BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu #958008 przez aggi
dzień dobry
u nas dzisiaj dzień się zaczął o 8:30
nocka małego 19-6-8;30
za to ja nic się nie wyspałam bo pęcherz chyba mi przewiało
i siku co chwilę i głupie uczucie :( no na chwilę zasnęłam jak mi
się śniło że furaginy się nałykałam i mi przeszło..
rano idę do apteczki a tu dupa po furaginie tylko pudełko zostało :(
Więc muszę dzisiaj skoczyć do apteki echhhh..No to się wyżaliłam !
@ jeszcze ciut u mnie hula, 5dc mam :) Niedługo testowanko !
Ale jestem ciekawa co TAM u mnie słychać. Zeszycik na testy już założony :blush:


joanna testuj ciążowy :side: masz rację nie poddawaj się :)

Chudzinka :woohoo: 9zł no pięknie :D Kłujcie się kłujcie ! Zaciskamy kciuki, TY WIESZ :) :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Pinezka fajnie że możesz na dwie szkoły rodzenia sobie śmigać :)

Ada
jeju no nieciekawie ... BETKA odezwij się !

gwiazdka dzięki za info :) BETKA odwołuję rozkaz :D hehe

natB taki test świadczy o tym że jest negatywny :) owu będzie nadchodziła jeśli druga krecha będzie taka sama lub ciemniejsza niż testowa :)

Sandra przecież niby testy owu kupowałaś i czekałaś na paczkę itd?? Czy pomyliłam fakty??? :P

magmus
kolejna @ kolejne nadzieje :* Nie poddawać się kobitki :)

PAti wyjazd służbowy do SPA :blink: :blink: :blink: dobre też chcę taką pracę :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958024 przez natB
wow brawo Maks :)tos to poszalal :)...Aggi zdrowka zycze, ja mialam raz w ciazy zapalenie pecherza udreka :/...
Danke za info co do testow, no u mnie dzis 8dc jaram sie niesamowicie tym testowanie XD :P... zeszyt mam, wkladalam tesciory, zapisuje daty.. wpadne w uzaleznienie XD juz bez testow ani rusz heh :P

Pati zazdroszcze pracy :D eee czas chyba pomyslec o zmianie fachu heh :P... bo ja u siebie popadne w depresje :P...
Marze o wakacjach XD...

Wczoraj u nas na fb listop. mam pisaly dziewczyny o forumowych oszustkach :D eee tez sie z takimi spotkalyscie? :P... ze niby w ciazy, potem poronily...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958045 przez aklim88
Cześć dziewczyny,

jestem tu nowa i mam nadzieję,że przyjmiecie mnie do swojego grona.

Mam kilka pytań odnośnie testów ovu itp. Jakby mógła któraś z Was wesprzeć radą, to byłabym ogromnie wdzięczna.
Otóż w sierpniu skończyłam brać pigułki anty i od tej pory staramy się z mężem o drugiego dzidziusia. Jakoś do tej pory udawało mi się podchodzić na luzie i oprócz notowania poszczególnych cykli nie zawracałam sobie szczególnie staraniami głowy. Raz spóźnił mi się @ tydzień, była już nadzieja, ale niestety.

Z biegiem czasu moje pragnienie jest coraz większe i wątpliwości co do pozytywnego rezultatu też, więc postanowiłam się zaopatrzyć w testy OVU. Niestety nie wiedziałam wtedy o tym forum i kierowałam się ulotką testu i stąd wątpliwości...

Mam cykle 34-35dni, raz tylko 41, więc zaczęłam obliczać datę od której mam wykonywać testy OVU, wyszło że 17dc. Tylko coś mnie tknęło 16dc i zrobiłam test. Jakie było moje zaskoczenie jak wyszły dwie takie same kreski, 17dc druga kreska była już prawie niewidoczna. 16dc było przytulanko. Czy jest jakaś szansa na powodzenie w moim przypadku?

Przestałam wykonywać testy w tym cyklu. Myślicie,że powinnam je kontynuować czy zaczekać do następnego cyklu?
Jeszcze mam jedno pytanie, używaliśmy żelu durex play, jest na nim napisane,że może on powodować zmniejszenie ruchliwości plemników...trochę się zmartwiłam,że głupi żel może zniweczyć wszystkie szanse.... macie jakieś doświadczenie z tym związane?


Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi.


Pozdrawiam



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958054 przez natB
Witaj witaj :) Aklim :)

co do testowania, to ja bym testowala caly ckl... przynajmniej 2-3 cykle, skoro masz nieregularne... u mnie na ulotce niby tez jest napisane, ze od 11 dc testowac, a zaczelam od 7 dc, bo moze anoz owu mam wczesniej :)... takze nie przestawaj testowac.. co do krech, jest napisane, ze potestowaniu pozytywnym ma dojsc do stosunku w ciagu 24-48 h wiec powinno byc hmm owocne :D... chyba, ze dziewczyny maja inne info :)

A Twoj pierworodny ile ma? :)

A co do zelu nie wiem, bo nie uzywalam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958059 przez natkka
Witaj aklim. Czytałam, że te żele faktycznie może wpłynąć negatywnie na zajście w ciąże, są natomiast takie które wspomagają. Muszą jednak mieć przenikalność na posiomie 340 a ph na 7,16 :)
nat - ale po co ktoś miałby tak oszukiwać? nie do końca rozumiem.
Podziękowania: aklim88

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958060 przez aklim88
Dziękuję natB za szybką odpowiedź. Mamy córcię 3,5roku. Tak jakoś życie się potoczyło, że wcześniej nawet nie myśleliśmy o drugim, a teraz juz bardzo byśmy chcieli, łącznie z córką.

To będę testować dalej w takim razie i muszę poszukać gdzieś tańszych testów, bo te co mam kosztowały ok funta za sztukę



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958065 przez aklim88
Dziękuje nattka.

Znasz może jakąś markę tych wspomagaczy?



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958071 przez natkka
Niestety nie, oglądałam je jakiś czas temu w internecie - wystarczy wpisać żel intymny wspomagający zajście w ciąże i coś znajdziesz. Sama nie używałam więc ciężko mi coś polecić :)
Podziękowania: aklim88

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #958073 przez natB
Natka no wlasnie nie wiem, dlaczego tak niektore sie zachowuja.. przypuszczam, ze chodzi o "bycie" w centrum zainteresowania.. mi sie osobiscie nie zdarzylo kogos takiego spotkac, ale moim kolezankom owszem, zdarzaly sie nawet na tym forum... ale oczywiscie to znam z opowiadan moich listopadowek... dziwne zjawisko

Aklim poszukaj na ebay, pewnie znajdziesz... u nas w PL za 50 sztuk zaplacisz niewiele ponad 20 zl :)...
A no i poradze Tobie to, co mi dziewczyny poradzily
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: aklim88

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958082 przez aklim88
Dzieki natB. Patrzyłam właśnie przed chwila na ebay i znalazłam podobne. Tylko muszę znalezc jakiś patent na moczenie tych pasków, bo dotąd używałam tylko strumieniowych testów.

mam nadzieje, że w końcu sie uda. Ostatnio sie udało po jakiś 5 miesiącach od odstawienia anty. Tylko zeby sie za bardzo niezafiksowac... Na szczescie maź zawsze obraca to na dobre i mówi, że ma przynajmniej wiecej zabawy.

Będę testować dalej i czekać i zobaczę co z tego bedzie.

Dzieki za przyjęcie do grona. Ciesze sie bardzo. Przez ostatnie pół roku 2 razy sie przeprowadzałam i nie mam nawet teraz z kim pogadac...



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958110 przez Sandruska1995
Tak zamówiłam i czekałam ale to była paczka z testami ciążowymi która do dziś w sumie nie dotarła a sprzedawca na swój koszt wysłał mi drugą . :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958120 przez Asiaa
Moofka jak już sama ułożysz grafik to na pewno będzie Ci wygodniej :)

Joanna chyba nie rano robiłaś ten test? Sikaj z rana to będzie bardziej wiarygodny :kiss:

NatB też mi się wydaje, że lepiej iż nie było histerii przy zostawianiu u niani, bo tak to i Ty i Władzio jesteście spokojniejsi ;)

Aggi to ładnie mały pospał :) ponoć jedzenie żurawiny też potrafi pomóc w tych sprawach ;)

Aklim witaj :) Widzę że dziewczyny już Ci napisały co nie co ;) Jeśli chodzi o zanurzanie testów to w aptece możesz kupić pojemniczek na mocz lub używać starego kubka/słoika czy nawet kieliszka ;)

Julka co u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958150 przez ann-sunshine
Aklim witaj, poszukaj tanich testów w necie i raczej zacznij wcześniej niż 17 dc testować i jeżeli będą śliczne dwie krechy to po pozytywnym już bym nie testowała, testowanie do końca polecam wtedy kiedy pozytywnego testu brak

Natuśka dziś 5 miechów kończy, a ja zawiozłam papiery o rodzicielski do księgowości, akurat na szefową się natknęłam :blink:

resztę później bo pędzę obiad mieszać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958151 przez Patikierc
Aklim- hejka :) Ja też pierwszy miesiąc testuje, co do żeli nie stosuje ale mam ulotkę w domu z takimi żelem polecana mi klientka. Ja do moczenia używam kieliszka masakra haha mąż się śmieje z tego ale dość wygodnie.

Ja sobie pracy nie zazdroszczę może fajniebo wyjazd ale dużo roboty.. I nieraz Kijowa atmosfera. A to dużo zmienia. Ale ważne ze jest praca.




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958170 przez aggi
byłam z Maksiorem w aptece po tę furaginę uffff pierwsza dawka zjedzona :pinch:
Mały ma drzemkę, matka ma chwilę na neta
Za niedługo mężu wraca :)

witaj aklim ;) jeśli kreski były takie same to pewnie że jest szansa :) Najlepiej testować od razu po zakończeniu okresu. Pierwsze cykle przetestowane w całości powinny rozwiać wątpliwości kiedy spodziewać się owu. co do moczenia testów to kubeczek jednorazowy i siuśkaj do niego a potem dokładnie myj :)

Sandra
wiedziałam że coś tam kupowałaś :D

Ann z Natki duża panna gdzie to zleciało ja się pytam :huh: B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl