BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu #957407 przez aggi
dzień dobryy
Słonko znów pięknie świeci Tak to ja mogę :blush:
@ na całego ała !
Maksior maruda ;)


Ada nie martw się :) A 3500 to całkiem normalny dzidziuś, Maks miał 3520 i wyszedł :) A dziewczynki podobno drobniejsze są :) Dasz sobie radę :) a waga mamy nie ma nic do wagi dziecka :) Ani genetycznie to nie jest powiedziane że np po ojcu waga będzie :) Mój S ważył 4900 :blink: ja 3180. Maks jak wyżej pisałam 3520 :) Mi go lekarz nie ważył tak za każdym razem. Mówił że usg kłamie, nie powie idealnych wartości. Jedynie szacował mi wagę końcową najpierw na 3kg potem na 3300-3500, a ostatecznie powiedział że stawia na 3500. Nie pomylił się :)

nat fajnie że wizyta poszła OK

majka no Twoje dziewczynki przebiły wszystko wagowo :D przypomnij w których tc się urodziły?

zancik nic Ci z tych badań nie wywróżę, masz tam normy jakieś podane??? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957408 przez Pinezka
Zancik - uj, to na infekcje wyglada :dry: A kiedy masz wizyte u lekarza, zeby mu wyniki pokazac? Moze to zle samopoczucie to od tego? Boli cie pecherz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957418 przez natB
zancik no na moje chyba infekcja? jakies objawy masz?... ja to z infekcjami cala ciaze sie kulalam :/ co 2 tygodnie u gin... co chwile tabletki, globulki...

Co do witamin, ja bralam cala ciaze femibion i Wlad nie byl duzy... wiec nie wiem od czego zalezy waga :)... bardziej moze geny? ja wazylam niecale 3500 gr ja sie urodzlam maz podobnie..

Majka oo jaa ale baby rodzilas :D hehe :)) bosh i sn? dalas rade :) szacunek :))

Chudzinka powodzenia :))

ann w sumie nie wiem, ale wiem, ze na pewno ta mmr co szczepi sie w 13 iesiacu... za 2 miesiace z Wladem musze isc na 3 dawke jeszcze jakies szczepienia :P ja tam nie ogarniam tego hehe... wiosenne porzadki??? aaaa srodek zimy jest :D.. zaraz przyjdzie snieg... :D zobaczysz :D

aggi powodzeni z Maksem maruda.. u nas Wlad wczoraj byl mega wymeczony, takze taka maruda, ze po 18 juz spal :D
Podziękowania: Chudzinka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957425 przez majka1987gnoWlkp
Nat tylko sn... Gdyby było zagrożenie życia to tylko wtedy i wyłącznie wtedy zgodzilabym się na cc. Panicznie boję się wszelkich operacji i znieczulenia w kręgosłup. Także na żywca :-)
Aggi moje Panny 37+ i 38 +... Obie przed terminem :-)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #957426 przez zancik
Nat b,Pinezka żadnych dolegliwości nie mam wizyta za tydzień w czwartek .
Aggi normy są obok ;) Wstawie fotkę moze bedzie łatwiej :)

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957438 przez Ada2424
Dzięki Kochane, uspokoiłyście mnie :kiss: dziś dostałam ostatnia paczke z gemini z chemią i kosmetykami dla Julisi i jutro planuje włączyć pierwsze pranie i powoli stopniowo sobie prasować :) jejku to już tak blisko aż się wierzyć normalnie nie chce :woohoo:

Zancik też mi się wydaje, że infekcje masz :unsure: ale dostaniesz leki i będzie wszystko ok :)

[/url] [/url]
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #957439 przez aggi
zancik teraz to widać ładnie. No infekcja raczej. Nie czujesz sie jakos gorzej??? nie martw się dostaniesz leki i będzie OK :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957440 przez Asiaa
Patikierc to dobrze, że czekasz choć 5min. Ja kiedyś na początku dość szybko odczytywałam "wynik" i wyrzucałam je do kosza, ciągle słabo było widać cokolwiek i dopiero potem wyszło, że robiłam to za szybko i test nie miał kiedy wybarwić się do końca ;)

Natkka moim zdaniem śluz nie tylko wskazuje bezpośrednio na owu ale na dni płodne, które są przed, w trakcie i ciut po owu ;)

Mari :kiss:

Ogólnie w testach najważniejsza jest ich czułość, im czulsze tym lepsze ;)

NatB fajnie, że wizyta lekarska przebiegła pomyślnie ;)

Zancik skończyłaś już 12 tc :woohoo: ale ten czas leci :blink: na temat wyników się nie wypowiem bo nie znam się

Chudzinka trzymam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957445 przez zancik
Ada zazdroszczę Ci,że to juz nie długo mam nadzieję,że mi tez szybko czas zleci ;)
Aggi właśnie czuję się dobrze.Pęcherz też nie boli ani nic mnie nie piecze.Miesiąc temu też miałam bakterie ale było ich tylko 800 a teraz 1300 :( Wtedy lekarz powiedział,że nie ma się czym martwić tylko teraz pojawiły się te krwinki białe i kryształki szczawianu wapnia :blush:
Asiaa no ja sama nie wiem kiedy to zleciało ;)
Chudzinka kciuki zacisniete :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957461 przez meli1990
ann-sunshine dzięki mam nadzieje ze będzie szybki poród

Majka trzymam kciuki żeby też dobry nastrój już został ty moja dobra wróżko :)

zancik na te szczawiany wapnia to musisz dużo pić a najlepiej sok żurawinowy albo jeść żurawinę powinno pomóc
Podziękowania: majka1987gnoWlkp, zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #957513 przez Sandruska1995
Hejka. . Teraz niech się dzieję co chce w sumie i tak się nie zabezpieczamy :)

:blink: Moja @ już sobie poszła, trwała dość krótko zwykle mam 6 dni . :blink: . Mój M, cały czas twierdzi że piersi mam coraz większe , ale ja nie biorę nic do siebie i mu tłumaczę że nie ma takiej możliwości skoro miałam okres. a On swoje bo, jego brata żona żona miała normalny okres przed 3 miesiące pierwsze w ciąży i wtedy się dopiero dowiedziała że jest już tyle bo @ się zatrzymała . :unsure:

To w tym miesiącu nie mamy pozytywa jeszcze? Kto jeszcze styczniowe testowanie ma przed sobą?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957520 przez aggi
No my po spacerku godzina chodzenia w słoneczku normalnie WIOSNA :woohoo:
szkoda że na jutro zapowiadają już u mnie deszcz :dry:
Teraz czekam na emka aż wróci z pracy :)

Udanego popołudnia !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957663 przez ann-sunshine
Dzień dobry,

Majka faktycznie, twoje córy wagowo hm no duże się rodziły, tym bardziej podziw dla Ciebie

Pati cykle masz w miarę regularne. Nie pozostaje ci nic tylko przetestować ze 2 - 3 cykle lub iść do gina i będziesz miała jasność

Zancik pewnie leczenie cię czeka

NatB ty mnie śniegiem nie strasz :-P

Chudzinka jak tam?

Sandra ja już do końca zgłupiałam, sama sobie zaprzeczasz. Yyyyeee nie da się starać przy zabezpieczaniu się, więc niech się dzieje co chce raczej w tym wypadku nie zadziała

Aggi u mnie ten deszcz na dziś się sprawdził, a u ciebie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957664 przez Patikierc
Dzień dobry!
Wczoraj padłam jak stówka! Dziś już na nogach od 6.30 spacer z psem teraz kawka! Jak dobrze mieć weekedn! Dziś mam gości wiec coś trzeba ogarnać,hmm jakieś siły witalne i powróciły?

Wczoraj testowałam znów nic,ale jeszcze troche do @ zostało wiec się nie poddaje.

ann-sunshine-myślisz że coś da dalsze testowanie? Bo skoro nie wykryło? ale może na kolejny cykl się odblokować?

sandruska1995- mi cycochy na okres rosną,już z lekka zaczynaja a potem nikną :lol: najlepsza jest taka strategi robisz cos chcesz bez zabezpieczenia ja ją stosuje! Pierwszy cykl jak się starałam bo oczywiście urojona ciąża :laugh: a teraz już luzzzz... :P




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957670 przez zancik
Hey Kochane :)
U mnie dziś znowu słoneczko świeci aż miło i japa się cieszy :laugh:
Ann pewnie będzie tak jak mówisz oby tylko to nic złego nie było :( W czwartek będzie wszystko wiadomo ;)
Pati tak jak Ann pisze może akurat teraz trafił Ci się cykl bezowulacyjny czasem tak się zdarza testuj jeszcze pare cykli i będziesz wiedziała albo do ginka się zgłoś ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl