BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #974281 przez brown24
Nat do dzieła, piękne maliny :))
Paalinkaa ja dopiero w 1 cyklu bawilami się z testami ale miałam podobnie jak Ty, moim zdaniem od sooty 14 powinnaś działać :)

A u mnie dziś piekne słoneczko, wprawdzie deszcz padał całą noc , ale narazie dał spokój.
Patikierc też nie przespałam pół nocy, a wczoraj spałam pół dnia, heh chyba faktycznie zmiana czasu dała w kość.
U mnie @ powinien być 1-2 kwiecień, piersi mnie strasznie bolą, są gorace jakby miały eksplodować :laugh: ale zwykle tak mam przed okresem, jedyne co mnie dziwi to wzrost temperatury, dzisiaj 36,9 a podstatwowa u mnie to 36,3.. ciekawe co to będzie :)
Miłego Dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974295 przez Sandruska1995
joanna czekam na wiesci , czy mój sen się sprawdził? :) Trzymam Kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #974340 przez zancik
hey :)
Paskudna pogoda :angry: :angry: i tak ma być cały tydzien :( :( :(

Ada czekam na fotkę Niuni :kiss: :kiss: :kiss: Wszystkiego dobrego dla Was :kiss: :kiss:

Magmus i jak owu?

Nat pogoda okropna :( a myslała,że juz będzie tak pięknie wiosennie :) No maliniaki są to działajcie ;)

Paalinkaa Witaj :) Moim zdaniem maliny były w 14dc :)

Joanna i jak tam ???

Anabell??
Betka??
Meli??
Ula??
Mari?
Natkka?
Ann?
Moniq??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974344 przez MARI
Witajcie :)
Ale się dziś nasprzątałam, miałam wolne więc robiłam porządki święteczne- teraz mam błysk i popijam kawkę.
Cisza tu dziś.
JOANNA co tam u ciebie? Bardzo Ci kibicuje, trzymam kciuki aby brak tej @ był jednoznaczny II B)
U mnie teraz te magiczne dni, więc dziś przytulanko ;)
Zajrzę jeszcze wieczorkiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974361 przez magmus88
Pati - pytam, bo lekarz też mi to zaproponował ale w przyszłym cyklu i się zastanawiałam... myślałam, ze to się codziennie chodzi :D ale ja głupiutka :D hehe

ach zancik - u mnie dalej dupa..... jedna krecha jak byk.

MARI - super! do dzieła :D

Matko ale dziś pogoda starszna..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #974404 przez aggi
dobry wieczór
melduję się poweekendowo i poniedziałkowo ;)


Ada
:kiss: :kiss: :kiss:

magmus nie wiem czy pytałam Ty ze Śląska? :P

nat u mnie dzisiaj grad. wiosennie w uj :D kochana to bierz męża w obroty a nie zastanawiaj się czemu maliny były bo cudne są !

witaj palinka ;) wg mnie maliny były ! owu w 14dc. Majstrowaliście z mężem coś? :) Powiem Ci tak, nie każda kobieta ma wysokie stężenie LH w czasie owu. Powtórzę się, że wiem na swoim przykładzie że mój syn 'powstał' przy wcale nie jakichś super malinach. Miałam słabsze maliny niż Ty. Działaliśmy w dzień tych niby malin tzn wieczorem i potem na drugi dzień poprawiliśmy. Po iluś miesiącach można podejrzewać że coś nie tak, ale wg mnie u Ciebie jest OK :)

Pati ja z S też w sobotę degustację wina miałam haha :D

brown trzymam kciuki za brak @ :)

MARI niechaj wióry z łóżka lecą :D !

jak tam joanna?????

ja zaczynam testować owu około 5kwietnia :) dzisiaj mam chyba 10dc ? albo 9 :P Gubię się już hehehe, skleroza z ciąży mi została :D
A w ogóle tam tada dam od przyszłego cyklu można celować w dzidziusia na 2016 :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974410 przez Aguniaaa
Witam, jestem tu nowa. Od 2 miesięcy dopiero staramy się o dzidziusia. Jak na razie to bez efektu. Dziś jest termin spodziewanej miesiączki ale jeszcze jej nie mam. Od paru dni jestem troche zmeczona i takby mam słomiany zapał do wszystkiego. Mam takie delikatne zaparacia,ale piersi nie bolą, brzuch pobolewa jak na okres ale tak delikatniej. Kupiłam testy owulacyjne na następny miesiąc i jeszcze wiesiołka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974419 przez magmus88
Joanna! Ale nas trzymasz w napięciu ;)

Aguniaaa witamy :) i trzymamy kciuki :)

agii - oczywiście, ze ze Śląska :D już się z kimś dogadywałam, że jest tu nas więcej :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974428 przez martyna_z
Ada gratulacje!

Nat faktycznie maliny wcześnie. Ale lepiej wcześniej niż później ;) trzeba działać i czekać na efekty.

Aggi no ja właśnie ten cykl raczej odpuszczam bo wolałabym w 2016 już urodzić niż na koniec 2015 ;)

Witam nowe dziewczyny i życzę powodzenia w testach. Brakuje tu ostatnio tych najbardziej doświadczonych ale pomagamy jak możemy :)

Znów kilka moich koleżanek urodziło. Wiosna na całego ;) w pogodzie faktycznie gorzej przez co dziś cały dzień bolały mnie nogi. Oby wiosna wróciła już na dobre ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974433 przez aggi
witaj Agunia ;) Powodzenia w staraniach !

magmus no widzisz ja też ze śląska ;)

martyna hehehe ja po tym cyklu wrzucam na luz, 2016 mi się podoba tak wiosna lato coś w ten deseń ewentualnie jesień :D Ale mi się zrymowało hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974455 przez paalinkaa
Dziekuje za przywitanie i odpowiedzi :) fajne to okreslenie "maliny". Moj mąż zapytal skad zescie to wziely ;) dzialalismy i czekamy teraz. Balam sie ze jednak nie mam owulacji.

A pogoda koszmarna i przez swieta tez podobno tak "pieknie" ma byc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #974462 przez zancik
Aggi to mówisz,że od przyszłego cyklu staranka? :) ale fajnie ;)

Martyna oj tak masz racje oby wniosła wróciła na całego bo juz mam dość tego deszczu bleeeeeeeeeeee :angry: :angry:

Paalinkaa najważniejsze,że działaliście no to czekamy razem z Tobą i zaciskamy kciuki :) A skąd "MALINY" może Aggi Ci powie bo jak ja dołączyłam do dziewczyn na forum to już było takie określenie ;) Też słyszałam,że maja być takie świeta chyba dopiero od 8 kwietnia ma się poprawić :(

Joanna jak tam?

Mari to noc była upojna :silly: :)

Magmus to czekamy na owu :)

Aguniaaa Witaj :)

A to moje zdobycze :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #974486 przez aggi
Dzień dobry :-)

palinka maliny od intensywnego malinowego koloru dwóch kresek :-) trzymam kciuki!

U mnie śnieg sypie a wczoraj deszcz i grad był :blink:

zancik musimy jeszcze z mężem to obgadac haha bo tak na 100 pewna nie jestem czy bym radę dała ;) ale wrzucam na luz w kwestii pewności że jaaakby co to będzie te 2016. Piękny komplecik kupilas!! Skąd on??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974489 przez zancik
Aggi u mnie jak narazie nic nie pada ale jest ponuro i popołudniu nadaja silne wiatry :( Ten komlecik dostałam a jest H&M :) Ciężka decyzja w sprawie drugiego dziecia ja może za jekieś 4 lata się zdecyduje tzn.teraz tak gadam a jak będzie pózniej to cholerka wie :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974500 przez Sandruska1995
joanna ?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl