BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu #956710 przez moofka
Dobry :) Zośka po kaszy i po kupie właśnie tworzy budowlę z klocków, więc sobie siadlam z herbatą :)

Mari ale w ten weekend co był miała przyjść @? Zaciskam kciuki!

Magmus witaj, a dlaczego ja Ci się akurat rzuciłam w oko? :huh:

natB a Ty bylas u drugiego gina i odrzucił teorię o pcos?

Co do tych zębowych polikow to u nas były zaczerwienione i suchawe, po kilku dniach wracały do normy bez żadnych specjalnych zabiegów. Alergie to teraz Zośka miala ale plamy wyszły na pupie i dole pleców, na szczęście już znikają więc chyba udało mi się utrafić winowajce B)

Ann też mi się marzył czasami taki dzień luzu a teraz jak wrocilam do pracy to chce jak najwięcej dni tylko z Zośką :) gratuluje przewrotów Natusi :) i zamawiam zdjęcie Martusi w karnawalowym lansie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956711 przez natB
aaaa glupi tel :/// chcialam Wam zalacxzyc zdjecia z tel, a on mi wykasowal wiadomosc grrr ://///... kupie sobie tablet aco..

Mesy a e sie tak dopytam jakie Ty muwitaminki podajesz? ja podawalam wtedy tylko wit D, teraz tez musze, bo malemu nie zrasta sie ciemiaczka XD i zaraz bede mala kolejny problem... a wiesz co jeszcze mi przyszlo na mysl... czym go smarujesz przed wyjsciem na dwor? pol godziny przed spacerem?.. a tak brak mi pomyslow..

Ann biedna Ty.. rozumiem Ciebie... w sumie jkak kazda.. dobrze, ze starsza do zlobka chodzi... i ja mam ochote uciec na jeden dzien... ale tak, zeby nawet nie myslec, ze w domu czeka maz i Wlad :P.. a starsza choruje duzo, jak chodzi do zlobka? ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956713 przez natB
Moofka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


ann brawo dla Natalki :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956714 przez mesy
Nat od tygodnia siedziemy w domu bo mial te gardełko chore. Od niedzieli ma wypieki ....
Daje D w kropelkach ale od D nic mu nie bylo...od czwartku podawałam cebion Multi ....
Smaruje buzka na ok 15 min przed wyjściem no może 20 ....smaruje ziajka , bo miałam wczesniej bimbano i hippa i krostki mu wychodzily. Bambino tylko na tylek dla niego sie nadaje :P

Moof no wlacha a u Patryka nie ma żadnych plam i krostow .... :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956715 przez Patikierc
Dzień dobry!
Co prawda nie takie dobry wstałam o 6.00 bo była akcja biegunka psa :blink:
Właśnie się rozbudzam bo chwile jeszcze pospałam,pije kawe zły dzień bedzie:) A dziś mam jeszcze laserową depilacje bikini pufff.. musze się zbierać pomału bo mam na 12.00 do pracy.

Magmus- witaj! jestem też na etapie testowania mam 19dc i dalej nic,ale się nie poddaje:) bo różnie każda z nas ma.

MARI- i jeszcze nie testowałaś? :P

Mesy-śliczności:)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #956727 przez magmus88
Witam wszystkich :)

Zapomniałam dodać, że kolejną zmorą dla mnie jest brak stałej pracy :( powoli popadam w depresje z tego powodu....
Idę dzisiaj na rozmowę, ale wiem, ze to nic z perspektywami.... więc się okaże czy będę rezygnowała z dotychczasowej pracy... No a po rozmowie idę do pracy. Wrócę wieczorkiem i od razu będę testowała....

Moofka - dlatego rzuciłaś mi się w oczy, ponieważ byłaś już na tych pierwszych 200 stronach, które czytałam :)

natB - wynika z tego, że jesteśmy w jednym wieku :) co do lekarza, idę do "swojego". Jak nic nie zadziała będę szukała dalej. Myślałam już o prywatnym leczeniu... ale najpierw zobaczę co NFZ może zaproponować.

Patikierc - długo już testujesz? Jakie długie masz cykle? kiedy mniej wiecej wypada u Ciebie owulacja?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #956730 przez ann-sunshine
Moof mężu odprowadzał Martę i nie pytaj jakiej jakości zrobił foto, mogę wam wkleić z niedzieli z przymiarki stroju, też jakością nie powala bo telefonem cyknięte

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Nat Martula chodzi do żłobka odkąd skonczyła pół roku, pierwszy rok od września do maja przechorowała, wracała na maks tydzień i od nowa była chora, w drugim roku tylko 2 razy chorowała, w lipcu, grudniu, a w trzecim chorowała trochę więcej bo jej piątki idą od wakacji, ale tragedii nie ma, z gilem chodzi i tyle

Pati to z psem już się wprawiasz a propos macierzyństwa bo nieraz jest kooopa o 5 rano :silly:

Magmus powodzenia na rozmowie

Pinezka przed pierwszym porodem piłam liście z malin przed drugim nie, obie ciąże przenoszone, porody wyglądały podobnie, przy pierwszym popękałam ale nie obwiniam o to herbatki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956731 przez aggi
dzień dobry :)
ojj wyspałam się
mimo że mały obudził się o 6 :blush: to dospał do 9 :D
zjadł kaszkę i się bawi, mam nadzieję że mi pozwoli poczytać :D


moni ojjj pamiętam dobrze to ciągnięcie brzucha w dół jakby dziecko miało zaraz wylecieć między nogami :S jak tam myśli na cc? no no pakuj torbę bo co będzie jak termin Ci dadzą a tu psikus bo wcześniej się coś zacznie? :D Właśnie ciekawe co wtedy :silly:

właśnie meli dawno nie było ?

mesy dwa słodziaki na foto :kiss: :kiss: :kiss: ja byłam znów 4km ponad :P dzisiaj znowu cisnę, nie ma lekko :whistle: czerwone policzki to u nas rozległy temat. Zazwyczaj pojawiają się po spacerze jak wejdziemy do domu :) no i jak za ciepło mu.A może to też przez tą jedynkę dolną która się przebija i przebija? nie wiem. Na dziąsła kupiłam bobodent i widać było że mu lepiej po nim

Pinezka też słyszałam o liściach malin :P Ale nie stosowałam :P

natB
echh no rzeczywiście lipa jak
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
z tabletem nie lepiej ja ostatnio 3x pisałam i mi skasowało i sie wkurzyłam :P

moof dzielna mamka :D

MARI czekamy na testa :silly: :silly: :silly:

gwiazdka
nie mam pojęcia a co to jest w ogóle ? :)

majka aleś mi ochoty narobiła ale z dzieckiem to chyba nie bardzo co nie?

magmus
witaj ;) a stosujesz się do zasad testowania? nie pić 2h przed itd? jak długie masz cykle? aha nieregularne... kurka..
moim zdaniem zdecydowanie powinnaś udać się do dobrego gina z tekstem że starasz się już długo i nic z tego. Jeśli jest kompetentny to Wam pomoże

Ann
a Maksior się na brzuch nie obkręca :dry: poka księżniczkę Martę w stroju :woohoo:

Pati no to niezły
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
poranek miałaś :P oby reszta dnia była lepsza :)

A ja wczoraj śmigałam godzinę na spacerze znów. I drugi dzień bez słodyczy :side:
i @ nie ma, ale czuję ją że już niedługo........

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956738 przez natB
Aggi tyle dobreo, ze mam skladki wszystkie odciagane i nalezy mi sie zasilek macierzynski.. chociaz w 7 miesiacu ciaxzy latalam do Poz i prosilam im, zeby mi przedluzli do dnia porodu, bo kazali miu lazic do roboty do konca porodu XD ciolki...
Eee to Maks dal Ci dzisiaj pospac...
Wladnie zajadam snickersa takze Twoje zdrowie Agii :D

Annjaka pszczoleczka kochana :))) ja w zlobku na baliku uwaga bylam paziem haha :D...

Magmus powodzenia w poszukiwaniu pracy, ja wiem, ze gdyby nie znajomosci to bym w domu siedziala :/...taka prawda.. a co do lekarzy, ja lekarzom na nfz nie wierze... suma sumarum pewnie i tak bedziesz musiala isc do gin prywatnie. mozesz sobie zrobic badania hormonalne sama, koszt kosmos, wiec jak namowisz lekarza na nfz zeby dal Ci skierowanie to 150 zl w kieszeni...
Pati haha przesrane :D haha :P... biedny piesek ..a powiedz mi ktory masz zabieg depilacji? tez myslalam o tym, ale na razie wosk i kremy ida w ruch... i w sumie z plastrami mam na jakis czas spokoj :)... duzy koszt? w 1000 zl bym sie zmiescila?
Mesy kurka nie wiem co to cebion multi, ja dawalam cebion sam, ale max tydzien, bo dluzej wit C nie powinno sie podawac... teraz mu kupilam omegamed w saszetkach... po tych antyybiotykach, zeby troche wspomoc organizm no i podaje dicoflor...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956741 przez Patikierc
natB- wiesz co nie wiem jak to kosztuje bo ja u siebie w pracy(pracuje jako fryzjerka w salonie kosmetyczno-fryzjerskim) mam za marne grosze,ale mysle że po wykupieniu pakietu spoko luz sie zmiescisz,ja mam dziś drugi i nie wiem czy nie ostatni bo mało co mi odrasta. Piesek biedny ale teraz odsypia a ja już nie moge haha.

aggi- mam nadzieje że reszta dnia bedzie mniej zasrana haha

ann-sunshine- jaka pszczółka :)

magmus88- wiesz co cykle mam rózne ostatni 32 dni nie wiem kiedy mam owulke bo to pierwszy miesiac testuje,a staram się o dzidzie drugi haha wiec jestem nowicjuszem:) nie wiem kiedy powinna wypasc owulacja przy cyklu 32 dniowym ale czekaj nie wiem czy nie dzis :/ haha zobaczymy wieczorem jak zrobie test czy cos wyjdzie! wczoraj była cisza nic jedna krecha i koniec:)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956747 przez ann-sunshine
Pati tak książkowo 32 - 14 dni fazy lutealnej = 18 dc owulacja, no ale to w teorii

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956748 przez ann-sunshine
popycham

aggi szacun że ty przed @ słodyczy nie tykasz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956749 przez Patikierc
puff nowa strona!

ann-sunshine- czyli książkowo wychodziło wczoraj? Fuck! Przegapiłam haha nie przytulałam się wczoraj z mężem usnełam z książką w ręce :blink: ale wczoraj robiłam test i nic to może dziś:D

ej korzystałyście kiedyś z kalendarzyka miesiączkowego aplikacji na telefon? ja właśnie pobrałam to na tel:)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956755 przez magmus88
Pati - u mnie na testach była druga kreska ale bardzo delikatna.....

Jak pójdę do lekarza to powiem, że staramy się dłuższy czas ale przez miesiąc robiłam te testy i nie wykryło mi owulacji. Może chociaż zrobi monitoring czy ta owulacja w ogóle występuje....

Ann - Pszczółeczka prześliczna :)

Ok, zbieram się powoli! W sumie to nie wiem czy macie trzymać kciuki hehehe. Bo jeżeli zaproponują stawkę nie większą niż mam to nic nie zmieniam :) bardziej odpowiada mi praca dotychczasowa :)

Miłego dnia!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956756 przez Asiaa
Bry
Ale pogoda "piękna" :pinch: szaro-buro i pada deszcz :S

Dzięki dziewczyny za kciuki :kiss: zobaczymy jak wszystko się potoczy ;)

Mesy fotka super :)

Magmus witaj :) koniecznie pogadaj z gin, może sytuacja się rozjaśni ;)

Ann gratki dla Natki :) i kto nie poratuje jak mama? ;) jaka urocza pszczółka z Martusi :)

Mari i jeszcze nie testowałaś? :silly:

Aggi też chciałabym wstać wyspana :P ale to już chyba taka moja uroda, że się nie wysypiam :S śpię za krótko, niedobrze; śpię za długo też niedobrze :pinch:

Nie wiem czy to przez pogodę, ale na nic nie mam dziś ochoty, no może poza pójściem do domu i schowaniem się pod koc...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl