BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu #957841 przez Ada2424
Moff tys jest dobra agentka :P zawsze się usmieje z Twoich postów ;) współczuję pracy w niedziele.

Nat u mnie taka druga blada kreska pojawiała się nawet na tydzień przed owu :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957896 przez joanna1991
Witajcie kobietki :* jak wam mija niedziela?ja z mezem wzielam sie za porzadki bo zapuscilismy mieszkanie jak nie wiem co...
Kobietki na chwile obecna w dalszym ciag. @ brak. Kurcze to podejrzane bo ta moja lekarka powiedziala ze po tym bromergonie napewno zajde w ciaze. Dzisiaj jest 30 dc a ostatnio mialam juz co 26 dni. Nie wiem co sie dzieje i zaraz ide doapteki bo moja ciekawosc strasznie mnie zzera. Leki biore regularnie i wkurze sie jak znow hormony szaleja :\
MOOFKA ja wczoraj ledwo co w robocie wytrzymalam,dzis wolne a od jutra do piatku znow same popoludniowki :\ idzie sie wykonczyc.
Jak zrobie testa to dam wam znac :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957897 przez Patikierc
NatB- nic nie znaczy.. (kiedyś myślałam że na zbiżające sie owu nie.. kiedyś tak miałam a i tak owu nie mam puki co..)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957928 przez Asiaa
Chudzinka super :) kciuki trzymam cały czas :kiss:

Pinezka przy dwóch szkołach rodzenia to poród chyba niczym Cie nie zaskoczy ;)

Gwiazdka dzięki za info o Betce :)

Moofka widzę że wróciłaś do pracy i to tak z grubej rury odrazu...

NatB możliwe że kreska będzie ciemniała aż do dnia owu, a jeśli w kolejnych dniach testowania nie będzie widoczna to też się nic nie martw ;) bo możliwe że pokarze się porządnie dopiero przy skoku LH ;) Fajnie że zakupy udane ;)

Joanna to czekamy na wieści :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957934 przez moofka
natB te testy to różnie nam wychodziły, jedne miały cały czas bladziochy i maliny przy owu a ja nie miałam ni cienia kreski i nagle bum maliny ;) musisz przetestować cały cykl i będzie wiadomo co i jak :)

Joanna trzymamy kciuki!

Asiaa no niestety stanowisko zobowiązuje więc no....
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Piszcie jutro dużo bo ja znowu do roboty idę to będę miała co podczytywać :side: bo w weekend to się jawnie lenicie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957940 przez natB
Moofka sry, ze się spytam, ale kiedy masz wolne :D... noo z grubej rury od razu :)... ale Zoś dziś też z nianią?...

No właśnie... ale zdziwiłam się, że wyszły w sumie, bo myślałam, że w ogóle nic, a później dopiero.. no, ale spoko loko... testuję dzielnie :D.. co prawda pisze, że o tej samej godzinie każdego dnia, więc od jutra zaczynam testować ok. 19 :D... albo hmm może lepiej o 16 XD... żebym nie zapomniała XD... z moją pamięcią jest ciężko...

I ja będę jutro więcej pisać, bo wknd taki był zabiegany... jak każdy.. człowiek ani nie nacieszył się domem, ani dzieckiem, ani mężem XD...

Joanna fingersy dalej zaciśnięte :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957947 przez moofka
nat we wtorek mam wolne, uff.... na luty sama sobie ułożę grafik więc będzie lepiej :) a w weekend Zośka urzęduje z tatusiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957973 przez joanna1991
Kochane test wyszedl mi negatywny..... ta moja @ w kulki sobie ze mna leci. Niech w koncu przylazi bo chce testowac owu.. jest mi smutno ale sie nie poddaje! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957975 przez Sandruska1995
Hej. U mnie nic nowego , czekam na telefon z pracy o podpisanie umowę :)
@ sobie już poszła , więc zaczynamy żyć na luziku i bez paniki testowania :) Zakupię sobie jutro testy owu , ale i tak chce na spokojnie wszystko :)
Trzeba się ogarnąć , bo później tylko się zawodzi .
Dobrej Nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957984 przez magmus88
Hej :)

Ja właśnie wróciłam z pracy.... kładę się spac :) Poczytam Was jak wstanę...

Moje "niewiadomoco" przerodziło się w @.....

Dobranoc!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957985 przez natB
witam z rana :) ja juz walcze w pracy..

Dziewczyny po prostu wrzesien 2015 to nie byl nasz miesiac do rodzenia dzieci:) spoko loko walczymy dalej!... dzis 2 dzien testowania owu, juz na glowe dostaje, bo sie czuje, jakbym testy ciazowe co chwile wykonywala hehe :P...

Patikierc ktory dc u Ciebie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957986 przez natB
bla bla nowa strona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957987 przez natB
wspolczuje Moofka roboty w wknd , ale jak to mowia cos za cos... kiedys za czasow "panienki" :P pracowalam w Poznaniu, wknd, Wigilie do 15, sylwester tez... no ogolnie praca praktycznie 7 dni w tygodniu,ale zarobki zupelnie inne... teraz praca od 7 do 15, pon-pt, ale zarobkow nie mozna nazwac "zarobkami" bo co wydam na benzyne, nianie to zostaja mi "grosze"... ale nie wyobrazam sobie nawet nie zarabiac tych "groszy" bo zawsze bylam niezalezna od meza i wole, zeby tak zostalo :)...

Moj syn to nawet dzisiaj nie zauwazyl, ze go mama zostawila u niani :( chwycil ja za raczke i poszedl...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957990 przez ann-sunshine
Dzień dobry

Joanna a tak miało być ładnie :( idź z reklamacją do gin

Magmus przytulam :kiss:

NatB ciesz się że takie macie rozstania, gorzej gdyby codziennie były płacze i histerie

Pinezka korzystaj ze szkół rodzenia i przyswajaj wiedzę,

Moof :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958005 przez Patikierc
Dzień dobry paskudny dzień!

NatB- u mnie jest 24dc i 6 dni do palnowanej miesiączki haha ale testuje wczoraj znów negatyw! Może dziś coś bedzie,puki co czuje @,że idzie a raczej moje cycuchy czuja haha.. ale spoko przetestuje jeszcze jeden cykl i wtedy zgłosze się do lekarza jeżeli znów będzie bez owulacyjny.

Znów do pracy i to aż do niedzieli,niedziela wolna dopiero :blink: musze dac rade.. ale za tydzien pod koniec miesiąca wyjazd służbowy do spa na weekend!

Dziś znów odpalam chodakowska i bach cwicze (chyba) :pinch:

Magmus88- wysłałaś foto? :evil:
Joanna- szkoda,ale za niedługo teściki ;)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl