BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu #956761 przez zancik
Hey hey :)
Magmus witaj :) ja tez rocznik 88 ;) trzymam kciuki za prace :) oby tez lekarz byl dobry i pomogl ;)
Ann slicznotka :kiss:
Mari trzymam kciuki za fasolke ;)
Ja tak na szybko pozniej doczytam dalej bylam dzis na badaniach Hiv,Hcv,morfologia,mocz zaplacilam 72 zl :( jutro wyniki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956764 przez ann-sunshine
No i d... takie ładne słońce było, ale panna spała to nie budziłam, a teraz jak bym mogła iść na spacer, to się rozpadało, buuuuuuuu

macie pomysł na zupę? Mięcho z włoszczyzną już się gotuje, tylko nie wiem co dalej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #956765 przez aggi
Ann ślicznie Marta wyglądała :) A mąż no fotograf nie ma co :D 'jestę fotografę' :D

natB spoko mąż wczoraj wcinał czekoladę ale nie namawiał hahah :D smacznego :D pospać dał ale ciekawe czy da żyć w dzień :D

Pati tego ci życzę :whistle: ja miałam 32 cykle to owu miałam w 18/19dniu :)

Ann no właśnie ciiiicho jeszcze nie wiem co jest grane ale nawet mnie nie ciągnie :woohoo: u mnie krupnik na obiad. bez szaleństw :)

zancik no ceny te badania mają niezłe no ale zdrowie jest bezcenne co nie? tak sobie to tłumaczyć trzeba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #956768 przez Chudzinka
Mari, tak bardzo bym chciała, żebyś się zalapala na miejscowke po Ulci :-*
No, chyba że podzielicie się nią z Aggi ;-)
Ann, a co to za piękną pszczolke widziałam? :-*
Asiaa, bardzo się ciesze, ze masz tak konkretna pytania doktor, czuje ze się uda bez ivf.
Moof, dziela jesteś, dobrze że Zosia nie utrudnia powrotu do pracy, choć domyślam się, jak za nią tesknisz będąc poza domem...
A ja już mam umówione usg na piątek, chyba wtedy też pierwszy zastrzyk. Tak strasznie się cieszymy z mężem. Wymyślamy imiona i choć wiemy, że może się nie udać od razu, to jakoś bardziej wierzymy niż do tej pory... :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956770 przez natB
ooo jaaa zupy :P... ja tylko dla Wlada gotujedyniowa i krem z brokul.. nam gotuje tesciowka, jak jestesmy w pracy... nie umiem ani ugotowac rosolu, ani krupnika :P szacunek dla Was :P... pomidorowke umiem :P... ja w sumie wole bardziej kremy niz zupy... bo tym sie nie najem.. a najbardziej lubie miecho :D a Wlad klopsiki :P i jajka :P...
Pati zawsze kurczr mialam inne wydatki niz laser, ale musze popatrzec i popytac w mojej okolicy, gdzie to sie robi :)...co do owu mnie zzera ciekawosc, co u mnie wyjdzie w testach XD... ogolnie zawsze niby wiedzialam, kiedy mam owu, ale czy to sie pokryje heh :)

zanciknooo daja po kieszeni badania :/... do gin prywatnie, badania prywatnie, dbrze, ze mozna jeszcze za darmo rodzic yhm...
Asiaaa jak mozesz to nie wychodzi i sie zaszyj pod kocem..lejery ja czekam na wknd... aaaaa ja chce do domu...

Jutro to w ogole czeka nas kolejna wizyta ulekarza z Wladem-dermatolog YHHM.. musze popytac o szczepienie... bo malego do dzis nie zaszczepilam przeciwko MMR, dziewczyny z mozgu mi wode zrobily.. doszla do tego alergia i juz sama nie wiedzialam, czy go szczepic.. bo alergia niby kontaktowa, ale nie potrafila mi powiedziec, czy moze to na kurze bialko.. nooo i dziecko do dzis nie zaszczepione :P ale nikt nas nie goni... hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956796 przez aggi
Chudzinka nie bluźnij :D Jeszcze nie teraz :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956863 przez Patikierc
Krupnik tez mam na obiad:)

Boże jak mi się dłuzy dzis dzień w pracy! Już bym mogla wyjść a co dopiero przyszłam.

Powielam pytanie odnośnie kalendarzykow na telefon miała któraś? Dzis ściąglam i faktycznie mi pokazuje dziś owu kiedy kolejny okres co i jak fajna aplikacja :)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956867 przez aggi
Pati wiem że dziewczyny tu korzystały z Ovufriend czy coś takiego ale to chyba internetowe jest

my po spacerze ;) 4,5km znów. Nooogi mnie bolą :)
teraz czekam na emka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956878 przez Miluniaa
U mnie niestety negatyw ... Czekamy na okres i zaczynamy od początku...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956882 przez meli1990
witam. ja was czytam regularnie ale jakoś pisać nie mam weny. jeszcze mnie wirus złapał od niedzieli i żołądek prawie cały czas boli. dziś trochę lepiej się czuje. mój mąż wyjechał do pracy za granice i wróci przed Wielkanocą więc czeka mnie samotny poród tym razem. ale jakoś dam radę. tydzień temu mój synek ważył 2,5 kg i na szczęście jest głową w dół do porodu. ja mam 8 kg na plus. i coś czuje że w styczniu mogę urodzić już a nawet bym chciała.czas pokaże. to która chętna na moją miejscówkę? termin mam na 14 lutego ale styczeń też jest dobry

trzymam kciuki za wszystkie testujące, w ciąży i czekające na dwie kreski. pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956899 przez joanna1991
Hej kobietki. Dosiadlam sie na chwilke do laptopa zeby wam podziekowac za mile slowa :* jestescie wspaniale :) w sumie lekarze nie powiedzieli dokladnie od czego mam te zapalenie spojowek ale kazali mi wyrzucic dotychczasowy tusz do rzes i kupic nowy. Bol byl niesamowity, teraz juz jest lepiej, ale bywaja chwile ze mnie oczy szczypia, dostalam krople mam nadzieje ze mi szybko to pomoze.
Tak jak przypuszczalam moja @ juz nadchodzi :) dzis mam 26 dc i wszystko sie zgadza tak jak sobie wyliczylam :) dzis zamowie testy owu na allegro. Tylko moglabym prosic o link na te ktore wy uzywalyscie?
MARI no prosze czas cie pochlonal ze az o @ zapomnialas :) hi oby to bylo malenstwo! Zycze ci z calego serca :*
Kobitki jeszcze wieczorkiem was doczytam :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #956910 przez MARI
Hej dziewczyny wyrwałam się dziś troszkę wcześniej z pracy :laugh: i od razu po ogarnięciu zasiadłam do kompa bo mi tęskno za Wami :)

Dziękuję Wam bardzo bardzo za miłe słowa :kiss: @ powinnam dostać 10 stycznia, ale przez to zamieszanie w pracy zupełnie zapomniałam że to już, dziś jeszcze nie mam i testa nie robiłam.Jeśli do rana @ się nie rozwinie to testuje z pierwszej siuśki :laugh: :laugh: ale coś dziwnie się czuje, nie wiem czy to nie na @. Tak naprawdę po utracie ciąży zupełnie inaczej odczuwam ten czas przed@ przedtem to bolał mnie kręgosłup, brzuch już dzień przed, a teraz nic- więc już głupia jestem.

JOANNA dobrze że już przeszedł ból oczu :)

CHUDZINKA gratuluje postępów i czekamy na fasolkę :)

Każdej z Was bym chciała coś napisać, ale nie ogarnę 20 stron do nadrobienia- myślę że mi wybaczycie ;)

Witaj MAGMUS :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956926 przez Ada2424
Melduje się po wizycie. Wszystko ok, szyjka dłuuuuga i zamknięta :) Julita waży 1810 g i gin się dziwi ze ja taka drobna a córka spora i na pewno będzie z tych większych dzieci ;) następna wizyta za miesiąc i wtedy też będzie mi pobierał wymaz na paciorkowca

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #956934 przez magmus88
Witajcie :)

Ja po testowaniu... oczywiście cisza ehhe. Zrobiłam co prawda zdjęcie.... ale na zdjęciu to już totalnie nic nie widać.... więc nie wiem czy jest sens dodawać....

Na rozmowie... hm... czułam się jak na egzaminie hehe. Kobieta wypytała o wszystko. Głównie o wiedzę teoretyczną.... ma dzwonić koło piątku. Ale i tak z moich takich szybkich wyliczeń wynika, że wcale więcej nie zarobie niż w dotychczasowej pracy a miałabym jeszcze dalej....

A co mi tam! Dodam fotę ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Widzę, że nic nie widzę hehehe. Dodam jeszcze jedno.... Tutaj już bardziej widać, moje bladzioki :) Dolny pasek jest dzisiejszy.... czyli 21 dzień. Stwierdzam : Brak owulacji.... smutek :(



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956962 przez Sandruska1995
U Mnie silna @ , bol brzucha i wymioty :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl