BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #956361 przez Sandruska1995
Smiech to zdrowie ! ;) ha , i mi tu nie chodzilo o ocenianie kogos. Zreszta ja sie tlumaczyc nie bede :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956369 przez natB
Dobry dla tych Mam, ktore w domu :)...ja z tych, co od rana zamulaja w pracy... Wlad nianie poznal, bez przeszkod wyszlismy... nie zegnamy sie z nim nigdy, a ja bym chciala go tak wycalowac i wytulic przed wyjsciem :( :(

Mesy no bo ciekawa jestem, jak to jest :D czy np. beda mialy ta sama grupe krwi? i wiesz genetyczny brat/ siostra blizniak :D... bo ja dzis mojemu S. mowilam, ze jak przez 2 lata nic nam nie wyjdzie, pomyslimy o inv i o blizniakach :D bo mi sie zawsze marzyly :P...

Asiaa no ja sie mega zrazilam do lekarzy.. zwlaszcza do mojej gin :( eh wiedzialam, ze jest "specyficzna" ale w ciazy mialam tyle problemow, a ona zawsze mi pomogla... byla cale pol dnia przy mnie jak rodzilam... doradzala mi, a teraz palnela cos co kazda by bolalo.. a ja dumam i dumam, czy to mozliwe, zeby "nabawila" sie pcos.. i czy moge miec dziecoi czy nie XD...

Moofka mi tez dzis bylo smutno, ze malego zostawiam :( przezywalam cala droge.. ale jakos to bedzie, wejdziemy zaraz w ten "rytm" dnia i byle do przodu... ja planuje Wlada puscic do przedszkola tak, jak bedzie mial 2 lata i z 3 miesiace.. moze mi go przyjma, jak dobrze zagadam i odpieluchuje go... zobaczymy... za rok by mogl juz isc...

Patikierc kochana ja mieszkam na wsi i co :D i jakos ta aura mi nie sprzyja :D hehe :P juz nie mowie ile bocianow tutaj mamy :P... no, ale musze sie spiac z dziecmi, bo wiatraki maja nam budowac, a wtedy to nie wiem, czy dzieci beda sie rodzic hehe :P... w razie wu gdybys chciala powdychac wiecej swiezego powietrza to zapraszam do mnie :P... dzis masz wolne co nie?...

Dziewczyny nie sprzeczac mi sie tutaj :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956371 przez natB
Joanna bosh wracaj do zdrowia, ale to musi byc bol... yhmmm bardzo wspolczuje..

Moofka co do zrosnietych
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
slyszalam.. u nas jednej z dziewczyn forumowych mam starsza cora ma, ale w Anglii nie kaza dzieciom smarowac, bo same podobno moga sie rozkleic w wieku 3-4 lat... Wlad ma masc, wiem, ze na sterydach, ale jakos musze mu pomoc... wiem, ze sterydy tez szkodza, ale badz mu madrym i wybierz mniejsze zlo?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956377 przez ann-sunshine
Dzień dobry

Dzielna Moof, pół etatu ale za całą kasę by się zdało co nie? Oj i w te pędy po pracy jak na skrzydłach do dziecka, już zawsze tak będzie.

Asiaa mając dzieci ciężko odseparować się od lekarzy, bo ciągle coś, niestety taki urok dzieci

Nat B, dziś już zaczerwienienie u Włada mniejsze? Nas czeka marzec/kwiecień składanie papierów do przedszkoli. Mam nadzieję, że mi Martę przyjmą tam gdzie chcemy, to wtedy obie laski będziemy mieć na tej samej ulicy, jedną w żłobku a drugą w przedszkolu i logistycznie łatwiej będzie.

Joanna ojoj ale cię złapało nieładnie, zdrowia kochana

Mam długaśną listę zakupów dzisiaj, aż mi się odechciewa. A jeszcze czajnik się rozwalił i muszę idealnego poszukać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956379 przez Sandruska1995
Hej. Mojej @ nadal nie ma. o 9 jade zlozyc papiery o prace ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956380 przez natB
ann no to byloby super... u nas na wsi :P jest jedno, nowe przedszkole, a zlobka w powiecie nie mamy zadnego :D jedno prywatne, gdzie zapisalam malego, ale nie ma miejsc XD a w sumie nie po drodze mi jest... musialyby go szwagierki zawozic :P bo jada w tamta strone do pracy...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
dzisiaj malemu za bardzo nie naciagal skorki, lookne po powrocie do domu, czy jakas poprawe widac...najwazniejsze, ze nie daje po sobie poznac, ze go cos piecze boli, a ma prawo, bo lekarz mowil... eh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956383 przez aggi
heloł kobitki :whistle:
w końcu mi się internet załączył, no coś się z nim dzieje ostatnio :sick:
ale jestem, nadrabiam :D

Dzisiaj czekam na @ :blush:

moni jak się czujesz? :)

Milunia życzę nie przyjścia @ :D o tej kresce od spodu właśnie ja już ostatnio wspominałam że na każdym teście widać tą drugą i ona pod wpływem hormonu 'się koloruje'

natka jak u Ciebie poza tonięciem w papierach ? :D

Sandra no to czekamy z Tobą. I jeszcze raz powtarzam WYLUZUJ bo jak się człowiek nakręca to @ w uja leci.

natB aż się z tym siusiakiem nastrachałam :blink: u nas pediatra może z dwa razy pod pampers zaglądała ale nie macała siusiaka.... może powinnam ją o to prosić by zobaczyła? ja czekam na listonosza z testami :D mój gin też jest specyficzny ale w ciąży 'poradził sobie' ze mną nieźle mimo że inne osoby mi złe opinie o nim zdawały a on naprawdę pomógł i był na każdy telefon nawet raz gabinet otwarł specjalnie dla mnie. No i po porodzie jechałam na wizytę popołogową to młodego mu wzięłam pokazać :) Współczuję Ci takich przeżyć z lekarzami ;/

mesy a tu
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


moof zrośnięte? o jacie od czego się to robi? :blink: :blink: dzielna mamusia jak zostawiła Zośkę :*
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


joanna o jeju z okiem już OK>?? mi ostatnio soczewka wpełzła pod powiekę a ja jej szukałam hahah no przekomicznie to wyglądało ale do śmiechu m nie było :ohmy:

Pati ciekawe czemu testy blade hmm. To Ty po owu jesteś czy czekasz na nia? bo się pogubiłam :P

Asiaa opowiadaj jak u Ciebie :)

Ann kiedy obie posyłasz do przedszkola/żłobka?? u mnie na wsi żłobka nie ma jedynie przedszkole zerówka i podstawówka. Ale ja to chyba do 3rż młodego w domu będę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956384 przez Pinezka
Chudzinka - super wiesci :woohoo: Informuj nas na biezaco :)

Joanna - uj, to ci sie przyplatalo :pinch: Wiadomo od czego? Bakteryjne zapalenie czy co?

Nat - miejmy nadzieje, ze masc pomoze i nie trzeba bedzie meczyc malego ;)

Mesy - to rodzenstwo to chyba identyczne nie bedzie, nie? Jak byly rozne jajeczka, to raczej maja inny material genetyczny :huh:

Ulka - wow, to rzeczywiscie szybko u ciebie poszlo i super, ze siostrzyczki takie pomocne, az milo sie czyta :) I koniec koncow z krwinkami nie bylo zadnego problemu?

Ja od dzis na zwolnieniu, jupiiii :woohoo: Bylam wczoraj u rodzinnego, chcialam troche podkoloryzowac moje dolegliwosci, no bo przeciez nie powiem, ze ogolnie zmeczona juz jestem, a ten nawet nie dal mi do konca sie wypowiedziec, podotykal troche dolny odcinek moich plecow, podpytal mnie, czy boli tu i tam i wypisal zwolnienie do konca ciazy :) Przez chwile myslalam, ze tylko jakies leki przeciwzapalne mi wypisze, bo sie zaczal rozwodzic nad niektorymi preparatami, ktore rzekomo mozna brac w ciazy, ale stwierdzil w koncu, ze nic nie pomoze mi tak, jak spedzanie czasu poza biurem :lol: na spacerowaniu, odpoczynku i dbaniu o nieprzebywaniu w tej samej pozycji godzinami. Do tego jestem podziebiona i meczy mnie brzydki kaszel, wiec ogolnie musialam robic wrazenie, ze albo zwolnienie, albo mu zejde w gabinecie.... Tak wiec teraz moge sie wreszcie oddac spokojniejszemu rytmowi, zaczne czesciej chodzic na joge i spacerowac, a w srode zaczynam zajecia ze szkoly rodzenia. W pracy oczywiscie prawie wszyscy mocno zaskoczeni, ze jak to, tak juz? Zebrania mialam ustawione odgornie na najblizsze trzy tygodnie i pewnie najlepiej, jakby mi wody na firmowym parkingu odeszly, grrrr :pinch: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956389 przez natB
Pinezkaaa a Ty zwolnienia od gin nie moglas dostac? jak to "juz" chyba dopiero :D wow 34 tydzien szacun kochana to Ty migiem rob szkole rodzenia :P... za duzo czasu Tobie nie zostalo... ja juz pozniej liczylam wknd ile nam zostalo jeszcze w dwojke heh :)... poszlam na zwolnienie jakos w 27 tygodniu ciazy, ale to juz byl mus u mojej gin... namawiala mnie od poczatku, jak lezalam miesiac na podtrzymaniu w domu... ale pozniej bylo w miare ok, a ze pracowalam na umowe zlecenbie i musialam czekac na przedluzenie jej do dnia porodu noo to 27 tygodni minelo heh :)

Aggi oooo to dotrzymasz mi towarzystwa w czasie testowania :D eee boja cos czuje, ze Ty bys chciala miec za niedlugo drugie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #956390 przez aggi
Pinezka i tak Cię kobieto podziwiam że Ty tyle czasu w pracy wytrzymałaś !

natB haah wiesz co chciałabym ale z drugiej strony z dwójką takich smrodków nie wiem czy bym podołała :whistle: u mnie z jednym organizacja leży a co dopiero z dwoma. Chcę potestować żeby zobaczyć co tam i jak tam po porodzie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956391 przez zancik
Dzień dobry :)
Moof dzielna mamuśka z Ciebie :)
Joanna bidulko mam nadzieję,że dziś juz jest lepiej?? :kiss:
Pinezka i tak bardzo długo pracowałaś należy Ci się odpoczynek o jeju juz nie długo dzidzi będzie z nami :woohoo: ;)
Sandruska no to czekamy na wieści ;)
Ej no dajta tu jakiegoś testa pozytywnego miejscówka juz jedna się zwolniła po Uli nie długo pewnie następna się zwolni po Pinezce ;) a tu taki spokój :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956393 przez natkka
aggi - poza tym absolutnie nic, na razie nie staje w kolejce po ciąże bo boję się, że ten stres, hektolitry kawy mogłyby zaszkodzić. Ustawiłam się w kolejce po dziecko w 2016 r. :D a ty kiedy drugie planujesz? chyba też na 2016? dobrze mi się obiło (jeśli nie to przepraszam, ale mam problem z pamiętaniem czegokolwiek innego niż kolejnych paragrafów :P)
zancik - jak samopoczucie dzisiaj?
przyłączam się do zancik - czekamy na dwie kreski na ciążowych testach bo worek się rozwiązał i są wolne miejsca :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956395 przez zancik
Natkka dzięki,że pytasz dzis samopoczucie ok ale w nocy spać nie mogłam i miałam mdłości :( Myślałam,że będzie rzyg ale na szczęście nie było ;) A Ty bidulko jak tam?Stresu od cholery pewnie? :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956396 przez mesy
Pinezka no peffko , ze nie :) tak sie śmieje :) nawet jak są bliźniaki dwujajowe to się różnią od siebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956397 przez Pinezka
Nat - ja mieszkam w Hiszpanii i tutaj przy pracy biurowej, jezeli nie ma zagrozenia ciazy, zwolnienie daja dopiero od ukonczenia 37 tygodnia :blink: i nigdy gin. Ginekolog moze tylko wystawic zalecenie, a po zwolnienie trzeba isc do rodzinnego. Poza tym, jezeli lekarz stwierdzi, ze jego zdaniem nic specjalnego ci nie dolega, a ty sie upierasz przy zwolnieniu, moga ci je dac, ale odejmuja ten czas od macierzynskiego, ktorego w Hiszpanii ma sie tylko 16 tygodni, wiec nie fajnie. Poniewaz ja generalnie w oczach mojego gina jestem swieza jak ta roza, nie ma zagrozenia, nie puchne, przytylam niewiele, mam wszystkie wyniki w normie, nie ma z jego strony wskazan do zwolnienia. A w kwestie typu stres w pracy i przeladowanie obowiazkami juz nie wnika....
Dlatego czasem konieczne jest podkoloryzowanie dolegliwosci, zeby zwolnienie bylo chorobowe. Na moim jest napisane lumbago :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl