BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #957102 przez Chudzinka
Pinezka - jak to spakowałaś torbę już :ohmy: Kiedy, jak, że niby Ty już na ostatniej prostej? OMG! To ja miejscówkę za Ciebie biorę :P
Mari - jak tam, co tam?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957110 przez aggi
witam :side:
piękne słońce za oknem ! :silly:
@ mnie odnalazła B)
Maksior pcha nogi między szczeble i wyciągnąć nie umie i ryk :blink:


meli najwazniejsze że z dzidzią wszystko OK, fajnie że dałaś znać :) trzymaj się tam i zdrowiej !

joanna ja teraz kupiłam te: allegro.pl/50szt-1-ciiazowy-testy-owulac...jny-i4813633134.html Takie same miałam poprzednim razem ;)

MARI siuśkaj na teściora :)

Ada to kawał babki Ci się szykuje :D

magmus rzeczywiście bladziochy niemal niewidoczne.. hmm czekaj na @ a potem kolejny cykl przetestuj

Sandruska no widzisz. Trzymaj się tam, kolejny cykl nowe nadzieje ;)

Ann z tego co mi wiadomo to w składzie niektórych szczepionek jest białko jaja kurzego i dzieciom z alergią chyba ich tak od razu nie dawają. W gazecie ostatnio wyczytałam..

Pinezka
co to ten koklusz??

Pati no po tabletkach to cuda mogą być

nat ja tak samo wielkie NIE na tabsy. dzięki za wyjaśnienie co to koklusz też nie wiedziałam, krztusiec już mi więcej mówi ;)

Chudzinka Ty masz po ulce miejscówę, patrz jak na ciebie czeka :woohoo:
Podziękowania: Chudzinka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957113 przez Pinezka
No mąż Hiszpan, serce tak wybralo ;) Co do imienia, to mi tez sie podoba, zreszta u Malza taka tradycja, to juz czwarte pokolenie bedzie, ze pierworodny Vicente na imie dostaje ;) A ciezko by tu bylo go np Przemysław nazwac :pinch: A te bardziej uniwersalne jakos mi do gustu nie przypadly.

Chudzinka - pewnie, wskakuj dziewczyno za mnie, bo zadna chyba mojej miejscowki nie zaklepala i kto jak kto, ale ty masz specjalne prawa, przez zasiedzenie czy jak to tam sie nazywa, hihi :kiss:
Podziękowania: Chudzinka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957133 przez magmus88
Pati - a co do wieszania to pomysł zgapiłam od kogoś tu z forum :D widziałam taką ładną tabelkę w tych 200 stronach, które przeczytałam hehee. Moja to taka improwizorka....

aggi i joanna - ja też kupowałam te testy... i jak widać na załączonym zdjęcie przeze mnie (ok. 2 str wcześniej) testy trochę się różnią.... na aukcji są pokazane niebieskie a moje są zielone :) ale wątpie, żeby miało to jakikolwiek wpływ na wyniki hehe :D
Podziękowania: JoanaG

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957136 przez Sandruska1995
MARI i jak tam?
Milunia a co u Ciebie? @ przyszła?

Ja nie wiem czy się starać dalej , lepiej wszystko na spontanie. Tak jak z synkiem , zaszłam w ostatnim cyklu jak już chcieliśmy przestać się starać . ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957140 przez Asiaa
Zancik to chyba jeszcze nie tak tragicznie jak na 4 pełne badania ;) Jak ja robiłam prl i tsh to za dwa zapłaciłam 60zł :pinch:

Chudzinka :kiss: Trzymam kciuki za piątek by już zastrzyki poszły w ruch :)

NatB niestety nie mogłam, bo w pracy byłam ;)

Patikierc można spróbować z taką apką, ale traktować to z przymrużeniem oka ;) bo przecież one działają na zasadzie jakichś matematycznych wyliczeń ;) Dziewczyny które mierzyły temp korzystały m.in z ovufriend i tam program pokazywał kiedy jest owu w zależności od wpisywanych wartości temp ;)
Któraś z dziewczyn wspominała, że kilka pierwszych cykli po tabletkach anty może być bezowulacyjnych ;)
Powiedz ile czasu czekasz, zanim odczytujesz wynik na testach owu?

Milunia nowy cykl, nowe szanse :)

Meli nie jedna by się pisała na Twoją miejscówkę ;)

Ada dobrze że z małą wszystko ok :)

Pinezka z Twojej relacji to te zajęcia w szkole rodzenia wyglądają na bardzo fajne :) a to szczepienie przyjmuje się tylko raz czy kilka razy będą kuć?

Mari ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957143 przez aggi
magmus ja już od nich drugi raz kupowałam i miałam niebieskie ;) i poprzednim razem dobrze pokazywały, kreski były itd bo jak widać mój 'test' ma już prawie pół roczku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957147 przez Ada2424
Nat sama ciekawa jestem dla porównania ile Twój synek ważył w tych tyg co teraz ja jestem. Gin mówił, że jest spora jak na mnie drobniutką osóbke :blush: i że będzie należeć raczej do tych większych dzieciaczków między 3500-4000g :blush:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957157 przez natB
aaaa znowu pisalam wiadomosc i sie skasowala fuck :/...
Ada tyle sie naprodukowalam do Ciebie i dupa poszlo wszystko w cholere :P.. no w kazdym badz razie dam Tobie znac wieczorkiem ile Wlad wtedy wazyl :) i mierzyl... prowadzilam album Wlada ze zdjeciami usg plus zapiski ile wazyl i mierzyl :)... zdjec mialam ze 30 chyba z calej ciazy.. albo i wiecej :) szkoda, ze zadnego filmu na plytce :) ale mam jakas tam teraz pamiatke :)

Pinezka oj bedzie Vinie malym przystojniakiem :D czekam z niecierpliwoscia na zdjecia.. jak druga bede miala core to spikne ja z Twoim Vinie :D..hehe :)

Ja zaklepuje miejsce po Meli :D... tak za miesiac lub dwa max :P...

Co do testow noo to widze, ze troche nas bedzie.. ja zaczynam po @ od razu 7 dc albo 8 dc zaczynam... caly cykl przetestuje.. juz mam stresa :/..

Po pracy jade na kontrole z malym do dermatolog, zobaczymy co nam powie... zmian w sumie zadnych juz nie ma :)... wiec pewnie wejdziemy i wyjdziemy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957179 przez Patikierc
ann-sunshine- odstawiłam 5 mmiesięcy temu, a od dwóch się staram:)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957184 przez Patikierc
Asia- oczekuje z jakies 5minut tak jak tam pisze.




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #957209 przez meli1990
magmus88 jak chcesz to mogę ci pokazać moje testy owu nawet bo mam jeszcze zdjęcie na kompie

ann-sunshine Martusia ślicznie wygląda jako pszczółka. Dominikiem zajmnie się moja mama. nie wiem tylko co będzie jak ona na wieczory pójdzie do pracy. jak na razie mój tata jest w domu ale jak zadzwonią z pracy że jest wyjazd to będzie gorzej. mam nadzieje że brat mój najwyżej chwile zostanie z nim jak mama będzie w pracy i że długo nie będę musiała być w szpitalu

Pinezka to fajnie że jesteś zadowolona z szkoły rodzenia

aggi mam nadzieje że wreszcie całkiem mi przejdzie. ja już jestem gotowa do porodu dzisiaj poukładałam resztę poprasowany ciuszków w szafce. od jakiegoś czasu torba spakowana. tylko odbiorę wynik gbs w środę i można rodzić

Ada mój synek w 29 tygodniu jeśli dobrze pamiętam tydzień ważył 1500 g a w 34 tygodniu 2500 g. Dominik podobne miał wymiary w 30 tygodniu 1500 g a urodził się w 41 tygodniu z wagą 3360 g. moim zdaniem lekarz przesadził z tym że dziecko będzie duże. poczytaj u nas ile dzieciaczki maja. Monia nam pokazywała jakie sa normy w danych tygodniach ciąży ostatnio. to ja poproś to doda jak to jeszcze ma

która chce może brać miejscówkę po mnie :) zapraszam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957217 przez Ada2424
Meli oby tak było bo troche się przeraziłam :blink: choć nie powiem bo Mąż miał 3960g jak się urodził to jak się poda do niego to kurcze może tak być, ale mam nadzieje że do max 3500g będzie mieć ;) zobaczymy na usg w 35tc ile wyjdzie mniej więcej.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957235 przez Miluniaa
U mnie niestety dzisiaj @ nadszedl ... szkoda ... no ale tak jak dziewczyny mowia nowy cykl nowe nadzieje tym razem ide w dzien owulacji na usg i dowiem sie czy wszystko jest ok i powoli ruszymy dalej z badaniami .
Sandrunia jak tak chcieliscie to moze warto probowac dalej, a nie od razu zalamywac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957274 przez natkka
dziewczyny mam takie pytanie (pewnie z serii tych głupich, ale nie mam pojęcia co myśleć) - mój dzisiejszy śluz ewidentnie wskazuje na owulacje, ale test owulacyjny pokazuje, że to jeszcze co najmniej kilka dni - druga kreska ledwo widoczna. Co to może znaczyć? Bo mam wizję oczywiście swojej bezpłodności albo przynajmniej jakiś sporych problemów :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl