BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu #957674 przez magmus88
Witam Was wszystkie :)

U mnie ostatnie dni testowania negatywne.... w sumie to tez się niczego nie spodziewałam.

Dzisiaj z rana dostałam Okres? Plamienie? Póki co nie wiem jak to nazwać.... zaczekam, zobaczę jak się sytuacja rozwinie hehe. Trochę za wcześnie... bo to 23 dzień i 8 luteina....

Co do moich testów.... nowym kupować nie będę... bo tych mam stówę! Kupiłam 2 x po 50.... wiecie, za jedną przesyłkę. Więc trudno. Muszą być.

Ja zawsze z "tymi" sprawami miałam problemy także też się nie nastawiałam w żaden sposób, że będzie łatwo. Bądź za pierwszym czy drugim razem musi się udać. Ech.... najgorsze w tym wszystkim jest to, że taka realna szansa na zajście w ciąże jest "raz" w miesiącu.... Później znowu trzeba czekać....

Powiedzcie mi dziewczyny.... czy któraś mierzy może temperaturę??? Żeby wytropić hehe owulacje??

Patikierc - z włosami mam taki problem, że już od dłuższego czasu chciałam zmienić kolor włosów.... ale nie wiem co by mi pasowało.... wczoraj byłam u fryzjera ale podciąć końcówki.... to mi fryzjera powiedziała, ze mogę zmienić.... ale nie będzie już tego ŁAŁ. Chociaż ja uważam, że wcale nie ma ŁAŁ hehe ale ok.... już długi czas mam ten kolor.... i mi się znudził. DO tej pory farbowałam się w domu.... farbą w piance z wellatonu (wellaflex) egzotyczna czerwień.... myślałam coś o ciepłych brązach.... Jakbyś miała chęć mi pomóc daj znać... podejrzewam, że musiałabym Ci wysłać moją fotkę, żebyś się mogła wypowiedzieć na ten temat ehhehe


Miłego dnia Wam życzę :) do późńiej!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957679 przez moofka
Hej laski, ja właśnie kisze się w robocie :pinch: codziennie czytam żeby na bieżąco wiedzieć co tam u moich kuleżanek :)

Chudzinka jak tam kujki?

Zancik ja non stop miałam jakieś infekcje w ciąży, jak nie pęcherz to
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
także nie martw sie na zapas bo to wszystko jest do ogarnięcia :)

Ann widzialam cudną pszczółke :kiss:

Co do pogody to ja nie wiem jak jest u mnie bo w pracy nie mamy okien :side:

Buziakuje wszystkie
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
:kiss:
Podziękowania: julka, Chudzinka, zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957684 przez Asiaa
Majka jesteś dzielna babeczka i na pewno dasz radę pogonić to wszystko ;)

Moofka :D jesteś nieprzeciętna :laugh: :kiss:

Chudzinka daj znać :kiss:

Ula co u Was? zaglądasz tu czasami?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #957685 przez aggi
dzień dobry
zjadam śniadanie, usypiam Maksa i czytam Was
i jak tu się nie roztroić? :P


Ann u mnie póki co deszczu nie ma, ale wieje mocno więc pewnie coś przywieje :pinch:

zancik to nic złego dostaniesz jakąś furaginę czy coś w tym stylu i szybko zaleczysz :)

magmus
ja zaczęłam mierzyć temperaturę akurat w tym cyklu co się udało więc za bardzo nic nie zaobserwowałam ;) najważniejsze w mierzeniu to przespana noc, bez wstawania, stała godzina, termometr z dwoma miejscami po przecinku...

moof zarobiona kobitko :kiss:

martwię się o betkę. Dawno jej nie było! Ktoś coś???
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957689 przez joanna1991
Dzien doberek kochane :* u mnie 3 dzien spoznia sie @. W dzien spodziewanej @ mialam lekko brazowy sluz ale bardzo krociutko. Bol brzucha jak na @ ale slabsz. Piersi mnie bola. Ciekawe kiedy sie ta franca rozkreci bo chcialam testy owu testowac.
ZANCIK miejmy nadzieje ze lekarz da ci dobre leki i szybko wyleczysz sie z infekcji :*
MOOFKA milego dnia ci zycze w pracy :) ja ide na 14.30 (znoeu :()
MAGMUS ciekawe co z tej @-plamienia dalej sie rozwinie, chyba za wczesnie na @.A co ile masz cykl?

U mnie dzis zimno nawet sloneczko nie swieci, a wczoraj bylo tak pieknie :) Milego dnia wam zycze :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #957707 przez Chudzinka
Cześć Kochane :)
No już piszę
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Majka, bardzo się cieszę, że lepiej się czujesz, daj znać po wizycie, a i przed pisz kiedy masz ochotę :)
Joanna - a może coś się "święci" ;)
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #957712 przez Sandruska1995
ann-sunshine Pisalam ze ` niezabezpieczamy sie ` ;)

Joanna Daj nam pozytywa ! Trzymam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957718 przez Patikierc
magmus88- no lepsze zdjęcie ale myślę że jak z kasztanów na brązy to żadna chyba filozofia ale wiesz musze zobaczyć a i tak nie wiem czy coś poradzę bo tym musi się zająć fryzjer w salonie,bo chyba na własną rękę nie bardzo.. choć spróbujemy,coś poradzić więc zdjęcie --> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

moofka- a jakie lubisz? :pinch:

iii obiadek się robi:)

joanna1991-może faktycznie coś na rzeczy? albo na złość żeby się czas do testowania wydłużył.




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957720 przez Pinezka
Chudzinka - super wiesci no i co za niespodzianka fajna z tymi lekami :woohoo: Trzymam kciuki bardzo mocno :kiss:

Joanna - moze to plamienie to implantacja byla? Test cie nie kusi, skoro termin na @ juz minal? Please please, dawno juz zadnego pozytywa nie bylo :cheer:

Magmus - ja mierzylam temp, wez pod uwage wskazowki Aggi i potem jakas dobra aplikacja, ktora ci w interpretacji pomoze i tyle. Owufriend w necie albo ovuview na komorce. Mi w mierzeniu temp najbardziej podobalo sie to, ze pomaga wykryc, czy w ogole doszlo do owu. Testy owu pokazuja tylko, ze organizm sie do niej przygotowuje, ale nie daja gwarancji, ze bedzie, natomiast skok temp potwierdza, ze byla i mozna tez wykryc np slaby progesteron w drugiej fazie cyklu.

Dziewczyny, bylam wczoraj na tej szkole rodzenia z tutejszego NFZ i fajnie :) Godzina pogadanki i zadawania pytan, potem troche cwiczen na krazenie, miednice i plecy i na koniec relaksacja z symulacja skurczy i wlasciwym oddychaniem na kazdym etapie skurczy. Polozna z zegarkiem w reku mowila:" uwaga, nadchodzi, nadchodzi" i wszystkie (7 nas bylo) zaczynalysmy oddychac wg wskazowek ;) Potem, kiedy ten teoretyczny skurcz mijal, zaczynalysmy oddychac gleboko i mialysmy sobie wyobrazac przy tym otwierajacy sie kwiat (taka analogia do szyjki macicy, haha :lol: ). I tak z 20 min.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #957748 przez Ada2424
U mnie też dziś deszcz :( pierwsze pranie ciuszków Julitki zrobione :) w poniedziałek biorę się za prasowanie powoli trzeba już zacząć bo czasu malutko :woohoo: zrobiłam z Mężem gołąbki na obiad z sosikiem pomidorowym :) teraz leżę i leniuchuje ;)

Aggi tez się martwię o betke :( pisałam do niej zaraz po świętach i mi nie odp dziś tez pisałam widzę ze odczytala ale nie odezwała się a zawsze odpisywala no i ostatnio na forum logowala się miesiąc temu :unsure: kurcze mam tylko nadzieje ze to nie oznacza nic złego.

Chodzinka kochana trzymam bardzo mocno kciuki :kiss: :)

[/url] [/url]
Podziękowania: Chudzinka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957763 przez monique1983
Chudzinka - super! takie wieści cieszą :) Trzymam cały czas mocno kciuki :)

Pinezka - to fajne zajęcia :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957785 przez gwiazdka2014
Hej

Chudzinka trzymam kciuki i Antos tez... juz niebaeem bedziesz mama :*

Mam info od Betki, ----Dziękuję, że się martwicie.Dziewczyny u mnie wszystko ok. Tylko ostatnio przez miesiąc nie miałam neta bo sieć u mnie na osiedlu robili. Cały dzień jestem z Igą, a ro bardzo ogranicza czas i do tego mój mąż wyjechał na 1,5 miesiąca na kurs, więc wszystko na mojej głowie. Wieczorem to już tak padam, że nie mam siły odpalić forum. Postaram się zajrzeć do Was bo tęsknię za Wami ale z czasem bardzo kiepsko jak nie ma Michała.

Powiedzialam jej ze nas nastraszyla i ma sie szykowac na jeza, płci jeszcze nie zna, moze dzis wejdzie na forum

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957815 przez zancik
Hej Kobietki :)
Joanna a może to fasolinka? ;)
Chudzinka dalej trzymam kciuki :kiss: super,że tak mało zapłaciłaś za leki ;)
U mnie dziś okropna pogoda do tego głowa mnie boli :( szykuje obiadek i zaraz biore sie za sprzatanie :) Po obiedzie jedziemy do Sellgrosu na małe zakupy :) Miłej niedzieli Wam zycze Kochane :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957831 przez moofka
Heloł ja znowu w robocie :pinch:

Pati ja lubię takie co nie pierdaczą od rzeczy :P

W ogole to taka ze mnie forumowa wredna świnka jest :woohoo:

Joanna przetrwalaś wczoraj w robocie? Bo ja ledwo wysiedzialam a dzisiaj znowu powtórka....

Chudzinka pamiętaj że to wszystko w imię potomka! Zaciskam kciuki za hodowlę jajek :kiss:

Pinezka fajna szkoła rodzenia, gorzej jak ten kwiat otwiera się przez 20 godzin :P :evil: czego oczywiscie wcale nikomu nie życzę ;)

To chyba tyle ode mnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957839 przez natB
Jestem :)... eee Betki nie znam, ale pozdrawiam :) mam nadzieję, że uda jej się zaraz ogarnąć jakiś internet i dołączy do starej ekipy :)

Słuchajcie moje miłe :)... od wczoraj ani widu ani słychu mojej @, poszła już sobie... więc stwierdziłam, że od dzisiaj zacznę testować cały cykl... powiedzcie mi, jeśli wyszła druga krecha, ale dość słaba załącze foto

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
to znaczy, że za kilka dni będę miała owu?... w ogóle to coś znaczy?... jestem gęga z tymi testami, więc licze na info heh :)

Joanna i jak tam @ przyszła?

Moofka biedna Ty.. pracujesz w niedzielę... katoorga :(

A ja wczoraj byłam u fryzjera, na zakupach, bez dziecka i męża :).. aaaa zakupy zrobione w mig dosłownie... jeden sklep, 2 bluzki, sukienka i sweterek :D szła normalnie, ale na więcej mi brakowało czasu, a już po pół h dostałam tel gdzie jestem i kiedy wracam :)... obcięłam się na chłopaka a co :))

Dzisiaj mamy wychodne do kuzyna Włada na urodziny, a jutro od nowa zaczynamy tydzień, poranne wstawanie, wożenie dziecka do niani bleeee yhm
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl