ci szczeze wole takie dni w domu bo takto cały czas w pracy cały czas nieraz z męzem zamienimy dwa słowa dziennie i znów praca i wracam o 21 rano juz do pracy i znów do 21 bo nieraz mam 11 godzinne zmiany wiec jak mam dzien wolny to sie nawet pies cieszy ze mnie widzi. I powiem szczeze ze jak zajde w ciaze to odrazu L4 haha moze odpoczne wtedy troche i sie znudze domem i bede uciekac do pracy haha




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956493 przez zancik
Aggi ja jestem lipcowo-sierpniowa hahahaha :laugh: No ociągaja się coś dziewczyny ;)
Patikierc ja owu miałam 11-12 dc różnie to bywa z ta owu ;)
Asiaa trzymam kciuki za Ciebie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956503 przez aggi
sandruska no gratulacje ;)

nat można wiedzieć gdzie pracujesz?

Asiaa
no to ja Ci życzę by obeszło się bez
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
:) :*

Pati ja owu miałam w 18/19dc dopiero :P

o ile się nie mylę to zancik dała nam tu ostatni pozytywny test????

Byliśmy z młodym na spacerku godzinę bo tak pięknie słońce świeci :) normalnie wiosna !

aha listonosz dotarł z testami :D Czekam na @ a potem testowanko :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956504 przez aggi
nooowaaaa stronaaaa :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956509 przez monique1983
Aggi - a dzięki, u mnie ok, poza takimi dolegliwościami jak ciągnięcie brzucha podczas chodzenia, pachwin, krocza itp, ale chyba tak już musi być bo jak mnie gin badała to mówiła, że ok jest. Następna wizyta 19.01 w poniedziałek i mam mieć pobrany wymaz na gbs i może się dowiem konkretnie czy już wiadomo jaki termin cc. A tak poza tym to mam teraz okres prania i prasowania. Jak się z tym ogarnę to muszę torbę spakować. No i mam już trochę stracha jak to wszystko będzie :woohoo:

Pinezka - to fajnie, że już na zwolnieniu, a jak tam u Ciebie samopoczucie?

zancik - miejscówki nie tylko po Pinezce się zwolnią, ale po mnie i po Meli też, coś czuję, że Meli będzie pierwsza :)

Asiaa - fajnie, że u Ciebie też się temat ruszył, trzymam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956516 przez mesy
Cześć. !


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Aggi ja dzis balkonowalam jak nic się nie pogorszy to jutro cisnę w teren :D

Asiaa no trzeba wszystkiego spróbować :)

Pinezzka powalony system tam macie z tym L4 :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956527 przez Pinezka
Asiaa - to trzymamy kciuki :kiss: Ta joga to nie jakas specjalna dla ciezarnych, tylko zwykla, ale bardzo na plecy pomaga

Monique - to niedlugo juz bedzie wiadomo, kiedy cie rozpakuja :woohoo: Ja to przygotowanie torby do szpitala odwlekam jak moge, bo to juz taki sygnal, ze porod czyha za rogiem ;) Samopoczucie generalnie mam dobre, tylko ten kaszel teraz mnie troche meczy, dziec pewnie tez ma juz dosyc tego wstrzasania brzuchem ;)

Mesy - cudne zdjecie :)

Kupilam sobie dzis w zielarskim herbatke z liscmi maliny, podobno jak sie ja pije od 37 tc, to rozmiekcza szyjke macicy i ulatwia potem rozwarcie :huh: Nie wiem, czy to taka pogloska, czy moze jest w tym cos prawdziwego, ale zaszkodzic nie zaszkodzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl