BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu #958187 przez monique1983
Hej dziewczyny :) Jakoś strasznie mi przelatują ostatnie dnie, a to na lekarzach, badaniach, praniu i prasowaniu itp. Z samopoczuciem też już jakoś gorzej. Na szczęście skończyłam z praniem i prasowaniem wyprawki, teraz zostaje tylko torbę spakować :) Dzisiaj miałam pobrany wymaz w kierunku GBS i miałam pierwsze KTG na szczęście wszystko ok, skurczy brak. Na wizycie 30.01 powinnam już wiedzieć na kiedy mam termin cc, ale prawdopodobnie koło połowy lutego.

A teraz lecę Was poczytać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958274 przez aklim88
Takie to wszystko skomplikowane :) już wolałabym wpadkę niż to wyczekiwanie, testowanie i życie w niepewności.

Dzięki za rady.

Cieszę się tylko, że moja córka nie nastawiła się jeszcze jednoznacznie czy chce mieć braciszka czy siostrzyczkę i nie trzeba celować w płeć, co utrudniło by sprawę.

Ps. Czy mogę prosić o meldunek? Bardzo mi się u Was spodobało :)



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958280 przez MARI
Hej kobietki :) trochę was doczytałam, ale jutro dokończę i coś odpiszę więcej bo mam wolne- hura :woohoo: :woohoo:

Witaj AKLIM :) melduj się tutaj www.zapytajpolozna.pl/forum/planujemy-ci...unek?start=75#954820

DOBRANOC :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958281 przez moofka
natB Zośka też już nie zauważa że ja wychodzę, wiadomo że trochę mi przykro ale wolę tak niż dzikie ryki :blink: a o której młody wstaje jak Wy na 7 do pracy macie? Zośka to kima do 8 :whistle:

aggi współczuje tego pęcherza :pinch: ja odpukać mam spokój od zaciążenia aż do dzisiaj :) ale furagina tak czy siak musi być w zapasie.

Aklim88 witaj :) ja łapałam siuśki do rosenthala czyli
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Monique poka bebolka :woohoo:

Joanna jak tam na froncie? Testowalas z rana czy przyszła ta wredna franca?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958284 przez aklim88
Moofka szacun, ja przy mojej niezdarności zalałabym całą podłogę w łazience albo utopiła zawartość w sedesie :laugh:

Mari dziękuję za link.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958292 przez ann-sunshine
Moof u mnie reżim od najmłodszych bo w żłobku śniadanie o 8 więc kwadrans przed trzeba przyprowadzić

Aklim potestujesz to nabierzesz wprawy

Asiaa suwaczka nie widzę. Na jakim ty teraz etapie jesteś??

Agni jak Pola? Co z twoją pracą? Siedzisz rok w domu?

Ula? Julka? Mesy a ciebie też wcielo? Patryk zdrowy? Ferr a jak Kubus? Coś laski zaniemowilyscie ostatnio.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958322 przez joanna1991
Hej wam dziewczyny! Niedawno wrocilam z pracy, wykapana jestem wiec znalazlam chwile aby do was napisac :) kochane nie testowalam drugi raz bo sie wkurzylam, ale juz dzis chyba zaczyna sie rozkrecac ta wredna @ ... a co to za te zele wspomagajace? Myslicie ze one naprawde pomagaja?
AKLIM witaj :)
MARI zazdroszcze ci wolnego :p
A wiec w tym miesiacu bede testowala owu Z wami :D
Lece spac kobietki :*
P.S. czytam was na bierzaco :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958339 przez natB
czesc szesc :)...

Wczoraj bylam tak wsciekla doslownie, jak osa... glowa mi pekala... maly znowu zaczyna cos tam mi churchlac biedaczek :( ledwo co niecale 2 tygodnie jestesmy pod odstawieniu antybiotyku :( eh... no nic podalam mu wit C, na sniadanko mial buleczke mleczna z miodem i mam nadzieje, ze pomoze cos... normalnie zdenerwowalam sie eh...

Moofka my na 7 do pracy, wstajemy o 5:50, ja sie szykuje w 20 min, malego budzimy o 6:10, myje zabki, robi siusiu i sie ubieramy, wypija ciepla herbatke i ruszamy do niani :) kawalek mamy, wiec o 6:25 musimy najpozniej wyjechac, od niani do pracy mamy 5 min :P punkt 7 wchodzimy heh :P...

Joanna co do zeli, ja nie wierze w takie "bajery" :P

wiecej postow nie widze i zgubilam watek co mam pisac :)

Ja juz w sumie testuje i mam cykora, ze jednak gin bedzie miala racje.. no, ale dzielnie wyczekuje II kreseczek :)
Troszke nas sie zebralo :) :) z owu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958341 przez natB
Monique3mam kciuki za ujemny wynik gbs! :) obys nie miala tego cholerstwa :)... ostatnie tygodnie najgorsze, w sumie, ale ja mialam patent, ze liczylam ostatnie wknd, ktore spedzilismy z mezem jeszcze w dwojke :)... chociaz z czasem po porodzie bedziesz miala chwile, ze bedzie brakowalo Tobie tego czasu z brzuszkiem :))) takze ciesz sie kochana :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958343 przez aggi
dzień dobry :)
ale mglisto i brzydko za oknem
dzisiaj spaceru nie będzie - kuruję się tą furaginą nieszczęsna JA..
Maksiu się bawi, matka ma kawę jak codzień :D


moni no to fajnie że wsio OK i skurczy nie ma :) A czas Ci niby będzie leciał a potem zacznie się ciąąągnąć :D Kącik malucha gotowy?? POKA :D

aklim pytanie się dziecka jakie chce rodzeństwo wg mnie to głupota. Bo co jak nie wyjdzie? Dziecko się zbuntuje, znienawidzi? nigdy bym dziecka nie pytała tak na serio co chce, jakiej płci. Bo można przypadkiem go potem zawieść

moof ja też miałam spokój baaardzo długo.. aż do wczoraj. Ale tablety działają :silly:

joanna ja tam w cuda niewidy nie wierzę czyli w te wszystkie żele niby wspomagające :) No chyba że gin by mi polecił to może bym próbowała :)

u mnie @ już nie ma chyba :) Więc testowanie się szykuje od jutra :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958348 przez mesy
Ann jestem , jestem :P
Patryk jednak miał alergie na herbatkę :P odstawiłam i jest ok :) witaminy wprowadziłam na nowo i nic mu nie ma :)
Może ta melisa zamiast go uspokoić to rozpalała policzki haha

Aggi zaś z przecherzem sie meczysz...bidulo..

Nie wiem co u kogo , bo nie czytałam :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958351 przez Sandruska1995
Hej. Mi @ skończyła się dwa dni , ale cały czas mam brązowe plamienie. Idę dziś do lekarza . :)
Powodzenia dziewczyny ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958371 przez zancik
Dzień dobry Kochane :)
Czytałam Was ale już połowę zapomniałam co i jak :angry: U mnie dzis też okropna pogoda ja chcę słońce :)
Aggi bidulko mam nadzieje,że furagina szybko pomoże :kiss:
Joanna ja też nie wierzę w te cudowne żele ;)
Aklim witaj :) Widzę,że dziewczyny juz Ci napisały co i jak ;)
No to nie długo posypia sie nam tu testy owu i mam nadzieję,że ciążowe też :) Trzymam kciuki za Was wszystkie ;)
Ja już nie moge doczekać się czwartkowej wizyty ciekawa jestem co gin powie na te wyniki moczu B) A i dzidzie znowu zobaczę :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958375 przez aklim88
Aggi nie pytam sie dziecka czy chce siostrę czy brata. Czasami dziecko sobie samo wymarzy, zeby byc tak jak bohater z bajki, np. Świnka Peppa, która ma małego braciszka i wtedy są schody. Moja córka sama zaczęła mowić, że chciałaby i na szczęście zmienia jej sie to w czasie. Chciałabym uniknąć jej rozczarowania i nie pytam.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958391 przez aggi
mesy fajny avatarek ! Maks ściepuje takie trampuchy z nóg i zła jestem bo mega mi się podobają ......

Sandra
powodzenia! napisz potem co i jak

zancik furagina działa jest lepiej :)

aklim właśnie o to mi chodziło :) By uniknąć rozczarowania dziecka :) bo czytając że "Cieszę się tylko, że moja córka nie nastawiła się jeszcze jednoznacznie czy chce mieć braciszka czy siostrzyczkę" zrozumiałam że pytaliście ją co chce :)
Podziękowania: mesy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl