BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 1 miesiąc temu #974005 przez aggi
dzień dobry
u mnie brzydka pogoda brrr
próbuję Maksa uspać ale dzisiaj marudny i nic nie chce.. bawić się nie.. spać nie... ech


Pati nie znam się na wynikach takiego badania ale jak mówi że wszystko OK to nic tylko się cieszyć :silly:

joanna
no to nie pozostało Ci nic innego jak czekać. Póki nie ma @ jest nadzieja, pamiętaj :)

aklim i co teraz? jechałaś gdzie indziej? niefajnie zrobili, zamiast od razu Cię poinformować .. :pinch: oo widzę że jednak się udało dostać w inne miejsce. Super, najważniejsze że wszystko OK z maluszkiem :*

nefri super lekarka, oby Ci pomogła :) u mnie też dziś 6dc :) albo 7? nie pamiętam haha :P

zancik u mnie pogoda też paskudna :( szafki Tosi się wypełniają :silly:

Pinezka buziaki dla juniora :*

udanego popołudnia !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974037 przez magmus88
Jak się nie mylę to u mnie dziś 14 dzień i ciągle cisza.... 2 cykle wcześniej miałam już owu w 13 dniu.... w ostatnim cyklu w 19.... kule :D te czekanie najgorsze heheh.

Joanna trzymam mocno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Podziękowania: joanna1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974042 przez aggi
magmus a robisz testy?? może się owulka przesunęła, czekaj cierpliwie a męża profilaktycznie dopadnij :evil: :evil: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974058 przez joanna1991
Witajcie dziewczyny! u mnie dziś ładniejsza pogoda niż wczoraj. Zaraz wypiję kawkę i biorę się za obiadek bo na popołudnie do pracy..

Dzisiaj mija 3 dzień braku @ i czekam na rozwój dalszej sytuacji..

MAGMUS no właśnie może owulka się przesunęła.. u mnie w lutym owulka była w 18dc a w marcu 12dc ( to aż 6 dni wcześniej) ciekawe czemu tak..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #974075 przez zancik
U mnie dziś znowu paskudna pogoda a było już tak fajnie :( Wczoraj Tosia miała lenia a dziś od 6 rano robiła sobie balange :)

Aggi powoli szafki się wypełniają w przyszłym tygodniu jadę do mamy mamy zamiar pochodzić po mieście więc pewnie znowu coś kupię bo nie bede mogła się opanować :laugh: :laugh: ;) Chyba ,że pogoda popsuje moje plany :angry: :angry:

Magmuś a regularne masz cykle?

Joanna cierpliwa jesteś ja bym nie wytrzymała i zrobila bete ;) :) Trzymam kciukaski :kiss:

Brown ja sobie prowadzilam taki wykres na stronie netmama :)

Ada Gratulację :kiss: :kiss: :kiss: Widziałam na owulkowym,że niunia przyszła na świat 17.03 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974079 przez Ada2424
Zancik serdecznie dziękuję :) :*

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974171 przez magmus88
Witajcie kobietki w niedzielę :)

U mnie dalej cisza hehe. Może to cykl bezowulacyjny?? hmm...

Ktoś pytał o moje cykle.... od zawsze miałam cykle nieregularne.... zdarzało się, że okres miałam kilka razy w roku ;/ ....
Od jakiegoś czasu biorę luteinę, okres się trochę wyregulował..... i ostatnimi czasy było tak, że cykle miałam 25 - 26 dniowe...... czyli okres zaczynał się w dniu brania ostatniej luteiny bądź zaraz na drugi dzień. W zeszłym miesiącu, nie wiem co się stało ale może to spowodowały stresy.... okres mi się spóźnił o 4 dni.

Ada gratuluję! Czekamy na zdjęcia małej księżniczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974182 przez magmus88
Nefri - co do mieszkania to jestem w szoku, że takie ceny są w Warszawie.... miałam świadomość, że są wyższe ale nie że aż tak :D u nas na Śląsku za dokładnie takie samo mieszkanie płaci się 1/3 tej ceny :D

Pati - chodzisz na monitoring? jak to wygląda? tzn tak od strony organizacyjnej :D

Aklim - to musi być niesamowite uczucie usłyszeć serduszko swojego maluszka :)

U nas dziś wiosennie... mam nadzieje, że już nie będzie żadnych załamań pogody. Mój M poszedł dziś do pracy... ale na obiadek będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974222 przez Nefri
magmus888 to jest i tak dobra cena, w tej lokalizacji zdarzają sie nawet i za 10 tysia za m2 :( a na Śląsku to wiem, bo dziadek mojego M mieszka w Katowicach i już tam kiedyś jakieś mieszkanie sprzedawali za "śmieszne" pieniądze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974225 przez natB
Przepraszam, że trochę czasu się nie odzywałam ,ale zmniejszyli mi transfer internetu w tel :/ w dodatku teraz coś mi się poprzestawiało także z pracy nie mam, jak się łączyć...

Joannakochana jutro beta tak? 3mam kciuki... powodzenia... oby wszystko się wyjaśniło...

Ada gratki :D a foto gdzie?... jak się mała chowa, jak się czujesz... jak poród... no opowiadaj :) ja wysłucham :)

żancik pogoda ma być typowo ,,zimowa" także masakra :/, oby te prognozy się nie sprawdziły... zakupy pełną parą widzę te ciuszki małe są śliczneeeee


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Brown ooo fajny ten wykres... oby pomógł :) będziesz miała wszystko czarno na bialym :) :)...

eee i zapomniałam, co komu miałam odpisać... no nic... jak są maliny to ja działam... jutro wkleję fotę...
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #974233 przez natB

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974234 przez paalinkaa
Hej wszystkim :) jestem tu nowa i mam pytanie odnośnie testu owulacyjnego LH Vitam

Zrobiłam go pierwszy raz i kurcze nie bardzo wiem co myśleć... od 11 dnia cyklu przy cyklach średnio 28-29 dniowych. Najpierw blade kreski. Później 14 dnia cyklu kreska była o jedna może dwa tony słabsza niż ta kontrolna więc była bardzo mocna. Natomiast 15 dnia cyklu była już bladsza... normalnie pomyślałabym, że właśnie 14 dnia cyklu był ten wynik pozytywny i za 24-48 godzin wystąpi owulacja. Nie mniej jednak według nieszczęsnej ulotki aby wynik był pozytywny kreska powinna być tak samo intensywna lub nawet bardziej niż kreska kontrolna. Poniżej dodaję zdjęcie tych testów.

Powiedzcie mi czy któraś z Was tak miała?


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974236 przez natB
Wrzucę jeszcze jedno foto bo jestem mega happy heh :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974243 przez aklim88
Nefri - my tez się przymierzaliśmy do sprzedaży mieszkania w Warszawie, bo nie planujemy już powrotu do Polski, ale wystawiliśmy ogłoszenia na sprzedaż i na wynajem i szybciej się wynajęło. Więc na rok mamy problem mieszkania z głowy - o ile najemcy okażą się w porządku. Ogólnie mały był odzew. Ludzie chcieliby kupić za bezcen. Najcześciej odzywały się agencje żeby "pomóc sprzedać" i skosić prowizję.

Nat - to do dzieła!! Bierz męża w obroty!

Joanna - czekam cały czas na jakąś wiadomość od Ciebie i trzymam mocno kciuki!!

Paalinkaa - nie jestem bardzo doświadczona, bo zużyłam tylko dwa testy owu, ale na moje oko miałaś owulację 14dc. Nie zawsze wychodzą bardzo wyraźne maliny. Może bardziej doświadczone dziewczyny Ci jeszcze pomogą.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974268 przez Patikierc
Hej,miałam bardzo intensywny weekend na wsi :lol: prze niosłam już trochę swoich rzeczy,jakiś porządek na strychu żeby się to zmieściło :pinch: a potem degustacja czerwonego wina do 2 w nocy :lol:

magmus88- tak chodzę pierwszy raz w życiu,organizacja spoko,1.USG miałam w 5 dc
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
,teraz byłam na 2.USG już
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
było to był 11dc, teraz idę w wtorek 16dc czy pęcherzyk urósł i na razie tyle wiem :lol: czy później jeszcze będę musiała przyjść nie wiem dowiem się pewnie w wtorek u niej co i jak.. Idź fajna sprawa poznać swoje ciało w pewnym sensie..

paalinkaa- witaj! mi się wydaje że 13-14dc były maliny ale to tak na moje oko :P

zbieram się do pracy dziś na 13-21 już mi się nie chce:lol: ale po przestawieniu czasu mam nadzieje że szybko będzie lecieć :woohoo: w nocy nie mogłam spać pociłam się potem mi zimno było masakra,oby to nie jakieś przeziębienie :blink: nie teraz,teraz musze mieć siłe :lol:

pozdrawiam :kiss:




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl