BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu #957285 przez MARI
Hej dziewczyny więc melduje że rano wstałam, pierwsze co to do szafki po testa i oczywiście zanim doszłam do toalety to poczułam że DUPA @ mnie nawiedziła ( 5 dni spóźnienia) więc już myślałam że może tym razem...... no ale co zrobić MELI ja chce ja chcę tą miejscówkę po Tobie.
Nic na siłę się nie zrobi- trochę mi przykro :( :( :pinch:
Ale dziękuję wam bardzo że tak wiernie kibicujecie, też trzymam kciuki za testujące.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957289 przez natB
Adajuż melduję ile Wład ważył... w 30 tygodniu -1256 gr, w 34 tygodniu 2142 gr (to był 33 tydzień, 1 dzień)... więc hmm porównywalnie.. zależy ile Twoje maleństwo przytyje na końcówce... na tydzień przed porodem ważył Wład 3220 gr... więc przytył w ciągu tygodnia jakieś 100 gr...

Mari przykro mi, ale zaraz pamiętaj nie jesteś sama... walczymy dalej i głowa do góry :) Milunia i do Ciebie też uderzam z tym komentarzem... uszy do góry :))
Natkka kurczę no nie wiem, co Ci powiedzieć... bo ja też na początku owu mam bardzo dużo śluzu, a później już mniej... hmmm każdy organizm też pracuje inaczej...

Hmmm a gdzie reszta... haalo... nowe przyszły stare poszły? yhm ja się tak nie bawię....

A co do testów tu zamawiałam -> allegro.pl/testy-owulacyjne-owulacyjny-5...tis-i4955088908.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957291 przez magmus88
Meli - a co mi tam, wstaw fotkę :)

natB - widzę, że Twoje testy są czulsze niż np. moje

Meli - myślę, że na Twoje miejsce nie jedna jest chętna :D

Mari, Milunia - widocznie tak musiało być.... W najbliższym czasie napewno się uda!

Trzymam za nas wszystkie kciuki.... Idę zaraz testować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957300 przez Ada2424
Nat dzięki za informacje :) zobaczymy ile w 35 tyg będzie ważyć ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957302 przez meli1990
Ada zobaczysz że nie będzie wcale taka wielka twoja córeczka

przykro mi dziewczyny że @ przyszła. na luty są trzy miejsca wiec się szykować :)

magmus88 fota dla ciebie

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957303 przez Ada2424
Meli mam nadzieje bo jak ja ją urodze :P

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957307 przez meli1990
Ada poradzisz sobie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957340 przez natB
Meli ja jedno zaklepuję :P

Magmus kurczę ja nie zauważyłam, że są jakieś wskaźniki... kumpela używała to je zamówiłam... może też je zamów hm?

Idę spać, bo dzisiaj założyłam sobie, że położę się wcześniej... wizyta u dermatologa przebiegła pomyślnie, Wład ma zmniejszoną dawkę leku... odezwę się jutro ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957353 przez joanna1991
Witajcie kobietki z wieczora,nie dawno wrocilam z pracy :( jak widzicie nie mam nanic czasu nawet zeby byc na bierzaco z postami :( w niedziele mam wolne to sie wiecej rozpisze :D
MARI nie smutaj jestesmy z toba :*
ADA no no sporawa twoja corcia :) najwazniejsze ze wszystko w porzadku
Dziewczyny jutro zamowie te testy co pisalyscie. Kurde boli mnie brzuch na @ i piersi a ona sobie w kulki leci, nawet sie nierozkreca a ja chce testowac owu! :) hi
Co do tuszu do rzes to faktycznie musze go zmienic, nie moge dopuscic do zapalenia spojowek kolejny raz tego nie wytrzymam..

Milej nocki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957373 przez ann-sunshine
Dzień dobry,

Ada dziewczynki z reguły mniejsze niż chłopcy, myślę że do 3500 się zmieścisz. A bierzesz jakieś witaminy? Bo gdzieś słyszałam, czytałam, że to od nich dzieci takie duże

Nat, super że Władek lepiej ze skórą

Joanna, nie przepracowuj się tak biedna

Meli gdybyś znów zamilkła to życzę szybkiego i łatwego rozwiązania

Milunia przytulam, Mari ciebie też

Natka jak na mój gust to owu nadchodzi wielkimi krokami. Ze śluzu skorzystaliście?

Pati a zostaw te testy na dłużej i zobacz czy później krechy się pojawią. A przez te 5 miesięcy masz @ w miarę regularnie?

Magmus i jak wczorajszy test?

Nat jestem jestem, tylko wzięłam się wczoraj za pierwsze wiosenne porządki :-) a potem to już trzeba się było dziećmi bardziej zająć

Dzięki za ten krztusiec. A pierwszą szczepionką z białkiem jaja jest ta podawana w 13-14 miesiącu, tak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957386 przez Patikierc
Dzień dobry!
Dziś znów ładna pogoda się szykuje!
U mnie znów wczoraj negatywny,ale jeszcze tydzień do testowania :)

Meli-jaki ładny kolor testów :laugh:

ann-sunshine-no zostawiam do okresu bo będę dalej to monitorować,okres nawet regularny raz 29 raz 32 :D

magmus88-słóże pomocą odnośnie włosów teraz dopiero odpisuje bo oczywiście w pracy byłam i nie miałam kiedy a z telefonu jest mi strasznie ciężko!

No cóż głowa do góry :kiss: dla wszystkim dziewczyn które @dostały,na drugi raz może się uda!
W kwestiach porodów i wagi się nie wypowiadam gdyż jestem total zielona ale mogę zawsze poczytać i będę mądrzejsza! :)
Dziś może jakieś mini porządki w domku:) muszę jakoś się podlizać mężowi wychodzę wieczorem na piwko z koleżankami:) może jakiś dobry obiad zdążę przed praca :D haha




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957387 przez Patikierc
Hmm nowa strona?




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957393 przez majka1987gnoWlkp
Ann to nie wiem jakich bym miała chłopców jak córki 4130 i 4520 :-) a witamin nie brałam bo mi się odbijaly.. :-o

Tyle drukujecie ze w życiu was nie doczytam...
U mnie lepiej.. Mam termin wizyty... I słońca dużo ostatnio to i nastrój lepszy ;-)

[/url [/url]



Podziękowania: Chudzinka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957394 przez Asia K
Witam
ja tak na szybciocha
Chudzinka - dzisiaj piątunio - a wiec kciukasy zacisniete od rana :)
Ada - wlasnie sprawdzilam - ja w 32 tc mialam USG - Asia wtedy wazyła 2235 !!! Urodziła sie w terminie - dokładnie :laugh: i wazyła ostatecznie 3690 . No mała nie była , ale kolosem tez nie (przypominam ze synus mój miał 4050) No i waga u mojej Asi była wyzsza o 0,5 kg od twojej.
No to uwazam ze z twoją wagą - córcia nie będzie az taka duza jak przewiduje gin . Dziwie tez się bo przeciez gin powinien wiedziec ze sylwetka mamy nic nie mówi o wielkosci dziecka. Nie ma to znaczenia czy szczupla czy nie. W innym przypadku "wieksze" mamy rodziłyby duze dzieci , a szczupłe małe dzieci? To niedorzeczne
Moja siostra zawsze wazyła odemnie o jakies 15-20 kg wiecej i co ? i obie jej córki miały ponizej 3 kg , a moje blizej 4kg
Podziękowania: Chudzinka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #957401 przez zancik
Dzień dobry :) Piękne słoneczko dziś :)
Musiałam Was nadrobić ;)
Asiaa nie ma tragedii z tymi badaniami ,ale ja miałam 30% zniżki na Hiv i Hcv tylko morfologie i mocz płaciłam normalnie ;)
Pinezka extra imię :)
Mari przytulam i cały czas Ci kibicuję :kiss:
Millunia,Sandruśka nie ten cykl to następny trzymam kciuki ;) ;)
Martyna coś się dawno nie odzywała i Betka B)
Środa była dla mnie okropna cały dzień bolała mnie głowa do tego ok.godz.20 zaczęło mnie strasznie mdlić oczywiście wszystko co zjadłam poszło w cholerę :( Ale dalej mnie mdliło w dodatku było mi zimno jak nie wiem masakra jakaś :( :angry: Wczoraj odebrałam wyniki i troszkę zmartwiona jestem napiszę Wam co mnie martwi może któras z Was Kochane coś mi podpowie :)
Badanie moczu OSAD:
KRWINKI CZERWONE 20,09 <25,0
KRWINKI CZERWONE(wpw) 4 0-8
KRWINKI BIAŁE 44,4 <0,20
KRWINKI BIAŁE(wpw) 8 0-5
NABŁONKI PŁASKIE 78,0 0,0-20,0
NABŁONKI PŁASKIE(wpw) bardzo liczne
BAKTERIE 1309,0 0,0-130,0
BAKTERIE(wpw) liczne
KRYSZTAŁY MINERALNE 38,8 <25,0
KRYSZTAŁY MINERALNE(wpw) kr.szczawianu wapnia nieliczne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl